pograć z maszyną

pograć z maszyną

Jak nauczyć się grać sztuczkę

The Trick to bardzo fajna gra karciana. Potrzeba godzin doświadczenia, aby poznać i bawić się inteligencją. Opowiemy Ci podstawy, aby nauczyć się grać w sztuczkę.

Sztuką jest jedna z tradycyjnych gier Ameryki Południowej. Nauka gry w jego prawach jest prosta, ale wymaga wielu sprytu i praktyki, aby stać się ekspertem w tej dziedzinie.

"Aby wygrać lewę, musisz wygrać dwie rundy, a aby wygrać rundę, musisz umieścić najwyższą kartę, zgodnie z tabelą wartości."

Sztuczka grana jest hiszpańską talią, bez 8, 9 i bez jokerów. Każdy gracz otrzymuje 3 karty, a pozostałe są "odrzucane" z rundy gry. Możesz zagrać jedną przeciwko jednej lub w dwóch drużynach po maksymalnie 3 graczy, którzy siedzą naprzemiennie przy stole do gry.

Jeden z kolei miksuje i rozdaje po trzy karty każdemu graczowi, jeden po drugim, w rundach po jego prawej stronie. Pierwszy gracz to "ręka" i to on wygrywa w przypadku losowania kart lub punktów. Jeśli gra się w zespołach, zespoły komunikują swoje listy, podpisując "stopę" drużyny, która jest ostatnią z tej drużyny w rundzie. W każdej drużynie jest jedna stopa, a on jest tym, który kieruje i kieruje metodą gry swojego zespołu w ręce (kolej gry).

Dla wygrać lewę rękę musisz wygrać dwa rundy, i aby wygrać rundę, musisz umieścić najwyższą kartę, zgodnie z tabelą wartości, którą zobaczymy później.

W "rozdaniu z ręki" (tylko dwóch graczy przy stole) najpierw rozgrywa rękę (kto nie rozdaje kart), następnie drugi gracz musi "pokonać" go i włożyć kolejną kartę, aby powtórzyć procedurę. W przypadku drużyn, druga runda rozpoczyna się od tego, kto postawił najwyższą kartę rundy.

Wartość kart w triku

W porządku malejącym kolejność jest następująca:

- 1 pik ("macho")

- 1 trefl ("kobieta" lub "samiec klubów")

- Wszystkie 12 ("królowie")

- Wszystkie 11 ("konie")

- Wszystkie 10 ("sotas")

- 7 filiżanek i 7 grubych

Envido jest jednym z dwóch gry lub sposoby na zdobywanie punktów w Sztuce. To "śpiewa", na zasadzie hand-to-hand, przez któregokolwiek z graczy, aw zespołach przez "stopy" każdego zespołu. Kiedy gracz śpiewa envido, drugi gracz może odpowiedzieć:

1.- "Nie chcę": ten, który śpiewał, zarabia 1 punkt

2.- "Chcę": Gra się 2 punktami.

3.- "Envido": Tutaj podbijasz zakład, powtarzając "envido". Gra się 4 punktami. Możesz śpiewać do 3 razy wysłane, grając za 6 punktów w sumie.

Przeciwnik może podbić jeszcze więcej dzięki:

3 A.- Real Envido: Warto podwoić pierwszą piosenkę. Możesz odpowiedzieć nawet trzema "Reales Envido"

3 B.- "Missing envido": Rozgrywa się z ilością punktów, do których najbogatszy gracz potrzebuje 15 punktów.

Kiedy głos jest śpiewany i akceptowany, "ręka" śpiewa swoje punkty. Aby to zrobić, musisz dodać karty tego samego koloru:

- 10, 11 i 12 mają wartość 10 punktów

- Od 1 do 7 mają swoją własną wartość

- Dodaje 10 punktów za kombinację kart.

Tak więc, jeśli mamy 12 sztuk złota, 6 sztuk złota i 3 trefle, będziemy śpiewać w sumie 26 punktów za zazdrość. Najniższą wartością jest 0 (jeśli masz trzy czarne karty -10, 11 lub 12- bez dopasowania koloru lub koloru, są tacy, którzy uważają, że w tym przypadku masz najwyższą wartość karty, czyli 12).

Możesz mieć od 1 do 7 punktów (w przypadku braku dopasowania koloru i tylko ponumerowanych kart) lub do 33 punktów, co stanowi sumę 7 i 6 równego koloru, najwyższą kombinację.

Zwycięzcą jest ten, który ma najwyższy wynik, aw przypadku remisu zwycięzcą zostanie gracz "ręka".

Są tacy, którzy grają Sztuczkę z kwiatem, czyli envido, które dodaje trzy karty tego samego koloru. Odpowiadaj tylko na Contraflora, grając za 3 i 6 punktów.

Nawet jeśli envido nie było śpiewane, każda runda rozgrywana jest przez minimum 1 punkt, automatycznie przyznawana każdemu, kto wygra dwie rundy. Po wysłaniu lub pierwszej rundzie możesz śpiewać Sztuczka (2 punkty), na które możesz odpowiedzieć:

1.- "Nie chcę": ten, który śpiewał, wygrywa 1 punkt i runda się kończy

2.- "Chcę": Gra się za 2 punkty i walczy się z kartami

3.- "Quiero Retruco": Gra się za 3 punkty, może zostać odrzucona lub zaakceptowana. Podczas odpowiadania:

A - "Nie chcę": ten, kto go zaśpiewał, zarabia 2 punkty, a runda się kończy

B - "Chcę": Grają 3 punkty. Następnie przeciwnik może przeciwdziałać:

B1 - "Chcę Vale Cuatro": Będą grać 4 punkty. Możesz odpowiedzieć:

B1-a - "Nie chcę". W tym przypadku ten, kto go zaśpiewał, otrzymuje 3 punkty

"Gracz, który ma najwyższy wynik, wygrywa mecz, a w przypadku remisu - gracza."

B1-b - "Chcę": gra się 4 punktami.

W tej metodzie warto kłamać i oszukiwać, więc należy zawsze pamiętać, że na końcu rozdania i przed zwróceniem kart na pokład trzeba pokazać kombinację punktów zwycięzcy lub zwycięskiej karty.

Graj w szachy przeciwko maszynie

Graj w szachy przeciwko komputerowi na dowolnym z dziesięciu poziomów trudności. Aby rozpocząć, wybierz kolor elementów, które chcesz grać. Aby przenieść element, zaznacz go i przeciągnij do nowego pola. W dolnym menu możesz zmienić poziom trudności w dowolnym momencie gry bez konieczności ponownego uruchamiania.

Tak jak oni, aby go zdobyć, nawet go nie pokonałem

Jestem dzieckiem i mam mistrzostwa w szachach w tym dniu.

kostka do gry polecam

Hej, czy ktoś grałby przeciwko mnie w Zocalo?

Ponieważ zmienili planszę, nie przyzwyczaiłem się do tego, co jest dość smutne. Umieść drugą opcję

rzuca dwa razy z rzędu ... chodźmy w ten sposób

Widzę, że umieszczasz tylko komentarze, które są dla ciebie wspaniałe

zmiana deski i najwyraźniej jakaś inna zmiana zaszkodziła grze, pozostaje zatrzymana, nie odpowiada INICJACJI. dla mnie była to dobra gra ... trochę prosta, ale zabawna

to easyboboos .. ale chcę guaradar na PC, a nie e podiido.

Kiedy wieża jest przemieszczana w L, którego ruch należy tylko do konia, wtedy jeśli wieża wykonuje ten ruch, program jest wadliwy przez oszustwo. Do programisty lub do którego się on odnosi, aby wygrać musi być zrobiony z UCZCIWOŚCIĄ. Nie jestem już zainteresowany grą, która

mój przeciwnik zhańbił przez oszukiwanie.

Jak poruszają się kawałki na iPhonie?

Jest to trudne, ale prawie zdobyłem go królem i dwoma pionkami, a ja byłem królem, a pionek w końcu zostałem maszyną w maszynie. Nadal muszę się uczyć:>

on jest bardzo ojcem hahaha

Cześć, jak się masz do zamku?

Cześć, Bunkier. Musisz tylko przenieść króla na jego ostatni kwadrat rzucania (2 spacje w lewo lub w prawo), wieża poruszy się sama.

Wiele razy, gdy komputer ma trudności na poziomie 10, program nie odpowiada. Szkolenie jest bardzo dobre, ale inżynierowie powinni próbować przezwyciężyć tę niedogodność.

Niezależnie od poziomu, każdy ruch, który wykonujesz, jest wysyłany przez Internet do serwera, który oblicza odpowiedź i odsyła ją z powrotem do komputera (zazwyczaj w ciągu 3 sekund), dlatego w trakcie gry potrzebne jest stabilne połączenie. Serwer szachowy nie miał ostatnio żadnych przerw, więc prawdopodobnie Twoje połączenie internetowe zawiedzie.

Dzięki za wyjaśnienia, program i usługa są doskonałe

witam was, gracze.

Ćwiczę grę, ale nie mogę określić, kiedy zostanie narysowana gra.

W tej chwili wykrywa tylko tabele, gdy istnieje pozycja utonięcia, konieczne jest dodanie tabel przez potrójne powtórzenie pozycji i zasadę pięćdziesięciu ruchów.

Jak tylko będę miał czas, dodam te zasady.

pamiętajcie, że kiedy jest biskup i koń, jak pamiętam, ustalono minimum 54 ruchy.

ale jest to dobry program dla tych z nas, którzy kochają tę grę artystyczną.

dzięki za twoją odpowiedź

wreszcie wygrałem 1 grę na maszynie, pozdrawiam wszystkich miłośników szachów tym pokojem i bez przemocy

kawałki mylą, co sprawia, że ​​program jest nieomylny, ale mimo to wygrywał średnio dziesięć na 40 gier, ale problemem jest pomieszanie.

Dobry obraz, aby nie męczyć oczu. Dopuszczalny poziom Przeciwko temu drobny szczegół; nie masz możliwości zsynchronizowania się.

dobrzy popołudniowcy.

Myślę, że opcja podkładu byłaby opłacalna, ponieważ w niektórych przypadkach mysz jest zwolniona, a kawałek jest odsłonięty.

również brakuje wykrycia tabel przez wieczyste.

ale jest to dobry program dla nas, obserwatorów tej wspaniałej gry. Dziękuję

Sztuczki do opróżniania automatów do gier

Spotykało się wielu ludzi, których spotkałem sztuczki do opróżniania maszyn automaty do gry, nie dla zainteresowania, ale dla ciekawości. Pewnego dnia przeszukałem Internet i znalazłem kilka, które mnie zaskoczyły, a co najlepsze, zadziałały. Nie wiem, jaki będzie twój powód, ale zostawiam cię najlepszy Sztuczki do pustych automatów aby mogli ćwiczyć i pozbyć się wszystkich wątpliwości.

Metoda 1: Oszukać iskrą

Podstęp do pustych automatów do gry

Gdy masz iskrę w ich rękach, muszą wprowadzić kilka monet do maszyny w celu pozostawienia im 5 punktów, a następnie nacisnąć za, i dać za, w tym czasie należy uruchomić chispazo na wszystkich czterech bokach maszyna być określone na obrazie poniżej. Jeżeli podstęp pozostawia nam dobrze, zaczynają opróżnić maszynę, jednak może być zamknięty w trakcie procedury. W takim przypadku ostatni, wyłącz go i prendenla, a jeśli złamane, będzie musiał opuścić lokal.

Jeśli masz wątpliwości, jak to zrobić, zostawię wideo, które wyjaśnia krok po kroku:

Metoda 2: Pilot w Pinball.

Ta sztuczka jest łatwiejsza i tańsza, ponieważ wielu może mieć ją w domu. Instrumenty, które będą potrzebne, są następujące:

  • Pilot do telewizora dowolnej marki
  • Cierpliwość, ponieważ sztuczka nie zawsze zaczyna się natychmiast.

Kiedy już to wszystko osiągniesz, zbliż się do maszyny Pinball i naciśnij klawisz, aby wejść do menu, aby oglądać filmy na DVD. Naciskaj ten klawisz, aż dotrzesz do automatu do gry Pinball, a aby się o tym przekonać, urządzenie włączy światła lub coś ci się przydarzy.

Po nawiązaniu kontaktu z maszyną, pozostaje tylko rozwinąć podstęp. Pamiętaj, że każdy numer, który naciśniesz, jest jak włożenie piłki do każdej dziury.

Kod automatów do gry

Gdy mają pełny wiersz, naciśnij przycisk gotówki i gotowe.

Metoda 3: Zdalne sterowanie w innych gniazdach

W przypadku automatów losowych, sztuczka musi być aktywowana z tego samego, co w automatach do gry, czyli z przyciskiem DVDr pilota telewizora. Po nawiązaniu kontaktu z maszyną wystarczy wprowadzić liczbę kredytów do naładowania za pomocą przycisków numerycznych.

To było wszystko. Zanim zakończę ten artykuł, chciałbym wyjaśnić użytkownikom, że nie ma aplikacja do pustych automatów do gry, więc nie próbuj pobierać fałszywych aplikacji lub innego oprogramowania, ponieważ dostaniesz tylko wirusy.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub wątpliwości dotyczące omawianych trików, możesz dodać komentarz w poniższej sekcji.

 • kod telefonu komórkowego do automatów do gry
 • kody do pustych automatów
 • kod do automatów do gry
 • puste automaty do bluetooth
 • kody do pustych automatów z komórkami
 • jak pokonać automaty z telefonem komórkowym
 • jak hakować automaty
 • włamać się do automatu, aby zdobyć pieniądze
 • Pobierz urządzenie do pustych automatów
 • Jak opróżnić automat do gry z kodem komórkowym
 • jak ukraść automat
 • sztuczka ze slotami na jednoręki bandytę
 • kod do automatów do gry pinball
 • klucze bez dispositibo do podjęcia pieniędzy w frutilla makina
 • pobierz klucz, aby dostać monety do automatów
 • jak zdobyć pieniądze z automatów do gry za pomocą telefonu komórkowego
 • sztuczki, aby opróżnić automaty do gry pinball
 • puste gniazda z telefonem komórkowym
 • jak oszukiwać maszyny połknąć monety

Twórca nowości i aplikacji mobilnych, telefonów komórkowych i tabletów z systemem operacyjnym Android, wszystko, czego potrzebujesz do swojego telefonu komórkowego, możesz znaleźć w systemie operacyjnym Android.

Instrukcje gry Argentyńskiego Truco

Sztuką jest popularną grę w karty hiszpańskiego pokładu i choć ma swoje początki w Hiszpanii, jego popularność rozprzestrzenił się w wielu krajach Ameryki Łacińskiej, głównie w Urugwaju i Argentynie, choć istnieje również wersja brazylijskiej sztuczki i Truco Venezolano ale na pewno najbardziej popularna i rozpowszechniona jest wersja argentyńskiego triku. Jeśli już wiesz, jak grać i chcesz ćwiczyć swoje umiejętności, możesz grać argentyńską lewę tutaj bezpośrednio online i całkowicie za darmo.

Kliknij obraz poniżej, aby odtworzyć lub wybierz opcję menu.

Gra polega na użyciu trzech kart, które są w najlepszy możliwy sposób, aby wygrać co najmniej dwie z trzech części, które tworzą każdą rundę.

Gdy tylko dwóch graczy staje naprzeciw siebie, nazywa się to "hand to hand". Gra w drużynach odbywa się między dwiema parami lub pomiędzy drużynami złożonymi z trzech graczy, modalnością "tip and ax", "pica pica", "three points" lub "sixth". Istnieje również sposób na grę argentyńską sztuczką pomiędzy trzema osobami, zwaną "kurzą stopą" (w odniesieniu do trzech głównych palców).

 1. Drużyna dwóch (ten sam tryb). Stawiają czoła "stopie" - kto tasuje i daje karty - Otrzymując "stopę" cztery karty, które muszą wybrać trzy i odrzucić jeden przed rozpoczęciem gry.
 2. Ręka gra z nim w drużynie przed "stopą", każda z trzema kartami.

Po rozdaniu zmienia "stopę" i sprzęt, zachowując opisaną strukturę i poprzedni tryb.

Przestrzegaj ogólnych zasad triku, ale w trybie koguta punkty uzyskane przez drużynę (tak wiele) są punktowane indywidualnie w tej samej liczbie zdobytych punktów. Wynik uzyskany przez "stopę" (samotny gracz) jest ich własnością i nie sumuje się z innym graczem, gdy obraca się on w grze jako drużyna. Gra kończy się, gdy jedna z dwóch drużyn osiągnie 30 punktów.

Sztuczka grana jest z hiszpańską talią bez ósemek, dziewiątek lub żartownisiów. Karty mają określoną hierarchię i mogą pokonać tylko kartę o niższym rankingu. Ponadto, karty mają określony wynik, który jest używany w wysyłaniu. Wynik karty odpowiada jej wartości nominalnej, z wyjątkiem dziesiątki, oces i doces. Wartość tych trzech kart wynosi zero. Wynik uzyskany poprzez dodanie dwóch kart tego samego koloru, dodaje 20 punktów.

To są główne oznaki gry argentyńskiego triku

W grze o trickach są różne zwroty znane jako znaki, które mają pewną wartość w grze. Następnie wybierz wartość kart w triku w porządku hierarchicznym.

W przypadku wysyłki, jak również kwiatu, kwota jest obliczana w określony sposób. W przypadku wysyłania, wybierając dwie litery, aw przypadku kwiatu, oblicza w następujący sposób: wysłany, wysłany, prawdziwy wysłany niechciany jest o pół punktu. Jeśli masz dwie lub więcej kart równego koloru, kwota jest równa sumie wyniku dwóch kart tego samego koloru wybranego przez gracza plus dwadzieścia punktów. Jeśli cel został wygrany, na końcu rozdania gracz musi wykazać, że ma określone punkty. Jeśli tego nie pokaże, a ktoś z przeciwnej drużyny zwróci uwagę, punkty śpiewane zostaną utracone. Jeśli punkt envido jest źle śpiewany, automatycznie straci wszystkie cele, które zostały zagrane w rozdaniu. Jeśli masz trzy karty o innym kolorze, a gra jest bez kwiatka, mecz jest równoważny karcie o najwyższej wartości. Jeśli masz trzy karty tego samego koloru, wartość będzie równa dwóm kartom, które dodają więcej wartości. W przypadku, gdy obaj gracze mają taki sam wynik wysyłania, gracz, który jest ręką, wygrywa, to znaczy najbliższy talii po prawej.

Jeśli przeciwnik śpiewa lewę, przeciwnik może śpiewać, wysłać 2 punkty

Gracz odpowiedzialny za dystrybucję, miksuje karty i rozdaje - po jednym na raz i przesuwając się w prawo - trzy karty dla każdego gracza.

Zacznij od gry w odtwarzaczu, który może pobrać kartę lub śpiewać Envido, Real Envido, Missing Envido, Flor lub Trick. Polega na wygraniu serii trzech konfrontacji. Kiedy osoba, która podaje rękę, rzuca kartę na stół, jego przeciwnik musi rzucić ją na wierzch. Ponieważ każdy gracz ma 3 karty, zjawisko to występuje trzy razy, a kto wygra dwa z trzech, jest uważany za zwycięzcę. Teraz sama sztuczka musi być wyraźna, ponieważ inaczej zwycięzca tej konfrontacji zajmie jeden punkt. Sztuczka może być śpiewana przez osobę, która jest ręką lub przez przeciwnika, gdy pierwszy rzuca literę bez wypowiedzenia czegokolwiek. Po zaakceptowaniu lewy nie można użyć wiadomości e-mail. W mało prawdopodobnym przypadku remisu, wykonaj następujące czynności:

Jeśli ręka jest poddana do poddania się, pierwszy gracz, który wypowie swoją rękę, jest ręką drużyny. Następnym graczem, który śpiewa, jest najbliższy gracz drużyny przeciwnej, który, jeśli go nie pokona, musi powiedzieć "oni są dobrzy" i niech następny gracz w zespole wyśpiewa swój cel; aby móc przezwyciężyć to, wskazać swój wynik lub powiedzieć "moje są lepsze" i to zależy od rywali, aby je pokonać. W końcu stopa jednej z drużyn będzie musiała śpiewać swoje cele i jeśli nie będą w stanie jej pokonać, wywnioskują, że "są dobrzy". Jeśli istnieje remis pomiędzy 2 graczami, wygrywa ten, którego graczem jest ręka. Na przykład, w czterech podmiotów w następującej kolejności aż w nawiasach po: Jugador1Mano (7) player2 (7) Player3 (26) Player4 (25). Gracz1 śpiewa najpierw 7 punktów, a następnie player2 odpowiada, że ​​są dobre dla (i związania z ręki gracza), wówczas Player4 śpiewa 25 (śpiewa przed Player3, który gra z Gracz1 i zyskują punkty wschód) i wreszcie śpiewa Player3 26. Ponieważ nie ma innych graczy zespołu, aby spróbować pokonać 26 Player3, oni (zespół: Player3 i Gracz1) envido zdobyć punkty. Pod koniec wysyłania, jeśli gracz leży i wygrywa, musi pokazać karty, jeśli lub jeśli.

Tylko jeden raz można powtórzyć po kolejnym wysłaniu. Jeśli envido będzie zwycięzca zdobywa punkty zgromadzone na zakład, chyba że „Envido Missing” była śpiewana, w którym to przypadku zarabia tylko liczbę punktów, których brakuje rywal wygrać w envido brak może śpiewać każdego gracza tabeli tak długo, jak pierwsza runda nie została zakończona. Jeśli envido nie jest poszukiwany i jeśli w krótkim czasie zakład został podniesiony, zwycięzca wygrywa punkt. Jednakże, jeśli w dowolnym momencie zakład został podniesiony, zwycięzca wygrywa zgromadzone punkty wszystkich zakładów, z wyjątkiem ostatniego.

Zasady gry w argentyński trik.

* Jeśli śpiewasz kwiat bez tego.

* Jeśli po śpiewie idzie na pokład, nie pokazując go. (W Sztuce nie trzeba jej pokazywać, ponieważ urządzenie automatycznie to sprawdza)

a) Jeśli gracz śpiewa Flor, otrzymuje 3 punkty.

b) Jeśli gracz ma Flor, a druga strona śpiewa "z kwiatkiem kurczę się", pobiera 4 punkty.

c) Jeśli dwie strony śpiewają kwiat, ten, który wygrywa wyższym wynikiem, pobiera 6 punktów.

d) Jeśli gracz śpiewa kwiat i śpiewają do niego "Contraflor do reszty", ten, który wygrywa wyższym wynikiem, wygrywa chłopca.

Źródło: Treść postu jest mojego autorstwa i / lub jest kompilacją różnych źródeł.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 88 = 89

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map