pieniądze na drukowanie i granie

pieniądze na drukowanie i granie

Darmowe gry planszowe gotowe do drukowania i grania

Idealne na te zimne niedziele po południu, na tej stronie masz setki kompletnych gier stołowych (w języku angielskim) stworzonych przez i dla graczy. Nie są skanowane w grach komercyjnych, są one tworzone przez graczy z całego świata i można je znaleźć w grach karcianych (takich jak ten od Dr. WhoV lub BSG, który prowadzi ten post) w złożonych grach strategicznych (takich jak ta Battle Arena). Prawdopodobnie wiele z tych gier jest nawet lepszych niż niektóre komercyjne.

Każda gra zawiera planszę i wszystkie zasady niezbędne do jej grania.

Świetnie, jeśli zobaczysz jakieś interesujące (i grałeś), nie wahaj się nam powiedzieć.

Pac-Man of Love do drukowania i grania

Prezentujemy grę, aby odkryć swoją fortunę w miłości, którą z pewnością pokochasz. To origami, specjalnie dedykowany miłości! Pobierz go, wydrukuj, zamontuj i pozwól szczęściu powiedzieć, jak się zakocha. To super zabawa!

Ten walentynkowy roll przygotowaliśmy specjalnie na Walentynki, chociaż zawsze dobrze jest bawić się nim i odkrywać, co kocha. Zabierz go na zajęcia, a Ty i Twoi znajomi będziecie się świetnie bawić.

Aby go pobrać, wystarczy kliknąć obraz, który pokazujemy poniżej i poniżej, a my powiemy trochę, jak go skonfigurować, ale jeśli nadal masz wątpliwości, zostawiamy link, aby zobaczyć, jak to zrobić krok po kroku.

Mamy nadzieję, że Ci się spodoba i że masz szczęście w miłości! Szczęśliwe Walentynki!

Format kwitów pieniężnych do drukowania

Ten format odbioru pieniędzy wydruk może służyć do sprawdzenia, czy zapłaciłeś za produkt lub usługę, a także jako dowód, że otrzymałeś wypłatę pieniędzy.

Podczas korzystania z tego format odbioru pieniędzy do wydrukowania możesz śledzić pieniądze, które ci płacą, a także dokonane płatności, ponieważ dokument ten musi być sporządzony w dwóch egzemplarzach, co jest dowodem operacji dla obu stron.

Dane, które to ma format odbioru pieniędzy należy poprawnie podać: numer zamówienia, imię i nazwisko osoby dokonującej płatności, kwotę pieniędzy dostarczoną wraz z numerem i literą, przyczynę zapłaty, miejsce, datę i podpis osoby, która dokonała płatności otrzymać pieniądze zgodnie z.

Jak widać, jest to bardzo proste, wystarczy wydrukować, wypełnić wymagane informacje i to wszystko, więc nie wahaj się i zdobądź tyle kopii, ile potrzebujesz. format odbioru do wydrukowania, nie pożałujesz.

Zalecamy uważać na wszystko, co trzeba nosić przy kasie, a dzięki temu pokwitowaniu można uniknąć wielu nieporozumień i, jak to się mówi, z jasnymi kontami, długimi przyjaźniami.

Potem zostawiam to Format odbioru pieniędzy wydrukować

Kliknij, aby powiększyć i wydrukować

Pobierz to Format odbioru pieniędzy drukować w formacie PDF

Rysunki do wydrukowania i zabawy plasteliną

Baw się plasteliną jest twórczą aktywnością, która pomaga dzieciom rozwijać zdolności motoryczne i kreatywność, a także postrzeganie trójwymiarowości. Dlatego lubimy was prezentować rzemiosło z modelowaniem ciasta i domowe gliniane przepisy kulinarne więc możesz zrobić to własnymi rękami. Dziś przedstawiamy wam bardzo oryginalny pomysł, niektórzy rysunki do wydrukowania i zabawy plasteliną, przygotowywanie "posiłków" pełnych kolorów i wyobraźni.

Te rzemiosło dla dzieci pomogą ci wyobrazić sobie ciastka, desery i wszelkiego rodzaju specjalne dania, które tylko kreatywność dzieci może zrobić. Czy chciałbyś je zobaczyć?

Wszystkie te darmowe rysunki do wydrukowania należą do bloga Pickebums, gdzie możesz pobrać trzy bezpłatne materiały do ​​drukowania. Poniżej każdego obrazu, takiego samego, jak te pokazane tutaj, zobaczysz link do pobrania. Po wydrukowaniu możesz je zalaminować, aby odtwarzać raz za razem bez uszkadzania filmu, świetny pomysł!

Rysunki do drukowania i zabawy z gliną, aby zrobić ciasta

Dzięki temu rysunek do druku tacę na ciasta, dzieci będą się dobrze bawić tworząc ciasta i ciasta z najbardziej oryginalnych, wykorzystując nie tylko ciasto do modelowania, ale wszystkie materiały, które mogą sobie wyobrazić, aby udekorować te ciasta: pałeczki, koraliki, koraliki, kamyczki, nasiona itp. ,

Rysunki do drukowania i zabawy plasteliną do deserów

A jeśli wolisz przygotować olbrzymie, lodowate szkło lub szpikulec bananowy, możesz użyć tego do druku z pojemnikiem, aby podać autentyczną górę lodów o tysiącu różnych smaków. Gdy arkusz zostanie uplastyczniony, dzieci będą mogły ciągle przygotowywać swoje desery.

Rysunki do wydrukowania i zabawy plasteliną w celu wytworzenia żywności

Nadszedł czas na obiad! Co przygotowujemy? Może jakieś wielokolorowe spaghetti lub krokiety ziemniaczane ... A może trochę warzyw? To będzie kwestia przepuszczenia wyobraźni ...

Cóż za dobry pomysł mi się wydawało rysunki do wydrukowania i zabawy plasteliną! Uplastyczniając je, zapewniamy grę, z której dzieci mogą korzystać bez problemów. Co myślisz?

Edukacja dla niemowląt i uczniów szkół podstawowych, materiały dydaktyczne, edukacja i wzmocnienie NEAE

Tabliczki mnożenia do drukowania i odtwarzania

Tabliczki mnożenia do drukowania i odtwarzania

Te tablice mnożenia do drukowania i odtwarzania powstają z zamiarem ułatwienia zadania uczenia stołów dla dzieci.

Nauka tabliczek mnożenia jest zazwyczaj nieatrakcyjnym zadaniem dla dzieci, zwłaszcza gdy jest to wyłącznie uczenie się na pamięć i lekceważy zabawny aspekt uczenia się, który jest najbardziej motywujący dla chłopców i dziewcząt. w tych wiekach. Z tego powodu przynoszę ci te tablice mnożenia do drukowania i odtwarzania (w dwóch wariantach) oraz objaśnienie gry w celu przeprowadzenia i wzmocnienia nauki tabel z dziećmi.

Te tabele mnożenia zawierają się w przedziale od 1 do 12, a każda z nich zawiera również cyfry od 1 do 12. Chociaż nie jestem zwolenniczką dzieci uczących się tablic 11 i 12 pamięci, myślę jednak, że interesujące byłoby dla nich poznanie innych czynników i produktów, które w konsekwencji doprowadzą do rozwoju ich umiejętności arytmetycznych, takie jak umiejętności przetwarzania i obliczania.

Aby napisać ten artykuł, wykonałem następującą kolejność:

1 Tabliczki mnożenia od 1 do 12 (Plakaty w kolorze do wydrukowania).

2 Tabele mnożenia w małym rozmiarze do wydrukowania. (Karty do gry).

3 . Broszura tablic mnożenia.

5 Arkusze aktywności i inne plakaty o tablice mnożenia.

Uwaga: Na końcu tego artykułu pozostawiam znacznie więcej materiałów na temat tabliczek mnożenia, które opracowałem we wcześniejszych wpisach.

1 WIELU TABEL - KOLOROWE PLAKATY DO POBRANIA I DRUKOWANIA

2 PŁYTY MULTIPLOWACYJNE DLA DZIECI (MAŁA ROZMIAR)

Jest to wielkość tabliczek mnożenia do drukowania i odtwarzania; jednak w tym niewielkim rozmiarze można je również wykorzystać do grupowania ich jako broszury, dzięki czemu każde dziecko może mieć własne stoły pod ręką podczas ich badania lub sprawdzania swoich wątpliwości. Para Aby uformować książeczkę, możesz uderzyć nią o górny lewy margines i przytrzymać za pomocą małego pierścionka, jak pokazano na poniższym obrazku:

3. PŁYTA STOŁÓW WIELOJĘZYCZNYCH

Dla POBIERZ I DRUKUJ Ta broszura lub karty gry kliknij poniższy link:

Gra planszowa (dla dwóch, trzech lub czterech graczy)

Aby nauczyć się mnożenia faktów, ważne jest, aby robić to stopniowo. Dlatego, aby zagrać w tę grę, musisz wybrać tylko te stoły, które chcesz nauczyć lub wzmocnić swoją naukę.

Po wybraniu karty z odpowiednich stołów są układane w stos, tworząc mały pokład, jako karty - karty mogą się powtarzać, jeśli mamy kilka kart, do których trzeba pobrać kilka serii stołów - i potasować w celu wymieszania i są one umieszczane zakryte.

Następnie rozpocznie się gra. W tym przypadku jedno z dzieci bierze kartę znajdującą się na wierzchu talii i pokazuje ją, nie oglądając się na innych, nie oglądając jej sam (na przykład: stół z 8). Następnie dziecko, którego kolej jest następny, zada pytanie związane z tym stołem (na przykład: 8 × 6). Jeśli mówi, że odpowiedź jest prawidłowa, trzyma kartę. W przeciwnym razie karta zostanie zwrócona i umieszczona w dolnej części talii.

Za każdym razem, gdy popełniany jest błąd, pozostałe dzieci określą odpowiedź, aby ją zapamiętać i nie ponowić błędu. Odtwarzanie jest kontynuowane do momentu zakończenia wszystkich kart. Wygraj w grę chłopca lub dziewczynę, która gromadzi największą liczbę kart.

WARIANTY GRY

o Wariantem tej gry jest runda i pytanie w każdej rundzie o pewną liczbę każdego stołu, który wychodzi. Na przykład w pierwszej rundzie pytasz o numer 2: 2 × 2, 8 × 2, 7 × 2, itd; w drugiej rundzie liczba 3: 3 × 9, 5 × 9, 7 × ... w zależności od wybranej tabeli.

o Innym wariantem byłoby zadawanie dwóch, trzech lub czterech liczb z każdej tabeli, która wychodzi lub, jeśli to konieczne, pełnej tabeli.

Ten zestaw kart do zapamiętania tabliczek mnożenia przedstawia kilka korzyści dla dzieci:

Po pierwsze, dzieci aktywnie pracują nad pamięcią wzrokową. Po drugie, pozwala im korzystać z możliwości przechowywania informacji. Po trzecie, dzieci widzą wyniki swojej pracy w namacalny sposób liczbą wygranych lub odrzuconych liter, a tym samym uzyskują satysfakcję z wykonanej pracy. I w końcu motywuje chłopców i dziewczęta do nauki stołów.

Myślę, że jeśli zdołamy obudzić zainteresowanie dziecka tabliczkami mnożenia, pomogliśmy mu już połowę jego pracy.

2 TABELE DZIAŁANIA STOŁÓW WIELOJĘZYCZNYCH

(Zostawiam linki do pobrań poniżej każdego obrazu).

1. Fiszki mające na celu wzmocnienie uczenia się tabliczek mnożenia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 5 = 14

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map