gry w kości

gry w kości

Zrób parę kostek i miej nadzieję, że będziesz miał szczęście w naszej zabawie Gry w kości, tutaj na Silvergames.com! Możesz grać ze swoim przyjacielem w trybie dla dwóch graczy lub z całą rodziną w trybie dla wielu graczy. Ale nie jesteś smutny, jeśli nie masz nikogo do zabawy, możesz rywalizować z komputerem i mieć tę samą zabawę!

Gry w Craps to gry, w których używana jest jedna lub więcej kości, zwykle jako ich główny składnik. Kostki są używane głównie w grach planszowych i planszowych. Gracze rzucają kostką, aby określić liczbę kroków lub pieniędzy i bonusów, które każdy gracz może uzyskać. Najpopularniejsze gry z kostkami to Monopoly, Craps Poker, Generala, Ludo i Ladders and Snakes. Te fajne gry mogą być odtwarzane od 1 do 8 graczy. Najstarsze znane kości szacuje się na 2800-2500 a.C.

Zamień kostkę z literami, aby zbudować słowo, spróbuj przejść przez ogromne węże i najpierw dotrzeć do celu lub udać się na pole bitwy i zdobyć wszystkie terytoria, które możesz w Dice War. Te i wiele zabawnych i wciągających gier czeka na Ciebie w naszych darmowych internetowych grach planszowych. Zanurz się!

The King of the Dice to gra w karty i kości w Habie. Gracze chcą przyciągnąć nowych mieszkańców do swojego królestwa, wypełniając, z trzema rzutami kostek, różne warunki wskazane w kartach. Specjalne litery je.

Attack of the Jelly Monster to niezwykle taktyczna i chaotyczna gra planszowa i gra w kości. Potwór z jelly atakuje miasto! Ty i twój zespół macie cztery godziny na zebranie jak największej ilości obcych rzeczy.

Stoplight to zabawna i szalona gra w kości, w której musisz być najszybszy, najbardziej zwinny i najlepszy refleks, aby móc ominąć światłach i opuścić miasto.

3:00. Zaplątani w śpiwór, próbują otworzyć oczy, gdy zegar przypomina ci o twoim obowiązku: obudź się, zjedz trochę i zapal światło: wspinaczka Cervina nie może czekać. W grze w kości Matterhorn musisz być pierwszy.

Star Wars Destiny. Rywal Zestaw szkicu

Star Wars Destiny. Rivals Set of Draft to gra w karty i kostki, dzięki którym możesz cieszyć się dwoma nowymi sposobami gry w Star Wars Destiny. W ten sposób możesz cieszyć się wersją roboczą i zamkniętym formatem.

Konja to gra w kości z mechanizmem press-your-luck i zarządzaniem zasobami, w której gracze będą musieli zarządzać swoimi kostkami i kartami, konkurując, jak magowie przywołujący starego króla, aby manifestować się w postaci deszczu i wody. ,

Star Wars Destiny. Pole startowe.

W grze planszowej Star Wars: Destiny Ty i Twój przeciwnik przejmujesz kontrolę nad swoimi ulubionymi postaciami z Gwiezdnych Wojen i konfrontujecie się w bitwie o los galaktyki. Pudełko startowe Luke'a Skywalkera do gry Star Wars Destiny.

Star Wars Destiny. Pole startowe.

W grze planszowej Star Wars: Destiny Ty i Twój przeciwnik przejmujesz kontrolę nad swoimi ulubionymi postaciami z Gwiezdnych Wojen i konfrontujecie się w bitwie o los galaktyki. Zawiera pudełko startowe Boby Fett do gry Star Wars Destiny.

Sword art online: gra planszowa

Sword Art Online to wspólna gra planszowa, osadzona w serialu o tej samej nazwie, w której gracze będą ucieleśniać postacie z anime, aby spróbować pokonać ostatniego wroga.

Nations: gra w kości to krótka gra w kości, która dzieli kilka koncepcji z grą planszową Civil Nations, jednocześnie oferując własne wyzwania.

Back to the Future Outatime - Game of.

Back to the Future Outatime to gra w kości z wciśniętym mechanikiem szczęścia, w którym gracze będą walczyć z przeciwnikami, aby dostać się do DeLorean, próbując zarządzać wynikami swoich rzutów.

Story Cubes Actions to niesamowicie zabawna gra w kości, która wyostrza twój umysł i udoskonala wyobraźnię. Każda kostka ma 6 obrazów lub ikon, w sumie 54 pomysłów, które się mieszają, może generować miliony kombinacji. Rzuć kostką i.

Story Cubes Travel to gra w kości niesamowicie zabawna, która wyostrza Twój umysł i udoskonala wyobraźnię. Rzuć kostką i zaczynając od "Dawno, dawno temu ...", wymyśl historię, która zawiera 9 wyników rzutu kostką. Możesz mieszać.

Chariot Race Gods of the Arena

Chariot Race to gra stołowa autorstwa Matta Leacocka, która przenosi nas do starożytnego Rzymu na wyścigi rydwanów. Uczestnicy chcą stać się legendą areny w swojej roli jako woźnicy, w niebezpiecznych wyścigach rydwanów.

Pobierz bezpłatne gry w kości

Wszystkie emocje z gier w kości bezpośrednio na komputerze.

Podwodne kasyno prowadzone przez delfiny!

Najwygodniejszy sposób gry w Yahtzee na komputerze.

Ewolucja klasycznej gry w kości.

Zabawna gra w kości dla całej rodziny.

Zagraj w kości, kiedy tylko chcesz, samotnie lub online.

Świetna adaptacja zabawnej gry w kości Yahtzee.

Oryginalna gra w kości, aby przetestować swoje szczęście.

Fantastyczny wypoczynek z wieloma możliwościami gry.

Wygodna gra w kostkę w stylu Yahtzee.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, które oferujemy w Internecie, a także do uzyskiwania statystyk i analizowania ruchu. Udostępniamy informacje na temat korzystania z naszej witryny przez naszych partnerów zajmujących się reklamą i analizą sieci. Mogą łączyć takie informacje z innymi danymi, które wcześniej im przekazałeś, lub które zostały zebrane z Twojej aktywności w innych usługach. Podczas przeglądania lub korzystania z naszych usług rozumiemy, że akceptujesz nasze wykorzystanie plików cookie.

Chips

Program punktowy Zacatrus!

To jest sposób, w jaki musimy nagradzać twoją wierność. Nagradzamy twoje zakupy i twoją pomoc za naszym pośrednictwem Grzywny.

Żetony to punkty lojalnościowe, które przyznajemy za określone działania. Można je wymienić na zniżki przy zakupie w Zacatrus.

 • Jak mogę zdobyć token?
  • Dokonanie zakupu w Zacatrus: zwrócimy 3% Twojego zakupu w postaci żetonów.
  • Zapraszanie przyjaciela Uzyskaj dostęp do swojego Command Center i naucz się wygrywać Tokeny polecające Zacatrus.
 • Jak ich używać?

  Dokonując zakupu, masz w koszyku link z komunikatem "czy chcesz wymienić żetony?". Użyj go i wymień żetony w blokach po 100. Nigdy nie będziesz w stanie zapłacić więcej niż połowę zamówienia z żetonów.

 • Warunki i więcej sposobów na zarabianie żetonów

  Czy jesteś gotowy na wybuchową przygodę? Niech rozpocznie się bombardowanie!

  Celuj w bomby i pozwól najlepszemu robotowi wygrać!

  1-36 z 39 gier

  Celuj w bomby i pozwól najlepszemu robotowi wygrać!

  Ten dzielny duet próbuje przedrzeć się przez miasto pełne rozwścieczonych zombie. Czy możesz pomóc im dotrzeć do wyjść na każdym z poziomów w tej grze akcji i strategii? Będą musieli współpracować, aby uciec przed hordami żywych trupów.

  Możesz grać przeciwko przyjacielowi lub przeciwko komputerowi w tej odświeżonej wersji klasycznej gry planszowej. Czy możesz przechwycić wszystkie swoje żetony, zanim zdobędę twoje?

  Zawsze dobrze jest wrócić do klasyki i zrobić jak najlepiej w najbardziej popularnej grze planszowej, Chess Classic. Graj przeciwko komputerowi lub przeciwko przyjacielowi w tej grze o ponadczasowych umiejętnościach.

  Czy jesteś gotowy na wybuchową przygodę? Niech rozpocznie się bombardowanie!

  Pomóż braciom rozwiązać zagadki i uciec z więzienia w tej grze dla jednego lub dwóch graczy!

  Który z tych robotycznych zapaśników wygra? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

  Zniszcz swoich wrogów w nowych światach, korzystając z nowych metod, w tej kontynuacji popularnej bomby!

  Ci dwaj złodzieje wrócili na dawne sposoby i potrzebują twojej pomocy, aby uciec z więzienia o maksymalnym bezpieczeństwie. Zbierz wszystkie pieniądze, które możesz podczas ucieczki, i nie daj się złapać strażnikom!

  Możesz rzucić wyzwanie maksymalnie trzem wirtualnym przeciwnikom w tej wersji klasycznej gry. Strategicznie umieść swoje kostki domino na stole i sprawdź, czy możesz ich pokonać.

  Wypróbuj tę wirtualną wersję klasycznej gry. Rzuć wyzwanie komputerowi lub przyjaciołom, próbując sprawić, by twoje elementy łączyły się w cztery lub więcej linii.

  Ci rabusie z banku uciekają z więzienia!

  Dołącz do tych szalonych gwiazd futbolu na polu. Możesz wziąć udział w epickim turnieju lub po prostu cieszyć się przyjacielskim meczem. Bez względu na to, co wybierzesz, będziesz miał wiele emocji w tej grze mobilnej.

  Ta intensywna gra akcji przedstawia pojedynek z zmarłymi. Zmierz się z komputerem lub innym graczem, starannie celując w łuk. Czy możesz ich wyeliminować strzałami, zanim cię zastrzelą?

  Będziesz grać przeciwko swojemu komputerowi lub przeciwko przyjacielowi w tej grze jeden na jeden. Ile goli możesz zdobyć, zanim skończy się czas?

  Te czołgi mogą być małe, ale są bardzo potężne! Czy uda ci się pokonać każdego z nich w tych pojedynkach na śmierć? Zniszcz czołgi wroga, zanim będą mogły wypełnić ci dziury w tej grze akcji.

  Zagraj z komputerem lub przyjacielem w tej wersji online klasycznej gry planszowej. Wskocz na warcaby przeciwnika i sprawdź, czy możesz pokonać swojego.

  Ta wersja klasycznej gry planszowej może być używana przez jednego lub dwóch graczy. Wybierz kolor i przygotuj się, aby sprawdzić, czy możesz pokonać komputer lub przyjaciela.

  Umieść bomby i wykorzystaj swoich przeciwników! Zestaw bomb o kilku poziomach!

  Możesz grać przeciwko jednemu, dwóm lub trzem wirtualnym przeciwnikom w tej wersji klasycznej gry karcianej. Ostrożnie wybieraj karty podczas każdego z ruchów i dowiedz się, czy możesz je pokonać.

  Wybierz jednego z graczy Twojej ulubionej drużyny i wejdź do pola. Ile bramek możesz zdobyć, gdy zmierzysz się z inną supergwiazdą? Nadszedł czas, aby dowiedzieć się w tej zabawnej i ekscytującej grze w piłkę nożną.

  Graj przeciwko komputerowi lub przeciwko znajomemu w tej wersji online klasycznej gry. Czy potrafisz zjednoczyć cztery kawałki przed przeciwnikami?

  Klasyczna gra na czerwonym terytorium przeciw niebieskiemu terytorium to wspaniała gra zręcznościowa dla wielu graczy, Dogar.io! Zbieraj kolorowe kropki, aby rosnąć i upewnij się, że nie jesz największych wrogów!

  Ci piłkarze uwielbiają flopować, więc rzeczy stają się szalone na boisku, gdy jest pokryte śniegiem. Czy możesz pomóc im zdobyć kilka zwycięstw, niezależnie od pogody, w tej grze sportowej?

  Graj przeciwko przyjacielowi lub przeciwko komputerowi w tej grze w szachy. Czas płynie Czy możesz osiągnąć mata, zanim skończy się czas?

  Król tego lasu cierpi na tajemniczą chorobę. Dołącz do tych dwóch odważnych wojowników, aby znaleźć lekarstwo w tej grze przygodowej. Powinni odkrywać niebezpieczne jaskinie i przeskakiwać bezdenne otchłanie. Na szczęście jedna z nich może przeciwstawić się grawitacji.

  Najbardziej szalone mistrzostwa w piłce nożnej na świecie zaraz się zaczną! Wybierz swój zespół i przygotuj się do rywalizacji.

  Zaangażuj się w diabelnie dobrą terapię bąbelkową!

  Ten facet jest na terytorium wroga, a teraz ściga go członek gangu rywala. Pomóż mu pozbyć się ich bombami w tej grze akcji. Będziesz musiał wysadzić wiele wybuchowych beczek i wyeliminować gang, aby bezpiecznie powrócić do domu.

  Graj przeciwko komputerowi lub przeciwko znajomemu w wirtualnej grze planszowej. Odwróć kawałki swoich przeciwników, zanim oni się odwrócą. Twoim celem jest jak najszybsza dominacja planszy.

  Ta armia kosmitów, robotów i potworów chce umieścić swoje złe ręce w swoich sercach. Zatrzymaj je wszystkie, zanim będzie za późno. Broń serca armatkami, kopalniami i nie tylko w tej grze obronnej wieży.

  Ten dzielny wojownik próbuje przetrwać serię zaciętych pojedynków. Jak długo możesz zachować bezpieczeństwo w tej intensywnej grze akcji? Dołącz do niego, próbując wyeliminować swoich przeciwników za pomocą wszystkich jego potężnych włóczni.

  Ten robotyczny golfista stoi dziś przed wielkim wyzwaniem. Musi pokonać wszystkie dziury w tym międzygalaktycznym polu minigolfa. Czy możesz pomóc mu włożyć każdą piłkę, zanim skończy się czas w tej grze w golfa?

  Ten króliczek patrzy na ciebie źle. Zniszcz to

  Zagraj z komputerem lub z przyjacielem w tej kolorowej wersji klasycznej gry dowcip. Czy uda ci się osiągnąć wszystkie trzy online przed przeciwnikiem?

  Wejdź do strefy wojny pełnej epickich bitew z twoim czerwonym lub niebieskim czołgiem! Możesz skręcić tylko w prawo i użyć osłon bąbelkowych, aby ochronić się przed przeciwnikiem. Zużyj swoją energię, aby zyskać szybkość i poprawić swój czołg za pomocą rakiet lub laserów. Tylko najszybszy i najbardziej agresywny czołg przetrwa. Czy jesteś gotowy na unicestwienie wroga?

  1-36 z 39 gier

  Co? Czy to lepsze niż sama gra? Graj z przyjaciółmi lub rodziną, oczywiście! W tej kategorii znajdziesz gry dla dwóch graczy, w których możesz rywalizować o punkty lub zwycięstwo używając tego samego komputera, tabletu lub smartfona. Mogą siedzieć w tym samym pokoju, autobusie, poczekalni lub gdziekolwiek się znajdują! Mamy gry dla dwóch graczy w prawie każdym gatunku! Jedną z najbardziej popularnych jest seria Bomb It, w której próbuje się przechytrzyć przeciwnika i wykorzystać go. Posiadamy również wiele gier sportowych lub piłkę nożną. Czy wolisz coś ciszej? Następnie wypróbuj zabawną grę karcianą, Uno, a także w naszym katalogu znajdziesz nowe wersje gry Tug War oraz wiele przygód strzelania i walki. Niektóre gry, takie jak Fireboy & Watergirl wymaga, abyś ty i twój towarzysz występował jako drużyna, a nie jako przeciwnicy. Współpraca czy konkurencja? Ty wybierasz Przy następnym wydarzeniu społecznościowym. W końcu spędzasz czas z przyjaciółmi za darmo! Jeśli uważasz, że jesteś bardzo uzdolniony, możesz spróbować kontrolować dwóch graczy samemu. To najtrudniejszy test koordynacji ruchowej!

  Graj w darmowe gry online na Juegos.com!

  Juegos.com zawiera zabawne gry dla całej rodziny! Setki darmowych gier na wyciągnięcie ręki, bez względu na to, czy jesteś dzieckiem, czy dziadkiem, nowicjuszem lub ekspertem. Wypróbuj gry akcji dla poszukiwaczy przygód, gier gotujących dla smakoszy lub faworytów całej rodziny, takich jak strzelanka bingo, bingo i 3 z rzędu! Jeśli lubisz wyzwania, ćwicz mózg w trudnych grach logicznych, takich jak Mahjong lub zaproś swoich przyjaciół do rywalizacji w grach wieloosobowych online. Graj w gry łatwe do zrozumienia, ale rozkosznie trudne do opanowania. Z grami dla dzieci, grami dziewcząt i grami sportowymi po mansalvę, jest mnóstwo gier dla wszystkich. Odkryj łup darmowych gier online z Juegos.com!

  Juegos.com ma największą kolekcję bezpłatnych gier online. Każdego dnia dodajemy nowe gry!

  Copyright © 2018 SPIL GAMES Wszelkie prawa zastrzeżone.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  85 − = 77

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map