gry punktowe

Contents

gry punktowe

 • Ciesz się więcej gier za pomocą naszego pager treści, istnieją tysiące bezpłatnych gier dystrybuowane według tematu

  Na naszej stronie internetowej staramy się myśleć o unikalnym użytkowniku i wyłącznie dlatego zawsze aktualizujemy codziennie najlepsze gry online, które uważamy za odpowiednie. Dlatego chcemy Ci podziękować za odwiedzenie naszej strony internetowej i nie chcemy, abyś zapomniał, że Codzienne Gry zawsze dodają nowe gry online i darmowe gry każdego dnia.

  Jest tylko jeden ruch, który możesz wykonać we wszystkich tych trudnych zagadkach dotyczących mózgu. Czy potrafisz podjąć właściwą decyzję podczas gry w tej intensywnej grze logicznej?

  Czy potrzebujesz pomocy? Spójrz na naszą instrukcję gry.

  Powiedz nam, co myślisz: Riddles: Gra w punkty. Pozostaw komentarz lub podziel się wskazówkami.

  Musisz się zalogować, aby opublikować komentarz!

  Graj w darmowe gry online na Juegos.com!

  Juegos.com zawiera zabawne gry dla całej rodziny! Setki darmowych gier na wyciągnięcie ręki, bez względu na to, czy jesteś dzieckiem, czy dziadkiem, nowicjuszem lub ekspertem. Wypróbuj gry akcji dla poszukiwaczy przygód, gier gotujących dla smakoszy lub faworytów całej rodziny, takich jak strzelanka bingo, bingo i 3 z rzędu! Jeśli lubisz wyzwania, ćwicz mózg w trudnych grach logicznych, takich jak Mahjong lub zaproś swoich przyjaciół do rywalizacji w grach wieloosobowych online. Graj w gry łatwe do zrozumienia, ale rozkosznie trudne do opanowania. Z grami dla dzieci, grami dziewcząt i grami sportowymi po mansalvę, jest mnóstwo gier dla wszystkich. Odkryj łup darmowych gier online z Juegos.com!

  Juegos.com ma największą kolekcję bezpłatnych gier online. Każdego dnia dodajemy nowe gry!

  Copyright © 2018 SPIL GAMES Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Kubuś Puchatek to jedna z twoich ulubionych postaci Disneya. I dlatego przywieźliśmy wam tę czynność łączenia punktów z niedźwiedziem jako protagonistą. Dołącz do kropek, aby dowiedzieć się, jak wygląda rysunek Kubusia Puchatka.

  Ta bardzo miła postać sprawi, że będziesz się dobrze bawić w tej szkole. Połącz wszystkie punkty zgodnie z prawidłową kolejnością liczb, aby poznać cały rysunek.

  Do tego działania mamy pomoc Kaczora Donalda. Dołącz do kropek, aby odgadnąć jego pełną sylwetkę i spróbuj dowiedzieć się, dlaczego jest taki zły, biedny. Coś mu się stanie, jak zawsze. Jeśli to przypadek, to Donald ...

  Następnie protagonistą naszej działalności jest ojciec jaśminu, sułtana Agraby. Jest bardzo miłym człowiekiem i na pewno sprawia, że ​​chcesz pomóc mu odzyskać sylwetkę. Aby to zrobić, musisz tylko dołączyć do punktów we właściwej kolejności. Nie popełniaj błędów w liczbach, bo wszystko może wyjść, co?

  W innej działalności zobaczyliśmy jednego z bohaterów filmu Aladdin, sułtana Agraby, a teraz widzimy jedną z jego głównych postaci: geniusz lampy. Ta zabawna postać potrzebuje twojej pomocy, aby odzyskać swoją sylwetkę. Pomogę ci, pamiętaj, że on jest geniuszem ... i może robić, co chce. Zobaczmy, czy zamieni cię w żabę, bo nie pomaga mu ...

  I kolejna postać z filmu Disneya, która potrzebuje twojej pomocy. Tym razem to główny bohater, Aladdin, który potrzebuje twojej pomocy. Na rysunku widzimy jego miecz, więc wiemy, że on walczy z kimś, ale nie możemy zgadywać niczego innego. W tym celu będziesz musiał kolejno podążać za punktami, jeden po drugim, aby narysować swoją sylwetkę.

  Z pewnością dzięki kilku szczegółom, które możemy docenić na rysunku, wiesz, kto jest jego protagonistą. Nie zamierzamy ujawniać ci niczego innego. Jeśli chcesz mieć całkowitą pewność, że jest on protagonistą, już wiesz, co musisz zrobić. Zacznij od punktu numer jeden i podążaj powoli, aż dotrzesz do ostatniego numeru. Dopiero wtedy zobaczysz w pełni ten sensacyjny rysunek.

  Z pewnością mniej więcej wiesz również, kim jest postać ukryta na tym rysunku. Damy ci kilka wskazówek: on jest postacią Króla Leona ... ma nieodłącznego przyjaciela, który jest dzika ... i to wszystko! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, już wiesz, co powinieneś zrobić: Dołącz do punktów!

  Ten rysunek jest łatwy do wykrycia, ale bardzo przyjemny do wykonania. Pomóż temu szczeniakowi z filmu 101 Dalmatyńczyków, by odzyskał swoją sylwetkę. Biedak potrzebuje tego, aby móc spotkać się z innymi braćmi, których bardzo brakuje.

  Tutaj mamy najgłośniejszego DJ'a we wszystkich Disneyach. Gra na dyskach. zakładając fajną muzykę ... czy chcesz to usłyszeć? Aby rozpocząć, musisz dołączyć do punktów, aby ukończyć rysunek. A potem ... daj mu dużo wyobraźni i jestem pewien, że słuchasz jego muzyki!

  Tute to hiszpańska gra karciana o atutach par excellence.

  Al tute jest rozgrywany parami. Ogólnym celem gry jest zdobycie liczby punktów / rąk początkowo uzgodnionych przed rywalami, a konkretnym celem wygrania każdej z tych rąk jest dodanie jak największej ilości punktów za karty wygrane w każdym triku. Będziemy musieli spróbować wykonać wiele sztuczek, ale sztuczek z możliwie najwyższymi kartami punktowymi.

  Dla tych celów wartość każdej karty jest następująca: As (11 punktów), Trzech (10 punktów), Król (4 punkty), Koń (3 punkty) i Sota (2 punkty). Pozostałe karty nie mają wartości punktowej. Punkty są również uzyskiwane poprzez wykonywanie technik kwantowych.

  Zidentyfikuj lub utwórz nowego gracza i zacznij grać już teraz

  Gry piłkarskie dla dzieci Primary

  Jeśli lubisz grać gry online w piłkę nożną, w Primary World znajdziesz inny sposób wykonywania pracy domowej i przygotowania do egzaminu, który zbliża się do kalendarza ... Jak? Dzięki tym zabawnym meczom piłki nożnej dla dzieci dla dzieci ze szkół podstawowych!

  Gry piłkarskie do przeglądu tematów Primary

  Gry piłkarskie dla dzieci online

  Jest to godzina pierwszego gwizdka, wybierz grę, którą chcesz i skocz do pola, aby wziąć udział w grze.

  Te gry mają z jednej strony zabawne podejście że Primary dziecko może szukać w meczu piłki nożnej, ale są one również zaprojektowane z dydaktyczny punkt widzenia, więc gdy pomyślą o najlepszym wyrównaniu do gry, będą się uczyć tabliczek mnożenia lub figur geometrycznych.

  W grach piłkarskich Primary World znajdziesz szeroki wachlarz gier, dzięki którym możesz przejrzeć przedmioty podstawowe w inny sposób, przygotowaliśmy każdą grę do pracy w zabawny sposób te aspekty Edukacji Podstawowej, które wymagają więcej wysiłku, aby kontrolować i przyswajać ,

  Zwiąż dobrze buty i wskocz na pole

  Mówią, że piłka nożna jest sportem króla, ponieważ od lat jest obecna w kulturze wielu krajów świata; ale także piłka nożna to także gra dla dzieci. W tych grach piłkarskich lub grach do piłkarzyków szukaliśmy, aby najmłodsi z domu mogli znaleźć w swoim ulubionym sporcie, prosty i zabawny sposób na zwiększenie swoich umiejętności i wiedzy szkolnej.

  Wszystkie gry Primary World rozgrywają się w świecie futbolu, więc chłopak lub dziewczyna nie będą mieli poczucia odrabiania lekcji, ale raczej rozwiązują zawiłości managera wielkiego klubu piłkarskiego, lub strategie trenera narodowego.

  Różnica między tymi grami a tradycyjnymi obowiązkami polega na tym, że mecze piłki nożnej które opracowaliśmy są naprawdę zabawa. Każdy chłopak lub dziewczyna, który lubi ten sport, będzie się cieszył oglądaniem ekranów z różnych gier.

  Będzie musiał rozwiązać mniej lub bardziej złożone operacje, aby stworzyć idealne dopasowanie drużyny do następnej gry. Idealna gra dla dzieci pod względem wykorzystania pomysłowości i logiki.

  Będą również prawdziwymi mistrzami rzucającymi faule i kary, ponieważ będą zdobywać punkty tylko wtedy, gdy rzucają piłką, która zawiera wynik konkretnej operacji lub prawidłową odpowiedź na problem.

  W innych grach piłkarskich pojawią się problemy z logiką matematyczną, takie jak kto wygrywa ligę przed zdobyciem punktów, który gracz wygra złoty but z zawodów lub który jest najmniej przegranym zespołem sezonu.

  Przejrzyj tematy gry w piłkę nożną

  Wśród oferowanych przez nas gier piłkarskich znajdziesz różne zajęcia, w których możesz ćwiczyć konkursy odpowiadające jednemu lub kilku przedmiotom podstawowym. Światowe mecze piłkarskie, w których będą musieli używać matematyki, aby wiedzieć, które zespoły są sklasyfikowane, ale także z geografii, aby poznać różne kraje, które decydują się wygrać puchar. Inne gry stanowią wyzwanie dla czytania ze zrozumieniem, dzięki czemu zwiększają płynność i zręczność w czytaniu, są też ćwiczenia do ćwiczenia języka angielskiego u dzieci, na przykład bycie przedstawicielem przyszłej gwiazdy piłki nożnej, lub konieczność nadania meczu telewizja z innego kraju.

  Gry piłkarskie dla dzieci bez pobierania

  Jako dodatek do podejścia dydaktycznego i zastosowania szkolnego, które mają te gry piłkarskie, celem jest to, aby zarówno rodzice, jak i nauczyciele mogli z nich korzystać bez problemu i bez kosztów, jak wszystkie treści, które oferujemy w świecie podstawowym. Dlatego, aby grać w te dziecięce gry piłkarskie, nie trzeba pobierać ani kupować żadnej gry ani aplikacji, ponieważ opracowaliśmy wszystkie nasze gry z intencją, że można je odtwarzać z dowolnego miejsca na świecie, mieć połączenie z Internetem

  Tak więc, oprócz możliwości korzystania z tych darmowych gier piłkarskich, są one bardzo proste i intuicyjne zarówno dla rodziców, jak i dla nauczycieli, ponieważ mogą zawierać te gry jako zabawny i prosty sposób motywowania uczniów do przeglądu. czego nauczyłeś się w szkole wraz z innymi zasobami, takimi jak karty z recenzjami do wydrukowania, które znajdziesz również na naszej stronie internetowej.

  Więc wiesz, dobrze dokręć buty, załóż ochraniacze na goleń, wyjdź i strzel gola do preferowanego tematu.

  Dzięki tej zabawie gra karna staniesz się ekspertem od wielu liczb. Masz kilka piłek do strzelania do bramki, tylko jeśli rzucisz te, które mają wiele numerów, które znajdują się w znaczniku, będziesz robił chut Nie do zatrzymania dla bramkarza. Przyjrzyj się uważnie przed uruchomieniem, ponieważ ten bramkarz nadchodzi za każdym razem za karę.

  Ściśnij sznurówki butów i spójrz na tablicę wyników. Cała gra zależy od tego, jak dobrze jesteś w tej grze karnej. Ale nie będzie użyteczne rzucanie piłkami ciasno i mocno, a musisz strzelać tylko tymi, które są wielokrotnościami liczby, która pojawia się na tablicy wyników. Pomyśl dobrze przed rzuceniem, jeśli strzelisz odpowiednią piłkę (przeciągając ją do bramki i puszczając) bramkarz nie będzie w stanie nic zrobić.

  Aby zakwalifikować się do następnej gry, Ty i Twój zespół musicie pokonać trudną rundę kar. Masz również jednego z najlepszych bramkarzy w mistrzostwach, więc

  wybrali cię jako dzbanka. Będziesz musiał zmierzyć się z trzema rzutami, ale będziesz miał kilka piłek do rzucenia. To, co musisz zrobić, aby pomóc swojemu zespołowi, to wiedzieć, które piłki masz przed sobą, mieć wiele numerów znajdujących się na tablicy wyników.

  Po znalezieniu, wybierz kulę, którą chcesz strzelić i przeciągnij ją do celu. Jeśli liczba jest poprawna, bramkarz nie może jej zatrzymać.

  Z drugiej strony, jeśli kopnięta piłka nie zawiera poprawnej odpowiedzi, bramkarz wyciągnie rękę i zablokuje cel. Nie zniechęcaj się! Możesz go wypróbować tyle razy, ile potrzebujesz.

  Gra o najlepszym wyrównaniu do gry w piłkę nożną

  W tym mecz piłki nożnej, masz mecz z wyprzedzeniem, które wymaga całej twojej wiedzy, aby znaleźć idealne wyrównanie. Każda linia drużyny musi dać maksymalną wydajność, a do tego trzeba będzie znaleźć sposób, w jaki wszystkie elementy pasują do siebie. Znajdź liczby, które ukończą operację i spraw, aby zawodnicy przeskoczyli na pole, przeciągając koszulkę w odpowiednie miejsce.

  Sztuczka, aby idealnie wyrównać ...

  Najlepszym sposobem na odrabianie zadań domowych, naukę lub przegląd pojęć nauczonych w klasie jest robienie tego w zabawny sposób. Z tego powodu w Mundo Primaria opracowaliśmy edukacyjne gry piłkarskie, więc dzieci Organizacji Podstawowej mogą wykorzystywać swoją wyobraźnię i miłość do tego sportu, aby ćwiczyć przedmioty, które mają w szkole w zabawny sposób.

  Rozwiąż ten mecz piłki nożnej i wygraj mecz

  Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uważnie przyjrzeć się możliwym kombinacjom, które możesz wykonać w każdym obszarze pola. Najpierw zaczniesz budować obronę, filar całego wyposażenia który chce dążyć do wygrania meczu. Liczby graczy, których wzywasz, muszą zakończyć operację, więc szukaj koszuli pasującej w każdym miejscu.

  Po znalezieniu numeru gracza, którego chcesz przeskoczyć do pola, wystarczy kliknąć na niego i bez zwalniania kursora przeciągnij go do obszaru obrony, w którym chcesz go umieścić. Należy pamiętać, że w zależności od pozycji, na której znajduje się grzbiet, należy oddziaływać w ten czy inny sposób z innymi numerami. Dlatego bardzo ważne jest, aby uważnie przyjrzeć się symbolom, które znajdują się przed i za pozycją, aby ukończyć w obronie.

  W miarę budowania zespołu będziesz miał większe trudności z ukończeniem ekranów, ponieważ dostosowanie operacji będzie wymagało więcej wysiłku. Jeśli istnieje operacja, której się opierasz, zawsze możesz wyciągnąć papier i ołówek, aby spróbować rozwiązać problem przed podjęciem decyzji.

  Z pewnością możesz znaleźć najlepszą możliwą kombinację, aby Twój zespół mógł wygraj ten mecz. Możesz nawet wybrać jednego z najlepszych trenerów roku. Miej dużo szczęścia!

  Czy możesz pokonać tę grę w piłkę nożną?

  Umieść piłkę w miejscu karnym i zachowaj spokój, jesteś przed a kara mecz piłki nożnej coś innego Przed tobą najlepszy bramkarz, który znajdziesz w rzutach karnych Ale nie martw się! Chociaż wydaje się nie do pobicia, nie jest. Aby go pokonać, musisz znaleźć rozwiązanie operacji pokazanej na tablicy wyników. Strzelając piłeczką, która ma poprawną odpowiedź pod spodem, bramkarz nie może nic zrobić. Jeśli popełnisz błąd i rzucisz piłkę, która nie jest, bramkarz rozciąga ramiona i blokuje rzut. Nie ma żadnych sztuczek, by pokonać tego bramkarza, tylko twoją matematyczną zdolność.

  Jak pokonać tę grę w piłkę nożną?

  To bardzo proste, w tej rzutach karnych nie możesz korzystać z rozrywek dla bramkarza lub innych umiejętności piłkarskich, możesz tylko pokonać bramkarza, rzucając odpowiednią piłkę.

  Spójrz na ślad, który masz na tablicy wyników

  Ten bramkarz jest prawdziwym ekspertem w zatrzymywaniu kar, ale twoje umiejętności obliczeniowe będą kluczowym czynnikiem w wyniku kar. Trzeba tylko uważnie przemyśleć wynik operacji pokazanej na tablicy wyników. Poświęć trochę czasu na rozwiązanie tego problemu, pamiętaj, że jeśli jesteś zdenerwowany, bramkarz go wykryje i łatwiej powstrzyma kary.

  Po znalezieniu wyniku operacji, będziesz mieć pewność uruchomienia. Również bramkarz będzie nerwowy, aby zobaczyć, że jesteś kry i że jesteś zdecydowany strzelać do bramki. Teraz nadszedł czas, aby wybrać odpowiednią piłkę.

  Każda z kul, które masz do zrobienia, ma numer poniżej. Jednym z nich jest poprawna odpowiedź do operacji, która pojawia się w znaczniku. Kiedy to znajdziesz, będziesz pewien celu, będziesz musiał strzelać, bardzo silny i dostosowany do postu. Bramkarz nie może zatrzymać piłki!

  Aby strzelić do celu, kliknij piłkę, którą chcesz rzucić, i nie zwalniając kursora, przeciągnij ją nad celem. Po umieszczeniu piłki na bramce, zwolnij ją, aby sprawdzić, czy dobrze wybrałeś. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zdobędziesz bardzo dobrą ocenę, która pomoże zespołowi wygrać rzut karny. Jeśli, przeciwnie, popełniłeś błąd w odpowiedzi, bramkarz rzuci się i zatrzyma piłkę, ale nie martw się! Możesz spróbować ponownie, ponieważ piłka zostanie ponownie umieszczona w miejscu, w którym była. Pobiegnij i rzuć mocno!

  Darmowa gra w piłkę nożną: zdobywca Pucharu Świata

  Puchar Świata już tu jest, więc zwróć uwagę na wszystkie dane z tego darmowa gra w piłkę nożną, z którym możesz odkryć najlepszy strzelec mistrzostwa. Zwróć uwagę na instrukcje dostarczone przez kapitana drużyny na każdym ekranie. Po zapamiętaniu danych przejdź do następnego ekranu. Będziesz odpowiedzialny za przyznanie trofeów i znalezienie najlepszego strzelca.

  Naucz się poprawnie grać w tę grę!

  Ta darmowa gra w piłkę nożną jest idealna dla autentycznych fani świata, Będziesz musiał wziąć udział w niektórych kluczowych aspektach mistrzostw. Kapitan da pewne wyniki, a będziesz musiał porównać te informacje, aby podjąć właściwą decyzję. Oprócz posiadania niezbędnej wiedzy w zakresie piłki nożnej, musisz być crack na świecie, aby poznać flagi uczestniczących drużyn.

  Czy znasz flagi wyboru tej darmowej gry piłkarskiej?

  Jeśli znasz flagi i potrafisz zinterpretować dane podawane na każdym ekranie, będziesz w pełni uczestniczyć w Pucharze Świata. Musisz być uważny, aby zdecydować, która drużyna zasługuje na trofeum za bycie najmniej dotkniętą. Będziesz także musiał rozdać trofea odpowiednie dla drużyn, które zdobyły najwięcej bramek, zwróć uwagę na flagi i dane, które przekazuje ci kapitan.

  Będziesz także musiał rozdawać pojedyncze nagrody, takie jak najlepszy strzelec. Wybierz, który z graczy, który został wybrany do strzelania więcej bramek w czasie mistrzostw, zasługuje na wyróżnienie tak ważne, jak wybrana najlepszym strzelcem.

  Kto był "najlepszym strzelcem" Pucharu Świata?

  Na każdym ekranie informacyjnym kapitan zgłasza wyniki. Poświęć czas na zapoznanie się ze statystykami, a gdy wszystko będzie jasne, kliknij na następny. Baw się świetnie!

  Czy jesteś ekspertem od dzbanka? Pokaż to w tej grze rzucania błędów

  W tym gra polegająca na rzucaniu błędów Musisz użyć swoich umiejętności matematycznych, aby poprawić swój cel. Jeśli jesteś w stanie rozwiązać problemy, które pokazuje znacznik, zawsze będziesz w stanie strzelić w prawidłowy cel.

  Po znalezieniu celu za pomocą rozwiązania operacji, strzela piłkę, przeciągając ją do bramki. Dzięki tej grze rzucania faula staniesz się najdokładniejszym miotaczem drużyny.

  Jak rozwiązać tę grę polegającą na rzucaniu błędów?

  Tylko najlepsi gracze są odpowiedzialni za rzucanie faula w grach. Abyś był dobrym rozdrabniaczem, musisz mieć serię podstawowych cech, dzięki którym możesz stanowić prawdziwe zagrożenie w celu przeciwnika.

  Trzeba pamiętać, że nie istnieje w historii futbolu, niezapomniany rzucający faszy, który nie spędził wielu godzin ćwiczyć wydania. Kiedy graczowi udaje się obawiać jego rywali, umieszczając piłkę z przodu obszaru, dzieje się tak dlatego, że wiedzą, że ma on duże prawdopodobieństwo wysłania piłki do siatki. Bo z pewnością ten zawodnik spędził wiele lat ćwicząc cel, efekt i odległości w momencie rzucania faulu.

  Wykorzystaj swoją zdolność matematyczną do trafiania w cele

  Ta gra polegająca na rzucaniu błędów jest czymś szczególnym. Oprócz swoich umiejętności sportowych, będziesz chciał poprosić o jeszcze jedno wymaganie: Że masz specjalną umiejętność z kalkulacją umysłową.

  Po wprowadzeniu każdego poziomu znacznik znajdujący się u góry wyświetli operację. Tutaj twoja gra wchodzi w grę umiejętność obliczania. Musisz spróbować rozwiązać operację głowy, aby rzucić nie do zatrzymania faul.

  Jeśli dasz z wynikiem, zachowaj spokój, spójrz na cele, które znajdują się w bramce. In każdy cel ma narysowany numer, tylko jeden z nich ma poprawny wynik, więc powinieneś szukać celu, w który musisz strzelać, który będzie tym z wynikiem operacji.

  Teraz nadchodzi kluczowy moment, kliknij na piłkę i bez zwalniania go, weź go do celu, który chcesz wskazać. Po umieszczeniu się w niej uwolnij piłkę, jeśli wynik jest poprawny, piłka zniknie, jeśli popełnisz błąd, odbije się i zostanie przywrócony w pierwotnym miejscu, więc będziesz musiał spróbować ponownie.

  Celuj i rzuć doskonały faul!

  Mecz piłki nożnej wielkich głów: Pomóż sędziemu

  W tym darmowa gra w piłkę nożną na czele, Będziesz musiał wziąć udział w decyzjach arbitrów meczu. Będziesz częścią zespołu sędziów, który zapewni, że mecz będzie przebiegał normalnie. Musisz być bardzo uważny na wszystkie zaciągnięcia gry, aby poprawnie zakończyć minuty gry, aby wybrać materiał, którego potrzebuje każdy sędzia. Przekonaj się, jak uzależniające mecze piłki nożnej mogą być bezpłatne.

  Pomóż sędziemu w tej wielkogłowej grze w piłkę nożną

  Jak tylko dojdziesz do pola, spotkasz się z sędzią gry, który ma się rozpocząć. Będziesz musiał pomóc mu w sędziowaniu meczu bigheadów, ponieważ on nie jest w stanie zwrócić uwagi na wszystkie gry, które mogą się pojawić w meczu piłki nożnej.

  Jeśli chcesz pomóc, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby rozpocząć tę grę z dużymi głowami, jest wybór elementów, których potrzebuje sędzia. Klikając na te, które chcesz wziąć i odrzucając pozostałe, będziesz gotowy do skoku do pola.

  Piłka waży od 410 do 450 gramów zgodnie z przepisami

  Aby wybrać zestaw piłek, które rozwiną ten wyjątkowy mecz piłkarski, musisz pomóc sędziemu w skalibrowaniu i ocenienie piłek ustawowych. Ilość powietrza, którą kulka może sprawić, że waży niewiele, powoduje dziwne efekty po trafieniu, jest również prawdopodobne, że kula ze zbyt dużą ilością powietrza reaguje nieprawidłowo po trafieniu iz lekkim kopnięciem wystrzeliwuje , To zepsułoby sportowy spektakl. Wyobraź sobie rzut karny z piłkami w ten sposób!

  Rzuć monetą, aby wydostać się z centrum

  Teraz kapitanowie drużyn, którzy zamierzają grać w tę grę, są gotowi, aby uniknąć dystrybucji pól. Aby dowiedzieć się, kto zajmuje centrum, kilkakrotnie wyrzucili monetę. Kiedy moneta spada na złoty grzbiet, dodaj liczbę punktów, jeśli spadnie na srebrną stronę, odejmij tę kwotę. Który gracz wygra rzut i czy uda mu się wydostać drużynę ze środka? Po obliczeniu wyniku każdego z nich kliknij zwycięski kapitan.

  Gracze są gotowi i umieszczeni na odpowiednich pozycjach. Nadchodzi oczekiwany przez wszystkich czas. Twoim zadaniem asystenta sędziego jest uważne obserwowanie postępów gry, aby gra rozwijała się w dobrym tempie, klikając na koszulki graczy, w wybranej kolejności. Jeśli gracz zagra odpowiednią akcję w grze, dowiesz się o tym po kliknięciu jego numeru. Zapamiętaj dobrze, co dzieje się w grze!

  Mecz się skończył i był prawdziwą ucztą celów i dobrej gry. Stało się to ze wszystkim, wieloma bramkami, kartami i niektórymi rannymi. Nadszedł czas, aby wypełnić oficjalny zapis ligi, aby przekazać odpowiednie dane z gry. Sędzia poinformował cię o możliwych opcjach, więc musisz tylko wypełnić właściwe. Klikając na nieprawidłowe opcje, znikną one, tylko te, które są ważne, zostaną wydrukowane w minutach. Dzięki za pomoc, do zobaczenia w następnym meczu!

  Zostań najlepszym menedżerem piłkarskim w historii

  Po długiej karierze sportowej dotarłeś na ławkę zespołu swoich marzeń, teraz musisz podjąć najlepsze decyzje, aby pokonać tę grę i być najlepszy menedżer piłkarski w historii.

  Ta gra w piłkę nożną wystawi Cię na próbę jako menedżer

  Wszyscy gracze dali maksimum podczas meczów towarzyskich, teraz masz w ręku raport uzupełniający, który zrobił twój asystent, z wszystkimi ważnymi danymi, które pomogą ci w pracy jako menedżer, aby podjąć najlepszą decyzję.

  Cały klub czeka na twoją decyzję, gracze są zaniepokojeni, a prasa oczekująca, zastanawiają się, jakie decyzje podejmiesz, a dowodem tego są gazety i radio, nie przestają powtarzać tego pytania:

  Którzy gracze będą wyborem menedżerów?

  W twoim zespole jest miejsce tylko dla najlepszych, że masz to bardzo jasne, ale musisz podejmować właściwe decyzje w każdej części pola. W ten sposób będziesz mógł zmierzyć się z długim sezonem przed tobą.

  Czas zbudować swój zespół, zaczynając od bramkarza. Pierwsza drużyna ma trzech bramkarzy, podczas meczów towarzyskich wykonali dobre występy, ale możesz tylko zacząć, to statystyki.

  Przeciągnij ikonę z grzbietem bramkarza, którego chcesz przywołać nad wyznaczonym obszarem pola (ciemniejsza czapka pojawia się w pozycji gracza)

  Centralny, mur obronny

  Aby stworzyć dobrą obronę, solidną i skuteczną, należy postawić na zespół o dobrze zdefiniowanych i ugruntowanych filarach. To, że zawodnicy obrony wzajemnie się uzupełniają i mogą bronić twojego celu w sposób zorganizowany, będą kluczowe w najtrudniejszych meczach.

  Każdy gracz został wybrany ze względu na swoje umiejętności w określonym obszarze, teraz potrzebujemy centrum, które jest artystą kradnącym piłkę czysto, nie jesteśmy zainteresowani gromadzeniem kart. Z kim mieszkasz?

  Pomocnik, szef zespołu

  Teraz musimy pomyśleć o sekcji kreatywnej. Który z graczy jest najbardziej odpowiedni do wzięcia pałeczki w polu? Musisz wybrać gracza, który będzie w stanie rozdzielić piłkę według kryteriów, przenieść drużynę i przeczytać gry.

  Istotne jest, abyś był dokładny w swoich decyzjach, obszar pola, w którym przeprowadzasz się jest bardzo reprezentatywny, a każdy błąd jest wypłacany w pikach.

  Znajdź najbardziej odpowiedniego gracza na to stanowisko, będzie to silnik twojego zespołu.

  Prawie mamy doskonały zespół, wykonałeś dobrą pracę menadżera, ale najważniejsza decyzja nadchodzi, wybierając parę napastników.

  Będą odpowiedzialni za zmaterializowanie całej pracy w zwycięstwie, dlatego ważne jest, abyś umieścił pozycję gracza z najlepszymi statystykami.

  Zwróć uwagę na ranking w tej najzabawniejszej grze ligowej

  Pomaga uzupełnić wyniki i klasyfikację w grze ligi piłki nożnej. Obserwuj znaczniki i uzupełnij tabele danymi. Następnie uporządkuj drużyny zgodnie z liczbą zdobytych punktów. Kto idzie pierwszy?

  Gra strzelania karami z multiplikacjami

  Czy jesteś w stanie zdobyć wszystkie sześć kar? Przejrzyj tabliczki mnożenia i przekonaj ich, by cię nie zatrzymywali. Pomyśl dobrze, udoskonal swój cel i cel! Spójrz na mnożenie, które zobaczysz powyżej i przeciągnij piłkę z poprawną odpowiedzią na cel.

  Użyj swojej zdolności matematycznej, aby zdobyć gola

  Sprawdź swoją pamięć i wiedzę o tablicach mnożenia, aby pokonać wszystkie poziomy i zaznaczyć wszystkie cele. Spójrz na poziomy: jesteś na boisku, aby strzelić karę. Na górze zobaczysz mnożenie dwóch figurek i siedem kul poniżej. Pod każdą piłką znajduje się liczba. Liczby te są możliwymi rozwiązaniami do multiplikacji.

  Rozwiąż mnożenie mentalnie i wybierz piłkę, która jest na właściwej liczbie. Kiedy kopniesz z całą swoją siłą, wystarczy kliknąć piłkę i przesunąć ją w kierunku bramki.

  Zdobędziesz bramkę, jeśli wybrałeś poprawne rozwiązanie tego mnożenia. Jeśli popełnisz błąd, bramkarz zatrzyma piłkę i wróci do miejsca, w którym się znajdował. Sprawdź mnożenie i spróbuj ponownie. Kliknij piłkę z nowym rozwiązaniem i powtórz akcję, przeciągnij ją do celu. Jeśli zgadłeś, piłka wejdzie, a ty zdobędziesz bramkę.

  Ta gra kar do strzelania będzie bardzo przydatna dla tych chłopców i dziewcząt, którzy chcą w zabawny sposób przejrzeć tabele mnożenia. Składa się z 6 poziomów, z których każdy zawiera mnożenie wybrane losowo. Podobnie jak pozostałe gry na naszej stronie, gra karna jest darmowa, online i ma jednocześnie cel dydaktyczny i żartobliwy. Dzięki prostej i zabawnej dynamice jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

  Zapamiętaj sztuki gry w piłkę nożną dla dzieci

  Zwróć szczególną uwagę na te sztuki i zapamiętaj je przez 15 sekund, a następnie powtórz je. Umieść strzałki, aby wskazywały na ten sam ruch. Jeśli odniosłeś sukces, będziesz w stanie pokonać poziom i ukończyć pokonywanie tej gry dla dzieci.

  Gra składa się z 6 par poziomów. Pierwszy poziom każdej pary nauczy nas zabawy oznaczonej czerwonymi strzałkami, których pozycja i kierunek na polu musimy zapamiętać. Dodatkowo pojawi się zegar z odliczaniem 15 sekund, czyli czasu, w którym musisz obserwować ekran. Na następnym ekranie będziesz musiał przesunąć i umieścić strzałki prawidłowo, aby odtworzyć kolejność tych, które widziałeś na poprzednim poziomie. Aby to zrobić, kliknij i przeciągnij na ekranie każdą ze znalezionych strzałek i upuść je w miejscu, które uważasz za słuszne.

  Spójrz na strzałki na pierwszym poziomie: ukośną, prawą, dolną, prawą i górną. Kiedy upłynie 15 sekund, zmienisz poziom i pojawi się pole z nieuporządkowanymi strzałkami. Kliknij jedną ze strzał i umieść ją w miejscu, w którym wcześniej ją widziałeś. Zrób to samo ze wszystkimi strzałkami. Jeśli, umieszczając strzałkę, nie pozostaje na miejscu, spróbuj ponownie umieścić ją lepiej lub za pomocą innej ze strzał. Możesz poprawić go tyle razy, ile chcesz. Będziesz wiedział, że strzałka jest prawidłowo umieszczona, ponieważ pozostanie ona ustalona w pozycji, którą ją dałeś.

  W tej grze piłkarskiej dla chłopców i dziewcząt możesz stymulować swoją pamięć za pomocą prostego i zabawnego ćwiczenia podczas gry trenera lub trenera piłki nożnej. Jak już widzieliście, gry Mundo Primaria są idealnym uzupełnieniem zadań szkolnych, ponieważ są nie tylko bezpieczną rozrywką dla dzieci w wieku do 12 lat, ale nie zapominają o części dydaktycznej.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  + 49 = 58

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map