jak grać w bingo

jak grać w bingo

Witamy w Mybingo.es, Jest to jedna z najlepszych stron bingo w Hiszpanii, informujemy Cię o wszelkich krajowych informacjach bingo. Oznacza to najlepsze pokoje, zarówno prawdziwe, jak i internetowe, jak również najlepsze promocje. Wybieramy najlepsze łodzie co tydzień. Posiadamy również system subskrypcji, dzięki któremu możemy na bieżąco informować Cię o różnych wiadomościach na temat bingo.

Tutaj możesz zobaczyć najlepsze pokoje bingo online. Każdy z nich jest całkowicie legalny i posiada licencję na grę (Generalna Dyrekcja ds. Organizacji gry) w Hiszpanii. W każdym z nich możesz grać w bingo online i cieszyć się najlepszymi promocjami i ofertami, które oferują.

Jeśli chcesz grać w bingo online, wybierz pokój bingo i naciśnij Enter, aby przejść bezpośrednio do pokoju, po prostu zarejestruj się i możesz zacząć graj w bingo.

Kupon podarunkowy 200%

Kasyno i zakłady

Kupon podarunkowy 200%

Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz graj w bingo online, a my rozwiążemy wszelkie wątpliwości. W jaki sposób możesz otworzyć konto, jak zbierać nagrody lub jak grać, to niektóre z najczęściej zadawanych pytań, a my je rozwiązujemy, po prostu skontaktuj się z nami.

Każdy pokój ma własne bonusy powitalne, które podlegają warunkom i warunkom prawnym każdego z nich. Dlatego musisz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Poniżej znajduje się lista ostatnich zwycięzców, ponieważ możesz wygrać duże kwoty pieniędzy grając w bingo.

Wprowadź czaty, aby komunikować się z innymi graczami i śpiewać bingo lub linia. Zalecamy odpowiedzialne granie w bingo.

Spójrz na nagrody które zostały udostępnione, chcesz być następny?, kto nie gra, nie wygrywa, a następna łódź może grać w każdym pokoju. Po prostu zarejestruj się w jednym z naszych pokoi i zacznij grać.

Czy nadal nie wiesz o butelkowaniu? jest jedną z najlepszych sal bingo online w języku hiszpańskim. Oferuje premie powitalne do 200 euro, aby grać w bingo od pierwszego wpisu, czego nikt dziś nie oferuje.

Każdego dnia otemania rozdaje nagrody o wartości do 500 000 euro (obecnie najwyższe w całym kraju jackpoty) oferując szeroką gamę gier. Są znani z kampanii Botemana w telewizji i oferują 10 euro, jeśli zarejestrujesz się, Botemania to bingo, a bingo to botemania.

Nie widziałaś reklamy botem w telewizji?

Bierzesz 20 € * jako prezent, jeśli wpłacisz 10 €!

Jeśli otworzysz konto w Botemania z depozytu 10 euro na zakup biletów, Botemania daje kolejne 20 euro do odegrania. Ale jeśli umieścić depozyt w wysokości 20 euro darГЎn im dodatkowe 40 euro, a asГ stopniowo mГЎximo 200 euro. Musisz jedynie zarejestrować się i wpłacić depozyt w wysokości 10 euro na zakup kart, a będziesz miał dodatkową grę. Instrukcje są następujące:

 • Kliknij przycisk ZAGRAJ TERAZ.
 • W obrębie Botemania kliknij ZAGRAJ TERAZ.
 • Wpisz swoje dane i wpłać 10 euro. Botemania da ci 20 euro.

* podlega warunkom

Zawsze lubiłem bingo i zawsze grałem odpowiedzialnie, lubię bawić się po południu w bingo online, relaksuje mnie i pozwala mi spotykać się z innymi ludźmi. Wiele osób uważa, Rzucam moje pieniądze, ale gra jest droga Гєnica gdzie można uciec z więcej pieniędzy niż ty przyszedł, gdy w porównaniu do iść do baru i tylko wydawać pieniędzy bez uzyskania czegokolwiek.

Jakiś czas temu odkryłem bingo online. Zawsze byłem prawdziwym graczem, ale prawda jest taka, że ​​coraz częściej korzystam z internetu i graję online, prawda jest taka, że ​​ma on również swój punkt na czacie. Dlatego za każdym razem, gdy lubię grać w bingo online więcej. Podobał mi się bonus powitalny, ale najpierw musiałem poinformować mnie, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, które pokoje są najlepsze lub jak otworzyć konto, zapytaj nas, czego chcesz. Mamy nadzieję, że wygrasz dużo pieniędzy i dobrze się bawisz, co również jest ważne.

Aplikacja Bingo na urządzenia mobilne do gry w bingo online

Card Bingo App używa telefonu komórkowego tak, jakby była kartą bingo.

Gra Bingo na spotkania z przyjaciółmi i rodziną

Ile razy chciałeś grać w bingo podczas łączenia rodzin lub z przyjaciółmi i nie mogłeś, ponieważ nie mogłeś znaleźć hype, straciłeś część piłek ze starej gry lub nie masz karty do zagrania?

Właśnie dlatego, ponieważ wiemy, że wielokrotnie chciałeś grać w bingo, Bingo.es oferuje grę, w którą możesz grać ze znajomymi i / lub rodziną.

Gra w bingo jest bardzo łatwa w obsłudze, została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła z niej korzystać każda osoba, w tym ludzie, którzy nie są obeznani z komputerami. Granie w bingo ze znajomymi nigdy nie było tak łatwe! :)

Aby rozpocząć odtwarzanie, naciśnij przycisk "play9quot; aby rozpocząć ekstrakcję kulek. Po naciśnięciu przycisku "play9quot; program bingo zacznie śpiewać piłki w sposób ciągły. Aby sprawdzić, czy linia lub bingo jest poprawna, naciśnij przycisk "pause9, w ten sposób gra się zatrzyma i możesz sprawdzić, czy linia lub bingo jest poprawna, sprawdzając w panelu liczby, które pojawiły się do tego czasu.

Jeśli po sprawdzeniu linii lub bingo, które chcesz wznowić, musisz nacisnąć przycisk "play9quot; ponownie, a kule będą nadal wychodzić. Jeśli bingo jest poprawne lub chcesz ukończyć grę, musisz nacisnąć przycisk "stop9quot;

Aby rozpocząć grę w bingo, kliknij przycisk

2. Wydrukuj swoje karty Bingo

Jeśli myślisz: "Doskonale, mam już program bingo, ale teraz potrzebuję kart bingo do grania. Gdzie mogę je zdobyć?" Odpowiedź jest również w Bingo.es, wydrukuj swoje karty bingo za pomocą naszego generatora kart bingo. Możesz generować kartony w następujący sposób:

SZCZEGÓŁOWE CHARAKTERYSTYKI PROGRAMU BINGO

Program bingo:

 • Cztery przyciski do kontrolowania gry; przycisk "play9rdquo;, przycisk" pause9rdquo;, button "stop9rdquo; i włącza / wyłącza przycisk dźwiękowy.
 • Bęben basowy z kulkami bingo.
 • Wyjęto piłkę.
 • Ostatnie pięć piłek narysowanych.
 • Informacje o statusie gry.
 • Informacja o ilości wyrzuconych piłek.
 • Panel, w którym wybierają numery, gdy wychodzą.

Instrukcje programu do gry w bingo:

 • Aby rozpocząć grę w bingo, naciśnij "play9quot; aby rozpocząć grę bingo.
 • Aby sprawdzić, czy linia lub bingo jest poprawna, naciśnij "pauza9, a ekstrakcja kulki zatrzyma się.
 • Aby wznowić wstrzymaną grę naciśnij "play9quot;
 • Aby zakończyć grę, naciśnij "stop9quot;

Gra bingo oferuje możliwość włączenia / wyłączenia dźwięku. Dźwięk jest domyślnie włączony, jeśli chcesz grać w bingo bez dźwięku, wystarczy kliknąć przycisk dźwięku.

Teraz również gra Bingo jest dostępna do pobrania na telefon komórkowy. Z okazji Świąt uruchomiliśmy mobilną aplikację naszej gry bingo. Aplikacja jest ulepszoną wersją gry Bingo na PC. Gra mobilna obsługuje dwa rodzaje Bingo: Bingo 90 i Bingo 75.

Aplikacja Bingo for Mobile jest teraz dostępna w Google Play na telefony z Androidem oraz w Apple App Store na iPhone'a.

Witamy w Bingo Help! Aby rozpocząć grę, musisz pamiętać o zasadach gry.

ROZPOCZNIJ GRĘ:

Przy wejściu do gry możesz wybrać jeden z dwóch trybów gry:

Bingo 90: gdzie można grać w bingo z życia i śpiewać linię, 2 linie i bingo.

Tombola 90: gdzie możesz zagrać w Tombolę i śpiewać duplo, terna, czwarta, piąta, tombola i tombolino

Bingo 75: (dostępne tylko na urządzenia mobilne) umożliwia tworzenie gier z maksymalnie 4 kartami i ręczne wybieranie numerów za pomocą nowych wzmacniaczy.

Gra rozpocznie się po zakończeniu poprzedniej gry. Pamiętaj, że aby zagrać w grę musisz kupić przynajmniej jedną kartę.

Możesz także grać ze znajomymi, wykonując jeden z następujących kroków:

Wybierz gracza spośród osób połączonych na czacie. Otworzysz swój profil i będziesz mógł wybrać opcję "Retar".

Wybór jednego z Twoich znajomych z Facebooka w dolnym menu, w którym zobaczysz przycisk "Retar".

DANE POKÓJ BINGO CRAZY:

Maksymalna liczba kart, które możesz kupić.

Cena każdego kartonu

Liczba graczy w pokoju

Łódź do następnej gry

Liczba osiągnięć

Bingo to gra losowa dla kilku osób rozgrywana z 90 numerowanych kul i przynajmniej jedną kartą na osobę.

Karty bingo mają 15 numerów, podzielonych na 3 linie po 5 liczb każda.

Celem gry jest bycie pierwszym, który ukończy wszystkie nagrody, aby wypełnić cały karton (zwany Bingo w Bingo 90 i Tombola w Tombola 90).

Aby rozpocząć grę, musisz kupić karton. Według pokoju możesz kupić mniej lub więcej kart na gracza. Im więcej kupisz kart, tym bardziej prawdopodobne jest, że wygrasz. Cena za karton jest wskazana we właściwościach pokoju.

Dodatkowo będziesz miał również możliwość zakupu dwóch specjalnych piłek:

Lucky ball: możesz wybrać liczbę, która ci się najbardziej podoba, a kiedy jest śpiewana w grze, wygrasz nagrodę.

Dodatkowa piłka: ta specjalna piłka pomoże ci śpiewać Bingo, dając ci dodatkową liczbę.

Gra musi mieć co najmniej 3 graczy, aby rozpocząć. Jeśli opuścisz pokój, aby kupić karty, będziesz kontynuował grę z zakupionymi kartami i możesz ponownie wejść w dowolnym momencie. Dzięki temu możesz grać w kilku pokojach jednocześnie.

Każdy pokój ma odliczanie, które wskazuje, jak długo potrwa, zanim rozpocznie się następna gra. Jeśli masz co najmniej 1 kartę zakupioną i jest wystarczająco dużo graczy, zaczniesz grać.

Możesz rozdawać karty każdemu, kto bawi się z tobą, aby kontynuować grę!

Aby to zrobić, kliknij przycisk "Karty upominkowe" (1), które przeniesie Cię do okna, z którego możesz wybrać, komu rozdawać będą karty (4) i ile prezentów otrzymasz od każdego z nich (3).

Aby użyć kart, które zostały ci podane, kliknij przycisk "Darmowe karty" (2), a automatycznie użyjesz wszystkich posiadanych kart lub pozwolisz zmaksymalizować pomieszczenie. Ale tylko w fazie zakupu!

ROZWÓJ GRY

Gdy gra się rozpocznie, ponumerowane kule pojawią się kolejno

Jeśli którykolwiek z numerów, które się pojawią, pasuje do dowolnej liczby twoich kart, zostanie automatycznie oznaczony (o ile aktywowałeś tryb automatycznego wybierania).

Karty będą sortowane automatycznie, tak aby ci, którzy są bliżej przyznania, zawsze będą umieszczani na górze.

Karty, które nie mają numeru, aby zdobyć nagrodę, zostaną podświetlone w innym kolorze.

Numery nagród

Ponadto, losowo zamiast pozostawiać normalną liczbę w naszym tekturze, może pojawić się specjalna nagroda w postaci skrzyni. Po opuszczeniu numeru w skrzynce otrzymasz nagrodę specjalną. Te nagrody mogą być punktami doświadczenia, kredytami Playspace lub monetami.

Im więcej kupisz kart, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz specjalne nagrody!

BINGO MODALITY 90

Singline, 2 linie, bingo i szalone bingo

Jeśli w którejkolwiek z naszych kart możemy zaznaczyć wszystkie liczby linii poziomej (łącznie 5), gra automatycznie wyśpiewa linię, uzyskując w ten sposób nagrodę, która w danym momencie odpowiada linii.

To samo dzieje się z nagrodą w 2 liniach (10 numerów) i Bingo (wszystkie liczby oznaczone).

Kiedy ktoś w pokoju śpiewa Bingo, gra się kończy i rozpoczyna się zakup kart do następnej rundy.

Do tej pory, grając w Crazy Bingo można było zaśpiewać trzy nagrody, które już znasz: line, double line i bingo. Dzięki nowemu modelowi Bingo 90 będziesz miał kolejną szansę na wygranie nowej nagrody: super nagrodę Loco Bingo.

Jak możesz to zdobyć? Jeśli przekroczysz wszystkie liczby na karcie, zanim osiągniesz numer podświetlonej piłki.

El Loco Bingo to specjalna nagroda, która zastępuje nagrodę Bingo na wypadek zagrania. Wspomniana nagroda składa się z nagromadzonego puli poprzednich gier, w tym Bingo bieżącej gry.

TOMBOLA MODALITY 90

Śpiewaj podwójne, potrójne, czwarte, piąte, tombola, tombolino i szalone bingo

Jeśli zagrasz w grę Tombola 90, będziesz mógł zaśpiewać jeszcze wiele nagród:

Duplo: wybierz 2 numery w tej samej linii

Terna: wybierz 3 cyfry na tej samej linii, z wyjątkiem linii z podwójną nagrodą

Po czwarte: oznacz 4 numery na tej samej linii, z wyjątkiem linii z potrójną nagrodą

Po piąte: zaznacz 5 liczb na tej samej linii, z wyjątkiem linii z czwartą nagrodą

Tombola: zaznacz wszystkie liczby na tekturze.

Tombolino: zaznacz wszystkie numery drugiej karty. Gra kontynuuje się, gdy gracz zaznaczy już wszystkie numery na swojej karcie.

Crazy Bingo: Przekreśl wszystkie liczby na karcie, zanim osiągnie numer podświetlonej piłki.

BINGO MODALITY 75

1 linia, 1 kolumna, 1 ukośna lub 4 rogi to możliwe kombinacje do śpiewania bingo i wygrywania nagrody.

Karty wygrywające w bingo biorą udział w rundzie o zgromadzoną pulę. Pula gromadzi się w każdej grze, jeśli nikt nie otrzymuje wzoru przed określoną piłką. Wzory nagromadzonej puli różnią się w zależności od wybranego pokoju.

Pomóż sobie, aby móc śpiewać przed nagrodami. Przeczytaj każdy wzmacniacz dobrze, aby wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Teraz, gdy znasz zasady bingo, możesz już śpiewać nagrody bez zatrzymywania się.

Jeśli lubisz Playspace Bingo, nie zapomnij wypróbować wszystkich dostępnych gier, takich jak Domino, Parcheesi lub Toma 2.

Indeks treści

Chcesz wiedzieć jak grać w bingo? Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że istnieją 4 warianty lub modalności gry Bingo: Bingo 90, Bingo 80, Bingo 75 i Bingo 30. Dodatkowo bingo można grać online z innymi graczami lub w tradycyjny sposób. W tym objaśnieniu, jak grać w bingo, skupimy się na Bingo online. Z drugiej strony istnieją inne typy Bingo typowe dla kasyn, takie jak VideoBingo, modalność bardziej podobna do Slotów lub Automatów, ponieważ nie można grać z innymi graczami i są to bardziej natychmiastowe gry.

Bingo jako takie składa się z bębna z ponumerowanymi kulkami (w przypadku Bingo online jest to wirtualny przedmiot) oraz kart z liczbami losowymi. Aby zagrać w grę, musisz wylosować losowe piłki jeden po drugim i śpiewać numerację wydrukowaną na kulce. Jako gracze będziemy musieli oznaczać numery, które są śpiewane i które mamy w kartonie lub kartonach, które wcześniej pozyskaliśmy. Dlatego przed rozpoczęciem gry możemy kupić tyle kart, ile limit został ustalony w grze, czasami limit ustalany jest w internetowym pokoju bingo w ustalony sposób. Ponadto, wartość kart jest wcześniej ustalona w pokoju.

Celem gry jest oznaczenie wszystkich numerów naszych kart lub uzupełnienie linii przed kimkolwiek innym. W ten sposób, jeśli będziemy pierwszymi, którzy ukończą linię, będziemy śpiewać Line, a my wezmę zakumulowaną łódź na Linię, a jeśli zdobędziemy wszystkie numery karty, możemy wziąć skumulowaną pulę za Bingo. Pamiętaj, że możesz śpiewać tylko raz na Line i Bingo na mecz, więc tylko jedna lub dwie osoby wezmą łodzie. Po śpiewaniu Bingo gra się skończy. Należy pamiętać, że gra Tómbola różni się głównie pod tym względem, więc nie należy mylić zasad gry. Możliwe, że zdarza się, że kiedy pewna liczba jest śpiewana i dwóch lub więcej graczy to ci, którzy wypełnią linię lub Bingo z tym numerem, pula zostanie podzielona pomiędzy wspomnianych graczy.

Odnośnie odmiany Bingo wymienione na początku (Bingo 90, Bingo 80, Bingo 75 i Bingo 30), odnosi się do limitu piłek, z którymi będzie rozgrywana gra, przy czym gry Bingo 90 są zwykle szybsze.

Bingo z 90 kul, zwane także "Bingo Británico" jest modalności, która zyskała najwięcej zwolenników na całym świecie, będąc preferowanym w Hiszpanii.

90 kulowych kartonów bingo

W tej modalności bawimy się kartonem złożonym z 27 kwadratów, podzielonym między 3 rzędy i 9 kolumn, każdy rząd ma 5 liczb losowych od 1 do 90, a we wszystkich kartonach jest łącznie 15 liczb, które musimy zaznaczyć, jeśli chcemy wygrać odlot. Pozostałe pola są puste.

W tego typu grach możemy kupić kartony w paskach, z których każdy zawiera 6 kolejnych kart. Kolejność oznacza, że ​​6 kart zawiera 90 losowych numerów bingo.

W bingo z 90 kulami są trzy rodzaje nagród. Pierwszym z nich jest "1 linia", którą zdobywamy, gdy przekreślamy wszystkie liczby w tym samym wierszu. Druga z nagród to "2 linie", które wygrywamy, jeśli przekroczymy wszystkie liczby dwóch rzędów kartonu. Jeśli gramy z więcej niż jedną kartą, istnieje możliwość wygrania "2 linii" na różnych kartach. Wreszcie wielką nagrodą w grze jest to, że gdy przekroczymy wszystkie liczby kart, będziemy musieli krzyczeć z siłą BINGO!

Bingo 80-ball jest prawdopodobnie typem bingo, które ludzie lubią najbardziej, dzieje się tak z kilku powodów: z jednej strony łatwiej i szybciej się gra; Z drugiej strony rozdaje wyższe nagrody.

80 kulowych kartonów bingo

Każdy karton składa się z 4 linii i 4 kolumn w sumie 16 liczb. Każda kolumna ma inny kolor niż pozostałe i ma ograniczenia liczbowe. Oznacza to, że w pierwszej kolumnie są pogrupowane liczby, które idą od 1 do 20, w drugiej kolumny te, które idą od 21 do 40, w trzeciej te, które idą od 41 do 59, a na końcu te, które idą od 60 do 80

W 80 kulowych bingo istnieje kilka rodzajów nagród. Główną nagrodą, jak można sobie wyobrazić, jest Bingo i to jest, gdy mamy do wykreślenia wszystkich numerów naszego kartonu, czyli 16 liczb; Z drugiej strony możesz także wygrywać nagrody, wypełniając poziome, pionowe linie, centralny kwadrat kartonu lub cztery rogi.

Dlatego tak wielu ludzi lubi ten rodzaj bingo, ponieważ istnieje wiele innych możliwości wygrania nagród, chociaż trzeba pamiętać, że kwoty nagród będą się różnić w zależności od tego.

75 Ball Bingo jest uważane za najbardziej tradycyjną modalność bingo. Nazywany również "American Bingo" znany jest z robienia figurek wewnątrz kartonu w celu uzyskania różnych rodzajów nagród.

75 kulowych kartonów bingo

75-ballowe karty bingo składają się z 24 liczb rozmieszczonych w siatce pięciu rzędów po pięć kolumn (centralny kwadrat nie ma numeru). Nad siatką znajduje się poziomy rząd zawierający słowo BINGO, gdzie każda z 5 liter odpowiada każdej z 5 kolumn.

Dla każdej z liter znajduje się pięć liczb zgrupowanych pionowo, które są uporządkowane w następujący sposób:

 • W liście "B" znajdujemy liczby, które idą od 1 do 15.
 • W liście "Ja" te, które idą od 16 do 30.
 • W liście "N" znajdziemy te, które idą od 31 do 45.
 • W liście "G" te, które przechodzą od 46 do 60.
 • W liście "O" znajdziemy te, które przechodzą od 61 do 75.

75 Ball Bingo, podobnie jak 80, oferuje wiele możliwości gry. Jak w każdym z modalności, największą nagrodą jest przekroczenie wszystkich numerów karty, w tym przypadku 24, i śpiewamy BINGO. Inne sposoby wygrywania nagród uzupełniają każdą z kolumn, tworząc takie postacie, jak litera wewnątrz pudełka, czteroramienna gwiazda, krzyż, kwadrat i długa itd.

Tego typu bingo lepiej znane jest pod angielskim terminem "Speed ​​Bingo", które w języku hiszpańskim oznacza "szybkie bingo". Główną cechą tego bingo jest ta, którą wskazuje jego własna nazwa, szybkość, z jaką rozwija się gra.

Jest to gra przeznaczona dla dużej liczby graczy do grania w tę samą grę, a emocje i napięcie są znacznie większe niż w innych modalnościach.

Jest to jeden z najnowocześniejszych modów bingo, który istnieje i został specjalnie stworzony do gry bingo online.

30 kulowych kartonów bingo

Ten rodzaj Bingo jest rozgrywany za pomocą kartonu składającego się z 9 liczb od 1 do 30 rozmieszczonych w siatce 3 rzędów po 3 kolumny. Z tego powodu nazywa się "Speed ​​Bingo", ponieważ grając z tak małą ilością liczb, nagrody są uzyskiwane szybciej. Ta szybkość zwiększa szanse na wygraną, ponieważ możemy wygrać więcej gier w krótszym czasie.

W podstawowej wersji 30 Ball Bingo jedynym sposobem na wygraną jest przekreślenie dziewięciu liczb na karcie, więc istnieje tylko jedna możliwa nagroda: BINGO. Nie ma nagród dla linii poziomych, pionowych lub ukośnych; ani też dla uzyskania figur, takich jak kąty, kwadraty lub rogi.

W trybie online, aby gra była jeszcze szybsza i bardziej interesująca, niektórzy operatorzy bingo wprowadzili nową wersję tej metody, która zawiera dwie nowe zwycięskie kombinacje, oprócz tradycyjnej. Jednym z wariantów nagrody jest przekreślenie pierwszej poziomej linii, a drugim wariantem jest przekreślenie pierwszego i drugiego.

Ponadto istnieje wiele możliwości, że kilku graczy otrzyma niektóre z tych nagród jednocześnie, więc nagrody zostaną podzielone między nimi.

Łatwy do zrozumienia, prawda? Teraz, gdy wiesz, jak grać w bingo, jesteś gotowy do testowania, przyjrzeć kasyn dostępnych w Hiszpanii:

PUT THE BEZPŁATNE BINGO ZA DARMO NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ LUB NA SWOIM BLOGU

Czy chcesz umieścić tę grę za darmo na swojej stronie lub blogu? Skopiuj ten kod i wklej go między tagami <body9gt; i </ body9gt; kodu źródłowego twojej strony w html.

Zagraj w darmowe Bingo i spróbuj zrobić bingo. Piłki się kończą i musisz zapisać liczby, które pojawiają się na kartach, jeśli są na twojej karcie. Czy będziesz w stanie śpiewać Bingo przed kimkolwiek innym i wygrać grę? Dobrą rzeczą jest to, że nie tracisz tutaj pieniędzy. Tylko Play for Play Nowy sposób gry w Online Bingo z komputerem tak, jakbyś był w prawdziwym pokoju bez utraty pieniędzy. Dwa kartony wychodzą, twój jest po lewej, ten po prawej to maszyna. Oko zanotuj liczby po lewej i nie zapomnij o żadnym. Instrukcje 3 Tryby gry: Regularne: zdobądź bingo wypełnione pięciokrotnie szerokim, dolnym lub po przekątnej, co nazywa się linią. Tryb X: narysuj X na karcie, aby uzyskać obie przekątne. Tryb pełnej karty: wypełniaj każdy zakątek swojej karty, od najlepszych darmowych gier bingi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

27 − = 24

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map