wartości pokerowe

wartości pokerowe

Lub jogo de poker i jogado como uma serie de rodadas de apostas, która kończy się quando do melhor mão ou, aby ostatni pozostały gaoha lub garnek. Aby zrozumieć lub co stanowiło melhor mão poker Konieczne jest zrozumienie lub ułożenie dwóch wartości pokera. Na maioria das versões de poker, a mão mais alta ganha. Jako wyjątek, jest to regra são vers verses de pokera zaprojektowane specjalnie, aby umożliwić mão mais baixa ganhe lub pot ou hair less dele dele.

Os jogos de poker variam brak liczby rozdanych kart dla każdego gracza i bez liczby kart "comunit9aacute; rias9quot;. Bez entanto, jeśli chodzi o wartość więcej pokera, we wszystkich różnych wersjach, do combinaç9atilde; o mais forte das cartas e a mesma. Gracze tworzą melho mão de poker possível com algumas (ou todos) jako suas "pocket9rdquo; e niektóre (lub wszystkie) litery "comunit9aacute; rias9quot;. Najważniejszymi wartościami pokera nie są Texas Hold'em, a nie Omaha Poker.

Abreviaç9otilde; is são użył nas seguintes exemplos: Ás (A); Rei (K); Lady (Q); Valete (J); Miecz (y); Kubki (h); Paus (c); Ouros (d). Jako mãos abaixo são pokazano da mais alta dla mais baixa.

Straight Flush : A Straight Flush é um sequência z pięcioma kartami z tej samej karty. Nie jest to przypadek sprawców terem uma mão Straight Flush, lub jogador, który tiver mão com a carta mais alta będzie rozpatrywany lub jogador com a mão mais alta. Exemplo: 7d, 8d, 9d, 10d, Jd. Można go również uznać za literę mais baixa na sequência 5-4-3-2-A, na qual o cinco é za wyższą literę. To jest Prosta spłuczka mais baixa possível.

Tabela acima przedstawia przykłady popularnych pokerzystów oraz możliwości nie tylko pokera. Na razie rozważmy tę tabelę lub grę w pokera.

Od najwyższej do najniższej:

 • Jako
 • King (K)
 • Queen (Q)
 • Jack lub Jack (J)
 • Dziesięć
 • Dziewięć
 • Osiem
 • Siedem
 • Sześć
 • Pięć
 • Cztery
 • Trzy
 • Dwa

Garnitury mają tę samą wartość wszystkie.

Zostaw nam swoje komentarze! Anuluj odpowiedź

Z wielką ochotą zacząć grać?

Aby grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, w tej chwili mogę tylko polecić stronę z całą moją pewnością.

Obecnie oferują promocję (na ograniczony okres) 8 € za darmo, bez konieczności deponowania pieniędzy.

Lub jeśli wolisz.

Wejdź bezpośrednio i skorzystaj z bieżącej promocji.

Wartości gry w pokera (od najniższej do najwyższej)

- Para: Jest to para kart o tej samej wartości (np. J-J-9-10-2). Mogą być w innym kolorze. Jeśli dwóch graczy ma jedną parę w tej samej ręce, wygrywa ten, który ma najwyższą parę.

- Podwójne pary: Są 2 pary kart o tej samej wartości (np. -9-10-10-A) Mogą być w innym kolorze. Jeśli dwóch graczy ma podwójne pary w tej samej ręce, wygrywa ten z dwoma najwyższymi parami.

- Trójkąt: To jest trio z kart o tej samej wartości (np. -9-9-7-3). Mogą być w innym kolorze. Jeśli dwóch graczy ma trio w tej samej ręce, wygrywa ten z trio o najwyższej wartości.

- Kolor: Czy 5 kart tego samego koloru, nawet jeśli nie są w korelacji. Jeśli dwóch graczy ma kolor w tej samej ręce, wygrywa ten, który ma najwyższą wartość.

- Poker: Są to cztery karty o tej samej wartości, mimo że są w różnych kolorach i są jedną z najwyższych gier. Jeśli dwóch graczy ma pokera w tej samej ręce, wygrywa ten z czterema kartami o najwyższej wartości.

- Prosty kolor: Są to 5 kart w korelacyjnym porządku wartości, ale będących w tym samym kolorze. AS może być użyty jako najniższa lub najwyższa karta (np. A-2-3-4-5 lub 10-J-Q-K-A) chociaż, jeśli jest używana jako najwyższa karta, ten ruch nazywa się królewskim flushem. Jeśli dwóch graczy ma drabinę w tej samej ręce, wygrywa ten, który ma najwyższą wartość.

Teraz, gdy znasz ranking sztuk, zalecamy przeczytanie zasady pokera o swojej ulubionej modalności.

Jak grać w pokera - zasady pokera

Poniższy ranking rąk pokerowych jest niemal uniwersalny i jest podstawową wiedzą, którą musisz opanować, gdy rozpoczynasz karierę pokerową.

Najlepszym możliwym układem jest strit prosty. Oznacza to, że pięć kart w kolejności numerycznej i tego samego koloru. Jest to bardzo rzadkie.

Jeśli dwóch graczy ma strit, wygrywa ten, który ma najwyższą kartę. Jeśli najwyższa karta jest taka sama, ręce są takie same. Różne kluby nie mają różnych wartości w rękach pokerzysty, więc prosty kolor kier nie wygrywa prostego koloru pałek.

Prosty kolor z asem nazywa się Royal Flush

Drugie najwyższe rozdanie pokerowe nazywa się Poker, czyli rozdanie z czterema kartami o tej samej wartości.

Jeśli dwóch graczy ma pokera, wygrywa ten z czterema najwyższymi kartami. Na przykład cztery dziesiątki wygrywają do czterech ósemek. Jeśli dwóch graczy ma ten sam poker, wygrywa ten z piątą najwyższą kartą. Piąta karta nazywana jest kartą boczną lub kickerem. Jeśli karty boczne mają tę samą wartość, jest remis, a puli jest podzielona.

Pełna składa się z ręki z trio i pary.

Jeśli dwóch graczy ma pełne, wygrywa ten z najwyższym trio. Jeśli trio są takie same, wygrywa ten z najwyższą parą. Jeśli pary są takie same, ręce są równe, a puli podzielone.

Jeśli pięć kart jest tego samego koloru, ręka nazywa się kolor (Flush)

Jeśli dwóch graczy ma kolor, wygrywa układ z najwyższą kartą. Jeśli są one równe, wygrywa układ z drugą najwyższą kartą i tak dalej. Jeśli wszystkie karty są równe, ręce remisują, a puli jest podzielona. W pokerze nie ma porządku między klubami.

Aby ręka była drabiną, pięć kart musi być w kolejności numerycznej. Jeśli dwóch graczy ma drabinę, wygrywa ten, który ma najwyższą kartę. Jeśli obaj mają taką samą najwyższą kartę, ręce są równe, a puli jest podzielona.

Jeśli trzy karty mają tę samą wartość, masz trójkę - w przypadku, gdy dwie pozostałe karty nie stanowią pary.

Jeśli dwóch graczy ma trio, wygrywa ten z trzema najlepszymi kartami. Jeśli trzy karty są takie same, wygrywa ręka z najwyższą kartą boczną lub jeśli najwyższe karty boczne są takie same, wygrywa ten z drugą najwyższą kartą boczną. Jeśli obie karty boczne są równe, istnieje remis, a następnie puli jest podzielona.

Podwójna para jest taka, jak się wydaje, dwie karty o tej samej wartości i dwie karty drugiej.

Jeśli dwóch graczy ma podwójną parę, gracz z najwyższą parą wygrywa, lub jeśli są równi, wygrywa gracz z drugą najwyższą parą. Jeśli najwyższa i najniższa para jest taka sama dla obu rąk, wygrywa układ z najlepszą najwyższą kartą boczną. Jeśli są równe, ręce remisują, a pula jest podzielona.

Jeśli dwie karty w jednej ręce mają tę samą wartość, a żadna z pozostałych nie może się równać, oznacza to, że jest to para.

Jeśli dwóch graczy ma parę, wygrywa ten, który ma najwyższą parę. Jeśli pary mają tę samą wartość, wygrywa ręka z najwyższą kartą boczną lub jeśli są one równe, wygrywa ten z drugą najwyższą kartą i tak dalej. Jeśli obie pary i wszystkie karty boczne są równe, rozdania mają tę samą wartość, a puli jest podzielona.

Jeśli żadna z rąk nie zawiera opisanych powyżej kombinacji, układ z najwyższą indywidualną kartą jest najwyższą kartą. Ręka, która zawiera asa, jest wyższa niż ręka z królem. Ręka z królem jest wyższa niż ręka z dziesiątką i tak dalej. Jeśli wszystkie pięć kart jest równe, ręce są równe, a puli jest podzielona.

Na przykład, mając dwie ręce 8-5-4-3-2 i 7-6-5-4-2, ręka z 8 jest wyższa zgodnie z listą, więc druga ręka jest najlepsza z niskich rąk ,

Poker R & D: Wiarygodność wartości HUD

Pytanie "Czy dane HUD są wiarygodne?" Jest to jeden z najczęściej granych w środowisku pokerowym. W tym artykule postaramy się położyć fundamenty, aby na nie odpowiedzieć.

 • EducaPoker
 • 23 października 2013 r
 • 6 komentarzy

Kiedy podejmujemy decyzję, kiedy siedzimy przy stole pokerowym, zwykle robimy to na podstawie pewnych danych statystycznych dostarczonych przez HUD. W wielu z tych przypadków robi się to jako "reliable9rdquo; fakt, który nie jest nawet zdalny, a zatem skłania nas do popełnienia dużej liczby błędów.

EducaPoker mamy ostatnio zbudował niebezpiecznymi strategii MultiStack dużej mierze opiera się na interpretacji statystyk. Stąd pomysł zrobienia badanie wiarygodności danych statystycznych oferowanych pochodzi HUD więc wiesz, kiedy jest nierzetelne lub podejmowania decyzji w oparciu o te dane.

Wartość, którą uzyskujemy w HUD jest próbką, która mówi nam ile razy zdarzyło się dane zdarzenie.

Na przykład, gdy mamy przeciwnik otworzył 35 razy w CO w sumie 120 przypadków widzimy 29 (35/120) co stanowi szczególne wydarzenie, które przeciwnik otworzyć czystą dłoń CO- działo się w 29% przypadków.

Czy dane z HUD są niezawodne?

Matematycznie, a rozkład dwumianowy jest rozkładem, który mierzy liczbę niezależnych zdarzeń w sekwencji testów; to znaczy, pasuje do naszego modelu. Możemy przeczytać więcej o rozkładzie dwumianowym w Wikipedii.

Po pobraniu naszej próbki jako próbki rozkładu dwumianowego, możemy obliczyć przedziały ufności i niezawodność tych przedziałów.

A przedział ufności jest przedziałem, w którym spodziewamy się znalezienia rzeczywistej wartości. The prawdopodobieństwo przedziału jest prawdopodobieństwo, że mamy rzeczywistą wartość w tym przedziale.

W przypadku rozkładu dwumianowego możemy obliczyć przedział ufności, znając rozmiar próbki i niezawodność, jakiej oczekujemy od przedziału.

Jeśli jesteś zainteresowany głębszym zgłębianiem tematu, możesz przeczytać więcej o przedziałach ufności w dwumianowych rozkładach tutaj.

Wybraliśmy relatywnie niską niezawodność, ponieważ kiedy gramy, lepiej jest używać informacji, które będą rzetelne, rozsądnie wiele razy, niż nie wykorzystywać żadnych informacji.

Dlatego założyliśmy 75% niezawodności interwałów. Oznacza to, że jedna na cztery razy realna wartość naszego rywala będzie poza zasięgiem.

Dokładność, jakiej potrzebujemy, nie jest taka sama dla wszystkich danych.

Na przykład, jeśli od przeciwnika mam VPIP 75, prawdopodobnie błąd ± 20 jest dopuszczalny. Będę grał w bardzo podobny sposób, niezależnie od tego, czy VPIP przeciwnika wynosi 55, czy 75. Ale jeśli zamiast tego mówimy o danych takich jak 3bet w BTN, potrzebujemy znacznie węższego przedziału w wartości bezwzględnej.

Zatem 3 bet z 7% ± 5 nie ma większego sensu, ponieważ 3 bet z 3 nie ma nic wspólnego z 3 betem z 11.

Dokładność, jakiej potrzebujemy, zależy w dużej mierze od samych danych.

Jakiego rozmiaru próbki potrzebujemy?

Potrzebna wielkość próbki zależy od kilku czynników.

 1. Wybrano przedział ufności
 2. Niezawodność tego przedziału ufności
 3. Średnia wartość danych, które chcemy zmierzyć.

Ustaliliśmy, że wiarygodność 75% będzie dla nas wystarczająca. Zobaczmy, jak różne czynniki wpływają na wielkość próbki w następujących przypadkach.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

62 + = 72

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map