na wideo jest bezpłatne

na wideo jest bezpłatne

Twój darmowy konwerter wideo nr 1

Konwertuj link wideo / URL

Konwertuj plik wideo lub audio

Pobierz rozszerzenie przeglądarki

Wprowadź link do filmu, który chcesz przekonwertować, lub wybierz plik z urządzenia lub pamięci masowej w chmurze.

Wybierz format, który chcesz przekonwertować i dostosuj ustawienia.

Kliknij "Start", aby rozpocząć proces konwersji.

Zrobione! Możesz pobrać plik po zakończeniu konwersji.

Wyższa jakość konwersji

OnlineVideoConverter.com (OVC) to darmowa aplikacja do konwersji on-line mediów internetowych, które pozwala przekonwertować dowolny link lub plik wideo do wielu formatów bez konieczności instalowania żadnego oprogramowania na komputerze. OVC jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami i pojawiła się jako najlepszy program do konwersji wideo online, ponieważ oferuje wysokiej jakości i super szybkie konwersje do wielu formatów audio (mp3 / AAC / OGG / WMA / .m4a / flac / wav) i wideo (mP4 / avi / mpg / mov / .wmv / MKV / m4V / .webm / FLV / 3GP). szeroka gama internetowych portali wideo, w tym te zawarte w YouTube, Dailymotion i Vimeo są obsługiwane.

Teraz jesteśmy kompatybilni z telefonami komórkowymi! Wejdź na naszą stronę za pomocą dowolnego urządzenia z systemem Android, Apple lub Windows, aby konwertować filmy i pobierać je bezpośrednio na telefon komórkowy.

Czy podoba Ci się nasza usługa? Udostępnij to znajomym.

zdjęcia, filmy i muzyka

Zmień swoje zdjęcia, filmy i muzykę

Dodaj tekst, efekty i przejścia

Udostępnij przez e-mail, blogi, Facebooka, YouTube

Nagraj na DVD lub pobierz w formacie wideo

ten model za darmo!

Dostosuj, jak chcesz.

Utwórz kolaż ze zdjęciami i filmami z pustego płótna lub użyj jednego z naszych modeli. Udostępniaj swoje wirtualne karty przez e-mail, Facebooka itp.

Przechowuj swoje zdjęcia, filmy i muzykę

Korzystaj z kopii zapasowych i prywatności

Kup nieograniczoną przestrzeń dyskową bez subskrypcji

PRZECHOWYWANIE NIEPRAWIDŁOWYCH PLIKÓW

Na tle ekspertów, jednym z głównych problemów jest przechowywanie i zarządzanie plikami RAW są bardzo ciężkie. Z członków PHOTO eksperta, można korzystać z nieograniczonej przechowywania dla wszystkich plików RAW wszelkiego rodzaju: (* .CR2; * CRW; * ARW; * DNG; * MRW; * NEF, PEF ...... * , * itd.).

Możesz uzyskać dostęp do swoich plików z dowolnego komputera i używać ich w swoich kreacjach Kizoa, aby później pobrać je na swój komputer!

ULTRA HIGH DEFINITION VIDEOS 4K

Użyj filmów 4K na Kizoa, aby edytować filmy w ultra wysokiej rozdzielczości.

Możesz pobrać swoje kreacje w 4K, 2160p. Obraz będzie 4 razy wyraźniejszy i bardziej szczegółowy niż obraz w rozdzielczości Full HD 1080p. Twoje filmy zachowują swój pierwotny rozmiar, nie będzie automatycznej konwersji, aby kompresować obrazy w rozdzielczości 1080p, aby uniknąć utraty jakości.

WYKONYJ PROFESJONALNE FILMY DLA BIZNESU

Przyciągaj nowych klientów, rozwijaj markę i twórz świetne filmy dla swojej firmy. Oferujemy wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia profesjonalnych filmów bez wysiłku dla każdego rodzaju działalności. Możesz łatwo promować swoje produkty i usługi dzięki naszym gotowym szablonom, których możesz używać i w pełni dostosowywać. Możesz także udostępniać swoje filmy firmowe w sieciach społecznościowych, wstawiać je do swojej witryny lub bloga lub pobierać na komputer w celu profesjonalnej prezentacji.

Darmowy internetowy konwerter wideo

Konwertuj i edytuj dowolny plik audio wideo

Jeśli korzystasz z naszej usługi po raz pierwszy, pobierz program uruchamiający, aby uzyskać nieograniczoną liczbę konwersji.

Konwertuj wszystkie pliki w celu łatwego odtwarzania

Darmowy konwerter wideo Apowersoft to świetna aplikacja dostępna dla systemów Windows i Mac OS. Ten darmowy konwerter wideo zapewnia najlepszą konwersję wideo, ponieważ może konwertować wideo do dowolnego rodzaju formatów wideo lub audio z niesamowitą szybkością. Formaty wyjściowe multimediów są zgodne z większością urządzeń, takich jak iPhone 7, iPhone SE, Galaxy S7, Nexus 6, LG G5 itp.

Dostosuj i ukształtuj wyjście wideo

Darmowy konwerter wideo oferuje także przyjazne i zaawansowane opcje. Przed dokonaniem konwersji bardzo dobrze jest edytować swoje filmy online. Po prostu zmieniaj, ulepszaj i dostosowuj własne filmy swobodnie i bezproblemowo. Efekt końcowy będzie z doskonałymi efektami.

  • Za jego pomocą można przyciąć wideo, dostosować rozmiar, zmienić efekty i dodać znaki wodne. Zasadniczo jest to szybki i darmowy sposób na konwersję i personalizację plików multimedialnych.
  • Ma możliwość konwersji wideo online na szeroki zakres rozdzielczości od 144P do 1080P. Zachowuje również oryginalną rozdzielczość podczas konwersji filmów. Specjalne rozmiary wyjściowe, takie jak 16: 9, 4: 3, 3: 2 itp., Pozwalają zachować niesamowite filmy na PSP, DVD, iPhone i iPad. Z drugiej strony można wybrać różne typy przepływności, szybkości klatek, kanałów i częstotliwości próbkowania dla konwertowanych plików wideo lub audio.

Online, szybko, legalnie, bezpłatnie i bez ograniczeń

Absolutnie bezpłatna usługa internetowa. NIE MAJĄ opłat za korzystanie z niego. Możesz przekonwertować wszystkie filmy, które lubisz. W każdej chwili chcesz przekonwertować wideo na MP4 lub inny format online, wystarczy odwiedzić tę stronę internetową, która nie wymaga instalacji lub rejestracji. Jeśli nie chcesz pobierać dodatkowych aplikacji na swój komputer, darmowy konwerter wideo firmy Apowersoft jest najlepszym rozwiązaniem, niezwykle praktycznym i nie opóźnia komputera.

Edycja bezpłatnych filmów online za pomocą narzędzi do edycji Clipchamp

Nie ma ograniczeń co do rozmiaru pliku wejściowego, wystarczy wybrać lub nagrać wideo i natychmiast skorzystać z wszystkich opcji edycji.

Wszystkie funkcje edycji są zaprojektowane z myślą o prostocie, bez potrzeby korzystania z jakichkolwiek umiejętności edycji komputera lub edycji wideo.

Opcje edycji obejmują wycinanie, obracanie, kadrowanie, obracanie i dostosowywanie jasności, koloru i nasycenia filmów.

Edycja filmów bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności przesyłania ich powoli, dzięki naszej inteligentnej technologii. Gotowe filmy są zoptymalizowane pod kątem typowych scenariuszy użycia.

Zapisuj gotowe filmy i nagrania z kamery internetowej lub przesyłaj je na YouTube, Dysk Google, Facebook lub Vimeo. Kompresuj je do mniejszych rozmiarów, aby łatwiej je udostępniać.

Dołącz do milionów szczęśliwych użytkowników na całym świecie.

Bardzo przydatne Szybkie i łatwe kompresowanie i edycja filmów. Ładny interfejs bardzo łatwy w użyciu. Nie miałem problemów z Clipchamp. Bardzo płynny, bez błędów. Zdecydowanie polecam aplikację każdemu, kto potrzebuje szybko edytować wideo.

Po prostu świetnie, czekałem na takie show. Teraz wycinam wszystkie moje filmy i wykonuję z nim inne zadania edytorskie.

Instrukcje są bardzo proste i łatwe w użyciu, a jakość wyników jest również doskonała. Milion dzięki.

Z łatwością skracają moje wideo o ponad 5 GB i nie pobierają żadnego oprogramowania. Dobra robota i dziękuję bardzo.

Bardzo łatwy w użyciu i szybki! Uwielbiam to, że dostajesz 5 darmowych wydań. Idealny dla kogoś takiego jak ja, który nie jest bardzo dobry w technologii.

Darmowe pokoje Videochat!

Znajdź znajomych z Hiszpanii, Kolumbii, Meksyku, Wenezueli, Argentyny, Chile, Stanów Zjednoczonych i wielu innych!

Rozmawiaj z miłymi ludźmi, udostępniaj zdjęcia i hobby, a nawet ligę!

Czatuj z wysokiej jakości dźwiękiem i wideo!

Pokoje prywatne! Poznawaj ludzi z całego świata!

ChatVideo pozwala łatwo widzieć, słuchać i rozmawiać z wieloma ludźmi na całym świecie za pośrednictwem strony internetowej. Użytkownicy z kamerą internetową mogą przesyłać dźwięk i wideo, nie ma potrzeby posiadania kamery internetowej, aby zobaczyć i / lub słuchać innych uczestników. Zaproś znajomych do prywatnego pokoju lub po prostu przeglądaj różne pokoje i poznaj nowych przyjaciół. Nawiązuj przyjaźnie, znajduj rozrywkę, poznawaj nowych ludzi, patrz i patrz, jak podłączyć kamerę internetową do czatu, udostępniaj zdjęcia, obraz, słuchaj muzyki, zacznij czatować i dobrze się bawić. Możesz rozmawiać z ludźmi takimi jak Ty, wybrać pokój, w którym czujesz się najlepiej i zabrać znajomych.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 48 = 58

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map