instrukcje do gry

instrukcje do gry

Instrukcje do gry w Sudoku

Aby rozwiązać sudoku, należy przestrzegać szeregu warunków zgodnych z prostym ograniczeniem: Nie powtarzaj numeru (w rzędzie, kolumnie lub pod kwadracie).

Przyjmujemy następujące hipotetyczne przykłady sudoku:

Skanując wiersze zauważamy, że istnieje praktycznie kompletny wiersz. Tylko jedno pudełko pozostaje puste. 9 Pytanie: Rozwiązanie? a 6.

Skanując kolumny, możemy dotrzeć do sprawy, w której znajduje się praktycznie kompletne pudełko. Pojedyncze pudełko jest puste. Odrzuć, jedyny numer, którego brakuje, to 8.

Skanując lewy górny pod-kwadrat zauważamy, że istnieje tylko jeden wolny kwadrat odpowiadający liczbie 4.

Skanując rzędy, zauważamy, że dzięki temu, że istnieją dwie ścieżki w dwóch rzędach po 5, istnieje tylko jedna możliwość wpisania 5 w pod-kwadracie po lewej.

Skanując kolumny zauważamy, że dwie ścieżki po 2 ograniczają nam rozwiązanie polegające na zapisaniu 2 w dolnym podobszarze.

W takim przypadku chcemy sprawdzić, czy możliwe jest znalezienie 3 w pod-kwadracie lewego górnego rogu.

Obserwując, że istnieją 2 kolumny już zajęte przez 3 i 2 rzędy zajmowane przez 3, jedynym możliwym polem, w którym można zapisać 3, jest ten oznaczony na czerwono.

Aby rozwiązać sudokus, należy wziąć pod uwagę więcej sztuczek:

Wykonując te sztuczki, będziesz w stanie ukończyć sudoku łatwiej i szybciej.

Czy chcesz zacząć grać?

Autentyczne! Ekscytująca gra online mahjonga.

Tworz swoje sety, odrzuć niepotrzebne żetony i planuj z wyprzedzeniem, aby wygrać przeciwników.

Możesz wypróbować podobne gry na tej stronie:

Celem gry jest stworzenie ręki z Twoimi 14 żetonami; ręka musi składać się z kombinacji Pon, Chii lub Kan:

Pon to zestaw trzech równych części.

Chii to zestaw trzech płytek tego samego koloru z kolejnymi numerami. (ale nie mogą być tworzone przez smoki lub wiatrochłonne żetony).

Kan to zestaw czterech kolejnych żetonów.

Zaczyna się od 13 + 1 żetonów.

W każdej turze musisz odrzucić kartę, klikając na nią.

W dolnym obrazie (1) znajduje się nowa karta otrzymana z talii, która zawsze pojawia się po prawej stronie.

(2) - musisz wybrać żeton, który chcesz odrzucić spośród 14, które posiadasz, klikając na niego - możesz odrzucić ostatni otrzymany żeton.

Jak już powiedzieliśmy, celem jest uporządkowanie 14 kart w jednej ręce; Oto kilka ważnych przykładów zwycięskich rozdań:

Dodatkowe przykłady zwycięskich rozdań:

- Wszystkie kafelki są tego samego koloru (na przykład wszystkie bambusowe)

- 4 różne Chiis i para.

- 3 Kany i para.

Kiedy przeciwnik obok ciebie odrzuci żeton, który może ci służyć, pojawi się żółta ręka (1).

Jeśli chcesz wziąć ten formularz, kliknij na etykietę tekstową pod twoimi kartami (2).

Karta zostanie dodana 9aacute; do twojego, a zestaw zostanie pokazany po prawej stronie (3).

Po kliknięciu (2) i wybraniu zakładki:

Czasami, aby wybrać żetony przeciwnika, pojawi się komunikat "Kliknij zakładki" (4)

Dzieje się tak dlatego, że istnieją dwie lub więcej opcji do utworzenia zestawu za pomocą nowej karty.

W poniższym przykładzie - możemy utworzyć zestaw 2-3-4 (2) lub 3-4-5 (3).

Kliknij kartę, do której chcesz dodać nową kartę (na przykład na karcie "29 ", aby utworzyć zestaw 2-3-4).

Graj w Mahjong © Copyright 2008-2018 MahjongDragon.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Link do ogólnych warunków tej witryny znajduje się na dole strony głównej. Korzystając z tej strony, akceptujesz je w pełni.

Instrukcje gry na jednym

Porady, samouczki, literatura, humor, różne, wiadomości i wiele więcej

przez El Profe · Opublikowano 24 marca 2018

Podczas ostatniej argentyńskiej cywilno-wojskowej dyktatury setki książek zostały zakazane, ponieważ uznano je za "niebezpieczne". Wiadomo, że junta wojskowa prześladowała, cenzurowała, znikała i zamordowała intelektualistów i artystów z różnych dziedzin kultury.

przez El Profe · Opublikowano 23 marca 2018

Nowa aktualizacja Telegram po osiągnięciu 200 milionów użytkowników

Telegram, popularna aplikacja na telefon komórkowy, osiągnęła niesamowitą liczbę 200 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Aby uczcić wydanie Telegram, 22 marca, nowa aktualizacja z ...

autor: sebagio · Opublikowano 23 marca 2018

Droga do Rosji zaczyna się dzisiaj. Ponieważ Messi prawie wykluczył zmęczenie mięśni, Argentyna spotka się dzisiaj we Włoszech od 16:45 na ekranie Tyc Sports, w czym będzie pierwsze ...

autor: alpha · Opublikowano 23 marca 2018

Pobierz i zagraj w najlepszą aplikację na Androida: Casino Club Vegas Slots

Najlepsza darmowa aplikacja na Androida do gry w kasynie to bez wątpienia Vegas Club Slots. Gra obiecuje stać się osobą VIP w Las Vegas "w dowolnym momencie i od ...

przez sebagio · Opublikowany 22 marca 2018

Doskonała aplikacja do pobrania!

MadLipz to aplikacja, która jest dziś modna. To, co możesz z nimi zrobić, to nic więcej, tylko parodie z głosem. Dzięki tej aplikacji możesz "podwoić" filmy, sceny ...

przez alpha · Opublikowany 22 marca 2018

Mark Zuckerberg, CEO Facebooka, przeprosił wczoraj za błędy, które jego firma popełniła przy przetwarzaniu danych i informacji ponad 50 milionów użytkowników. W zamian ...

przez sebagio · Opublikowany 22 marca 2018

Jak korzystać z WhatsApp na swoim komputerze

Instrukcje dotyczące korzystania z Whatsapp na komputerze Minęło trochę czasu odkąd WhatsApp zajął tylko ekrany telefonów komórkowych. Poprzez WhatsApp Web możemy rozmawiać z naszymi kontaktami i wymieniać filmy i zdjęcia z naszego ...

przez alpha · Opublikowany 22 marca 2018

Popularna gra PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, gra Battle Royale, ma już wersję mobilną i stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w Sklepie Play. Mówimy Ci, dlaczego musisz grać ...

przez sebagio · Opublikowany 22 marca 2018

Konkurs Miss Albina w Zimbabwe

Zimbabwe postanowiła walczyć z uprzedzeniami związanymi z albinizmem i stawiła konkurs dla Miss Albiny, ponieważ zarówno w tym kraju, jak iw innych krajach kontynentu, ludzie z tym ...

przez sebagio · Opublikowany 22 marca 2018

22 marca Światowy Dzień Wody

Światowy Dzień Wody obchodzony jest corocznie 22 marca jako środek zwracający uwagę na znaczenie świeżej wody i ochronę zrównoważonego zarządzania ...

autor: sebagio · Opublikowano 21 marca 2018

Pobierz muzykę z Internetu za darmo!

Dziś wyjaśnimy, jak pobrać muzykę z Internetu za darmo! Jest program, bardzo łatwy w użyciu o nazwie Freemake Video Downloader. Ten program, również za darmo, ...

Instrukcje gry w loterii

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz.

Transkrypcja instrukcji gry loterii

Loteria to gra losowa rozgrywana w całym Meksyku. Stało się popularne w drugiej połowie XVIII wieku i choć szybko zastępowane jest nowoczesnymi grami elektronicznymi, wciąż gra się na targach, festiwalach i karnawałach.

Czym jest loteria?

Gra kończy się, gdy jeden z uczestników wypełni wszystkie arkusze fasoli lub żetonów, musisz to powiedzieć głośno "lottery9quot; aby inni wiedzieli, że już wygrałem.

W niektórych częściach kraju zwyczajowo krzyczy się obrazami listów za pomocą bardzo twórczych wersetów sporządzonych w tym czasie, zależy to od stylu każdego z nich. "scream9 ", na przykład:

Instrukcje gry w loterii

Dodatkowo do 6 graczy zostaje wybranych "scream9quot; (The "krzyczeć ", jest osobą, która kontroluje litery obrazów, które przychodzą w arkuszach kalkulacyjnych, ponieważ zostaną one usunięte w przypadkowy sposób).

Rozprowadzają żetony, fasolę, soczewicę, guziki lub dowolny materiał, który służy do oznaczania obrazów, które wychodzą.

Są one umieszczane nad obrazem, kiedy "krzykacz" wspomina ją.

Bądź bardzo urocza, jeśli nie bierzesz małej czerwieni. Mały diabeł

Dla słońca i wody.

Narzędzie pijaka.

Zagrajmy razem

Zostawiam link na wypadek, gdyby ktoś chciał pobrać formularze i karty

Instrukcje gry UNO Attack

One Attacks to silny zakład zwykłego One, gdy dodajesz rozdającego karty, który w każdej chwili rzuca karty graczom. Specjalne karty w talii lub uzupełnienie niektórych akcji wymagają od gracza naciśnięcia przycisku Launchera, co może spowodować, że karta z kart spadnie w ich kierunku. Wszystkie karty muszą zostać dodane do ręki gracza i utrudnić grę innym graczom. Bądź pierwszą osobą, która odrzuci ostatnią kartę, a wszystkie karty pozostałych graczy zwiększą Twój wynik.

Instrukcje gry w ataki Uno

Wybierz rozdającego i pozwól mu rozdać siedem kart każdemu z graczy. Reszta należy do dzbana, z wyjątkiem tego, który rozpoczyna odrzut.

Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w początkowej dystrybucji; jeśli początkowa karta jest odwrotna, sprzedawca zaczyna grać, a następnie kontynuuje w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Reszta kart rozgrywana jest zgodnie z instrukcjami gry kontynuującymi sekwencję z następnym graczem, który jest obok rozdającego, z wyjątkiem karty "Hand Hands", która jest umieszczona z tyłu talii.

Zagraj kartę, która pasuje do koloru lub liczby lub słów na górze odrzutu. Jeśli nie możesz zagrać karty, przenieś rzucającego do siebie i naciśnij przycisk jeden raz. Możesz rzucić tylko jedną kartę lub kilka kart. Zbierz wszystkie karty, które rzucasz, ale nie graj, aż do następnej tury.

Graj dalej pod aktualnym adresem, gdy każdy gracz zagrywa jedną kartę, chyba że gra się kartą specjalną. Jeśli zostanie zagrana karta "Odwrotna", kolejność gry zmienia się, aż zostanie odtworzona kolejna karta "Odwrotna".

Krzycz "Jeden!" Kiedy zagrasz swoją przedostatnią kartę, w ten sposób powiesz pozostałym graczom, że masz tylko jedną kartę. Jeśli nie powiesz "Jeden!" i ktoś zauważy, zanim następny gracz zagra swoją kolej, musisz nacisnąć przycisk Launcher dwa razy i zebrać wszystkie karty, które są rzucane do ciebie.

Zagraj swoją ostatnią kartę, aby zakończyć rundę. Wszystkie karty pozostałych graczy są liczone, a punkty dodawane do wyniku: karty liczbowe zachowują wartość; Karty Reverse, Jump i Take 2 są warte 20 punktów; Karty Odrzuć wszystkie i Hand Hands są warte 30 punktów, a wszystkie karty wieloznaczne są warte 50 punktów. Zwycięzcą jest pierwszy gracz, który osiąga 500 punktów. Graj w rundy i zmieniaj rozdającego, aż wygrywa jeden gracz.

Możesz nie grać w karty, która jest w grze z ręki i nacisnąć przycisk Launchera; możesz jednak nie grać tej karty.

Pamiętaj, że karty "Odrzuć wszystkie" pozwalają ci pozbyć się wszystkich kart określonego koloru, umieszczając tę ​​kartę na wierzchu. Należy jednak połączyć kolor listu odrzuconego.

Przycisk "Lance Salvaje" zmusza następnego gracza do naciskania przycisku Launchera, dopóki nie pojawi się ostatnia karta; ta osoba nie będzie mogła grać w tej turze.

Kiedy grasz kartą "Rzuć wszystko", "Wszystkie" nie obejmuje osoby, która odrzuca kartę. Pozostali gracze naciskają Launchera.

Karty "Dzikie" można grać w dowolnym czasie i dowolnym kolorze.

Gracz nie może zagrać karty "Hand Exchange", gdy jest to jego ostatnia karta, ale zamiast tego musi nacisnąć Launchera.

Jeśli ostatnią kartą rozegraną w rundzie jest karta, w której inni gracze naciskają na rzucającego, muszą to zrobić.

Każdy gracz, który zasugeruje innemu graczowi, aby zagrał kartę, musi nacisnąć przycisk 4 razy.

Allen Breon zaczął pisać w 1994 roku. Jednym z jego pierwszych filmów był magazyn "Seventeen", a następnie opublikowany w "Chicken Soup for the Single's Soul". Breon otrzymał tytuł magistra w dziedzinie technologii instruktażowych na Uniwersytecie Bloomsburg w 2006 roku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 24 = 28

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map