przetasuj gry planszowe dla 2 graczy

przetasuj gry planszowe dla 2 graczy

Wiele gier prasowalniczych dla najmłodszych i starszych!

Klasyk jest zawsze dobry, prawie się nie starzeje i jest doceniany przez kolejne pokolenia graczy z całego świata. Jednak nie mówimy tutaj o grach w maszyny, ale myślimy o "grach żelaza dla 2 osób! Zaczynając od najprostszych, takich jak trzy z rzędu lub panie, przechodząc przez czas wolny na bardziej zaawansowane i prawdziwe szachy. Może nie mają nic nowego, ale dlatego są wyjątkowe. Możesz po prostu grać z partnerem w grach do prasowania dla dwóch osób. Zobacz ich bazę, którą przygotowaliśmy.

Klasyczny tic-tac-toe, czyli Tic Tac Toe, można zmienić w wersji z Angry Birds. Czekają na Ciebie prawdziwe szachy, czyli gra Chess and the Checkers Fun ladies, a także wiele gier typu Bomberman. Dla najmłodszych mamy Ziggy Lazy Town Challenge z bohaterami znanych kreskówek. Z kolei miłośnicy strategicznych gier karcianych powinni zostać przetestowani w Ederonie.

Szukasz innych propozycji, graj w klasyczne gry. Ci, którzy potrzebują świeżego powietrza, powinni odwiedzić nowoczesne gry Unity 3D.

Bokserskie gry dla 2 graczy

Bokserskie gry dla 2 graczy

W sąsiedztwie zorganizowano walkę, aby dwaj sąsiedzi zdefiniowali swoje różnice i przestali się nudzić. Będziesz jednym z sąsiadów, a twoją misją będzie dobre bicie tego irytującego sąsiada. Graj w gry bokserskie dla 2 graczy i baw się dobrze w bardzo rozrywkowej walce ulicznej. Daj kilka dobrych ciosów swojemu zepsutemu sąsiadowi i zostaw go leżącego na ziemi, abyś znów był szanowany w swojej okolicy i nikt ci już nie będzie przeszkadzał.

Dzięki Bokserskie gry dla 2 graczy możesz grać w trybie jednego gracza przeciwko komputerowi lub możesz grać w trybie dwóch graczy i walczyć z przyjacielem. Walka odbywa się na dole baru, a inni sąsiedzi i klienci baru będą obecni. Daj swoim bojownikom dobre ciosy i kopnięcia, a otrzymasz owację od publiczności, która ożywia walkę. Ta gra bokserska będzie Cię zachwycać, ponieważ scenariusz tła jest tak realistyczny, że poczujesz na żywo walkę w czasie rzeczywistym.

Podwórko wiejskiego baru jest miejscem wybranym dla dwóch sąsiadów, aby zakończyć różnice między mężczyznami. Walka nie ma technicznej próby, to tylko słynny bokser uliczny, w którym dwóch mężczyzn będzie musiało wykazać się umiejętnościami, aby bronić swojej reputacji i zyskać szacunek sąsiadów. Dzięki grze bokserskiej dla dwóch graczy będziesz miał czas na zabawę i odkryjesz sposoby, w jakie dwóch zwykłych ludzi z sąsiedztwa broni ich interesów w brutalny i bezlitosny sposób.

Aby grać w gry bokserskie dla 2 graczy, musisz użyć klawiatury. Gracz numer 1 użyje klawiszy W, A, S, D, aby poruszać się po podwórku, klawisze B, N, M są różnymi formami ataku, a spacja będzie chwytać jakąś broń ataku, na przykład butelkę, grill lub beczka z piwem będą dobrą bronią. Gracz numer 2 użyje klawiszy strzałek do poruszania się, liczby 1, 2, 3, aby wykonać atak iz numerem ¨09uml; Możesz złapać broń. Wypróbuj tę fantastyczną grę i baw się dobrze!

SKILL

GRY W SIECI

2 GRACZE

Wszystkie GRY

akcja Dragon Ball Fighting 2.6

Przeżyj nowe przygody Dragon Ball i odkryj najsłynniejsze postacie tego śmiesznego serialu telewizyjnego. Pomóż Goku i jego przyjaciołom odzyskać siedem magicznych kul.

Wybierz swoją ulubioną postać ze świata gier wideo lub komiksów i weź udział w turnieju zapaśniczym z 24 postaciami, w tym Sonic, Mario, Goku, Megaman i wielu innych.

Gra dla 1, 2, 3 lub 4 graczy.

Walcz z hordami zombie, które nawiedzają twoje miasto. Wykorzystuj swoje umiejętności z bronią, aby tworzyć kombinacje i zdobyć siłę, by uwolnić ostateczny atak, który zabija wszystkich wrogów naraz.

Sporty Bowmaster Target Range

Król nazwał konkurs łuczniczy. Czy jesteś dobrym łucznikiem? Weź udział w grze, pokazuj cel łukiem i wygraj nagrodę.

Gun Mayhem powraca, zrewitalizowany i posiada nowe tryby gry. Nie przestawaj strzelać i walcz ze wszystkimi wrogami, dopóki nie spadną z platform.

Nasi przyjaciele są znów gotowi na starcie. Z nowymi układami i ulepszeniami w grze, aby zapewnić zabawę w pełni ze swoimi szalonymi wyścigami.

Sports Super Sports Heads Football

Nowa ulepszona wersja, z nowymi graczami, nowym sprzętem i nową grą. Wybierz swojego gracza i zdobądź jak najwięcej bramek.

Kontroluj i aktualizuj armię watażków i uczestniczyj w epickich bitwach, walcząc o zdobycie nowych ziem.

Graj mecze piłki nożnej jeden na jednego z najlepszymi graczami na świecie. Wyeliminuj swoich przeciwników i spróbuj wielkiego finału tego mistrzostwa.

Twoim zadaniem w tej zabawnej grze zręcznościowej jest utrzymywanie sportowca w ruchu. Przeskakuj lub przesuń, aby pokonać pułapki i przeszkody. Dojdź do mety, aby zdobyć doświadczenie i monety, aby ulepszyć swojego brokera.

Sports Sports Heads Basketball

Zabawna gra w koszykówkę z udziałem naszych nieuczciwych przyjaciół, z wieloma niespodziewanymi zdarzeniami i sytuacjami. Powodzenia

Ukończ więcej pól niż przeciwnik, aby wygrać i kontynuować grę.

logika FireBoy i WaterGirl 4

Nowa przygoda naszych przyjaciół, w nieco innym otoczeniu, w którym będziemy musieli wycisnąć nieco więcej mózgu niż w innych okazjach.

Kieruj drużyną i zabij wroga. Strategicznie ruszaj żołnierzami i używaj dostępnej broni, aby spowodować największe szkody dla żołnierzy drużyny przeciwnej.

Grawitacja jest twoim sprzymierzeńcem, masz moc, by to zmienić w swoim kaprysie. Użyj tej umiejętności, aby pokonać wszystkie przeszkody i nie wpaść w pustkę. Ach! a także, aby nie dać się złapać.

Celuj w bomby i pozwól najlepszemu robotowi wygrać!

Czy jesteś gotowy na wybuchową przygodę? Niech rozpocznie się bombardowanie!

Celuj w bomby i pozwól najlepszemu robotowi wygrać!

Czy jesteś gotowy na wybuchową przygodę? Niech rozpocznie się bombardowanie!

Zniszcz swoich wrogów w nowych światach, korzystając z nowych metod, w tej kontynuacji popularnej bomby!

Leć w powietrzu do konkurencji!

Ci rabusie z banku uciekają z więzienia!

Pomóż braciom rozwiązać zagadki i uciec z więzienia w tej grze dla jednego lub dwóch graczy!

Wypróbuj tę wirtualną wersję klasycznej gry. Rzuć wyzwanie komputerowi lub przyjaciołom, próbując sprawić, by twoje elementy łączyły się w cztery lub więcej linii.

Umieść bomby i wykorzystaj swoich przeciwników! Zestaw bomb o kilku poziomach!

Zaangażuj się w diabelnie dobrą terapię bąbelkową!

Król tego lasu cierpi na tajemniczą chorobę. Dołącz do tych dwóch odważnych wojowników, aby znaleźć lekarstwo w tej grze przygodowej. Powinni odkrywać niebezpieczne jaskinie i przeskakiwać bezdenne otchłanie. Na szczęście jedna z nich może przeciwstawić się grawitacji.

Ten króliczek patrzy na ciebie źle. Zniszcz to

Klasyczna gra na czerwonym terytorium przeciw niebieskiemu terytorium to wspaniała gra zręcznościowa dla wielu graczy, Dogar.io! Zbieraj kolorowe kropki, aby rosnąć i upewnij się, że nie jesz największych wrogów!

Jeśli jesteś graczem społecznościowym i wolisz grać z przyjaciółmi, nasze gry dla dwóch graczy oczarują Cię. Graj teraz w nasze zabawne gry 2!

Darmowe gry online dla dziewczyn

Tysiące gier online dla dziewczyn, które pokochasz! Zostań własną stylistką z grami stylistycznymi, ubierankami i grami makijażu lub przeżyj szalone wrażenia z naszych gier konnych lub innych gier z udziałem zwierząt. JuegosChicas.com jest pełna darmowych gier dla dziewczyn! Poczuj się jak pałac z grami w księżniczki, doskonal swoje umiejętności kulinarne grami gotowania lub pozwól swojej kreatywności latać z naszymi wspaniałymi grami muzycznymi! Graj w gry online z przyjaciółmi, aby zdobyć najlepsze wyniki i dzielić się swoimi dziełami! Jeśli szukasz zabawnych gier dla dziewczyn, masz je na JuegosDeChicas.com! Codziennie dodajemy darmowe gry dla dziewczyn!

Juegosdechicas.com ma największą kolekcję bezpłatnych gier online. Każdego dnia dodajemy nowe gry!

Copyright © 2018 SPIL GAMES Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mamy 8 darmowych gier dla 2 graczy

Formuła 1 Minicarrera Kategorie: 2 graczy, wyścigi, formuła 1

Jesteś świetnym kierowcą Formuły 1. Weź udział w mistrzostwach, w których biorą udział najlepsi zawodnicy świata. Wyzwanie polega na jak najszybszym zamknięciu obwodu zamkniętego.

Wiejska kariera Kategorie: 2 graczy, wyścigi

Jesteś świetnym kierowcą i masz zamiar uczestniczyć w wiejskim rajdzie. Celem wyścigu jest jak najszybsze pokonanie ośmiu okrążeń w zamkniętym torze. Jeśli zrobisz to dobrze, weźmiesz udział w kolejnej fazie.

Racex Kategorie: 2 graczy, wyścigi

Autostrada jest zamknięta, ponieważ jest w budowie. Lubisz ominąć zasady, więc spróbujesz jechać autostradą. Pokażesz swoje umiejętności jazdy, jeżdżąc po drodze w budowie.

Kore Karts Kategorie: 2 graczy

Gra w Gokarty, w której 1 lub 2 graczy może grać przeciwko komputerowi. Możesz także wybrać grę z obrażeniami lub nie. 3 różne obwody do rywalizacji.

Twinracer Kategorie: 2 graczy

Gra wyścigowa między dwoma czerwonymi samochodami sportowymi. Pokaż swojemu rywalowi, że jesteś lepszym kierowcą niż on i wykonaj okrążenia, o które poproszono w jak najkrótszym czasie. Przyspieszacz PISA i naprzód.

Świetny wyścig Formuły 1 Kategorie: 2 graczy, wyścigi, formuła 1

Jesteś świetnym kierowcą Formuły 1 i zostałeś wybrany do udziału w wyścigu. Ten wyścig odbędzie się w różnych częściach świata. Pokonaj wszystkich rywali i dotrzyj do mety jako pierwszy, aby wygrać.

VXR Racing Kategorie: 2 graczy, wyścigi

Będziesz rywalizować w wyścigu samochodowym. Możesz wybrać samochód, który najbardziej Ci się podoba. Wyzwaniem jest przejść i wypełnić każdy z siedmiu obwodów, które masz przed swoim rywalem. Unikaj przeszkód, które znajdziesz po drodze.

Wyścigi samochodowe Kategorie: 2 graczy, wyścigi, formuła 1

To jest gra dla dwóch graczy. Możesz rywalizować w wyścigu Formuły 1 z przyjacielem. To nie jest łatwe wyzwanie, ponieważ tor wygląda jak labirynt. Zobaczmy, który z nich jest najlepszym kierowcą Formuły 1.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

50 − = 43

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map