gry w karty pokerowe

gry w karty pokerowe

Do gry w pokera używamy talii 52 karty podzielone na cztery kolory: pik, trefl, kier i brylant.

Zwykle towarzyszą temu dwaj jokery, chociaż ich użycie będzie zależało od różnorodności pokera, w którym gramy.

Narodziny angielskiej talii pokera

W XV i XVI wieku gry karciane cieszyły się dużą popularnością we Francji, a mistrzowie z Rouen (stolicy Górnej Normandii) eksportowali swoje projekty w całej Europie, głównie do Anglii i Holandii.

Później, w XVII wieku, wojny, które Anglia utrzymywała przeciwko Francji i Hiszpanii, doprowadziły państwową pulę do granic; W tym kontekście król Carlos I zabronił importowania wszystkich rodzajów zagranicznych kart, aby faworyzować krajowy przemysł, a w wyniku tego środka, pokerowe postaci, które znamy dziś, wyszły na jaw.

W zakresie projektowania, Anglicy talia jest znacznie bardziej abstrakcyjne i pozbawione ozdób, w porównaniu ze swoim francuskim odpowiednikiem, jest to spowodowane nie tyle mniej utalentowanych artystów brytyjskich (jak to często twierdził), lecz praktyczna konieczność i surowość w czasach wojny i recesji.

Ostatecznie ekspansja brytyjskiego imperium na całej planecie zmieniła angielską talię w standardowy model kart obecnej gry pokerowej.

Pałki pokerowej talii

Istnieją różne teorie na temat pochodzenia garniturów w talii pokera. Niektórzy mówią, że jego pochodzenie jest niemiecki, inni jednak wierzyć w wpływem hiszpańskich kart do gry, które doprowadziły do ​​serc kubki, klubów w klubach, szczupaki i miecze w złotych diamentów.

Prąd powszechne twierdzi, że francuscy artyści z XV i XVI wieku zmodyfikowano reprezentatywnych symboli tarota: monety, kubki, miecze i magię, aby przekształcić je w karo, kier, pik i klubów różdżki; te reprezentowałyby odpowiednio bogactwo, duchowość, wojnę i rolnictwo.

Pokład podzielony jest na cztery pałki, dwie czerwone i dwie czarne, a mianowicie:

 • Pik
 • Kluby
 • Serca
 • Diamenty

Każdy z nich składa się z 13 kart, 9 ponumerowanych od 2 do 10 i czterech figurek Jack (J) Królowa (Q) Król (K) i As (A).

Jego kolejność od najniższej do najwyższej wartości jest następująca: A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, J, Q, K, A (as, który policzyliśmy dwukrotnie, ponieważ jego wartość może być równe 1 lub także najwyższą skalą).

Są <a href = http: //daquan14.tripod.com/free-sprint-pcs-ringtones.html>darmowe dzwonki na sprint</ a9gt; hit podnieść korony podnieść <a href = http: //daquan14.tripod.com/free-logo-nokia-ringtones.html>darmowe nokia dzwonki logo</ a9gt; witryna z jabłkami <a href = http: //daquan14.tripod.com/crazy-download-free-frog-ringtones-2.html>szalone pobrania darmowe dzwonki żaba</ a9gt; Texas Ball duże wspólne liczenie!

Пользователь сайта Woman.ru понимает и принимает, что он несет полную ответственность за все материалы частично или полностью опубликованные им с помощью сервиса Woman.ru.

Пользователь сайта Woman.ru гарантирует, что размещение представленных им материалов не нарушает права третьих лиц (включая, но не ограничиваясь авторскими правами) не наносит ущерба их чести и достоинству.

Profil сайта Woman.ru, материалы отправляя, тем самым заинтересован в их публикации на сайте и выражает свое согласие на их дальнейшее использование редакцией сайта Woman.ru.

Использование и перепечатка печатных материалов сайта woman.ru возможно только с активной ссылкой на ресурс.

Использование фотоматериалов разрешено только с письменного согласия администрации сайта.

Размещение объектов интеллектуальной собственности (фото, видео, литературные произведения, товарные знаки и т.д.)

на сайте woman.ru разрешено только лицам, имеющим все необходимые права для такого размещения.

Prawa autorskie (с) 2016-2018 ООО «Хёрст Шкулёв Паблишинг»

Сетевое издание «WOMAN.RU» (Женщина.РУ)

Свидетельство о регистрации СМИ ЭЛ №ФС77-65950, выдано Федеральной службой ďî надзору в сфере связи,

информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзор) 10 июня 2016 года. 16+

Учредитель: Общество с ограниченной ответственностью "Хёрст Шкулёв Паблишинг"

Главный редактор: Воронова Ю. В.

Контактные данные редакции для государственных органов (в том числе, для Роскомнадзора)

Pobierz bezpłatne gry pokerowe na PC

Wirtualne kasyna są w pełni musujące, a we wszystkich z nich gry poker online Są najbardziej poszukiwani. To będzie za coś. Ale jeśli chcesz opanować zasady gry w pokera i zostać ekspertem od najpopularniejszej gry karcianej na świecie, musisz pobrać jedną z nich za darmo Gry komputerowe na PC i dużo ćwiczyć, ale dużo, dużo.

I czy turnieje pokera online są na porządku dziennym, a mało ci się podoba kasyn, zakładów i gier karcianych, łatwo jest wpaść w pokusę, aby dostać głowę. Z tego powodu, i ponieważ istnieje wiele rodzajów pokera do gry w pojedynkę lub w firmie, należy zacząć od wypróbowania niektórych z tych gier. darmowy poker na PC.

Kiedy pobierasz grę na PC, możliwości są szerokie. Jak widać, nie brakuje gier Texas Poker, z poker holdem i inne warianty tej gry karcianej. Możesz wzbogacić się, jeśli zdominujesz grę, ale droga jest długa, jeśli chcesz dostać się do jednego dnia poker room i spowodować milczenie wszystkich zgromadzonych graczy. Pierwszą rzeczą, której już nie powtarzamy, jest granie wielu gry pokerowe w języku hiszpańskim i za darmo tu masz.

Czym byłby Dziki Zachód bez swoich pokerowych gier?

Gubernator pokera powrócił i tym razem w wersji dla wielu graczy!

Czy zasługujesz na tytuł gubernatora pokera? Zademonstruj to

Governor of Poker 2 Premium Edition

Najbardziej kompletna edycja popularnej gry pokerowej na Dzikim Zachodzie.

Gra na PC z kilkoma rodzajami pokera.

Graj w pokera przeciwko graczom z przebojowego serialu telewizyjnego.

Jackpot Poker przez PokerStars za darmo

Graj w pokera przez internet, w atmosferze prawdziwego kasyna.

Ciesz się ekscytacją wideo pokera na własnym komputerze całkowicie za darmo.

Rywalizuj w ekscytujących internetowych grach pokerowych z przeciwnikami z całego świata.

Zegarek, który zamienia twoje gry pokerowe w profesjonalne gry.

Gry pokerowe w skali globalnej i wieloplatformowej.

Graj w pokera, aby cofnąć stare prawo.

Pozwala grać jednocześnie do 101 pokerowych rąk.

Poker, Trick i Black Jack w tym samym programie.

Jurassic Video Poker 1.0 za darmo

Graj w pokera w całkowicie jurajskim otoczeniu.

Zanurz się w akcji kasyn w Las Vegas.

Video Poker w języku hiszpańskim 3.0.0 za darmo

Odbierz karty i postaw zakład przeciwko komputerowi.

Przygoda, która rozwija się w oparciu o gry pokerowe.

Darmowa gra w pokera online, aby dobrze bawić się z przyjaciółmi.

Kompilacja 9 gier karcianych i do 4 wariantów pokera.

Z kart pokera, które grałeś, informuje Cię o wszystkich szansach na połączenie kombinacji.

Robot, który zaoferuje nam cenną pomoc w naszych internetowych grach pokerowych.

Ciesz się pokerem dzięki nowemu systemowi punktacji.

Video Poker Solitarus 1.4 za darmo

Emocje kasyn, bez wychodzenia z domu.

Prawdziwe wyzwanie dla każdego szanującego się pokerzysty.

Telltale Texas Hold Em 2008 4.21.1002

Zagraj w pokera w prawdziwym stylu Texas z dużą ilością humoru, żartów i strasznych przeciwników.

Wariant gry w pokera całego życia, może stać się jeszcze bardziej rozrywkowy niż tradycyjny poker.

Nowa wizja pokera, coś bardziej swobodnego iz humorem.

Zabawa gwarantowana w naszych grach pokerowych! Najlepsze darmowe gry pokerowe czekają na ciebie w grze Miniplay, więc. 3. 2. 1. graj!

Governor of Poker 2

Jedna z najbardziej wciągających gier pokerowych jest tutaj. Celem jest podróżowanie pociągiem na starym Zachodzie i wygrywanie wszystkich możliwych pieniędzy poprzez uczestnictwo w dużych stołach do zakładów wzajemnych

 • Governor of Poker

  Wspaniała gra w pokera. Celem jest pójść na stary Zachód i zarobić jak najwięcej pieniędzy. Weź udział w dużych stołach do zakładów wzajemnych.

 • Governor of Poker 3

  Zostań profesjonalnym pokerzystą na Old West. Zaczynasz w Teksasie jako nowicjusz i musisz przejść całą drogę, aby zostać graczem pokera VIP, świetnym graczem. Governor of Poker 3 jest multiplayer i musisz wygrać wszystkich użytkowników, którzy próbują blefować, aby wygrać cały stół pokerowy.

 • Poker Texas Hold'em

  Z pewnością słyszałeś o tym wariancie pokera, Hold'em. Każdy gracz ma dwie karty plus 5 wspólnych, które pojawią się na stole. Kto powiedział, że szczęście? To czysta umiejętność!

 • Jedna z najbardziej wciągających gier pokerowych jest tutaj! Obstawiaj swoje bilety i staraj się zdobyć dobrą rękę Poker, pełne, trio, podwójne pary, schody itp. Pomnóż swoje pieniądze w ciągu kilku minut i pokaż swoje doświadczenie w grze w karty. Będziesz mógł zmierzyć się z graczami z całego świata w ekscytujących grach w trybie dla wielu graczy. Czy oszukasz swoich przeciwników, aby uzyskać najlepsze kombinacje, które wygrają grę? Powodzenia!

 • Czy chcesz zagrać w pokera? Dostosuj odtwarzacz i zrywać innych użytkowników. Ta gra łączy wszystkie emocje i strategię Texas Hold'em.

 • Jedna z najbardziej wciągających gier pokerowych jest tutaj! Obstawiaj swoje bilety i staraj się zdobyć dobre karty, aby pomnożyć pieniądze w ciągu kilku minut i pokaż swoje doświadczenie w grze w karty. Zmierz się z graczami z całego świata w ekscytujących grach wieloosobowych. Czy oszukasz swoich przeciwników, aby uzyskać najlepsze kombinacje? Powodzenia!

  Jedna z najbardziej wciągających gier pokerowych jest tutaj! Obstawiaj swoje bilety i staraj się zdobyć dobre karty, aby pomnożyć pieniądze w ciągu kilku minut i pokaż swoje doświadczenie w grze w karty. Zmierz się z graczami z całego świata w ekscytujących grach wieloosobowych. Czy oszukasz swoich przeciwników, aby uzyskać najlepsze kombinacje? Powodzenia!

 • Jedna z najbardziej wciągających gier pokerowych jest tutaj! Obstawiaj swoje bilety i staraj się zdobyć dobrą rękę Poker, pełne, trio, podwójne pary, schody itp. Pomnóż swoje pieniądze w ciągu kilku minut i pokaż swoje doświadczenie w grze w karty. Będziesz mógł zmierzyć się z graczami z całego świata w ekscytujących grach w trybie dla wielu graczy. Czy oszukasz swoich przeciwników, aby uzyskać najlepsze kombinacje, które wygrają grę? Powodzenia!

 • World Poker Club

  World Poker Club to autentyczny poker! To idealne połączenie Texas Hold'em i Omaha, do których dodano unikalne funkcje! Pokaż wszystkim, że jesteś najlepszym graczem! Naucz się grać w pokera lub rozwijać swoje umiejętności w grze na wyższy poziom dzięki World Poker Club! Pokaż wszystkim, że jesteś najlepszym graczem w rundzie po rundzie w naszych nowych turniejach Shootout i wejdź na liderów, aby zostać mistrzem talii! Skorzystaj z zakupów w aplikacji, aby szybciej osiągnąć swoje cele. Zostań dilerem kart! Dołącz do naszych ocen VIP i baw się dobrze, doświadczając emocji prawdziwego pokera z pierwszej ręki! A najlepsze jest to, że możesz korzystać z World Poker Club, gdziekolwiek chcesz, z mobilną wersją gry! Rzuć okiem na oparte na gestach elementy sterujące w wersji mobilnej, dzięki którym poczujesz się, jakbyś grał przy stole w Las Vegas.

 • Governor of Poker 3

  Zostań profesjonalnym pokerzystą na Old West. Zaczynasz w Teksasie jako nowicjusz i musisz przejść całą drogę, aby zostać graczem pokera VIP, świetnym graczem. Governor of Poker 3 jest multiplayer i musisz wygrać wszystkich użytkowników, którzy próbują blefować, aby wygrać cały stół pokerowy.

 • Poker Texas Hold'em

  Z pewnością słyszałeś o tym wariancie pokera, Hold'em. Każdy gracz ma dwie karty plus 5 wspólnych, które pojawią się na stole. Kto powiedział, że szczęście? To czysta umiejętność!

 • Ciesz się tą grą dla wielu graczy z niesamowitą grafiką 3D. Będziesz musiał walczyć z życiem lub śmiercią przeciw swoim przeciwnikom uzbrojonym jedynie w rewolwer. Zaczekaj na sygnał i strzelaj!

  Środa, 25 sierpnia 2010 r

  W zależności od tego, gdzie się znajduje gracz w odniesieniu do sprzedawcy lub przycisk, mówi się, żesą różne pozycje na stole.

  Dealer / dealer lub przycisk

  Jest prawdopodobne, że najlepsza pozycja jest najnowsza ze wszystkich, chociaż nie oznacza to, że postąpiłem później niż inni. Po tym, jak inni gracze zdecydowali, co zrobić, kolej na Ciebie. Z tej pozycji masz wiele opcji, a tym, na co powinieneś uważać, jest obserwowanie przeciwnika, ponieważ pozwoli ci to wiedzieć, kiedy musisz zwiększyć, przejść lub po prostu wycofać. Bardzo często można skorzystać z tej pozycji, większość graczy wyobraża sobie wzrosty na preflopie rozdającego / przycisku, ponieważ sądzą, że próbują ukraść ciemne blefem.

  Under the Gun lub First Position

  Mówi się, że siedzisz "Pod bronią", UTG po akronimie w języku angielskim, co tłumaczy "pod bronią" kiedy się znajdujesz bezpośrednio po BB lub Big Blind, zwany także "Big Blind" po angielsku, więc Działasz jako pierwszy.

  Nie będzie łatwo dowiedzieć się, co inni mają w taki sam sposób, jak wtedy, gdy jesteś z przycisku lub rozdającego. Tak jak na ostatnich pozycjach, nie możesz się bronić, ale jako pierwsza pozycja, która bierze udział, jest najbardziej agresywna. Ta pozycja jest idealna, jeśli masz uzasadnioną rękę lub chcesz pół-blefować, ponieważ istnieje pewien strach u naszych przeciwników, gdy są kontynuowane zakłady. To sprawia, że ​​medytujemy, z pewnością ma bardzo silną rękę, jeśli obstawiasz z pierwszego miejsca z powodu twojej niewiedzy o tym, co zrobię, a pozostali uczestnicy, podobnie z "ślepym" wzrostem, narażają twoje żetony na ryzyko.

  Trzeba mieć Siłę, by ich bronić kiedy jest zmuszony zapłacić za listy. Przeciwnik może łatwo ukraść ślepotę i nie jest to naprawdę wygodna pozycja. Będzie grać pierwsze pozycje, jednak możesz zobaczyć, co się stanie na stole na flopie preflop, na flopie i na turnie.Mając prawowitą rękę przeciw jakiemuś innemu przeciwnikowi Można powiedzieć, że ta pozycja jest bardzo dobra, ponieważ podczas pre-flopu nasz przeciwnik wzrośnie, dając nam możliwość decydowania, i działamy jako pierwszy, kiedy flop jest pokazany, w przypadku posiadania dodatkowej agresywności lub kiedy mamy możliwość przejścia, a następnie zwiększenia, jest to jak nazywamy toSPRAWDŹ / PODNOSZ.

  Mała w ciemno - Mała w ciemno (SB)

  Wygląda jednak jak pozycja dużej ciemnej Daje poczucie agresywności. Podobnie, pozwala nam to zwiększyć na preflopie, nawet jeśli płacimy tylko połowę dużej ciemnej, powodując marginalna sytuacja dla dużej ciemnej, a także różnych uczestników, z wyjątkiem tych, którzy są na ostatnich pozycjach. Można również ukraść rolety z tej pozycji, gdy nie ma zbyt wielu uczestników, oprócz postawienia zakładu na kontynuację, preflop jest również doskonałą pozycją, oznacza to, że dobrze jest umieścić semi-blefy, nie będąc zbyt dobrym dla czystych lampionów.

  Tutaj możesz być traktowany jako jeden na pierwszych pozycjach lub jako jeden na ostatniej pozycji. To zależy od liczby graczy, którzy zapłacą za zobaczenie flopa. W tych przypadkach nie jest łatwo uzyskać przewagę, więc powinieneś być bardzo czujny.

  Niemal zawsze osoby na ostatnich pozycjach będą próbowały kontrolować odwiert, nie byłoby to uciążliwe, gdyby osoby na pierwszych pozycjach wzrosły, ale to naprawdę boli, ponieważ jesteśmy w marginalnej sytuacji.

  Jednakże znajdziemy się w marginalnej sytuacji z każdym wzrostem przed flopem. Jeśli się zwiększymy, po lewej stronie pojawi się kilku graczy, którzy mogą wejść all-in lub zrobić normalny wzrost, szczególnie w zawodach z wysokimi parami.

  Aby grać na środkowych pozycjach, moja rada ma być tak dynamiczna i zmienna, jak to tylko możliwe, spróbuj czytać naszych przeciwników tak jak na ostatnich pozycjach, więc spróbujmy umieścić pół-blefy, kiedy jesteśmy w środku pierwsze pozycje. Czasami pozycję tę można uznać za dobrą do kradzieży blindów.

  Odcięcie (ostatnie pozycje)

  Mówiono o odcięciu miejsce, które jest przed sprzedawcą/ button, jednak zadzwonimy ostatnie pozycje tabeli odcięcia.

  Aby wykraść blindy lub zagrać all-in, uważa się to za idealną pozycję, tutaj możesz łatwo stworzyć dla marginalnych sytuacji dealera / przycisku dla BB i SB. Aby obstawiać zakłady, które testują stół, pozycja ta jest bardzo dobra, co oznacza, że ​​daje nam łatwość dokonywania zakładów, aby przeczytać naszych przeciwników, a także pozycję krupiera, poszerzamy pole widzenia.

  Te pozycje najbardziej obawiam się i są też tymi, które kocham najbardziej. Tutaj mogę spróbować ukraść blindy, oprócz puli z zakładami kontynuacyjnymi, Kości, gdy obstawiasz i zakład ponownie w następnej rundzie.

  Jednak to, co kocham w tych pozycjach jest to szerokie spojrzenie na to, co dzieje się przy stole, to daje mi czas na działanie i lepsze myślenie o mojej grze, jeśli prawie cały stół zostanie wycofany, zwiększ, jeśli przeciwnie, wielu z nas sprawdza, wykonuję test pół-blefu, jeśli nikt nie stawia. Nasze działania będą bardzo dynamiczne na tym stanowisku.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  + 59 = 60

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map