oprogramowanie gwiazdkowe dla firm

oprogramowanie gwiazdkowe dla firm

Na kolejnych stronach przedstawiamy wybór najlepszych na rynku dla konkretnych zadań: ERP, CRM, menedżerów treści, narzędzi bezpieczeństwa itp. Wyjaśnimy, co możesz wnieść do swojej firmy, dowiedzieć się, czy są one naprawdę potrzebne, a także w jakich przypadkach możesz znaleźć więcej ciekawych darmowych rozwiązań niż alternatywne metody płatności.

Jedną z pierwszych przeszkód w dostępie do technologii jest (mylnie) przekonanie, że programy do zarządzania przedsiębiorstwem są nieco skomplikowane dla micropyme lub autonomicznym lub sprawia im nie brakuje, gdy rzeczywistość jest taka, że ​​„na rynku istnieją narzędzia Odpowiedni dla wszystkich firm. MŚP nie mają takie same potrzeby jak autonomiczny lub duże tych z małym, ale wszyscy potrzebujemy pewnego rodzaju narzędzia do usprawnienia procesów „, mówi Fermín Palacios, dyrektor doświadczeń klientów Arsys.

Dla wszystkich rozmiarów i dla wszystkich kieszeni, ponieważ istnieją bardzo kompletne narzędzia dla małych firm, które są całkowicie bezpłatne lub mają przystępną cenę. Co więcej, w przypadku technologii chmury lub technologii chmury nie trzeba nawet inwestować, aby z nich korzystać. "Chmura pozwala nam zawsze mieć pod ręką potrzebne informacje przy użyciu urządzenia z połączeniem z Internetem", mówi Juan Merodio, ekspert w dziedzinie mediów społecznościowych i współzałożyciel marketingu surferów.

W rzeczywistości "hosting w chmurze jest ważnym oszczędzaniem kosztów, ponieważ nie potrzebujesz komputerów. Musimy zapomnieć o zapłaceniu za oprogramowanie, które kupujemy dla naszej firmy. Teraz stała się kolejną usługą, jak wtedy, gdy wynajmujemy energię elektryczną lub telefonię. Płacimy za użytkowanie, które produkujemy i zmieniamy dostawców, jeśli nie jesteśmy zadowoleni "- wyjaśnia Javier Martínez, dyrektor generalny Sip2000.

Oprogramowanie dla firm 是 在 由 Star S.A. 開發 Różne Shareware 軟體.

它 是 由 我們 我們 端 應用 程式 更新 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的 的.

最新 版本 是 的 8.1.0 Oprogramowanie dla firm 2008/02/18 上 釋放. 它 最初 被 添加 到 我們 的 資料 庫 上 29.10.2007. 最 流行 的 版本 是 8.1.0,100% 的 所有 安裝 使用.

Oprogramowanie dla firm 在 下列 作業 系統 上 運行: Windows.

Sprawmy, aby świat średnich i dużych firm był łatwiejszy

Sprawmy, aby świat średnich i dużych firm był łatwiejszy

Uprość zarządzanie firmą

Sage oferuje możliwość usprawnienia zarządzania firmą

Sage Business Cloud

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania biznesem dla średnich i dużych firm, dedykowane szczególnie sektorom dystrybucji, produkcji i usług. Oferuje narzędzia do redukcji kosztów, zwiększenia przychodów i pozyskiwania nowych klientów na poziomie lokalnym i międzynarodowym.

 • Dostęp online do danych z dowolnego urządzenia mobilnego
 • Łatwy w obsłudze panel sterowania, wyposażony w konfigurowalne panele sterowania
 • Zintegrowane narzędzia Business Intelligence
 • Skalowalne, z opcją dodawania użytkowników lub modułów w miarę rozwoju

Sage XRT Treasury

Zintegrowane i modułowe rozwiązanie skarbowe do kontroli płynności i finansów Twojej firmy.

 • Dostępne na komputerze w biurze lub w chmurze
 • Widoczność w czasie rzeczywistym płynności oraz średnio- i długoterminowa wizja reszty finansów
 • Business Intelligence do analizy pulpitów lub bilansu banku i przedsiębiorstwa
 • Możesz łączyć różne moduły i umożliwiać integrację z Sage Business Cloud Enterprise Management

Kompletne zintegrowane rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem ERP zapewnia pełną kontrolę nad swoimi finansami, klientami i kluczowymi procesami.

 • Zwiększ wydajność wszystkich działów, łącząc i przyspieszając procesy w firmie
 • Wysoka funkcjonalność: integracja z Office 365, automatyczna integracja banknotów, sklepu internetowego, analityki danych i business intelligence
 • Dostępne w 100% w trybie online z dostępem z dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym przy najniższych kosztach
 • Konfigurowalny zgodnie ze zmianami w Twoim MSP obowiązującymi podczas oceny technologicznej produktu

"Potrzebowaliśmy aplikacji takiej jak ta, którą Sage zapewnił nam w związku z klientami i dostawcami, do wysyłania i odbierania plików elektronicznych, który jest obecnie jedynym sposobem na pracę".

Daniel Margalló, dyrektor finansowy

Woda Sierra de Cazorla

„Sage stała platforma strategicznym internacjonalizacji CoxGomyl. Enterprise Management jest nasz system i korporacyjnych na całym świecie w najbliższych miesiącach będzie kontynuować realizację planu wdrożenia w różnych biur i oddziałów rozsianych po całym świecie.”

Ángel Luis Sierra, dyrektor finansowy

"Dokonano wielu zmian w zarządzaniu IT, ale Sage Business Cloud Enterprise Management jest niekwestionowane, ponieważ wdrożyliśmy tę platformę jako system długoterminowy, jest sercem firmy."

Jonathan Montiel, szef systemów informatycznych

Zapoznaj się z praktycznymi wskazówkami, aby zarządzać swoją firmą

Duża firma nie musi prowadzić do wielkich bólów głowy. W naszym blogu znajdziesz artykuły, porady i informacje, które pomogą Ci przejąć kontrolę nad Twoją firmą.

Jak trend konsumpcji technologii zmienia świat biznesu

Sprzedałem przez Wallapop i wynajmowałem przez Airbnb, # 11, w jaki sposób wpłynie to na moje rachunek zysków i strat?

Różnorodne przywództwo i hiszpańska specyfika [Fernando Botella, dyrektor generalny Think&Działanie]

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (I). Podstawowe aspekty. [Ricard Martínez, profesor prawa konstytucyjnego]

Darmowe oprogramowanie do księgowania w twojej firmie

Darmowe oprogramowanie do księgowania w twojej firmie

Jeśli szukasz czegoś dobrego darmowe oprogramowanie księgowe dla twojej firmy, to może "Dziesięć darmowych rachunkowości"bądź tym, czego potrzebujesz.

Jest to całkowicie darmowy program, który pozwala rejestrować i zarządzać informacjami księgowymi Twojej firmy lub firmy. Jest całkowicie w języku hiszpańskim i zaprojektowany z intuicyjnym interfejsem, który ułatwia zarządzanie. Doskonała opcja dla MŚP i profesjonalnych biur.

Oprogramowanie może być używane bezpłatnie i pozwala nam zarządzać maksymalnie 300 rocznymi miejscami, ale jeśli Twoja firma ma większe potrzeby, możesz również skontaktować się z programistą, aby uzyskać produkt spełniający Twoje wymagania.

ESTRELLA jest dominikańską grupą biznesową sektora budowlanego utworzoną przez ESTRELLA Engineering, budową robót budowlanych i drogowych; Acero ESTRELLA, lider w produkcji i montażu konstrukcji stalowych i laminatów stalowych; ConcreDom, producent betonu hydraulicznego, oraz; PANAM Cement, typ maksymalnego oporu w Portland.

Z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, ESTRELLA Engineering wykracza poza międzynarodową firmę budowlaną z dużych prac związanych z infrastrukturą drogową i gwarancją budynków.

Acero ESTRELLA, z charakterystyczną pasją do konstrukcji opartej na tym rodzaju materiału, jest wiodącą firmą w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji.

ConcreDom ma ponad dekadę oferowania betonu o najwyższej jakości, w krótszym czasie iz większym bezpieczeństwem dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i procesów.

Cement PANAM to cement portlandzki o maksymalnej odporności, produkowany w fabryce spełniającej wysokie standardy jakości, wyposażony w wyrafinowany.

Laminaty ESTRELLA to linia rozwiązań

STAR na sufity, antresole, podziały wewnętrzne i zamknięcia zewnętrzne; w obiektach mieszkalnych, handlowych lub przemysłowych.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 23 = 25

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map