zasady gier planszowych

zasady gier planszowych

 • Ciesz się więcej gier za pomocą naszego pager treści, istnieją tysiące bezpłatnych gier dystrybuowane według tematu

  Na naszej stronie internetowej staramy się myśleć o unikalnym użytkowniku i wyłącznie dlatego zawsze aktualizujemy codziennie najlepsze gry online, które uważamy za odpowiednie. Dlatego chcemy Ci podziękować za odwiedzenie naszej strony internetowej i nie chcemy, abyś zapomniał, że Codzienne Gry zawsze dodają nowe gry online i darmowe gry każdego dnia.

  Gra zręcznościowa, w której Twoim celem jest wyeliminowanie wszystkich wrogich piłek z planszy. Wybierz właściwy kierunek, aby wyeliminować przeciwników i nie zadawaj obrażeń. Po twojej turze będzie to kolej przeciwnika. Masz 30 poziomów pełnych zabawy.

  Panie zawsze były klasyczną grą planszową, w której musisz uważać i przygotować się wcześniej na ewentualne ruchy przeciwnika. W tej grze możesz grać przeciwko komputerowi lub przeciwko dowolnym znajomym, możesz również wybrać kolor swoich żetonów, aby był trochę bardziej oryginalny. Rozwiń swoją strategię i wygraj wszystkich swoich przeciwników.

  Zabawna gra z trileros, w której musisz być bardzo uważny, aby dowiedzieć się, gdzie ukryte są śliczne, kolorowe bugi. Za każdym razem, gdy trafisz na swoją stronę, nie podnosząc zlewek, przesuwają je ponownie, więc nie trać z oczu ekranu przez chwilę.

  Zagraj w tę innowacyjną maszynę do gier inspirowaną znakami zodiaku i innymi symbolami chińskiej kultury. Zrób zakład przed rozpoczęciem gry, daj mu zacząć przesuwać symbole i jeśli szczęście jest po twojej stronie, wygrasz zakład i stopniowo zwiększasz swoje zyski, wirtualne, tak.

  Czy jesteś gotowy, aby zagrać w jedną z najpopularniejszych gier planszowych na świecie? Uchwyć wszystkie przedmioty przeciwnika, skacząc na nich jednym ze swoich. Jeśli dobrze wykonasz wszystkie ruchy, na pewno opanujesz poziom największej trudności i zostaniesz prawdziwym mistrzem pań.

  Kiedy masz trochę czasu i nie wiesz, co grać, spójrz na tę nową wersję klasycznej gry karcianej. Cel jest taki sam, jak zawsze, aby układać wszystkie karty w czterech różnych blokach, każdy z nich odpowiada kijem kombinezonu. Ale karty nie są jak zwykle w jednym sygnale, ale wszystkie są na szczycie miesiąca, będziesz musiał dużo myśleć, aby przenieść karty z jednej strony na drugą i nie zabraknie ci ruchów.

  Teraz możesz zagrać w zabawną grę w szachy z fotela w domu. Przed rozpoczęciem gry możesz wybrać poziom trudności, z którym chcesz grać. Możesz także wybrać bez grania białymi lub czarnymi. Wtedy będziesz musiał przenosić swoje elementy tylko za pomocą odpowiedniej strategii. Nie masz czasu, możesz myśleć wszystko, czego potrzebujesz. Możesz grać przeciwko komputerowi lub przeciwko jednemu ze swoich przyjaciół.

  Dzięki tej grze możesz grać w Blackjacka tak, jakbyś był w prawdziwym kasynie. Przed rozpoczęciem gry musisz postawić zakład, możesz postawić wszystko, co chcesz, jeśli, zawsze wirtualnie. Bank da ci dwie karty i zdecydujesz, czy chcesz kontynuować grę, czy też zasadzisz. Wiesz, ręka wygra o wartość zbliżoną do 21 lub uzyska dokładnie 21 punktów.

  Klasyczny pasjans (motyw wielkanocny)

  Zabawna gra, w której zagrasz w prawdziwą grę bingo. Na ekranie pojawi się karta bingo, w której będziesz musiał przekreślić każdy numer, który pojawi się i masz go na karcie. Będziesz rywalizować z komputerem. Wiesz już, że bingo to tylko kwestia szczęścia, aby sprawdzić, czy dziś po południu szczęście jest po twojej stronie. Jeśli uda Ci się zrobić Bingo, musisz kliknąć przycisk "BINGO".

  Na pewno nigdy wcześniej nie grałeś w taką grę w pasjansa. Dołącz do tej brygady przyjaznych króliczków, która zabierze Cię do przeżycia całkowicie magicznej przygody. Patrzcie uważnie na karty masz w gobelinu i na dole ekranu, musisz pozbyć się kolejna wyższa lub niższa niż kart sygnalizacji w dół, aż pojawi się żaden lewo.

  Klasyczna gra w pasjansa z ładnymi kartami. Musisz ułożyć wszystkie karty posortowane w porządku rosnącym w czterech stosach u góry ekranu. Jeśli widzisz możliwy ruch, kliknij kartę, a ona sama pójdzie do odpowiedniego miejsca. Jeśli litera się nie porusza, nie ma ona swojej pozycji. Jeśli nie możesz przenieść posiadanych kart, weź jeden ze stosu w prawym górnym rogu ekranu.

  Dzięki "Master Checkers" możesz grać w klasyczną grę w warcaby. Możesz grać w grę przeciwko komputerowi lub przeciwko jednemu z twoich kolegów. Każdy wybiera, czy chce grać na biało czy na czarno, a zasady są takie same jak zawsze. Wykonuj dobre ruchy, aby "zjeść" wszystkie części przeciwnika.

  Gra karciana, w której masz 18 poziomów, aby nie nudzić się w odpowiednim czasie. Gra opiera się na klasycznych zasadach pasjansa. Na początku każdej gry masz odkrytą kartę i będziesz musiał szukać karty przed lub po niej, jeśli karta, której potrzebujesz, nie jest odkryta na planszy, musisz ją znaleźć w sygnale. Jeśli zabraknie taco, stracisz grę. Postaraj się zdobyć wiele punktów, aby otrzymać trzy gwiazdki na każdym poziomie.

  Możesz zagrać w jedną z najczęściej granych klasyków stołowych wszechczasów, Panie. Ale frytki nie są białe ani czarne, są niebieskimi lub różowymi neonowymi żetonami. Zasady są takie same, jak zawsze, musisz przejść do przeciwnej strony planszy, eliminując żetony przeciwnika.

  Tic Tac Toe to zabawna wersja jednego z klasyków, Las tres en raya. Możesz wybrać, czy chcesz grać w trybie łatwym, czy trudnym. Możesz również wybrać, czy chcesz, aby plansza była 3x3, że będziesz musiał zdobyć 3 z rzędu, czy 5x5, wtedy będziesz musiał zdobyć 4 z rzędu. Możesz wyrównać płytki pionowo, poziomo lub ukośnie.

  Czy chcesz zagrać w bilard? Dzięki "Mistrzowskiemu Turniejowi" możesz zagrać w świetny turniej z najlepszymi graczami z najbardziej znanych miast świata - Paryża, Londynu, Nowego Jorku i Moskwy. W każdym turnieju musisz rozegrać trzy rundy, a jeśli w końcu wygrasz, możesz zainwestować swoje wygrane w bardziej luksusowe taco, które będzie zazdrością wszystkich.

  Ta nowa gra w bilard uwiedzie Cię swoją grafiką 3D i specjalnym wyzwaniem, które dodaje do klasycznego bilarda, ponieważ opiera się na szybkości. Twoim celem jest zagrać jak najwięcej strzałów w ograniczonym dostępnym czasie. Twój wynik będzie zależeć od koloru kulek, które wchodzą do strzelnic. Z każdym nowym poziomem zmieni się regał i będziesz musiał użyć innej techniki, aby trafić kulki.

  Gry planszowe: nie wszystkie gry, w których można grać na komputerze, muszą być akcją, przygodą lub strzelaniem, w których musisz zabić każdego, kto przekroczy twoją ścieżkę. We wszystkich darmowych grach stworzyliśmy duży wybór gier planszowych, w których możesz spędzać dobre chwile w bardziej spokojny sposób. Możesz zagrać w legendarnego Parcheesi, wiesz, zjedz jeden i policz dwadzieścia, albo zastanów się, jaką strategię wygrać w grze z damami lub szachami. Można również grać w jedną z najbardziej znanych pasjansów wszech czasów, wciągająca Mahjong gdzie trzeba zniszczyć wszystkie klocki z planszy w ograniczonym czasie i, oczywiście, karcianych, nie zapominając o basenie, do którego Nie lubisz grać w bilard raz na jakiś czas? Masz wiele opcji gry, aw niektórych grach możesz grać z jednym ze swoich przyjaciół, więc gra będzie o wiele przyjemniejsza.

  Katalog instrukcji do gier stołowych i sklepu partnerskiego Amazon

  Katalog instruktażowy gier stołowych i sklepu stowarzyszonego z Amazon

  Jesteśmy portalem wyszukiwania instrukcji gier planszowych, w którym można również znaleźć wiadomości i ciekawostki o świecie gier.

  Z naszej strony można kupić w Amazon gry, które chcesz bezpiecznie i po najlepszej cenie

  Dowiedz się o najnowszych wiadomościach na temat gier, mistrzostw, loterii i wielu innych rzeczy, które możesz znaleźć w dziale aktualności

  Gra Life jest tym, co sugeruje nazwa: grą planszową, która zabiera graczy przez wiele etapów życia do pracy i posiadania rodziny. Sama gra ma długą listę reguł, ale może być łatwa do zrozumienia. Ostatecznym celem jest "wycofanie się" z gry jako gracz z największą gotówką i innymi osiągnięciami pokazanymi na kartach Życia.

  Umieść planszę. Małe karty "Życia" są ułożone obok planszy z bokiem z napisem "Życie"; Weź cztery z tych kart i umieść je na planszy "Punkty Milionerów". Złóż ławkę po drugiej stronie deski; Obejmuje to pieniądze, kredyt bankowy i dokumenty polityczne, a także cztery gry karciane. Gracz służy jako bankier i daje każdemu graczowi 10 000 $. Każdy gracz wybiera kawałek samochodu z kołkiem gracza w środku.

  Wszyscy gracze obracają kierownicą, a ktokolwiek zdobędzie najwyższą liczbę, idzie pierwszy, a pozostali gracze podążają zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Podczas swojej pierwszej tury gracze umieszczają swój kawałek gry w przestrzeni "Rozpocznij karierę" lub "Rozpocznij naukę". Gracze, którzy rozpoczynają wyścig wybierają losowo kartę wyścigową. Muszą wziąć kolejną, jeśli na karcie widnieje napis "Wymagany stopień" i karta wynagrodzenia. Gracze, którzy uczęszczają do college'u, biorą pożyczkę w wysokości 40 000 $ z banku. Kiedy dotrą do miejsca „szukanie pracy” (poszukiwanie pracy), należy uruchomić trzy karty i trzy wynagrodzenie i wybierz jedną z każdym. Wszystkie turnieje dla wszystkich graczy obejmują obracanie koła i przesuwanie wskazanej liczby miejsc.

  Gracze muszą postępować zgodnie z instrukcjami w pomarańczowych odstępach, ale mogą nie postępować zgodnie z instrukcjami w niebieskich polach. Otrzymują wynagrodzenie za wyładunek lub przejechanie terenów zielonych. Muszą natychmiast zatrzymać się w czerwonych polach, niezależnie od rzutu, postępować zgodnie z instrukcjami i kontynuować. Gracze, którzy przybywają na Strefę Życia, muszą wykupić kartę Życia, nie widząc jej. Gracze, którzy przybywają do miejsca kariery, muszą zapłacić graczowi określoną ilość pieniędzy w tym wyścigu (lub do banku, jeśli nikt nie ma takiej kariery).

  Gracze muszą zmienić swoją karierę i karty wynagrodzeń po przybyciu na miejsce "Jesteś zwolniony" lub "Środkowy kryzys życia"; Możesz zmienić te karty po przybyciu do pomieszczenia "Szkoły Nocy". Dodają wtyczkę osoby do samochodu i biorą kartę życia, gdy docierają do miejsca "Żonaty" (żonaty) lub "Dziecko" (dziecko). Kiedy lądują w przestrzeni "Kup dom" (kupują dom), biorą losową kartę tytułową i płacą cenę wskazaną na karcie. Gracze mogą pożyczać pieniądze z banku i spłacać pożyczki w dowolnym momencie. Mogą również kupować samochody lub ubezpieczenia dla swoich nieruchomości. Gracze mogą kupować akcje, które wypłacają 10 000 $, gdy gracz otrzymuje numer odpowiadający ich udziałowi na kole.

  Gracz, który osiągnie przestrzeń „Usuń” (wycofanie) przestać grać, zapłacić wszystkie długi, zostawić wszystkie karty z wyjątkiem jednego kartonu (co może jeszcze dać pieniądze) i przesuwa swój kawałek do Millionaire Estates (posiadłości milionerów) o Countrywide Acres (akry na świecie). A gracze Milioner Estates inni gracze mogą wycofać swoje karty, jeśli stos jest pusty emerytury, podczas gdy gracze Countrywide są chronione. Kiedy wszyscy gracze spasują, gracz milionera nieruchomości z najwięcej pieniędzy dostaje cztery karty przechowywane tam. Gracze muszą zmienić swoje karty, dodać wszystkie dolarów, które są wskazane i dodać, że kwoty pieniędzy; najbogatszy gracz wygrywa.

  Chris Moore uczestniczy w eHow od 2007 roku i jest członkiem Warsztatów Pisarzy DFW. Otrzymałem tytuł licencjata w dziedzinie dziennikarstwa na University of Texas-Arlington.

  Samotnik może bawić cię godzinami. To także klasyczna wersja gry. Utwórz cztery stosy z kartami tego samego koloru w porządku rosnącym. Czy masz cierpliwość do wygrania?

  To nie przypadek, że pasjans jest najpopularniejszą grą karcianą na świecie. Gotowy na trochę rąk?

  Tutaj masz świetną wersję pasjansa, która trochę cię ochłodzi.

  Wyczyść obraz tych ciemnych obrazów i przejdź do końca poziomu.

  Przetargowe zwierzęta, cukierki lub owoce - połącz identyczne komórki, aby oczyścić planszę, zanim skończy się czas w tej zabawnej grze łączenia płytek z Mahjong!

  Zmień kolejność kart na planszy, wykonując schody w porządku malejącym.

  Flutter i baw się dobrze z fantastycznymi osiągnięciami w parach!

  Odwiedź królestwo pełne magii i uroku, aby przeżyć ekscytującą przygodę w tej wyjątkowej grze karcianej. Usuń karty z piramidy, aby dopasować je w odpowiedniej kolejności.

  Ciesz się tą pyszną wersją ukochanej gry planszowej. Jak szybko możesz połączyć wszystkie pyszne hamburgery, frytki i inne potrawy z żetonów gry?

  Czas ucieka! Czy potrafisz zjednoczyć wszystkie te urocze zwierzęta? Czekają na Ciebie w tej ładnej wersji klasycznej gry karcianej: Mahjong.

  To nie przypadek, że pasjans jest najpopularniejszą grą karcianą na świecie. Gotowy na trochę rąk?

  Odkryj, ile rodzajów owoców możesz łączyć w tej szybkiej układance.

  Wszystkie te piękne motyle są brudne! Wkrocz do wirtualnego świata i zmień ich kolejność w tej wymagającej grze dowcipnej.

  Spróbuj rozdać w tej grze karcianej godnej rodziny królewskiej.

  Możesz wypróbować trzy różne wersje Sudoku każdego dnia w tej grze online. Każda tabela ma inny poziom trudności. Dowiedz się, czy możesz ukończyć tryb łatwy, zanim przejdziesz do trybu średniego i trudnego.

  Wypróbuj tę wyjątkową wersję klasycznej gry planszowej. Tworzy połączenia pomiędzy pasującymi płytkami podczas walki z zegarem. Czy możesz wyczyścić planszę zanim skończy się czas?

  Samotnik może bawić cię godzinami. To także klasyczna wersja gry. Utwórz cztery stosy z kartami tego samego koloru w porządku rosnącym. Czy masz cierpliwość do wygrania?

  Twórz schody z każdego patyka od Asa do Króla i kolumny na przemian kolory.

  Wyrusz w wymagającą podróż. Gdzie pójdziesz, wygrywając każdą tablicę?

  Czy jesteś gotowy na tę internetową wersję tej ukochanej gry karcianej? Przed rozpoczęciem możesz wybrać jeden, dwa lub cztery trefle. Jak szybko można wyeliminować wszystkie karty ze stołu?

  Pasjans był już popularną grą nawet w starożytnym Egipcie. Spróbuj pokonać genialny komputer w pasjansie egipskiej piramidy.

  Wykorzystaj swoje umiejętności w remiku gin za pomocą tej wersji klasycznej gry karcianej online. Czy pokonasz każdego z wirtualnych przeciwników? Niektóre są wystarczająco dobre, aby rzucić wyzwanie nawet najlepszym graczom kart.

  Rzuć wyzwanie komputerowi lub przyjacielowi dzięki tej wersji tej ukochanej gry. Ile rund możesz wygrać? Czas odkryć to w tej zabawnej grze online.

  Świętuj ducha sezonu dzięki tej uroczej wersji klasycznej gry stołowej do gry w madżonga. Dołącz do dekoracji świątecznych, reniferów, Świętego Mikołaja i innych zimowych projektów każdego z żetonów, zanim skończy się czas.

  Ciesz się malowniczym królestwem, starając się dotrzeć do najwyższych wież w tym zamku karty. Czy możesz zamówić je wszystkie, aby uzyskać bonus czasu w tej wersji klasycznej gry?

  Możesz grać przeciwko przyjacielowi lub przeciwko komputerowi w tej odświeżonej wersji klasycznej gry planszowej. Czy możesz przechwycić wszystkie swoje żetony, zanim zdobędę twoje?

  Zawsze dobrze jest wrócić do klasyki i zrobić jak najlepiej w najbardziej popularnej grze planszowej, Chess Classic. Graj przeciwko komputerowi lub przeciwko przyjacielowi w tej grze o ponadczasowych umiejętnościach.

  Czy jesteś geniuszem szachowym? Teraz możesz być! Zagraj w szachy online z prawdziwymi lub wirtualnymi przeciwnikami, aby ćwiczyć i zostać mistrzem szachowym. Chroń króla za wszelką cenę!

  Graj przeciwko przyjacielowi lub przeciwko komputerowi w tej grze w szachy. Czas płynie Czy możesz osiągnąć mata, zanim skończy się czas?

  Wirtualne gry w szachy nie są piękniejsze niż ta wersja 3D z drewnianą deską i pięknie rzeźbionymi kawałkami drewna. Jednak zakład jest równie wysoki, a gra jest równie brutalna.

  Ta wersja klasycznej gry planszowej jest idealna dla początkujących w każdym wieku. Czy możesz sprawdzić swojego wirtualnego przeciwnika i uchwycić jak najwięcej jego elementów? Czas się dowiedzieć!

  Zdobądź wszystkie części szachownicy! Ta gra dowcipu i logiki opiera się na regułach szachowych, ale musisz uchwycić wszystkich królów. Wieże poruszają się w linii prostej przez rzędy i kolumny. Biskupi poruszają się po przekątnej po planszy. Użyj wszystkich kawałków, nawet koni, aby dotrzeć do króla!

  Zmień kolejność kart na planszy, wykonując schody w porządku malejącym.

  Odwiedź królestwo pełne magii i uroku, aby przeżyć ekscytującą przygodę w tej wyjątkowej grze karcianej. Usuń karty z piramidy, aby dopasować je w odpowiedniej kolejności.

  To nie przypadek, że pasjans jest najpopularniejszą grą karcianą na świecie. Gotowy na trochę rąk?

  Spróbuj rozdać w tej grze karcianej godnej rodziny królewskiej.

  Samotnik może bawić cię godzinami. To także klasyczna wersja gry. Utwórz cztery stosy z kartami tego samego koloru w porządku rosnącym. Czy masz cierpliwość do wygrania?

  Twórz schody z każdego patyka od Asa do Króla i kolumny na przemian kolory.

  Czy jesteś gotowy na tę internetową wersję tej ukochanej gry karcianej? Przed rozpoczęciem możesz wybrać jeden, dwa lub cztery trefle. Jak szybko można wyeliminować wszystkie karty ze stołu?

  Pasjans był już popularną grą nawet w starożytnym Egipcie. Spróbuj pokonać genialny komputer w pasjansie egipskiej piramidy.

  Ciesz się malowniczym królestwem, starając się dotrzeć do najwyższych wież w tym zamku karty. Czy możesz zamówić je wszystkie, aby uzyskać bonus czasu w tej wersji klasycznej gry?

  Odkryj losy ukryte w Pyramid of Solitaire Quest: Pyramid. Usuń wszystkie karty, aby wygrać w kontynuacji popularnego pasjansa: Klondike!

  Możesz grać przeciwko przyjacielowi lub przeciwko komputerowi w tej odświeżonej wersji klasycznej gry planszowej. Czy możesz przechwycić wszystkie swoje żetony, zanim zdobędę twoje?

  Zagraj z komputerem lub przyjacielem w tej wersji online klasycznej gry planszowej. Wskocz na warcaby przeciwnika i sprawdź, czy możesz pokonać swojego.

  Czy dobrze grasz w warcaby? Czy myślisz, że możesz pokonać innych fantastycznych graczy z całego świata? Jeśli tak, spróbuj w tej wieloosobowej wersji klasycznej gry planszowej?

  Nie ma nic bardziej relaksującego niż gra panie na plaży.

  Samotnik może bawić cię godzinami. To także klasyczna wersja gry. Utwórz cztery stosy z kartami tego samego koloru w porządku rosnącym. Czy masz cierpliwość do wygrania?

  Odkryj losy ukryte w Pyramid of Solitaire Quest: Pyramid. Usuń wszystkie karty, aby wygrać w kontynuacji popularnego pasjansa: Klondike!

  Czy czujesz się szczęśliwy? Następnie spróbuj tej wersji online słynnej gry karcianej. Jak szybko możesz układać wszystkie karty i przechodzić do następnej talii?

  Pośpiesz się, bo ten wesoły pociąg wkrótce opuści stację!

  Arre! Czy potrafisz opanować tę dziką grę w pasjansa?

  Ile ruchów będziesz potrzebował, aby ukończyć każdą z tych talii? Zbierz karty tego samego koloru i koloru, tak szybko jak to możliwe, w tej wersji ekscytującej gry karcianej online.

  Czas płynie w tej skomplikowanej wersji klasycznej gry karcianej. Czy możesz pogrupować wszystkie karty, zanim skończy się czas?

  Spróbuj szczęścia w tej ekscytującej grze karcianej na starym zachodzie.

  Będziesz uwięziony w sieci układania kart.

  W tej wersji klasycznej gry karcianej możesz grać przeciwko jednemu, dwóm lub trzem wirtualnym przeciwnikom. Ostrożnie wybieraj karty podczas każdego z ruchów i dowiedz się, czy możesz je pokonać.

  Możesz wypróbować trzy różne wersje Sudoku każdego dnia w tej grze online. Każda tabela ma inny poziom trudności. Dowiedz się, czy możesz ukończyć tryb łatwy, zanim przejdziesz do trybu średniego i trudnego.

  Zagraj w tę wersję klasycznej japońskiej gry logicznej. Jak szybko można uzupełnić liczby w pudełku 9 x 9?

  Ćwicz swoje umiejętności sudoku dzięki tej zabawnej i wymagającej wersji klasycznej gry. Czy możesz wypełnić każde pole odpowiednią liczbą, zanim skończy się czas?

  Udaj się na piach Sahary i odkryj, czy potrafisz rozwiązać każdą z tych trudnych zagadek w Sudoku. Czy możesz dopasować wszystkie liczby w tej grze online?

  Poruszaj się szybko, ponieważ to ekscytujące wyzwanie nie będzie czekać na Ciebie.

  Sprawdź swoją umiejętność sudoku dzięki serii złożonych wyzwań.

  Czy lubisz Sudoku? Sprawdź swoje umiejętności w tej klasycznej układance! Odpowiedni dla początkujących i nauczycieli, istnieje wiele opcji do wyboru w tej bezpłatnej grze online!

  Sprawdź swoje umiejętności sudoku w siatce 9x9, która ma już kilka liczb. Rozwiąż zagadkę, dodając cyfry w pustych polach, tak aby każda liczba pojawiała się tylko raz w rzędzie, kolumnie i kwadracie 3x3. Sudokulandia ma trzy poziomy trudności do pokonania z dużą ilością spokoju i spokoju, z niekończącymi się zagadkami do rozwiązania.

  Sprawdź swoje umiejętności w Sudoku dzięki tej grze mobilnej. Dodaj liczby i dowiedz się, czy uda ci się zdobyć każdą zagadkę, zanim skończy się czas.

  Tutaj masz świetną wersję pasjansa, która trochę cię ochłodzi.

  Odwiedź królestwo pełne magii i uroku, aby przeżyć ekscytującą przygodę w tej wyjątkowej grze karcianej. Usuń karty z piramidy, aby dopasować je w odpowiedniej kolejności.

  To nie przypadek, że pasjans jest najpopularniejszą grą karcianą na świecie. Gotowy na kilka rąk?

  Możesz wypróbować trzy różne wersje Sudoku każdego dnia w tej grze online. Każda tabela ma inny poziom trudności. Dowiedz się, czy możesz ukończyć tryb łatwy, zanim przejdziesz do trybu średniego i trudnego.

  Samotnik może bawić cię godzinami. To także klasyczna wersja gry. Utwórz cztery stosy z kartami tego samego koloru w porządku rosnącym. Czy masz cierpliwość do wygrania?

  Czy jesteś gotowy na tę internetową wersję tej ukochanej gry karcianej? Przed rozpoczęciem możesz wybrać jeden, dwa lub cztery trefle. Jak szybko można wyeliminować wszystkie karty ze stołu?

  Wykorzystaj swoje umiejętności w remiku gin za pomocą tej wersji klasycznej gry karcianej online. Czy pokonasz każdego z wirtualnych przeciwników? Niektóre są wystarczająco dobre, aby rzucić wyzwanie nawet najlepszym graczom kart.

  Ciesz się malowniczym królestwem, starając się dotrzeć do najwyższych wież w tym zamku karty. Czy możesz zamówić je wszystkie, aby uzyskać bonus czasu w tej wersji klasycznej gry?

  Setki uroczych i owłosionych zwierząt czeka na ciebie, aby zgrupować je w tej wersji online klasycznej gry planszowej: Mahjong. Jak szybko można pogrupować je wszystkie?

  Sprawdź swoje umiejętności na tych trudnych tablicach mahjong.

  Tutaj masz świetną wersję pasjansa, która trochę cię ochłodzi.

  Ekscytująca przygoda dowcipu czeka na ciebie w tym magicznym królestwie. Jak szybko możesz pogrupować wszystkie te jasne obiekty w tej grze w 3 rzędach? Musisz wybrać ostrożnie. Masz tylko określoną liczbę ruchów na każdym poziomie!

  Wyczyść obraz tych ciemnych obrazów i przejdź do końca poziomu.

  Przetargowe zwierzęta, cukierki lub owoce - połącz identyczne komórki, aby oczyścić planszę, zanim skończy się czas w tej zabawnej grze łączenia płytek Mahjong!

  Podróżuj wirtualnie na tropikalną wyspę w tej wymagającej grze logicznej. Jak szybko będziesz mógł dołączyć do wszystkich bloków we właściwej kolejności?

  Flutter i baw się dobrze z fantastycznymi osiągnięciami w parach!

  Odwiedź królestwo pełne magii i uroku, aby przeżyć ekscytującą przygodę w tej wyjątkowej grze karcianej. Usuń karty z piramidy, aby dopasować je w odpowiedniej kolejności.

  Ciesz się tą pyszną wersją ukochanej gry planszowej. Jak szybko możesz połączyć wszystkie pyszne hamburgery, frytki i inne potrawy z żetonów gry?

  Nic nie jest słodsze niż ta zabawna, znana wyrzutnia bąbelków, Candy Bubble! Celuj i strzelaj w bańki o odpowiednim kolorze, aby zniknęły i zdobyły wiele punktów. Nie musisz uzależniać się od cukierków, aby cieszyć się tą grą!

  Czas ucieka! Czy potrafisz zjednoczyć wszystkie te urocze zwierzęta? Czekają na Ciebie w tej ładnej wersji klasycznej gry karcianej: Mahjong.

  Możesz rzucić wyzwanie maksymalnie trzem wirtualnym przeciwnikom w tej wersji klasycznej gry. Strategicznie umieść swoje kostki domino na stole i sprawdź, czy możesz ich pokonać.

  Będziesz musiał szybko się poruszać, aby nadążyć za tymi chwiejnymi klockami. Czy możesz je pogrupować według ich koloru? Pracuj szybko, aby nie dotrzeć do szczytu ekranu w tej ekscytującej grze logicznej.

  Rzuć wyzwanie komputerowi lub przyjacielowi dzięki tej wersji tej ukochanej gry. Ile rund możesz wygrać? Czas odkryć to w tej zabawnej grze online.

  Jedna z najpopularniejszych gier na świecie pojawia się na plaży. Pamiętaj, aby założyć krem ​​przeciwsłoneczny!

  Zagraj z komputerem lub z przyjacielem w tej kolorowej wersji klasycznej gry dowcip. Czy uda ci się osiągnąć wszystkie trzy online przed przeciwnikiem?

  Graj w darmowe gry online na Juegos.com!

  Juegos.com zawiera zabawne gry dla całej rodziny! Setki darmowych gier na wyciągnięcie ręki, bez względu na to, czy jesteś dzieckiem, czy dziadkiem, nowicjuszem lub ekspertem. Wypróbuj gry akcji dla poszukiwaczy przygód, gier gotujących dla smakoszy lub faworytów całej rodziny, takich jak strzelanka bingo, bingo i 3 z rzędu! Jeśli lubisz wyzwania, ćwicz mózg w trudnych grach logicznych, takich jak Mahjong lub zaproś swoich przyjaciół do rywalizacji w grach wieloosobowych online. Graj w gry łatwe do zrozumienia, ale rozkosznie trudne do opanowania. W grach dla dzieci, grach dziewcząt i grach sportowych z mansalvą jest mnóstwo gier dla wszystkich. Odkryj łup darmowych gier online z Juegos.com!

  Juegos.com ma największą kolekcję bezpłatnych gier online. Każdego dnia dodajemy nowe gry!

  Copyright © 2018 SPIL GAMES Wszelkie prawa zastrzeżone.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  46 − 39 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map