odtwarzać oryginalne tetris

odtwarzać oryginalne tetris

Baw się dobrze, pobierając bezpłatnie Tetris na PC. Możesz grać klasyczną Tetris, grę wideo, w której musisz tworzyć rzędy z kawałkami, aby zniknęły

Tetris jest jedna z najpopularniejszych gier wideo lat 90. Ta wersja klasycznego Tetris na PC charakteryzuje się prostotą, ponieważ ucieka od akcesoriów, aby skupić się na tym, co ważne: na grze.

Oparty na oryginalnym pomyśle Aleksieja Pázhitnova.

Operacja jest prosta: wybierz poziom trudności i wiersze na początek. Tetris Spowoduje to upuszczenie figur geometrycznych o różnych kolorach i kształtach od góry ekranu, a będziesz musiał sprawiają, że pasują i tworzą rzędy, wygodnie obracając figury.

Kiedy pozioma linia zostanie ukończona, linia ta znika, a pozostałe kawałki schodzą z jednej pozycji. Kiedy podnosimy poziom, kawałki będą opadać szybciej, a trudność wzrośnie.

  • Dostosowuje rozmiar okna.
  • Sprawdź a zapis wyników maksimum.
  • Ustaw początkowy poziom trudności i liczbę linii.
  • Włącz lub wyłącz podgląd części.

Wróć, aby cieszyć się jednym z nich klasyki świata gier wideo podczas pobierania Tetris bezpłatnie na PC

Mieszkanie Barcelony z 1910 roku odzyskuje nowe życie dzięki Annie i Eugenii Bach, którzy zrekomponowali z szacunkiem wszystkie poprzednie elementy, aby stworzyć nowy, który zawsze był taki.

"Mimo, że dokonaliśmy integralnej reformy, uczucie, które się kiedyś skończyło, jest takie, że wydaje się, że niczego nie zrobiliśmy; sprawia wrażenie, że podłoga zawsze była taka ", wyjaśniają architekci Anna & Eugeni Bach o swojej pracy w mieszkaniu o powierzchni 130 metrów kwadratowych w Ensanche. Ale nie zawsze tak było. Kiedy przybyła do niego para z dwójką dzieci, która teraz zamieszkuje tę przestrzeń, odkryli, że poprzedni najemca cierpiał na zespół Diogenesa. Jednak po oczyszczeniu z odpadów, okazało się, że dom z 1910 roku, nie uległa żadnej istotnej zmianie od 100 lat.

"Najlepsze, co zrobiliśmy, to nie chcieliśmy się narzucać, ale w pełni wykorzystać to, co było ukryte w domu", Eugeni i Anna Bach

Zachowały one istniejące, a także stworzyły (i ukryły) elementy w nieoczekiwanych wymiarach. Korytarz przestał być zwykłym miejscem przejścia, by stać się również biblioteką i magazynem. Ponadto "Przy wejściu dostajemy szafę na płaszcze ukryte za tablicą tablicową, aby zostawić notatki; panele elektryczne znajdują się za lustrem i nie zabierają miejsca ani do odbiornika, ani do kuchni itp.", rozpoznaj architektów.

Ale jeśli jest jakiś szczegół, który zwariował w twoim projekcie, to jest główna łazienka. Dzięki wygodnej wysokości domu podniosły podłogę o 60 cm w stosunku do oryginału, umożliwiając kąpiel pod prysznicem. "W ten sposób, w dzień po dniu, w łazience wydaje się, że jest tylko prysznic, ale gdy masz ochotę się kąpać, wspinasz się na drewno i to wszystko. Dodatkowo pozwala to na dodatkowe miejsce do przechowywania na całej powierzchni łazienki, z dostępem z korytarza. Ponownie, łazienka + sklep i prysznic + wanna, wszystko w tej samej przestrzeni"- podsumowują.

Słuchaj z telefonu komórkowego i / lub komputera

ECDQEMSD - Dezintegracja w Meksyku, Latynosi w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Argentynie, Kolumbii, Wenezueli, Peru, Boliwii, Chile.

Telefon komórkowy jako konsola

Gra umieści gracza na Springfield zdewastowanym przez katastrofę nuklearną, a celem będzie odbudowanie go.

Czy wierzysz, że byłeś jedyną osobą, która po kilkukrotnym graniu w Tetris poczuła, że ​​kawałki są w twojej głowie spadające w dół iw dół, podczas gdy próbowałeś znaleźć dla niego miejsce? ,

Nowa wersja legendarnej gry wideo

Jest to udoskonalona wersja klasyki, która ma już 28 lat i w więcej niż jednej ankiecie wybrano najlepszą grę wideo w historii.

Graj Tetris za darmo na Facebooku Messenger

Wydaje się, że w tym roku to, co działa, jest retro. Nie widzieliśmy czegoś w rodzaju jednej z najbardziej legendarnych gier piłkarskich na rynku, a dziś widzimy kolejną z najważniejszych gier z przeszłości, Tetris, możesz graj teraz za darmo na Facebooku Messenger.

Na rynku odkrywamy prąd, w którym lub gry są bardziej skomplikowane, programiści jedzą głowę, aby uzyskać coś, co naprawdę działa, lub inny, w którym gry są po prostu odnowieniem czegoś, co działało dawno temu ,

Za każdym razem widzimy, że rynek ewoluuje w kierunku drugiej, prostej, odnowionej gry, którą ludzie już znają. Facebook wydaje się stawiać na to, umieszczając je natywnie na swoim czacie na Facebooku Messenger.

Tetris, prawdziwy, można zagrać ponownie za darmo na Facebooku

Dziś ogłoszono, że Tetris może być graj za darmo na Facebooku Messenger, zarówno w wersji internetowej, jak i mobilnej. Od firmy dali nam znać, że ta gra jest zaprojektowana tak, że można grać wszędzie tam, gdzie jest komputer, laptop lub telefon komórkowy, w dowolnym miejscu, w prosty i darmowy sposób.

Ta gra nie jest repliką, ponieważ jest rozwijana przez tych samych ludzi, którzy ją stworzyli Tetris oryginał Teraz ludzie, którzy używają Aplikacja Messenger może natychmiast odtwarzać Tetris i możesz dzielić się swoimi wynikami z innymi ludźmi, tworząc coraz większą społeczność.

Tetris osiągnął fanów z całego świata w ostatnich latach, a dzięki współpracy Cool Games z ludźmi z Facebooka, chcą przenieść go do następnej generacji gier, platformę gier błyskawicznych.

Kiedy i gdzie mogę grać w Tetris na telefonie komórkowym?

Odpowiedź jest dziś. Tak gra została wydana już dziś, 30 listopada 2017 r., A możesz grać z tego linku, problem? To nie jest jeszcze dostępne w tym czasie, ale będzie przez cały dzień, a konkretnie od trzeciej do szóstej po południu.

Powodem tego jest to, że stopniowo uruchamiają grę na całym świecie i może zająć trochę czasu, aby pojawić się w niektórych krajach, tak jak to się dzieje we wszystkich aktualizacjach.

23º of 23 in Tetris Games

. klasycznej gry z koronki kawałków z uzależniającą muzyką. W pierwszej osobie Tetris, prosty obrót bloku obraca cały ekran. ,

1º of 23 in Tetris Games

. możemy wybrać, czy chcemy grać klasycznie Tetris lub jeśli chcemy, aby nowa wersja nie znudziła się tym. Gra została zaprojektowana.

2 o 23 w Tetris Games

. Grałem w Tetris konwencjonalne Jest to gra szczególnie polecana osobom, które zawsze lubiły grać w tę grę, ale.

4 o 23 w Tetris Games

. Tym razem trudniej będzie wymyślić słowa za pomocą tetris podobny do scrabbel i ma podobne elementy do obu.

6º of 23 in Tetris Games

. NullpoMino przedstawia nowy Tetris, w którym możemy zastosować kilka różnych sposobów gry w nieco bardziej zabawny sposób i.

7º of 23 in Tetris Games

. mityczna rozrywka, taka jak Tetris. Cel gry jest bardzo prosty, musisz spiętrzać liczby w miarę jak spadają i możemy to tylko wyeliminować.

9º of 23 in Tetris Games

. Pałac łączy w sobie część atrakcyjnych funkcji Tetris i inne gry, Kolumny. Między funkcjami jednej i drugiej tworzy tę aplikację.

10º of 23 in Tetris Games

. mityczna gra Tetris, tutaj masz nową wersję 3D, nie szukaj dalej i pobierz teraz BlockOut II. 2.4 gra logiczna w.

13º of 23 in Tetris Games

. sam 1.4 A Tetris z dodatkowymi opcjami do relaksujących chwil. Wersja 1.3 Beta - Ujednolicono wszystkie programy w domenie. - Dodano.

16º of 23 in Tetris Games

. z Tetris Attack, gra Super Nintendo dla jednego lub dwóch graczy. To prosta gra bez dużej jakości grafiki, ale to w porządku.

17º of 23 in Tetris Games

. Crack Attack! Jest to nowa wersja tego klasycznego, inspirowanego bezpośrednio przez Tetris Atak Super Nintendo, ale wolny i z możliwością.

18º of 23 in Tetris Games

. taki sam jak ten Tetris, jak również zasady gry, ale jego interfejs został zmieniony, dzięki czemu mamy wiele godzin dobrej zabawy.

20º of 23 in Tetris Games

. te same kawałki Tetris i te same opcje. Po prostu dodaj nowość: zawiera trzy tryby gry zgodnie z poziomem trudności. Tryb Insane jest.

21º of 23 in Tetris Games

. modalność Tetris to cię zaskoczy Jeśli w Tetris Widziałeś z perspektywy czołowej, jak spadały różne geometryczne elementy, a ty je miałeś.

22º of 23 in Tetris Games

. zachwycić wielu zwolenników Tetris oryginał Opcja gry z lampami o różnych rozmiarach i kolorach zapewni.

23º of 23 in Tetris Games

. jak chcemy, żeby była szeroka i wysoka, chociaż Tetris oryginał był 10 kolumn po 20 rzędów, a zatem zaczynał.

14º of 23 in Tetris Games

. podobny do klasycznego Tetris chociaż główną różnicą jest to, że oferuje większą różnorodność elementów. Nie są ograniczone do prostokątnych lub kwadratowych kształtów.

5º of 23 in Tetris Games

. Strategia, zobaczysz, że mechanizm jest bardzo podobny do działania, ale z pewną zmiennością w sposobie pojawiania się diamentów. ,

11º of 23 in Tetris Games

. zabawny sposób, który nie wymaga nauki w książkach lub zajęciach szkolnych i który również pozostaje zapisany w pamięci tak, jakby był.

12º of 23 in Tetris Games

. Aplikację można uruchamiać z dowolną wersją Windows do XP oraz z rozdzielczością ekranu 800 x 600 i 1024 x.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map