zasady czarnego jacka

zasady czarnego jacka

Black Jack - Zasady gry

Blackjack jest jedną z najbardziej fascynujących gier, które można praktykować w kasynie, będąc jednocześnie jednym z najbardziej dochodowych, o ile opanujesz zasady gry i wprowadzisz w życie podstawową strategię. Wartość kart to ta, która wskazuje ich liczbę z wyjątkiem asa, który może mieć wartość 1 lub 11 zgodnie z tym, co nas interesuje; liczby (J-Q-K) mają wartość 10.

Mechanika gry jest bardzo prosta. Gracz stawia kwotę, która musi znajdować się pomiędzy minimalną a maksymalną dozwoloną w tabeli. Następnie każdy gracz otrzyma dwie karty w tym samym momencie, w którym jeden gracz zostanie rozdany dealerowi (bankowi). Celem gry jest uzyskanie jak najbliżej 21 punktów bez przekraczania, jako rywal, który pokona tylko rozdającego. Gracz może poprosić o list lub stoisko w dowolnym momencie.

Jeśli gracz przekroczy 21 lat, przegrywa zakład. Kiedy wszyscy gracze zakończą swoją turę, krupier otrzymuje niezbędne karty, dopóki nie uzyskają minimum 17 punktów. W przypadku przekroczenia 21, zakłady 1 do 1 zostaną wypłacone pozostałym graczom. Jeśli zostanie zasadzony (pozostanie pomiędzy 17 a 21), 1 do 1 zostanie wypłacona graczom, którzy osiągną wyższy wynik niż ich własny. Nie zwraca ani wygrać, ani przegrać. W przypadku, gdy gracze mają niższy wynik niż bank, tracą zakłady.

W przypadku, gdy dwie pierwsze karty rozdane graczom w sumie 21 (as i karta o wartości 10), otrzymuje się blackjacka, a bank wypłaca graczowi stosunek 3 do 2.

Ale oprócz tych prostych zasad, są jeszcze dwie inne, które sprawiają, że blackjack jest prawdziwym wyzwaniem strategicznym:

 1. Gracz może podwoić swój zakład, jeśli pierwsze karty to 9, 10 lub 11, ale zostanie przyznana tylko jedna karta.
 2. Jeśli pierwsze dwie karty mają taką samą wartość, możesz postawić dodatkowy zakład i otworzyć dwie gry. Na przykład, jeśli mamy 7-7, możemy obstawić taką samą kwotę, którą obstawiamy na początku i zrobić dwie gry: jedną z każdymi 7.

Sztuczki do wygrania w Black Jacka

Tak jak we wszystkich grach kasynowych wiedza teoretyczna może nam pomóc wygrać, a w oparciu o matematykę możemy wprowadzić w życie podstawową strategię, która pozwoliłaby nam grać optymalnie. Ta strategia nazywa się "Podstawową strategią" i zainspirowała tysiące graczy na całym świecie do spróbowania przewagi nad bankowością. A z tą przewagą, że blackjack jest wypłacany 3 do 2 i że mając ręce, w których się podwoi, mamy korzystne oczekiwania, jeśli zastosujemy tę strategię w praktyce na dłuższą metę, teoretyczna przewaga bankowości jest zredukowana do minimum.

W skrócie strategia ta jest podsumowana w następujących punktach:

 • Do 8 zawsze pytaj.
 • Z 9 podwójnymi, gdy bank ma 3,4,5 i 6. Zapytaj inaczej.
 • Przy 10 lub 11 podwójnych kontra 2 do 9. Zapytaj o wartości 10 i asa.
 • Przy 12 pozycjach wobec 4,5 i 6. Zapytaj inaczej
 • Z 13,14,15 i 16 stoi przeciwko 2,3,4,5 i 6. Zapytaj inaczej
 • Z 17 lub więcej sadzenia
 • W ręce zawierające asa o wartościach 2-12, 3-13, 4-14, 5-16, 6-16 lub 7-17 zawsze pytaj.
 • W przypadku ręki o wartości 8-18 poproś o 9, wartość 10 lub as, aby posadzić w innym przypadku
 • Ręką 9-19,10-20 lub 11-21 stać

Kiedy mamy możliwość otwarcia dwóch sztuk, zaleca się wykonanie następujących czynności:

 • Przy 2-2,3-3,6-6, 7-7 otworzy się, jeśli karta rozdającego ma 2,3,4,5,6,7
 • Przy 4-4 otwiera się tylko na 5 i 6
 • Przy 8-8 otwiera się na dowolną kartę, która nie jest taka lub wartość 10
 • Przy 9-9 otwiera się na dowolną kartę inną niż 7, wartość 10 lub więcej
 • Dzięki A-A otwiera się na wszystko, co nie jest takie
 • Z 5-5 i wartością 10-wartość 10 nigdy się nie otwiera

Odkryj w naszej analizie zasady najpopularniejszej wersji blackjacka i niektórych jego pochodnych. Zapoznaj się z zasadami blackjacka podsumowanymi przez bettingexpert i zapamiętaj je, aby pokonać bank i uzyskać więcej korzyści podczas gry w blackjacka online.

Tak jak we wszystkich grach, ważne jest, aby znać zasady gry w Blackjacka, aby łatwiej i trafniej podejmować decyzje, aby stawić czoła kasynu. Na tej stronie znajdziesz podstawowe zasady gry w blackjacka, które dotyczą zarówno blackjacka online, jak i prawdziwych kasyn.

Celem gry w blackjacka jest uzyskanie jak najbliżej 21 punktów bez przekraczania ich. Punkty odpowiadają wartości liczbowej kart, natomiast litery J, Q i K są warte 10 punktów, a As 1 lub 11 punktów w zależności od tego, co pasuje do gracza. Jeśli gracz przekroczy 21 punktów, przegrywa automatycznie, niezależnie od wyniku ławki. Jeśli dom przekroczy 21 punktów, gracz wygrywa. Z drugiej strony, jeśli żaden z nich nie przejdzie, wygrywa ten, który znajduje się najbliżej liczby 21.

Blackjack pozwala wielu graczom grać w tym samym czasie przy tym samym stole. Każdy gracz ma kolej, aby wykonać wszystkie swoje ruchy. Ponadto jest ogólnie dopuszczalne, aby każdy gracz miał więcej niż jedną rękę do gry w każdej rundzie. Całkowita liczba grywalnych rąk dla tego samego gracza i różnych graczy jest ograniczona i zwykle wynosi od 6 do 8.

W praktycznie wszystkich wersjach blackjacka krupier nie ma możliwości podejmowania jakichkolwiek decyzji. W najczęstszych formach blackjacka krupier musi poprosić o list, jeśli ma 16 punktów w swojej pierwszej ręce i że jest podbity, gdy osiągnie 17 punktów. W ten sam sposób krupier nie może spasować, rozdzielić lub wykonać żadnego z tych ruchów dostępnych dla graczy.

Pierwszym krokiem w rozdaniu w blackjacka jest początkowy zakład. Wszyscy gracze muszą obstawiać zakłady przed rozdaniem kart. Po złożeniu zakładów krupier rozdaje karty zaczynając od lewej. Dwie karty otrzymane przez każdego gracza są odkryte, a widoczna jest tylko jedna z dwóch kart krupiera.

Jeśli gracz otrzyma w początkowym rozdaniu blackjacka, wygrywa automatycznie i otrzymuje wypłatę w wysokości od 3 do 2. Jeśli żaden z graczy lub rozdający nie otrzyma blackjacka, gracze muszą podjąć pierwszą decyzję, zwykle proszą o list lub stać.

Otrzymane litery można zdefiniować na dwa sposoby:

 • Słaba ręka: ręka, w której dostajesz asa
 • Twarda ręka: ręka z kart bez asa

Najczęstszą decyzją, którą muszą podjąć gracze, jest prośba o list lub wstać. Jeśli poprosisz, otrzymasz kolejną literę, a jeśli zasadzisz, nie dostaniesz więcej kart, a twój aktualny wynik będzie tym, z którym rywalizujesz na końcu. Nie ma ograniczeń co do liczby kart, które gracz może otrzymać, chociaż w praktyce jest bardzo mało prawdopodobne, że gracz otrzyma prawidłową kombinację kart o wartości większej niż 6.

Kiedy zarówno rozdający, jak i gracz otrzymują tę samą rękę, wynik remisu jest zadeklarowany. W takim przypadku nikt nie wygrywa, a gracz odzyskuje kwotę zakładu. Istnieje wyjątek, w którym gracz dostaje blackjacka w ręce początkowej, ponieważ jest to automatyczne zwycięstwo, chociaż w niektórych kasynach jest to remis, jeśli bank ma również blackjacka, chociaż nie jest to powszechne w kasynach online.

Kiedy suma kart gracza przekracza 21 punktów, uważa się, że odszedł i traci zakład automatycznie. Jeśli to rozdający przechodzi, gracz wygrywa rozdanie.

Blackjack

Blackjack, oprócz nazwy gry, to nazwa nadana sztuce, w której dwie pierwsze otrzymane karty to as i kolejna karta o wartości 10 (10, J, Q, K). Jeśli gracz otrzyma Blackjacka, wygrywa automatycznie. W większości kasyn gracz otrzymuje natychmiastową wypłatę, jeśli dostanie Blackjacka. Jeśli jednak krupier ma asa w górę, w niektórych kasynach i modalnościach sprawdza się, czy ma także blackjacka, w którym to przypadku zadeklarowano remis. Jeśli gracz zdobędzie 21 kart ze swoimi kartami, ale krupier ma blackjacka, dealer wygrywa

Szanse na uzyskanie Blackjacka wynoszą około 4,8%.

Zasada, która pozwala podwoić się, może być bardzo przydatna, jeśli chodzi o zwiększanie długoterminowych korzyści. Zgodnie z tą zasadą gracz podwaja swój początkowy zakład i może otrzymać tylko nową kartę, zawsze zgodnie z jedną z następujących zasad:

 • Reguła reniferów: Dozwolone jest podwojenie, gdy otrzyma się 9, 10 lub 11 rąk.
 • Norma europejska: Podwajanie jest dozwolone tylko, gdy zdobędziesz rękę 10 lub 11.

Oddzielne

Jeśli układ początkowy składa się z dwóch kart o tej samej wartości (na przykład 7.7 lub J, K), gracz ma możliwość ich rozdzielenia, tworząc dwie niezależne ręce, tak jakby każda karta była pierwszą otrzymaną z dwóch nowych rąk. Gracz musi dopasować początkową kwotę postawioną za drugie rozdanie, a stamtąd każdy rozwija się w normalny i niezależny sposób. Możliwości podwojenia lub ponownego rozdzielenia mogą być ograniczone w zależności od kasyna. Jednakże, blackjacks otrzymane po rozdzieleniu są uważane za 21 przeciwko dilerowi.

Jeśli gracz otrzyma kolejną kartę równą pierwszej po rozdzieleniu, większość kasyn zezwala na ponowne rozdzielenie. Niektórzy pozwalają na powtarzanie tej gry w nieskończoność, podczas gdy inni ograniczają ją do pewnej liczby.

Jedyny wyjątek od reguły podziału występuje, gdy gracz otrzymuje dwa asy. Po rozdzieleniu dwóch asów, większość kasyn daje tylko jedną kartę dla każdej ręki. Zgodnie z podstawową strategią gry w blackjacka, zawsze musimy oddzielić dwa asy.

Pewnie

Jeśli pierwszą kartą, którą otrzymuje dealer, jest as (niektóre kasyna rozszerzają tę zasadę na karty o wartości 10), gracz może otrzymać "bezpieczną" kartę. Ubezpieczenie chroni zakład gracza w przypadku, gdy przy drugiej karcie krupier tworzy blackjacka. Ubezpieczenie wypłacane jest od 2 do 1, ale pozwala tylko na zainwestowanie równe połowie początkowego zakładu. W skrócie oznacza to, że jeśli weźmiemy ubezpieczenie, a dealer otrzyma blackjacka, stracimy początkowy zakład, ale podwoimy ubezpieczenie, równoważąc początkową inwestycję. Na przykład, jeśli nasz zakład to 6 jednostek, umieszczamy 3 jednostki w ubezpieczeniu, a jeśli krupier ma blackjacka, tracimy 6 początkowych jednostek, ale podwoimy 3 ubezpieczenie, uzyskując 6.

Zgodnie z podstawowymi zasadami strategii blackjacka, gracz nie powinien wybierać ubezpieczenia w dowolnym momencie. Statystyki pokazują, że w dłuższej perspektywie lepiej jest ryzykować utratę niż ubezpieczenie z powrotem.

Zasada wycofania (niezbyt powszechna w europejskich odmianach Blackjacka lub Classic Blackjacka) pozwala graczowi zmniejszyć straty i wyjść z gry, w której ma wiele szans na przegraną. Kiedy gracz przechodzi na emeryturę, jego ręka jest wyłączona, a dom zajmuje połowę postawionej kwoty. Amerykański Blackjack i warianty, które dają odkrytą kartę i są skierowane do rozdającego, oferują dwa różne rodzaje wypłat w zależności od tego, kiedy gracz może przejść na emeryturę:

 • Wcześniejsze wypłaty: gracz może wycofać się tylko wtedy, gdy pierwszą kartą, którą otrzymuje diler, jest as lub 10.
 • Późne wypłaty: gracz może wycofać się dopiero po sprawdzeniu przez dealera, że ​​nie ma Blackjacka.

Tutaj możesz wytłumaczyć dłoń na różnych obrazach, na których możesz zobaczyć niektóre z omówionych powyżej zasad.

Wszystkie stoły do ​​blackjacka mają maksymalne i minimalne limity zakładów. Pamiętaj, aby sprawdzić te limity przed wejściem do stołu do gry.

Istnieje wiele różnych rodzajów blackjacka, choć najczęściej są to European Blackjack i American Blackjack. Nasze zasady i przewodnik strategii opierają się na europejskim Blackjacku. W każdym razie jest tylko kilka drobnych różnic w amerykańskiej wersji, które mogą mieć pewien wpływ na twoją strategię.

 • Rozdający otrzymuje kartę odkrytą i nie otrzymuje drugiej karty, dopóki wszyscy gracze nie skończą swoich ruchów.
 • Gracz może podwoić tylko z początkowym układem 9, 10 lub 11.
 • Gracz nie może się wycofać
 • Często dealer musi poprosić o list z miękkim 17, chociaż nie zawsze tak jest.
 • Rozdający otrzymuje jedną kartę odkrytą i jedną zakrytą.
 • Gracz może spasować z dowolną kartą początkową
 • Gracz może wycofać się w dowolnym momencie z gry
 • Krupier musi zostać obsadzony miękkim 17

Najbardziej znacząca różnica w stosunku do amerykańskiego Blackjack jest z pewnością fakt, że sprzedawca otrzyma jedną kartę twarzą w dół i, że w przypadku Ace czoła (w niektórych przypadkach wartość list 10) musi natychmiast sprawdzić, czy ma Blackjacka Jeśli tak, ręka jest uważana za zakończoną, a wszystkie zakłady są uważane za przegrane. W naszej strategii możesz sprawdzić, jak wpływa to na twoją grę.

Niektóre kasyna zmieniają swoje płatności w stosunku do zwykłych 3 do 2. Jeśli znajdziesz kasyno, które płaci mniej niż 3 do 2 ... Evolution!

Zamiast remisu, niektóre kasyna uważają, że jeśli krupier i gracz pasują do swojego wyniku, to wygrywa ten bank. Zasada ta implikuje również zmianę na tyle ważną, aby uniknąć tego rodzaju kasyn.

Ta odmiana Blackjacka zmusza graczy do rozegrania dwóch rozdań w każdej rundzie, chociaż wolno im wymieniać karty między obiema rękami. Oznacza to, że jeśli gracz otrzyma jedną rękę 10 i 5, a drugą rękę K i 6, może zmienić karty, aby mieć korzystną rękę 10, K i drugą rękę 5 i 6. W zamian, Blackjack jest wypłacany tylko za 1: 1 i jeśli krupier rzuca 22, gra jest remis.

Niektóre kasyna i warianty gry Blackjack umożliwiają graczom obstawianie dodatkowych zakładów. Te muszą być wykonane jako dodatek do ręki blackjacka i są od niej niezależne. Dodatkowe zakłady na blackjacka są umieszczane w oddzielnej przestrzeni obok normalnego zakładu. Ubezpieczenie jest zwykle najczęstszym dodatkowym zakładem, chociaż niektóre kasyna oferują inne. Dodatkowe zakłady oferują bardzo małą wartość i zapewniają bukmacherowi wiele korzyści, więc nie są zalecane.

Idealna para to dodatkowy zakład bardzo powszechny w kasynach online i nie oznacza to żadnych zmian w zwykłych zasadach gry. Aby wygrać ten zakład, musisz zdobyć parę w początkowym rozdaniu. Opłata jest różna w zależności od rodzaju pary:

 • Para mieszana wypłacana jest od 5 do 1: para utworzona z liter o różnych kolorach (na przykład Q kier i Q pik)
 • Kolorowa para jest wypłacana do 10: 1: para utworzona przez karty tego samego koloru, ale inną figurę (na przykład 2 kier i 2 karo)
 • Idealna para jest wypłacana w 30 do 1: para utworzona przez dwie identyczne karty (na przykład K trefl i K trefl)

Lucky Lucky osiąga się przez połączenie dwóch kart gracza i odkrytej karty krupiera. Płatności są następujące:

 • Trzy 7 tego samego koloru - 200 do 1
 • 678 tego samego koloru - od 100 do 1
 • 777 - 50 do 1
 • 678 - 30 do 1
 • 21 (całkowita suma) tego samego koloru - 15 do 1
 • 21 (całkowita suma) - 3 do 1
 • 20 (całkowita suma) - 2 do 1
 • 19 (całkowita suma) - 2 do 1

Teraz znasz zasady gry w blackjacka i możesz zacząć próbować szczęścia. Możesz zacząć grać w blackjacka już teraz na 888casino, lub jeśli wolisz, możesz dowiedzieć się trochę więcej, zapoznając się z naszym przewodnikiem po strategii blackjacka. Powodzenia!

Celem gry Black Jack Rat jest nauczenie cię gry w blackjacka, a następnie pokazanie najlepszych miejsc do gry w blackjacka online. Mamy artykuły o strategii blackjacka, wyjaśnimy zasady gry, a nawet udostępniamy książki o podstawowych systemach liczenia kart. Po przeczytaniu i przetworzeniu wszystkich informacji i czujesz się komfortowo dodając 21, naszą radą jest ćwiczyć w jednym z 21 pokoi typu black jack reklamowanych na stronie. Zespół Black Jack Rat zagrał i zakwalifikował około stu witryn z blackjackami w Internecie, aby zmniejszyć liczbę możliwych miejsc do gry i zachować tylko kilka certyfikowanych jakości. Pokoje te mają bezpieczne systemy oprogramowania, niesamowite oferty bonusowe i pozwalają grać w 21 darmowych blackjackach.

William Hill Casino to renomowana sala do blackjacka z wieloma wariantami gry 21. Obsługa klienta jest najwyższej jakości, a program lojalnościowy niezrównany. 100% bonus do 200 €

Kasyno 888 ma ponad 15 lat doświadczenia i jest dziś jednym z najpopularniejszych kasyn w Internecie. Obecnie oferują nieograniczony bonus od depozytu w wysokości 100%, przy początkowym depozycie dokonanym przez gracza, a także 10% bonusów doładowania. 100% do 200 USD

Party Casino rozdaje jeden z najlepszych bonusów do gry w black jacka w sieci. Ponadto, jego obsługa klienta jest niczym innym jak doskonałym i ma różne warianty gier w blackjacka. , 100% do 200 €

Polecane strony do gry w Black Jacka Online

Ponieważ wszystkie kasyna online mają pokoje typu blackjack, znalezienie miejsca, które naprawdę wyróżnia się na tle innych, może być trudne. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś online, naturalne jest, że nie wiesz, gdzie szukać, a ostatecznie rejestrujesz się w kasynie o wątpliwej reputacji. Większość kasyn online jest bezpieczna, niezawodna i ma dobre osiągnięcia, ale są też takie, które miały poważne problemy w przeszłości, więc najlepiej jest trzymać się z daleka. Nie wiedząc, jakie są wątpliwe kasyna, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to dowiedzieć się, które preferujesz najbardziej i czego powinieneś żądać w każdym pokoju, który jest wart zachodu.

Ważna jest nie tylko jakość gry i liczba dostępnych wariantów; Istnieją również inne istotne czynniki przy podejmowaniu decyzji, jaki rodzaj internetowego pokoju do blackjacka jest naprawdę dobry. Kasyna online, które są wymienione na naszej stronie są doskonałe, ale nie tylko dlatego, że gra jest; mają także długoterminowe programy premiowe, liczne promocje i systemy lojalnościowe dla stałych graczy.

Każda z 21 stron do blackjacka, które są częścią naszych list, to solidne, prestiżowe marki, których nie ma po to, aby zarobić trochę pieniędzy, a następnie usunąć je z mapy. Wszystkie kasyna reklamowane w BlackjackRat są niezwykle znane w świecie zakładów i możesz mieć pewność, że gra w nich nie będzie miała żadnego problemu. Tysiące innych zrobi to z tobą, a wszyscy będą się dobrze bawić i wygrywać w pokoju. Innym ważnym elementem, o którym należy pamiętać, jest to, że wszystkie te kasyna mają setki innych fantastycznych gier na wypadek, gdybyś nie miał ochoty grać w blackjacka przez cały czas. Wśród tych gier wymienić można ruletkę, bakarata, kości, wideo poker i automaty do gier.

Blackjack to klasyczna gra w karty, która wymaga znajomości jej zasad, podstawowej i zaawansowanej strategii oraz części umiejętności ze strony gracza. CasinoTop10 pokazuje tajniki gry Blackjack, dzięki czemu możesz znaleźć najlepsze kasyno, w którym możesz wykorzystać swoje umiejętności w grze.

 • Obsługa klienta na całym świecie
 • Bardzo niskie wymagania zakładów
 • Wysoki procent zysków
 • Szybkie płatności

 • Bogata biblioteka z grami opracowanymi przez różne firmy.
 • Gry w wersji na komputery są takie same, jak w wersji mobilnej.
 • Dostępne w systemach IOS, Android, Windows i Linux.
 • Nie wymaga rejestracji, aby rozpocząć grę.

 • Duża różnorodność gier
 • Różne bonusy
 • Szczegółowe informacje w lobby
 • Bonus "Zaproś znajomego"

 • Oprogramowanie: fakt, że Microgaming jest w tyle, to znak, że wszystko jest dobrze zrobione.
 • Różnorodność gier: ponad 600 to liczba, którą należy wziąć pod uwagę.
 • Bonusy: ma naprawdę interesującą ofertę.
 • Obsługa klienta: dobra obsługa.
 • Metody płatności: wiele odmian.

 • Łatwy w użyciu
 • Obsługa klienta 24h
 • Program lojalnościowy
 • Wielojęzyczny
 • Bezpieczne depozyty mobilne

1. Jak grać w Blackjacka lub 21? - Wideo

BlackJack, znany również jako 21, jest szybką grą, dla której dobrze jest poznać wiele aspektów przed obstawianiem pieniędzy, ponieważ wynik gry zależy od tego, czy wiesz, kiedy poprosić o kartę i kiedy najlepiej jest przejść na emeryturę.

2. "Klasyczny" Online Blackjack lub 21 - Zasady

Blackjack to klasyczna gra w karty rozgrywana na półkolistym stole, która pozwala na udział do 7 graczy. W klasycznej wersji Blackjacka gra jest regulowana przez ogólne zasady, w których marża na korzyść domu wynosi 5% i pozwala graczom wygrywać duże kwoty pieniędzy. Najbardziej podstawowe zasady gry to:

1 Gra się przy użyciu od 1 do 8 talii po 52 karty każda.

2 As ma zwykle 1 lub 11 punktów; J, Q i K są warte 10 punktów; litery od 2 do 10 są warte tyle, ile wskazuje ich numeracja.

3 Wartość rozdania jest równa sumie wszystkich kart znajdujących się w twoim posiadaniu.

4 Jest to "Blackjack" pod ręką z AS plus K / Q / J, który wynosi 21. Druga najwyższa kombinacja dodaje także 21, ale z 3 lub więcej kartami (wszystkie z wartościami od 2 do 9).

5 Podczas pierwszej fazy gry każdy gracz stawia zakład. Rozdający rozdaje po dwie karty każdemu z graczy. Krupier zatrzymuje również dwie karty, ponieważ reprezentuje dom.

6 Po rozdaniu kart krupier ujawnia graczom jedną ze swoich kart.

7 Wszyscy gracze przegrywają, jeśli dom ma Blackjacka w ręce (chyba że ktoś ma ubezpieczenie). Jednak gracz, który ma blackjacka i ujawnia swoje karty jako pierwszy, jest uważany za zwycięzcę rundy.

8 Jeśli zarówno krupier, jak i gracz lub gracze mają blackjacka, zakłady są zwracane i nie ma zwycięzców ani przegranych.

9. Gracze nie stawiają się sobie nawzajem, ale robią to pojedynczo przeciwko kartom krupiera. Każdy gracz, w zależności od kart i widocznego krupiera, decyduje o kolejnym ruchu: zażądaj kolejnej karty, wstań, podwoj zakład lub odłóż karty, tworząc nowe zakłady. Ktokolwiek zbliży się do wyniku 21, bez przechodzenia, wygrywa rundę. Otrzymana płatność odpowiada stawce postawionej przed otrzymaniem listów.

10 Jeśli dwie pierwsze karty otrzymasz w sumie 21, ten ruch nazywa się Blackjack i płacisz 1,5: 1.

3. Ile warte są karty w Blackjacku?

Ostatecznym celem w BlackJack jest jak najbliżej 21 i nie posuwać się zbyt daleko. Na przykład J, 2, 9 = 21 (wygrywa); 8, 5, 10: 23 (utracone). Aby to zrobić, musisz znać wartość kart w talii:

1. Asy (A) są warte 1 lub 11 punktów w zależności od łącznej wartości pozostałych kart. Jeśli całkowita wartość kart jest większa niż 10, AS wynosi 1. Jeśli, z drugiej strony, całkowita wartość drugiej karty wynosi 10 lub mniej, AS liczy się jako 11 (jak na obrazku).

2. Liczby K, Q i J są warte 10 punktów.

3. Pozostałe litery są warte tyle, ile ich numeracja.

Twarda ręka: Na przykład, jeśli gracz ma króla (K), 5 i 4, całkowita suma będzie 19 (K 5 4 = 10 5 4) i byłoby to uważane za trudną rękę.

Miękka ręka: Na przykład as, który działa jako 11 wraz z 5, doda 16 (Jako 5 = 11 5). Należy zapytać o inną kartę i że ten miał wartość 10, całkowita nadal będzie 16, ale byłoby to trudne, ponieważ ręka ace będzie wart 1 punkt (jak 5 10 = 1 5 10).

Gra BlackJack rozpoczyna się, gdy gracze, którzy są przy stole, stawiają zakład, a przy tym otrzymują 2 karty odkryte. Rozdający otrzymuje również 2 karty, chociaż jedna jest widoczna, a druga zakryta.

Najlepszym posunięciem, w którym nie ma żadnej decyzji, jest moment, w którym gracz otrzymuje kartę o 10 punktach wartości i dodatkowy as. Ten ruch jest znany jako BlackJack, zwany także naturalne, należy zwrócić na bettor 1,5 do 1. Oznacza to, że jeśli postawisz 20 zł otrzyma w sumie 50 € (20 € za zwrotem zakład 20 € za wygraną i Dodatki 10 € dla BlackJacka).

ODTWARZANIE GRACZA W BLACKJACK

Dom zawsze będzie rozdawał, zaczynając od gracza po lewej stronie stołu. Oto opcje, które gracz ma do dyspozycji:

Gracz jest zadowolony ze swoich kart. Nie musisz pytać o dodatkowe listy. Wszystko, co musisz zrobić, to czekać, aż krupier zakończy ruch, aby sprawdzić, czy wygrał, czy nie. Trzymaj więc karty, które posiadasz do tej pory.

Gracz prosi rozdającego o kolejny list, ponieważ jego ręka może się poprawić. Jeśli po otrzymaniu nowej karty gracz przekroczy 21 punktów, automatycznie przegrywa rundę. Jeśli gracz nie przekroczył 21 lat, musi wybrać między staniem lub pytaniem ponownie. Istnieje wiele przewodników o tym, kiedy gracz powinien poprosić o kolejną kartę (uderzenie) lub stać (stać). Jeśli jesteś nowicjuszem w grze, zapoznaj się z naszym internetowym przewodnikiem po Blackjacku, aby ustalić, kiedy i co chcesz zrobić.

Double Down lub Double Bet

Gracz podwaja swój początkowy zakład w tym samym czasie, gdy prosi o kolejną kartę. Po tej trzeciej karcie gracz jest gotowy do stania lub nie przekracza 21 punktów.

W przypadku, gdy dwie pierwsze otrzymane karty mają tę samą wartość, gracz ma możliwość podzielenia ich na dwie różne ręce i podwoić zakład. Rozdający rozdaje karty każdemu rozdaniu, podwajając szanse na wygraną. Każda z rąk będzie miała taką samą wartość, jak początkowy zakład, więc całkowity zakład będzie podwójnie taki, jak początkowo sądzono. Jedna rada NIE rozdzielaj nigdy 10-10, 4-4 lub 5-5. Ale jeśli masz parę asów lub ósemek (As-As lub 8-8), zawsze je rozdzielaj. Ta opcja nie jest dostępna we wszystkich kasynach.

Jest to typowy manewr, gdy gracz uważa, że ​​jego ręce nie mają nic wspólnego z kartami krupiera, ale nie jest to opcja dostępna we wszystkich kasynach. Gracz "poddaje się" i wypłaca połowę postawionych przez siebie pieniędzy. Nie otrzymuje już żadnych listów, ponieważ rezygnuje z kontynuowania swojej ręki.

Opcja płacić ubezpieczenie pojawia się, gdy tylko karta krupier ma asa. Gracz może sobie pozwolić na ubezpieczenie przed rozpoczęciem działania i jeśli krupier ma blackjacka, gracz otrzyma podwójne ubezpieczenie. Jeśli dealer ukończy BlackJack, gracz nie straci pieniędzy. Naszą radą jest NIGDY nie płacić za ubezpieczenie, ponieważ jest to zła, długoterminowa decyzja.

GRACZY POŻARU W CZARNECIE

Kiedy gracz zakończy grę, jest to tura krupiera. Pierwszą rzeczą, którą musi zrobić, jest przekierowanie ukrytej litery. Następnie twoje działania są ustalone z góry:

1 Jeśli krupier ma 16 lub mniej punktów, zawsze powinieneś poprosić o kolejną kartę.

2 Jeśli masz 17 lat lub więcej, musisz wstać. Jeśli gracz przekroczy 21 punktów, dom nie wygra rundy.

3 Jeśli krupier ma miękkie 17 (AS 6), może użyć asa z wartością 1 i poprosić o kolejną kartę. Ta zasada jest dostępna tylko w niektórych kasynach.

4 Jeśli krupier doda wynik wyższy niż 21, a gracz nie, przegrywa.

5 Jeśli krupier przejdzie, wszyscy, którzy tego nie zrobili, są uważani za zwycięzców.

6 Jeśli krupier nie przejdzie, tylko ci gracze, którzy nie przekażą, mają wyższy wynik niż ich wygrana.

7 W przypadku uzyskania tych samych punktów, zarówno krupier, jak i gracz otrzymują połowę pieniędzy, więc gracz odzyska zakład.

8 Zwycięski gracz bierze kwotę równą zakładowi. Z wyjątkiem przypadku blackjacka, który płaci 3 do 2. Jednak gracz powinien pamiętać, że często kwoty te są różne. Dokładniej, zmniejsz. To w praktyce zwiększa możliwości domu.

W ostatnim czasie stworzono wiele cyfrowych zmiennych gry. Każdy wariant ma swoje własne zasady. Zanim zaczniesz grać w tę złożoną grę karcianą, CasinoTop10 zaleca zapoznanie się z zasadami każdego z wariantów:

Pontoon to brytyjska alternatywa blackjacka rozgrywana w wielu krajach, szczególnie w Australii. Przewaga (lub marża zysku) domu w Pontoon jest zwykle o jedną trzecią niższa niż w klasycznym Blackjacku.

1 Ten wariant Blackjacka używa od 4 do 8 talii po 48 kart. O ile są o 4 dziesiątki mniej, co sprzyja domowi. Różnica ta jest kompensowana przez różne bonusy na korzyść gracza.

2 W Pontoon gracze mogą używać tych samych ruchów co klasyczna wersja Blackjacka, ale z różne warunki: Twist (uderz / zamów kolejną kartę), Stick (pozostań / stoj), Kup (podwójny / podwójny zakład) i Podziel (podzielony, tak jak w wersji klasycznej).

3. Kombinacje: Podobnie jak w blackjacku, najlepszą ręką jest mieć 21 z dwoma kartami. W tym przypadku jest on wywoływany Ponton. Drugą najlepszą kombinacją Pontoon jest Five Card Trick (ręka z 5 kartami, które spełniają 21 lub mniej). Każda inna kombinacja 3 do 4 kart, która wynosi 21, bije każdą rękę inną niż Pontoon lub Five Card Trick.

4 Możesz podwoić zakład tylko, gdy masz 9 lub 11. Czasami AS musi koniecznie być liczony jako 1 punkt (zamiast mieć opcję liczenia go jako 10). Podczas podziału gracz ma nadal możliwość podwojenia zakładu (Buy).

5. Poddanie / zrzeczenie się: Gracz może się poddać ("poddać się"), jeśli dom ma 10 lub AS odkrytych. Możesz także poddać się, gdy gracz podwoi stawkę. W takim przypadku, jeśli przegrasz, tracisz tylko pierwotny zakład. Jest to znane jako "doublé down rescue".

6. Płatności: 5 Card trick płaci 3 do 2, sześć kart 21 płaci 2 do 1, a 21 z 7 lub więcej kart płaci 3 do 1. Bonus nie ma zastosowania, jeżeli gracz zdecyduje się podwoić swój zakład. 6-7-8 i 7-7-7 w różnych kolorach zapłacić 3 do 2, a jeżeli są one dostosowane, będą płacić 2 do 1. szczupaki są wyjątkiem od tej reguły, która płaci 3 do 1.

7. Zdobądź 7-7-7 tego samego koloru kiedy dom ma 7 odkrytych, opłaca się 1000 USD dla zakładów między 5 a 24 USD i 5000 USD dla zakładów o wartości 25 USD lub więcej. W tym samym czasie reszta graczy otrzymuje 50 $ za bonus zwany "Premia z zazdrości". Jednak żadna z tych zasad nie ma zastosowania, gdy zakład został podwojony lub rozdanie zostało podzielone.

Hiszpański 21 rozwinął się w świecie kasyn. Jest to wariant oryginalnego Blackjacka z interesującymi krawędziami. Kiedy już opanujesz zasady klasyki, zacznij nasycać się osobliwościami tej ciekawej alternatywy.

Hiszpański Blackjack wycofuje wszystkie 10 kart.

Oznacza to, że na każdej talii znajduje się 4 mniej kart o wartości 10 punktów. Fakt, który nie pomaga graczowi. Aby zrekompensować ten fakt, graczowi przysługuje możliwość wycofania się z gry po otrzymaniu kart, odzyskaniu połowy postawionego zakładu. Zatem gracz, na wypadek, gdy uważa, że ​​jego karty nie są wystarczająco dobre, aby mieć opcje na pokonanie krupiera, może wycofać się z gry.

Zasadniczo w tabelach BlackJack nie można podwoić zakładu po podzieleniu, ale w języku hiszpańskim 21 jest to możliwe. Opcja korzystna dla gracza polega na tym, że może on również wycofać się z jednej z rąk po podzieleniu. Tak więc gracz może podejmować więcej decyzji w języku hiszpańskim BlackJack niż w klasycznej grze:

1 W tym wariancie używa się od 6 do 8 talii po 48 kart. 4 dziesiątki każdej talii są usuwane.

2 Możliwe jest poddanie się, gdy zakład podwoi się ("beats poddanie", tak jak w Pontoon), a także jeśli pierwsza karta domu to 1 lub 10.

3 Można również podwoić raz zrobione rozdanie i dokonać ponownego podziału (gry z drugiej ręki), jeśli dana ręka składa się z asów.

4 Naturalny 21 gracza zawsze wygrywa rękę w domu.

5 Trafienie i podwajanie są ważne nawet po podzieleniu (podzielone jest na dwie karty po dwie karty).

6. Płatności: 21 z pięciu kart wypłaca 3 do 2; 21 z sześciu, 2 1; 21 z siedmiu lub więcej, 3 do 1. Premie oddają się, jeśli gracz podwoi lub podzieli swoją rękę na dwie; 6-7-8 i 7-7-7 w różnych kolorach zapłacić 3 do 2, a jeżeli są one dostosowane, będą płacić 2 do 1. szczupaki są wyjątkiem od tej reguły, która płaci 3 do 1.

7 Zdobycie 7-7-7 tego samego koloru, gdy dom ma 7 odkrytych kart, zapłać 1000 $ za zakłady o wartości od 5 do 24 USD i 5000 USD dla zakładów o wartości 25 USD lub więcej. W tym samym czasie pozostali gracze otrzymują 50 $ za bonus zwany "premią zazdrości". Jednak żadna z tych zasad nie ma zastosowania, gdy zakład został podwojony lub rozdanie zostało podzielone.

Jak możesz zauważyć, Hiszpański 21 ma wiele podobieństw z Pontoon. Podobieństwo w bonusach wynika z intencji gry, aby dostarczyć brak 4 dziesiątek (co jak widać w Pontoon, faworyzuje dom).

Jest to wariant o najniższej marży zysku na rzecz domu, z zawsze żywą alternatywą poddania się, pozwalającą graczowi zminimalizować straty wynikające ze złej rundy.

1 W tym wariancie są używane między 4 i 6 talii 52 kart każdy

2 Jeśli dom ma 17, musi zostać obsadzony.

3 Jeśli dostanie dwie równe karty, gracz może podzielić rękę na dwie części ("Split"). Ale w tym trybie gracz może wyciąć tylko raz.

4 Gracz może podwoić stawkę podczas pierwszych dwóch kart, a nawet po tym, jak uciął rękę (gdy wykonał "Split").

5 Pozostałe zasady są takie same jak w klasycznym Blackjacku.

Blackjack to popularna i prosta gra karciana. CasinoTopLists sugeruje, że poznasz zasady gry i stosujesz odpowiednie strategie w każdej grze, ponieważ wygrywanie w blackjacku zależy w dużej mierze od znajomości gry.

Gracz stawia zakład o nazwie Ante.

Gracz otrzymuje dwie karty, tak jak rozdający.

Na podstawie kart gracza i karty wskazanej przez rozdającego, gracz decyduje, czy poprosić o kartę, zasadzić, podzielić, spasować lub oddać, aby nie przekroczyć 21 punktów.

Na koniec krupier pokazuje swoją ukrytą kartę i decyduje zwycięzca.

Blackjack to gra, a priori, prosta. Pokażemy Ci kolejne etapy gry:

Celem jest jak najbliżej 21, ale nie posuwać się zbyt daleko.

Celem gry Blackjack jest pokonanie krupiera, uzyskując 21 z sumą wartości kart. Dlatego zwycięzcą w blackjacka jest ten, który dodaje kwotę najbliższą 21, nie przechodząc przez nią. Jeśli ktoś ma 21 z dwoma pierwszymi kartami, to jest to, co nazywa się blackjack, a 1,5: 1 jest wypłacane.

Blackjack może grać kilka osób naraz. Wszyscy oni walczą przeciwko dealerowi.

Na początku każdej rundy gracz musi postawić zakład. Następnie otrzymuje dwie odkryte karty, które tworzą jego pierwszą rękę.

Po otrzymaniu pierwszych dwóch kart możesz podwoić swój zakład. Aby podwoić zakład, żądasz trzeciej karty, aby żaden gracz nie mógł spasować podczas stania. W niektórych kasynach jest to tylko możliwe, aby podwoić stawkę, jeśli pierwsze dwie karty w sumie 9, 10 lub 11 punktów, więc dobrze jest przeczytać szczegółowe zasady stole, gdzie grasz wiedzieć, kiedy podwoić swój zakład.

Z drugiej strony krupier również podzieli się z nim dwiema kartami, ale tylko jedna z kart pozostaje odkryta.

Jeśli dwie pierwsze otrzymane karty mają tę samą wartość, możesz je rozdzielić i grać dwiema różnymi rękami. Kiedy rozdzielisz ręce, wykonasz jeszcze jeden zakład z tą samą wartością, co pierwszy. Aby obaj rozdania mieli te same pieniądze, niektóre kasyna oferują również możliwość opłacania ubezpieczenia lub poddania się, chociaż w większości z nich nie jest to możliwe.

Jeśli pierwszą kartą krupiera jest as, gracz może zapłacić ubezpieczenie do połowy początkowego zakładu. Jeśli krupier dostanie Blackjacka, zarabia podwójnie na opłaconym ubezpieczeniu, dzięki czemu początkowy zakład zostanie odzyskany. Gracz może odbywać się również, jeżeli po otrzymaniu dwóch pierwszych kart zauważa, że ​​jest to praktycznie niemożliwe, aby pokonać krupiera odzyskiwanie połowę pieniędzy ze swojego zakładu, chociaż obecnie istnieje bardzo niewiele blackjack tabele, które umożliwiają tę opcję.

3. Policz lub dodaj karty w Blackjacku

Aby zagrać w blackjacka, musisz wiedzieć, jak dodawać karty. Pamiętaj, że za każdym razem, gdy zdasz 21, pieniądze z zakładu będą dotyczyły kasyna, niezależnie od kart, które posiada krupier.

Sposób gry krupiera jest z góry ustalony we wszystkich kasynach. W większości przypadków musi zawsze prosić o list, aż osiągnie 16 lat, będąc zmuszonym do wstania, jeśli suma jego kart wynosi 17 lub więcej.

Jeśli gracz ma 16 punktów lub mniej, musi poprosić o list. Jeśli, przeciwnie, dodaje 17 punktów lub więcej, musi zostać obsadzone. Ważne jest, aby dokonać rezerwacji w tym momencie, ponieważ w bardzo dużym odsetku przypadków jest tak, że możemy znaleźć kasyna online z różnymi zasadami. Dlatego logicznie, bardzo ważne jest, aby poinformować nas o zasadach kasyna przed rozpoczęciem gry.

Zawsze obserwuj kartę dealera, dostosuj do niej swoją grę i odbierz zwycięstwo.

Aby uzyskać najlepszy możliwy ruch, możesz stanąć lub poprosić o kolejną kartę. Jeśli jesteś zadowolony ze swojej gry lub uważasz, że inna karta spowodowałaby przeniesienie tej rośliny. Ale jeśli uważasz, że kolejna karta poprawi Twoją grę, wygodnie jest o to poprosić. Gracz może wykonać kilka ruchów po otrzymaniu pierwszych kart, będąc w stanie podwoić zakład lub oddzielić swoje karty.

Gracz decyduje, co chce zrobić: poprosić o kolejną kartę, wstać, podwoić zakład lub podzielić karty i utworzyć nowe zakłady.

Kiedy dwie odebrane karty mają tę samą wartość, karty są dzielone i tworzone są dwie ręce, z których każda ma taką samą wartość, jak początkowy zakład.

Gdy gracz zdecyduje się wstać, nadejdzie czas, aby krupier zagrał. Najpierw musisz dowiedzieć się, jaka karta jest zakryta.

Po zakończeniu rundy wszyscy gracze pokazują swoje ręce, w tym krupiera.

Jeśli rozdający przekroczy 21, wszyscy gracze, którzy nie zdali 21, wygrywają. Ale jeśli krupier nie przekroczy 21, wygrywa ten, który jest najbliższy 21 graczom.

Bardzo ważnym faktem w tej grze jest zmienna wartość asa, w zależności od reszty kart. Jeśli dodasz więcej niż 10, Ace jest warte 1. Jeśli, z drugiej strony, dodatek wynosi 10 lub mniej, Ace jest warte 11. Jest to bardzo ważne, aby wybrać właściwą strategię lub taktykę, jak zobaczymy wygląd.

Wartości kart w Blackjacku

W grze BlackJack wartości ich kart są z góry określone, dzięki czemu gracz zawsze wie o swojej grze i szansach na pokonanie rozdającego. Litery z wartością liczbową mają wartość, którą pokazują, 5 oznacza 5 punktów, a 6 6 punktów i tak dalej.

Ace jest wyjątkiem, gdyż może to być warte 1 punkt lub 11 w zależności od całkowitej sumy pozostałej części cartas.Si reszta kart gracza wynieść więcej niż 10 punktów, wartość Ace będzie 1, natomiast jeśli jest to 10 lub mniej, as miałby wartość 11.

Wartość liczb wynosi zawsze 10 punktów, czyli Jack (Jack), Queen (Queen) lub King (King). Teraz znasz wartość kart, chociaż powinieneś także wiedzieć, że istnieje gra, która oferuje graczowi więcej zysków. Gracz może otrzymać wypłatę 3: 2, tak długo, jak masz blackjacka, masz w swoich dwóch pierwszych kart asa wraz z kartą o wartości 10 punktów (10, J, Q, K). Jeśli gracz otrzyma 21 punktów z więcej niż dwiema kartami, dodatkowa płatność nie zostanie odebrana, chociaż w większości przypadków wygrywa grę.

W zależności od Kasyna, w którym grasz, stół Blackjack może ulec nieznacznym modyfikacjom w odniesieniu do niektórych zasad lub określonych ruchów dealera. Chociaż zmiany te będą zawsze pokazywane, aby gracz je znał przed rozpoczęciem gry.

Jak dodawać karty w Blackjacku?

The Jako może być wart 1 punkt lub 11 punktów w zależności od łącznej sumy pozostałych kart. Jeśli reszta kart wynosi więcej niż 10 punktów, wartość asa wynosi 1, a jeśli wynosi 10 lub mniej, as ma wartość 11.

Wartość liczby To zawsze 10 punktów, albo Jack (Jack), Queen (Queen) albo King (King).

Litery z wartością numeryczną mają wartość, którą pokazują, więc liczba 5 jest warta 5 punktów.

Jeśli gracz otrzyma 21 punktów z więcej niż dwiema kartami, nie otrzyma dodatkowej płatności, chociaż będzie miał wysokie prawdopodobieństwo wygrania rundy.

W zależności od Kasyna, w którym jest rozgrywany, stół Blackjack może podlegać niewielkim modyfikacjom w odniesieniu do niektórych zasad lub określonych ruchów krupiera. Musisz więc upewnić się, że znasz zasady stołu, zanim usiądziesz do niego.

Zakłady w Blackjacku są wypłacane 1: 1 z wyjątkiem przypadku otrzymania Blackjacka wypłaconego na 1,5: 1. Składa się z dodania 21 z dwoma początkowymi literami.

Chociaż możesz dostać płatność 3: 2 jeśli zdobędziesz Blackjacka z asem i kartą, która ma 10 punktów wartości (10, J, Q, K).

Wskazówki, jak wygrywać w blackjacku

Oto pięć podstawowych wskazówek, które pomogą Ci wygrać w blackjacku:

Kilka tabel można znaleźć w Internecie, pokazując optymalną opcję wyboru w zależności od kart na stole. Możesz zdobyć stół i użyć go, chociaż najlepszą opcją jest go poznać i zrozumieć, ponieważ jeśli zostanie zinternalizowany, zwiększa się również wiedza o grze.

Czasami sprawia, że ​​szansa najlepszym wyborem jest przegrany w konkretnym przypadku, ale to, co jest do zrobienia, to zmienić strategię i długoterminowej jest to, że decyzja, która będzie oferować większe szanse na uzyskanie korzyści.

Blackjack to prawdopodobnie gra kasynowa, w której ważniejsza jest odpowiednia strategia gry. Brak strategii powoduje, że szanse na wygraną są bardzo małe, dlatego zalecamy, aby przed obstawianiem pieniędzy przeczytać strategię gry w blackjacka.

Oblicz, ile pieniędzy chcesz zainwestować

Nawet jeśli grasz poprawnie, dom wciąż ma pewną przewagę, więc musisz wiedzieć, ile jesteś skłonny zainwestować i stracić na wypadek, gdyby szczęście nie było po twojej stronie.

Dobra strategia może Ci zarabiać, ale ten fakt zależy również od dobrego lub złego szczęścia. Zawsze dobrze jest wiedzieć, jakie masz pieniądze w kieszeni i limit wydatków, zanim zaczniesz grać.

Blackjack jest grą prawdopodobieństwa i statystyki, gdzie bankowość ma przewagę nad użytkownika, ale przy dobrej grze strategicznej jest minimalny, a przy odrobinie szczęścia można uzyskać korzyści.

Wiele kasyn oferuje możliwość dokonania zapłaty za pieniądze w przypadku, gdy krupier dostaje blackjacka. Na pierwszy rzut oka może to wydawać się mądrą decyzją, chociaż w dłuższej perspektywie płatność za ubezpieczenie zawsze przyniesie korzyści kasynu.

W blackjacku musisz myśleć długoterminowo, nawet jeśli decyzje, które podejmujesz, są spontaniczne i najwyraźniej krótkoterminowe. Badania pokazały, że chociaż ubezpieczenia kasynowe oferują dobre korzyści, płacenie za to zawsze spowoduje straty.

Kasyna online oferują wiele różnych bonusów kasynowych, które pozwalają w pełni wykorzystać swój budżet. Wskazane jest, aby skorzystać z tych promocji, które pozwolą Ci mieć więcej środków do gry, zwiększając liczbę rąk, które mogą wziąć udział i tym samym szanse na zwycięskie ręce.

Jeśli chcesz opanować grę online Blackjack bez ryzykowania inwestowania prawdziwych pieniędzy, zalecamy granie w Blackjacka za darmo. Umożliwi to wykorzystanie wiedzy w praktyce i ulepszenie strategii bez wydawania pieniędzy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

93 − 91 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map