instrukcje gry

Contents

instrukcje gry

www INSTRUKCJA GRY

Liczba graczy: 2 (biały lub czarny)

Tokeny: 12 kart każdego koloru.

Cel: Zdobądź wszystkie elementy przeciwnika, skacząc na nich lub blokując je, aby nie mogły się ruszyć.

Każdy gracz użyje 12 kafli w kolorze ułożonych w białe pudełka po swojej stronie planszy. Każdy gracz przesuwa swoje żetony po przekątnej, jeden żeton, po jednym kwadracie w każdej turze, zawsze do przodu (z wyjątkiem "dam").

Aby uchwycić przeciwległy kawałek, należy przeskoczyć go po przekątnej (kończąc ruch w kwadracie po drugiej stronie utworu). Jeśli po przeciwnej stronie jest kawałek, nie można go złapać. Jeśli można schwytać wroga, jest on zobowiązany to uczynić, nawet jeśli szkodzi nam. Jeśli podczas przechwytywania kawałka, przylegającego do nowej pozycji, zostanie znaleziony inny wrażliwy kawałek, musi on zostać przechwycony, co spowoduje przechwycenie "łańcucha".

"Lady" - Jeśli tokenowi uda się dotrzeć do ostatniego rzędu po stronie przeciwnika, przeciwnik staje się damą i może poruszać się i przechwytywać do przodu i do tyłu. Zwykle "Lady" symbolizuje umieszczenie na niej kolejnej karty, jeśli nie są dostępne specjalne elementy.

Katalog instrukcji do gier stołowych i sklepu partnerskiego Amazon

Katalog instruktażowy gier stołowych i sklepu stowarzyszonego z Amazon

Jesteśmy stroną do wyszukiwania instrukcji gier planszowych, w których można również znaleźć wiadomości i ciekawostki dotyczące świata gier.

Z naszej strony można kupić w Amazon gry, które chcesz bezpiecznie iw najlepszej cenie

Dowiedz się o najnowszych wiadomościach na temat gier, mistrzostw, loterii i wielu innych rzeczy, które możesz znaleźć w dziale aktualności

Jak pisać instrukcje gry

Stworzyłeś nową i wspaniałą grę, która jest bardzo dopracowana i gotowa do zaprezentowania. Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, to zestaw instrukcji, które pomogą innym graczom nauczyć się grać. Nauczanie zupełnie nowej gry dla publiczności nie zawsze jest łatwe. Ważne jest, aby pamiętać, że twoi odbiorcy wciąż nie mają pojęcia, jak działają utworzone przez ciebie aspekty gry. Dlatego twoje zasady gry będą przydatne. Pisanie ich może wymagać trochę czasu. Jednak ważne jest, aby zawierać szczegółowe instrukcje dotyczące celu, wszystkich elementów i sposobu grania w grę.

Instrukcje kształtowania Edytuj

Chips

Program punktowy Zacatrus!

To jest sposób, w jaki musimy nagradzać twoją wierność. Nagradzamy twoje zakupy i twoją pomoc za naszym pośrednictwem Grzywny.

Żetony to punkty lojalnościowe, które przyznajemy za określone działania. Można je wymienić na zniżki przy zakupie w Zacatrus.

 • Jak mogę zdobyć token?
  • Dokonanie zakupu w Zacatrus: zwrócimy 3% Twojego zakupu w postaci żetonów.
  • Zapraszanie przyjaciela Uzyskaj dostęp do swojego Command Center i naucz się wygrywać Tokeny polecające Zacatrus.
 • Jak ich używać?

  Dokonując zakupu, masz w koszyku link z komunikatem "czy chcesz wymienić żetony?". Użyj go i wymień żetony w blokach po 100. Nigdy nie będziesz w stanie zapłacić więcej niż połowę zamówienia z żetonów.

 • Warunki i więcej sposobów na zarabianie żetonów

  Zaprojektowany przez: Jonathan Gilmour, Brian Lewis Rok: 2017

  Funkcje: 2-4 graczy / 90-120 minut / 8 + lat

  Funkcje: 2-6 graczy / 20-45 minut / 8 + lat

  Londyn, początek dziewiętnastego wieku, grupa bezpańskich psów jest kontrolowana przez przerażającego Fagina, zmuszonego do kradzieży kości w całym mieście. W nocy próbują odzyskać łupy, ale Fagin śpi z jednym okiem otwartym.

  Celem jest być psem z największą ilością kości skradzionych od Fagina.

  Komentarz JcK: pełna lista na YouTube

  Opinia JCK to bardzo krótkie filmy z opinią naszej grupy nagranych gier tuż po grze. Wiele razy jest to nasza pierwsza gra, więc nie zamierzają wykazać się pełną znajomością gry.

  Kanagawa (Bruno Cathala, Charles Chevallier)

  Zaprojektowany przez: Bruno Cathala, Charles Chevallier Rok: 2016

  Funkcje: 2-4 graczy / 45 minut / 10 + lat

  1840: W Kanagawa, wielki Tokyo Bay, mistrz Hokusai postanowił otworzyć szkołę sztuki podzielić się swoją sztukę z uczniami, i co chcesz najbardziej to, aby udowodnić sobie, że jesteś godny i czcigodny ekscentryczny artysta. Postępuj zgodnie z jego naukami, aby rozwinąć swoje studio i malować swoje ulubione motywy (drzewa, postaci, budynków), zwracając jednocześnie uwagę na zmiany sezonowe, aby uzyskać jak najbardziej harmonijne zdjęć ... dzieło swojego życia! Gracze muszą poprawić swoje badania i przeznaczyć swoje pędzle do krajobrazów, które inspirują ich do tworzenia najpiękniejszych płócien. Skupić się na florę, faunę, portrety, architektura i pór roku na zdobycie dyplomów, starają się zdobyć jak najwięcej symboli harmonii, aby udowodnić, że jesteś godny wielkiego mistrza Hokusai i wygrać mecz.

  Komentarz JcK: pełna lista na YouTube

  Opinia JCK to bardzo krótkie filmy z opinią naszej grupy nagranych gier tuż po grze. Wiele razy jest to nasza pierwsza gra, więc nie zamierzają wykazać się pełną znajomością gry.

  Grzechotka (Ignacy Trzewiczek)

  JcK0388 Holmes: Sherlock Mycroft

  Gracze próbują zdobyć jak najwięcej wskazówek (listów), aby oskarżyć lub uniewinnić młodego Chapmana, którego oskarżyli o podpalenie. W tym celu będą używać swoich kart akcji (Meeples) do odwiedzania różnych postaci w Londynie, a tym samym aktywować ich specjalne zdolności.

  Funkcje: 2 graczy / 20-30 minut / 10 + lat

  Funkcje: 2-6 graczy / 15 minut / 8 + lat

  Komentarz JcK: pełna lista na YouTube

  Opinia JCK to bardzo krótkie filmy z opinią naszej grupy nagranych gier tuż po grze. Wiele razy jest to nasza pierwsza gra, więc nie zamierzają wykazać się pełną znajomością gry.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...

  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  − 1 = 2

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map