gry loteryjne dla dzieci

Contents

gry loteryjne dla dzieci

Wybierz liczbę numerów loterii, wybierz swój zwycięski numer i zacznij otrzymywać pieniądze.

Wciągająca gra akcji z postaciami z anime, twój przyjaciel został okradziony z wygranej kupon loterii i masz qu.

Ta gra emuluje automat

Posortuj karty, łącząc je w linie w zależności od rysunku lub koloru. Jeśli zdobędziesz wiele punktów, zgasisz ogień.

Bardzo fajna gra z dźwiękami i różnorodnymi animacjami. Aby wygrać rozdanie, zadaniem jest zbieranie kart lub tri.

Umieść wszystkie karty w górnych talach od asa do króla tego samego koloru

Twoim celem jest wyczerpanie kart, w tym celu możesz kliknąć te, które są mniej lub więcej niż litery.

Cokolwiek robisz, Twoim celem jest wyczerpanie kart w ręce. Sprawdź, jak to zrobić, poszukaj najlepszej strategii.

Masz dwie karty pokerowe, a twój przeciwnik dwie inne z nieba musisz zdobyć trzy karty, które określą twoją drużynę.

Zagraj w swoje karty w wieku 21 lat. Postaw 100 na 100. Poczuj się jak w prawdziwym kasynie. Cieszy się nową grę.

Jeśli masz dość chodzenia do kasyna i wolisz grać w domu, postaw, wygraj rozdającego i wybierz najlepszy ranking.

Celem jest przeniesienie wszystkich kart z talii do grupy liniowej. Litery większe lub mniejsze niż litera.

Dopasuj 3 lub więcej kart online, aby je wyeliminować, próbując grać w pokera, aby zwiększyć swój wynik.

Ulepsz wersję gry w karty Magii

Dobra gra do tworzenia par, zwróć szczególną uwagę i kliknij karty, które zostały odkryte.

Jeśli masz już dość ruletki w kasynie, spróbuj tego stołu do gry w kości, postaw i wygraj. Szczęście

Musisz się zarejestrować, aby skomentować!

Aby komentować, musisz być zarejestrowany w naszej społeczności Juegosipo. Utwórz konto teraz, jest to łatwe i szybkie.

Tradycyjne gry wycinanki lalek, podobnie jak wszystkie gry i zasoby, ewoluowały i obecnie bardzo łatwo jest je znaleźć w ich wersji cyfrowej. W takim przypadku unikamy ryzyka użycia nożyczek dla młodszych dzieci.

Ubierz gry, aby przejrzeć tematy Podstawowej

Ubierz chłopaka i dziewczynkę po angielsku

Ubierz Elsę Christmas po angielsku

Ubierz świąteczne lalki w języku angielskim

Ubieranki dla dziewczynek i chłopców z Organizacji Podstawowej

Gra jest jednym z najbardziej przydatnych narzędzi dydaktycznych, więc nauka przez zabawę stała się czymś logicznym, koniecznym i już klasycznym w szkołach.

Na tej stronie znajdziesz wiele ubieranki dzięki któremu oprócz dobrej zabawy będą mogli w praktyce zastosować znajomość słownictwa i gramatyki oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem w innych językach.

Wybierz jedną z nich ubieranki dla chłopców i dziewcząt i uważnie przeczytaj instrukcję, aby rozwiązać ją poprawnie. W każdej grze znajdziesz opis, którego należy przestrzegać Ubierz postacie. W razie wątpliwości znajdziesz także tekst wyjaśniający szczegóły każdego z nich Ubierz dziewczynę i dzieci.

W tych gry do ubrania dzieci Znajdziesz testy językowe, a nawet matematyki. Ubierz gry w języku angielskim, w szczególności, są przydatne do realizacji odbicie przedmiotu w programie szkolnym, jak uczą się słownictwa odzieży, kolory, części ciała, struktur gramatycznych i pracy Czytanie ze zrozumieniem fizycznych opisów.

Ubieranie dzieci w gry edukacyjne

Nie ulega wątpliwości, że najmłodsi z domu będą się świetnie bawić, grając swoje ulubione postacie, a także nauczą się nowego słownictwa, kolorów i wiele więcej. Te gry ubieranki będą, oprócz gry, bardzo przydatnym dodatkiem edukacyjnym.

Przeczytaj uważnie opis początkowego ekranu, a następnie uzupełnij go Ubierz lalki do gry. Będziesz musiał zidentyfikować lalki zgodnie z tym opisem: imię, włosy, oczy i ubrania, a następnie ubierz je prawidłowo. Ciesz się tą ubieranką dla lalek!

Jak rozwiązać tę grę z lalkami w języku angielskim?

Pierwszy ekran tej gry przedstawia nam a tekst opisowy z informacją o dwóch dziewczynach: jedna to Anna i druga Sylvia, jedna to ruda, a druga ma brązowe włosy. Zostały one opisane szczegółowo i pokrótce, aby dziecko mogło je dobrze zapamiętać. Ważne jest, aby przeczytać go kilka razy. Aby przejść do następnego ekranu gry, musisz Kliknij słowo "następny". Następnie Główny ekran gry z dwiema dziewczynami. Zawiera również u góry opis, który został przeczytany na poprzednim ekranie, aby pomóc. Na środku ekranu gry znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, aby ukończyć poziom. Zgodnie z opisem powinniśmy przyjrzeć się kolorowi włosów każdej lalki, aby je zidentyfikować. Wtedy będzie umieść nazwiska do każdego z nich i rozdaj ubrania zgodnie z opisem pierwszego ekranu tej gry ubieranki dla lalek.

Te gry są dobrym uzupełnieniem kart słownictwa w języku angielskim, które można pobrać w Primary World, ponieważ oferują dwa różne sposoby pracy i wprowadzenia w życie tego, czego nauczyłeś się w klasie.

Kroki do ukończenia tej gry, aby ubrać lalki

Aby pokonać tę grę, musisz przeciągnij każdy przedmiot we właściwe miejsce umieścić to. Jeśli chcesz umieścić w miejscu, które nie odpowiada, element powróci na środek ekranu. Musisz umieścić imiona, oczy, buty, koszulę, sweter, spódnicę, spodnie i okulary przeciwsłoneczne. Aby ukończyć ekran Nie powinno być żadnego elementu bez umieszczenia w Twojej witrynie Jeśli takowy istnieje, przeczytaj ponownie tekst gry, aby przejrzeć przedmioty, które powinna nosić każda lalka.

Ważne jest, aby uważnie przeczytać tekst pojawiający się na początku gry. Wykorzystaj w swoim czytaniu czas, którego potrzebujesz, kiedy już będziesz gotowy do rozpoczęcia gry, kliknij obok.

Krok 2: Zidentyfikuj każdą z lalek

W centralnym obszarze ekranu masz obiekty, które musisz umieścić, najpierw zastanów się, jaki przedmiot odpowiada każdej lalce.

Krok 3: Ubierz każdą lalkę w odpowiednie elementy

W opisie zasady tłumaczą, jak każda lalka powinna być ubrana. Jeśli wątpisz lub nie pamiętasz poprawnie, możesz przeczytać go ponownie u góry. Musisz tylko przeciągnąć każdy z elementów we właściwe miejsce.

Czego się dowiemy w grze ubrań z lalkami?

W tej grze będziemy pracować umiejętności tematu z języka angielskiego jako słownika ubrania, kolory i struktury gramatyczne, aby wyrazić to, co ma miejsce w tym przypadku 3. osoby liczby pojedynczej rodzaju żeńskiego.

Ciesz się, ćwicząc angielski w tej grze o ubieraniu księżniczek. Wybierz odpowiednie ubrania i ubierz każdą dziewczynę w odpowiednie ubrania księżniczki.

Czy wiesz, jak rozwiązać tę grę o ubieraniu księżniczek?

Księżniczki zawsze przyciąga uwagę dzieci przez ich wielokrotnego pojawienia się w klasycznych i historie historie z dzieciństwa, więc literatura zakończeniu część Gry Wszystkie dzieci. Kto nie grał, by żyć w zamkach? W tej grze o księżniczek odwracanie ich opatrunku, podczas nauki języka angielskiego.

Kroki do rozwiązania gry ubieranki księżniczki

W tej grze o ubieraniu księżniczek możesz się świetnie bawić, wkładając ubrania księżniczki do tych dwóch dziewczyn. Przeczytaj krótki opis po angielsku.

Krok 2: Załóż odpowiednie ubranie

Następnie prawidłowo rozłóż ubrania między nimi. Kiedy identyfikujesz ubranie, kliknij na niego i przeciągnij go w odpowiednie miejsce na ciele dziewczyny, która dotyka.

Jeśli zgadłeś, odzież pozostanie w tym miejscu. Jeśli masz niewłaściwy przedmiot, automatycznie powróci on do środka ekranu, aby spróbować ponownie z różnymi ubraniami. Wybierz odpowiednie ubranie, aby ukończyć grę.

Dodatkowo, w tej grze o ubieraniu księżniczek będziesz mógł ćwiczyć język angielski, ponieważ użyjesz słownictwa ubrania i kolorów, a to pomoże ci poprawić umiejętność czytania w tym języku.

Gra ubieranie księżniczek, podobnie jak inne, może być wykorzystana jako rozrywka domowa lub aktywność dynamiczna w klasie, ponieważ opiera się na kompetencjach ustalonych w programie szkoły podstawowej.

Ubierz gry za darmo - angielski

Odkryj to darmowa gra o przebieraniach zabawić się i ćwiczyć podczas nauki języka angielskiego w domu lub w szkole. Tak jak podczas grania w cut-out!

Kroki do wykonania, aby ukończyć grę

W pierwszy z poziomów wprowadzimy w życie wiedzę dzieci w angielska gramatyka, szczególnie jeden z struktura pytań i odpowiedzi wyrażenia "nosić", "nosić", w trzeciej osobie liczby pojedynczej. W tym ćwiczeniu będziesz musiał poprawnie wykonać dwa proste zdania w tym prostym prezentie, aby uzyskać dostęp do następnego ekranu.

W drugiej części darmowej przebieranki musisz odpowiednio ubrać lalkę. W tym celu przeczytaj uważnie krótki opis w języku angielskim na temat ubrań, które musisz nałożyć na dziewczynę. Więc na tym ekranie będziemy ćwiczyć Czytanie umiejętności rozumienia i znajomości słownictwa angielskiego, ponieważ będziesz musiał poprawnie zidentyfikować wszystkie wymienione ubrania.

Następnie będziesz musiał położyć ubrania na ciele lalki. Kiedy uderzysz w jakąś odzież, pozostaniesz w niej; Jeśli jest źle, wróci do witryny i będzie można spróbować ponownie z innym elementem odzieży.

Jest to idealne miejsce dla dzieci do praktykowania języka angielskiego w domu lub w szkole, zabawna i wciągająca gra, gdyż został stworzony zgodnie z wytycznymi ustalonymi przez krajowego programu nauczania dla szkoły podstawowej. Będą się uczyć, nie zdając sobie z tego sprawy!

Aby rozwiązać tę nową grę w zakresie ubierania dzieci, musisz najpierw przeczytać uważnie krótki opis dziewczyny. Jakie ubrania nosisz? Wybierz wszystkie ubrania dobrze i umieść je bez pozostawiania żadnych ubrań.

Kroki do pokonania w grze ubieranek

Na szczycie gra dla dzieci Znajdziesz krótki opis w języku angielskim na temat tego, co dziewczyna ma na sobie, dziewczyna gotowa do ubrania i kilka sztuk odzieży: różową koszulę, żółtą koszulę, niebieską czapkę, różowe buty, zielone spodnie, żółte spodnie, sukienkę żółty, różowo-żółty czapeczka, różowa spódniczka z kropkami i żółta kokardka na głowę

Przeczytaj tekst gra dla dzieci Ostrożnie i kiedy jesteś pewien, że zrozumiałeś poprawnie, wybierz wskazane ubrania i przeciągnij je, aby umieścić je na dziewczynie we właściwym miejscu, aby odpowiednio się ubrać zgodnie z opisem. Jeśli ubiór jest poprawny i jest właściwie umiejscowiony, pozostanie na miejscu i możesz go dalej ubierać. Jeśli to nie jest poprawne, ubranie powróci do miejsca, w którym było, pośród reszty ubrań, i będziesz musiał spróbować umieścić je ponownie w innym miejscu dziewczynki lub spróbować z innym ubraniem. Przekonasz się, jak proste i zabawne jest!

Dzięki temu gra dla dzieci nie tylko będziesz bawić się i bawić, ubierając dziewczynę w odpowiednie ubranie, ale będziesz miał okazję ćwiczyć to, co wiesz po angielsku, w szczególności twoje umiejętności i wiedzę do czytania ze zrozumieniem. Przejrzysz także słownictwo dotyczące odzieży i kolorów w języku angielskim.

Przeglądanie angielskiego jest w tym zabawne gra dla dzieci, Sprawdź, czy znasz słownictwo związane ze strojami i słownictwem kolorów, próbując tę ​​grę Primary World. Baw się i uczyć z nami. Nie przegap tego!

Darmowe gry dress up - angielski

Przeczytaj oświadczenie z opisem sukienki dziewczynki i ostrożnie połóż odpowiednie ubrania na jej ciele, aby ukończyć tę darmową grę dress up.

Wypróbuj tę darmową grę, aby ubrać dziewczynę. W górnej części znajdziesz wypowiedź, która opisuje po angielsku ubrania dziewczyny: ubrania i kolor każdego z nich.

Musisz umieścić je we właściwym miejscu, na wizerunku dziewczyny. Jeśli ci się uda, odzież pozostanie niezmieniona, jeśli nie, powróci na swoje miejsce wraz z resztą odzieży.

Na ekranie darmowej sukienki znajdziesz wizerunek dziewczyny gotowej do noszenia i wszystkie ubrania do wyboru: różową spódniczkę, różowy i zielony kapelusz, białą koszulę, niebieskie spodnie, fioletowe spodenki, różową kokardkę dla głowy i niebieskiej czapki, tylko niektóre są poprawne.

Ta bezpłatna gra o strojach jest bardzo przydatna w takich umiejętnościach, jak czytanie ze zrozumieniem, sprawdzanie słownictwa angielskiego związanego z kolorami i ubraniami, oprócz gramatycznej struktury wyrażającej to, co jest noszone, w tym przypadku w trzeciej osobie o wyjątkowo kobiecym: "Ona ma na sobie ...".

Baw się dobrze z tą ubieraną grą! Przeczytaj tekst w języku angielskim i zobacz jak wskazano, aby ukończyć grę. Czy pocieszasz?

Czy pamiętasz, kiedy grałeś w cut-out? Teraz chłopcy i dziewczęta mogą to zrobić ponownie, ale bez nożyczek i nauki angielskiego. W tej grze o modelach strojów znajdziesz postacie dwóch dziewczyn, Alicji i Marty oraz ubrania, które będziesz musiał nosić, aby je ubrać: spodnie, sukienki, buty, trampki, koszule ... ale nie możesz ich wszystkich użyć!

Przeczytaj uważnie opis, aby dowiedzieć się, co każdy z nich nosi, a następnie umie prawidłowo rozdzielić odpowiednie ubrania.

Krok 2: Kliknij i przeciągnij poprawne elementy

Musisz tylko kliknąć na odzież i przeciągnąć ją na swoje miejsce. Jeśli jest to poprawne, odzież zostanie umieszczona, jeśli nie, powróci sam z innymi i będziesz musiał spróbować ponownie. Nie poddawaj się! Jest to bardzo łatwe i nie ma ograniczeń możliwości. Jeśli przeczytasz dokładnie ten tekst, możesz łatwo rozwiązać tę grę z modelami strojów.

Trudność gry w ubieranie modeli polega na tym, że tekst, krótki i prosty, to angielski. Dzięki niemu będziesz ćwiczyć swoje umiejętności w zakresie czytania ze zrozumieniem w języku angielskim, możesz przejrzeć słownictwo ubrania i kolory i struktury gramatycznej „nosić”, „nosić” ciągłe prezent. Dlatego ta gra może być dobrą aktywność zrobić w domu lub w klasie, a dzieci mogą bawić się, ponieważ spełnia zawartość podstawowego programu nauczania w języku angielskim.

Modelowa gra ubieranki to prosty sposób na ćwiczenie angielskiego, słownictwa i gramatyki, bez zauważania przez dzieci, rozrywki i zabawy.

Ubierz chłopca i dziewczynę poprawnie w tę przebierankę. Aby to osiągnąć, uważnie przeczytaj krótki tekst i upewnij się, że go rozumiesz, jest w języku angielskim, ale nie bój się, jest bardzo prosty.

Ubieranie modeli gier

Mechanika modeli sukienki do gier jest bardzo prosta; aby odpowiednio ubrać chłopca i dziewczynkę, musisz przeczytać tekst i zrozumieć go. "Ma na sobie czerwoną sukienkę, rajstopy, białe buty i kwiat na włosach. Ma na sobie szare spodnie, różową koszulę, czarne buty i czapkę."Jest to prosty opis do naśladowania w grze modeli ubierania. Dzięki temu krótkiemu tekstowi upewnimy się, że będziemy pracować nad czytaniem ze zrozumieniem w języku angielskim, zaimkami osobowymi, słownictwem kolorów i odzieży oraz czasownikiem i strukturą gramatyczną wyrażenia "nosić".

Następnie, aby przenieść ubrania trzeba kliknąć na ubraniu wybrać i przeciągnąć go do miejsca, gdzie powinna ona być umieszczona. Jeśli pobyt w tym miejscu chcieliśmy to być poprawne, jeśli wręcz przeciwnie, z powrotem do miejsca, gdzie byłem z resztą odzieży jest to, że ubiór jest błędna, czyli czy nie noszenia lub starał się umieścić na postać lub w niewłaściwym miejscu ciała chłopca lub dziewczynki.

Jest to interesująca gra dla uczniów szkół podstawowych, ponieważ jest zgodna z oficjalnym szkolnym programem nauczania na tym etapie z angielskiego. Mogą też Popraw swoje słownictwo i umiejętności motoryczne poprzez użycie kart grafomotorycznych i rysunków do malowania, które oferujemy w Primary World. Widziałeś je?

Zidentyfikuj słowa, które są zadawane i ich odpowiednie obrazy. Umieść je w odpowiednim miejscu, aby ukończyć grę ubieranki dziewczyn.

Ta gra ubieranki dla dziewczyn składa się z jednego ekranu. Znajdziecie w nim rzeczowniki ubioru, rysunki każdej z ubrań i dziewczynę, do której będziecie musieli się ubierać z odpowiednimi ubraniami. W tej grze ważne jest, aby wiedzieć, jak liczyć sylaby słów. Jeśli go nie pamiętasz, możesz ćwiczyć w tej innej grze. Odwaga!

Kroki do rozwiązania ubieranki dziewcząt

Krok 1: rozpoznaj wyrazy

Jak wskazuje oświadczenie, wybieramy tylko słowa złożone z dwóch sylab. Za każdym razem, gdy go znajdziemy, musimy przeciągnąć go do czerwonego pola.

Kiedy przeciągasz słowo do czerwonego pola, jeśli jest poprawne, pozostanie ono w środku. Następnie wyszukaj ubranie, które odpowiada temu słowu. Na przykład, powinniśmy wziąć słowo "spódnica" do czerwonego pudełka i, jak się domyślamy ("fal-da"), możemy poszukać rysunku spódnicy i położyć ją na nadgarstku, aby ją ubrać.

Kontynuuj w ten sposób z wszystkimi 2 sylabowymi słowami, które znajdziesz. Są cztery słowa i cztery odpowiadające im rysunki. Jeśli popełnisz błąd za pomocą słowa, możesz spróbować ponownie bez limitu czasu lub okazji. Zobaczysz, jak proste!

Czego się nauczymy w tej grze wybierając ubrania dziewczyny?

W tej grze będziemy pracować nad gramatyką języka kastylijskiego. Nauka dzielenia i liczenia sylab poprawnie pomoże im w następnych latach, na przykład, w analizie morfologicznej, dobrze ułożyć tyldy, a nawet analizować wiersze z obszaru literatury.

Ubierz gry dla dziewczyny

Lydia jedzie dzisiaj na wycieczkę i musi nosić wygodne i fajne ubrania, bo na wsi będzie słonecznie i gorąco. Przeczytaj tekst, który towarzyszy grze, aby ubierać go poprawnie.

Czy chcesz wiedzieć, jak rozwiązać tę grę?

Aby ukończyć tę darmową przebierankę, znajdziesz na ekranie opis tego, co powinna nosić Lydia i szafę z ubraniami dla dziewczyn, abyś mógł zobaczyć wszystko i określić, które z tych ubrań są poprawne.

Kroki do rozwiązania bezpłatnej gry ubieranki dla dziewczyny

Krok 1: Przeczytaj uważnie tekst

Przeczytaj krótki opis tego, jak Lydia ubierze się na wycieczce. Upewnij się, że wszystko rozumiesz, jeśli nie, możesz użyć słownika, aby znaleźć słownictwo, którego nie znasz.

Wybierz po jednym ubranie opis i umieścić go na nadgarstku, aby go ubrać. Aby to zrobić, kliknij element i przeciągnij go w odpowiednie miejsce.

Jeśli po zwolnieniu ubioru pozostanie włożona jest poprawna, jeśli, przeciwnie, wróci do szafy, to się mylisz, spróbuj ponownie z inną szatą! Nie musisz wkładać wszystkiego, tylko niektóre są poprawne. Możesz umieścić je w żądanej kolejności.

Czego się dowiemy w tej grze o ubraniach turystycznych?

W tej grze będziemy pracować nad rozwijaniem kompetencji z zakresu angielskiego dla podstawowych, takich jak słownictwo odzieży i gramatyki.

Jest rano i Violetta musi chodzić do szkoły, jak każdego dnia, ale dzisiaj ma specjalny temat, który wymaga pewnych ubrań. Czy wiesz, co to jest? Przeczytaj tekst w języku angielskim i ubierz grę dla Violetty.

W tej grze o ubieraniu do Violetty należy przeczytać krótki tekst w języku angielskim, który towarzyszy mu w celu jej poprawnego rozwiązania. W nim ostrzega nas, że ma szkołę, a konkretnie klasę wychowania fizycznego, dlatego tego dnia musi ubierać się w określony sposób. Ubrania Violetty pojawiają się w szafie, będziemy musieli wybrać wskazane ubrania i położyć je na lalce, aby ją ubrać. Szafa zawiera: płaszcz, spodnie sportowe, jeansy, szorty, spódnicę, strój kąpielowy, bluzę, dwie koszulki, skarpetki i kapcie.

Kroki do rozwiązania gry w stroje do Violetty

Krok 1: Przeczytaj uważnie opis

U góry ekranu znajdziesz krótki tekst. Opisuje ubrania, które Violetta musi nosić w tym dniu. Przeczytaj go i upewnij się, że dobrze go rozumiesz, identyfikując ubrania.

W szafie znajdziesz wszystkie ubrania Violetty, ale tylko ubranie. Wybierz odpowiednie, zgodnie z tekstem, i umieść je na nim, aby je ubrać. Musisz tylko kliknąć ubrania i przeciągnąć je na swoje miejsce. Jeśli jest poprawny, pozostanie na swoim miejscu, jeśli nie, zostanie ponownie umieszczony w szafie, abyś mógł spróbować ponownie.

Nie musisz umieszczać wszystkich ubrań, tylko te wskazane w tekście. Kiedy Violetta jest ubrana, ukończysz grę!

Czego się dowiemy w grze zakładania ubrań na Violetta?

Będziemy pracować, głównie, przedmiotem nauczania języka angielskiego, zgodnie z programem szkolnym. W szczególności słownictwo, gramatyka i rozumienie tekstu.

Ubieranki, czesanie i makijaż

Baw się dobrze z tą ubieraną lalkami! Przeczytaj uważnie tekst i znajdź Marię. Następnie przejdź do następnego ekranu, aby ubrać go zgodnie z opisem.

Kroki do rozwiązania gry sukienka lalka

Na pierwszym ekranie gry musimy znaleźć Maria. W tym celu musimy uważnie przeczytać opis, który jest z niego wykonany, spójrz na kolor włosów, oczu i szminki. Istnieją cztery różne lalki, ale nie zadzieraj! Jeśli przeczytasz uważnie tekst, od razu go znajdziesz. Kiedy wiesz, kto to jest, kliknij go, aby przejść do następnego ekranu i zacząć go ubierać. Gdy już wiesz, kim jest Maria, możesz kontynuować.

Na drugim ekranie znajdziesz inny opisowy tekst. Tym razem o ubraniach Marii. Ponadto istnieje kilka ubrań. Za pomocą tekstu będziesz musiał określić, jakie ubrania nosisz.

Kiedy wiesz, jakie ubrania widzisz, przeciągnij je jeden po drugim na nadgarstek. Aby to zrobić, kliknij element, przenieś go i upuść w miejscu, w którym ma zostać umieszczony. Kiedy puścisz ubranie na nadgarstku, będziesz wiedział, że jest ono poprawne, jeśli pozostanie na miejscu, jeśli powróci na swoje miejsce na ekranie, oznacza to, że popełniłeś błąd. Ale nic się nie dzieje, możesz spróbować ponownie tyle razy, ile potrzebujesz.

Przeczytaj opis tej męskiej gry o ubraniach, aby ukończyć ją poprawnie. To bardzo proste! Możesz użyć słownika, aby upewnić się, że rozumiesz cały tekst.

Ubierz gry mężczyzn poprzez opis w języku angielskim

W tej grze znajdujemy tekst opisujący strój Briana. Ten tekst jest w języku angielskim, więc może być przydatne posiadanie słownika w pobliżu, aby upewnić się, że rozumiesz wszystkie zawarte w nim słówka i który jest kluczem do rozwiązania gry. Odwaga!

Przeczytaj uważnie tekst. Gdy to zrobisz, przejrzyj pozycje na ekranie dla wymienionych przedmiotów. Znajdziesz tu t-shirty w różnych kolorach i rysunkach, spodnie, buty, czapkę i krawat.

Kiedy wiesz, jakie ubrania musisz założyć, będziesz musiał je zakładać po jednym na raz. Kliknij element i przeciągnij go w odpowiednie miejsce na rysunku chłopca.

Jeśli po zwolnieniu ubrania w miejscu, które wybrałeś, zostaniesz trafiony. Jeśli, z drugiej strony, ten ubiór powraca do miejsca, w którym był, to znaczy, że się zdezorientowałeś. Przeczytaj ponownie tekst i spróbuj ponownie.

Czego możemy się nauczyć w tej grze o ubieraniu chłopca?

W tej grze angielskiego słownictwa związanego z ubrania robocze i kolory głównie strukturę gramatyczną, aby wyrazić to, co nosi i ostatecznie, umiejętność pracy z czytania ze zrozumieniem w języku angielskim, w zależności od programu nauczania dla szkoły podstawowej.

Ta gra ubierania dzieci to bardzo prosta i podstawowa gra do ćwiczenia porównania wielkości. W nim musimy rozdzielać ubrania między dzieci według ich wielkości, to znaczy ich wielkości.

Ta jednopoziomowa gra przedstawia trójkę dzieci i trzy części do rozdania według wielkości każdego z nich. Troje dzieci umieszcza się odpowiednio, aby ułatwić zadanie porównywania rozmiarów, a tym samym rozdzielać ubrania w odpowiednim rozmiarze: duże, średnie i małe. Aby go rozwiązać, wystarczy przeciągnąć każdą odzież na właściwe dziecko, aby pozostało sklonowane.

Kroki do rozwiązania gry sukienka dziecka

Przyjrzyj się uważnie ekranowi gry, na którym znajdują się figury 3 dzieci i 3 części garderoby o różnych rozmiarach, po jednym dla każdego dziecka.

Porównaj rozmiary ubrań i dzieci i określ, które rozmiary odnoszą się do odzieży dla dziecka.

Przeciągnij każdą odzież do odpowiedniego dziecka zgodnie z jej rozmiarem. Jeśli popełnisz błąd, ubrania powrócą do miejsca, w którym się znajdowały, jeśli odniosłeś sukces, pozostaną tam i będziesz mógł kontynuować inne ubrania.

Czego się nauczymy w grze kładąc ubrania na dzieciach?

Ta gra skupia się na magnitudach w obszarze matematyki w pierwszych latach szkoły podstawowej. W szczególności porównaj rozmiar obiektów i posortuj je zgodnie z tym.

Gra w sukienki i makijaż Elsa na przyjęcie bożonarodzeniowe

Zaprosili Elsę na przyjęcie bożonarodzeniowe. Zaproszenie wskazuje, co powinieneś nosić, ale jest w języku angielskim! Pomóż sukience i makijażowi Elsa postępować zgodnie z instrukcjami u góry ekranu. Wesołych Świąt!

Czy wiesz, jak rozwiązać tę grę?

Dzięki tej grze o ubieraniu i makijażu, oprócz wykonywania jednej z ulubionych zajęć, dzieci będą przeglądać i uczyć się słownictwa odzieży w języku angielskim. Wszystko to z bardzo świątecznym akcentem, co czyni go idealnym na te żywe imprezy. Czy odważysz się grać? Pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak grać w przebieranki i uzupełnić Elsę na Boże Narodzenie

Na początku gry historia jest opowiedziana: Elsa została zaproszona na przyjęcie bożonarodzeniowe. Suknia, którą musisz przywieźć, jest wskazana na zaproszeniu, ale jest w języku angielskim. Celem jest pomóc jej przygotować się, aby mogła świetnie się bawić na przyjęciu. Po przeczytaniu tego małego tekstu powinieneś kliknąć strzałkę "Święta Bożego Narodzenia".

Krok 2: Załóż odpowiednie ubranie

W trakcie ubierania i makijażu podawane są wskazówki dotyczące ubrań, które należy wybrać. Po przeczytaniu instrukcji, które są w języku angielskim, chłopiec lub dziewczyna powinna kliknąć na wybraną odzież i przeciągnąć ją, aby umieścić ją na nadgarstku, ubierając ją. Jeśli wybrany ubiór jest poprawny, Elsa włączy go i przejdzie do następnego poziomu. W przeciwnym razie odzież powróci na swoje miejsce.

Wreszcie, aby zakończyć wygląd Elsy na przyjęcie świąteczne, powinieneś wybrać odpowiedni makijaż. Ponownie, gra o makijażu i makijażu wskazuje, która szminka i cień do powiek powinniśmy wybierać po angielsku. Kiedy zlokalizowaliśmy oba, położyliśmy je na twarzy Elsy, tworząc ją.

Po przejściu przez wszystkie poziomy, Elsa będzie gotowa na imprezę i będzie się świetnie bawić. Dzięki Twojej pomocy! Wesołych Świąt.

Ubierz gry Świąteczne lalki

To Boże Narodzenie! Bea i Juan lubią świętować tyle, że postanowili nosić Świętego Mikołaja i elfa do szkoły, aby pogratulować wszystkim. Czy pomagasz im założyć odpowiednie kombinezony?

Czy chcesz dowiedzieć się, jak rozwiązać tę grę?

W tej grze o ubieraniu świątecznych lalek musisz pomóc Bea i Juanowi wybrać odpowiednie sukienki dla każdej z nich. Mogą więc chodzić do szkoły ubrani tak, jak im się podoba i życzyć wszystkim swoim przyjaciołom wesołych świąt. Czy odważysz się grać?

Kroki do ukończenia gry w dressing Christmas lalki.

Po naciśnięciu klawisza play na pierwszym ekranie tekst jest prezentowany jako wstęp, który mówi o Bea i Juanie, przedstawiając je i zanurzając się w historii gry. Ponadto daje nam możliwość udzielenia im pomocy. Po uważnym przeczytaniu tego preludium, naciśnij przycisk "Pomoc", aby rozpocząć grę.

Krok 2: przeczytaj uważnie opis

Każda z postaci, zarówno Bea, jak i Juan, poda opis sukienki lub kostiumu, który chcą nosić. Opis mówi o kolorze odzieży, a także o jej charakterystycznych cechach, takich jak guziki lub kieszenie i ich kolor. Zalecamy przeczytanie wyczerpująco i spokojnie. Ponadto możesz czytać tekst tyle razy, ile chcesz i zabierając czas, którego potrzebujesz. Kiedy będziesz gotowy, kliknij przycisk "OK".

Krok 3: kliknij i przeciągnij ubranie, aby ubrać lalkę

Po przeczytaniu opisu odzieży, w tym przykładzie Bea, poniższy ekran pokaże możliwe rozwiązania. Kiedy znajdziesz sukienkę lub kostium, który pasuje do wcześniej przeczytanego opisu, kliknij na niego i, nie puszczając go, przeciągnij, aż do umieszczenia go na lalce, aby go ubrać. Jeśli jest to właściwe ubranie, pozostanie na lalce. W przeciwnym razie nastąpi powrót do Twojej witryny.

Po zakończeniu ubierania Bei, nadejdzie kolej na Juana. Kolejne kroki z drugą lalką bożonarodzeniową są takie same.

Ta świąteczna gra o ubieraniu się przedstawia się jako rozrywkowa rozrywka dla dzieci w tym samym czasie, co doskonałe źródło edukacji. Podczas gry będą rozwijać umiejętności czytania ze zrozumieniem, uwagi i pamięci. Wszystko to w powietrzu pełnym świątecznej magii, co sprawia, że ​​jest to doskonała gra do treningu podczas tych świąt. Czy odważysz się grać?

Renifer zjadł ubranie Świętego Mikołaja! Ponieważ na Boże Narodzenie niewiele zostało, musisz pomóc elfowi kupić to, czego potrzebuje Ojciec Święty, aby rozdawać prezenty. Czy rejestrujesz się?

Czy wiesz, jak pomóc ubrać Świętego Mikołaja?

W tej grze musisz kupić ubrania Świętego Mikołaja za pomocą posiadanych przedmiotów (ciasteczka, topy, słodycze itp.). Czy możesz je zdobyć przed świętami Bożego Narodzenia?

Kroki, aby pomóc elfowi ubierać się na Święta Ojca

Na pierwszym ekranie możesz przeczytać wprowadzenie do gry. Ważne jest, abyś uważnie przeczytał, oprócz przedstawienia sytuacji i postaci, powie Ci procedurę, którą należy wykonać, aby ukończyć grę. Będziecie musieli kupić ubrania od Świętego Mikołaja, ale będziecie mogli odebrać tylko ubrania, które możecie kupić w tym momencie z przedmiotami, które macie. W górnej części ekranu pokażesz, którą szatę wybrać i ile masz obiektów. Po przeczytaniu tekstu musisz kliknąć trzcinę cukrową, aby kontynuować.

Na kolejnych poziomach zobaczysz serię ubrań, którymi możesz ubrać Świętego Mikołaja. W górnej części gry wskażesz, jakie masz przedmioty i jaka jest ich ilość. Możesz wybrać tylko te przedmioty, które możesz kupić w danym momencie, biorąc pod uwagę, że nie dodają one więcej niż całkowita liczba posiadanych przedmiotów. Kiedy wybrałeś szaty, przeciągnij je, aby ubrać Świętego Mikołaja z nimi.

Po tym, jak całkowicie ubrałeś ojca Frosta, musisz iść z elfem. Aby to zrobić, naciśnij na candy trzciny. Tam elf powie ci, że Święty Mikołaj i renifer, który zjadł jego ubrania, poprawili się i zrobili zdjęcie, żeby świętować. W podzięce, elf dostarczy twój list do Świętego Mikołaja. Czy to nie wspaniałe? Kliknij kartę, aby bezpiecznie dotrzeć na Biegun Północny i ukończyć grę. Wesołych Świąt!

W tej grze, oprócz tego, że Ojciec Święty może wyjść, aby rozdać wszystkie prezenty, dzieci będą ćwiczyć matematykę w środowisku świątecznym, idealnym do tych magicznych randek.

Gra opatrywania niedźwiedzia przy pomocy Benny'ego elfa

Benny jest jednym z elfów, którzy pracują z Ojcem Świętym na biegunie północnym. Przez cały rok produkuje zabawki, aby w Wigilię wszystko było gotowe do wysłania dzieciom, które zachowywały się dobrze. Dzisiaj Benny zrobił misia i musi ubrać go w świąteczne stroje. Czy chcesz mu pomóc?

W tej grze musisz pomóc bardzo pracowitemu elfowi, Benny, aby udekorować misia bożonarodzeniowymi ubraniami. Zgodnie ze wskazówkami podanymi przez sympatycznego charakteru, można ubrać misia i przygotowany do opuszczenia Mikołaj dać go do jednego z mało masz na liście dobrych dzieci. Czy chcesz wiedzieć, jak pomóc Benny?

Kroki, aby zagrać ubieranego kochającego niedźwiedzia

Krok 1: przeczytaj teksty wprowadzające

Na pierwszych ekranach przedstawiono nam Benny'ego: elfiego robotnika, który robi zabawki, które ojciec Noel daje dzieciom w Wigilię. Ważne jest, aby czytać te teksty spokojnie, bez względu na to, czy to dziecko, czy dorosły, wyjaśnia je. Dzięki tym wprowadzeniom wprowadzamy gracza w sytuację, opowiadamy mu krótką historię z bardzo świątecznym wyglądem, która pomoże mu dobrze się bawić podczas rozwiązywania poziomów. Po przeczytaniu każdego z tekstów należy kliknąć "Kontynuuj".

Krok 2: przeczytaj wskazówki Benny'ego

Przez całą grę będziesz towarzyszył Benny. Da ci instrukcje ubierania niedźwiedzia: jaką odzież musisz nosić przez cały czas, jakie są jej cechy, itd. Przeczytaj uważnie instrukcje, aby wiedzieć, jakie ubrania wybrać. Musisz wykazać się dużą uwagą!

Krok 3: wybierz odpowiedni ubiór i umieść go na niedźwiedziu

Po przeczytaniu instrukcji Benny'ego, na każdym poziomie należy szukać ubrania, o które prosi. Po znalezieniu kliknij i przeciągnij, aby umieścić go na niedźwiedziu we właściwym miejscu. Po przejściu przez wszystkie poziomy ubierzesz kochającego misia!

W tej grze ćwiczone są umiejętności czytania ze zrozumieniem i uwagi. Ponadto jest to doskonałe miejsce na świąteczne wakacje, z którymi maluchy będą się dobrze bawić i uczyć. Wypróbuj więcej gier Primary World!

Obserwuj grę i elementy, które ją tworzą. Wtedy zobaczyłeś dziecko w swoim własnym zimowym ubraniu, jest zimne!

Czy chcesz grać poprawnie?

Ta gra o przebierańców w jednym z sezonów wyszukuje chłopca lub dziewczynę w celu określenia czasu lub temperatury, które będzie on wykonywał w określonej porze roku. W tym przypadku zimą. Wśród przedmiotów, które są częścią tej gry stroju są zarówno ubrania zimowe i kostium kąpielowy i klapki, dziecko musi określić, które z tych przedmiotów używanych.

Kroki do ukończenia tej modnej gry ubieranki

Przyjrzyj się dokładnie elementom na ekranie. Są różne ubiory, ale nie wszystkie powinny być noszone zimą. Z tych, co nosisz w zimowy dzień?

Spośród ubrań wybierz tylko tych, których używamy w zimie, aby chronić nas przed zimnem. Kiedy znajdziesz pierwszą, przeciągnij ją nad ciałem lalki.

Idź przeciągając wszystkie ubrania do odpowiedniego miejsca na dziecku. Jeśli zostanie, to znaczy, że jest poprawne, jeśli wróci do środka ekranu, to się pomyliłeś. Spróbuj ponownie!

Czego się nauczymy w tej grze o przebieraniach?

W tej grze sprawdzimy, czy dziecko rozumie różnice między zimą a latem, a także charakterystykę miesięcy zimowych. Jest zalecany do ostatnich lat edukacji wczesnoszkolnej lub pierwszych lat szkoły podstawowej.

A co jest lepszym sposobem na naukę niż z ubieranki w gry online? Dzięki zabawkom dla dziewcząt, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta będą się dobrze bawić, gdy poznają komputer lub urządzenie elektroniczne, z którym grają. Tutaj znajdziesz wiele kursów dla dzieci, które będą się dobrze bawić podczas nauki w tym samym czasie.

Jako uzupełnienie szkolne w Primary

Z tego powodu dziewczyny ubieranki przypuszczają, że są dobrym dopełnieniem klasycznych czynności, takich jak karty do druku, ponieważ oprócz zabawy będą ćwiczyć i uczyć się, nie zdając sobie z tego sprawy.

Zarówno w domu, jak iw klasie Ubieranki dla małych dzieci pomogą one twoim dzieciom uczyć się i poprawiać, gdy zdobędą nowe słownictwo i umiejętności, a także sprawdzą, czego nauczyli się w szkole.

Podczas spaceru po nowej restauracji Papy, przypadkowo zepsułeś jego drogi Fortune Cat. Będziesz musiał popracować kilka razy, aby zapłacić za obrażenia w tej grze zarządzania czasem. Stań za barem, załóż fartuch i obsługuj klientów Papy najszybciej, jak potrafisz. Będziesz musiał przygotować sushi, herbatę bąbelkową i wiele więcej!

Wybierz swój ulubiony kraj, a następnie 3 kreskówki w tej wspaniałej kreskówkowej grze sportowej ToonCup 2016! Sterowanie jest łatwe do opanowania, a grafika 2D jest po prostu piękna! Przygotuj się na zabawę z piłką nożną!

1-36 z 480 gier

Pou, sprytna i zaokrąglona postać setek ubrań i gier lekarskich, ma wszelkie intencje przeżycia innej przygody w tej grze przewijanej. Pomóż mu w misji, która zabierze go przez niebezpieczne krainy pełne dinozaurów, które chcą zatopić zęby. Pomóż Pou pokonać dinozaury podczas zbierania monet na pięć poziomów.

Wybierz swój instrument i spróbuj powtórzyć wybraną melodię.

Udekoruj swój pokój: wybierz przedmioty, kolor mebli i zwierzaka.

Baby Hazel zachorowała i potrzebuje twojej pomocy, aby dojść do siebie. Kontroluj temperaturę i postępuj zgodnie z instrukcjami, krok po kroku, jak prawdziwy lekarz. Graj za darmo!

Bob wrócił ze swoimi dawnymi sztuczkami, ale tym razem ma nowe gadżety! Pomóż mu przeniknąć do tajnych laboratoriów i innych maksymalnych budynków ochronnych w tej grze mobilnej. Będziesz musiał zachować bezpieczeństwo, unikając naukowców, strażników, kamer bezpieczeństwa i innych.

Jest to, ani więcej, ani mniej niż ważenie, który znak będzie najbardziej odpowiedni.

Pomóż ślimakowi Bobowi w szczęśliwych świętach Bożego Narodzenia, utrzymując go przy życiu w tym zimowym świecie pełnym zagadek.

Można zwiedzić ten wspaniały las podczas łączenia setki ciasteczek i innych deserów w to gra logiczna, aby przyłączyć się reuinirlos 3. Czy wszystko w odpowiednich grupach, zanim skończy się czas?

Wybierz swój ulubiony kraj, a następnie 3 kreskówki w tej wspaniałej kreskówkowej grze sportowej ToonCup 2016! Sterowanie jest łatwe do opanowania, a grafika 2D jest po prostu piękna! Przygotuj się na zabawę z piłką nożną!

Czy potrafisz stworzyć dobrą scenę uliczną z tymi kolorowymi blokami? Zaprojektuj ładny rząd domów i wspaniałą kawę w tej grze symulacyjnej. Możesz nawet dodawać osoby i znaki drogowe.

Wheely i jego dziewczyna jadą piknik w parku, ale niektóre kosmitów potrzebują pomocy. Twój statek kosmiczny się zepsuł. Czy możesz pomóc im go naprawić w tej uroczej grze przygodowej?

Te bańki są gorsze niż plaga. Spraw, aby zniknęły tak szybko, jak to możliwe.

Te kolorowe kulki będą powodować wiele problemów po zakończeniu zstępowania na ekranie. Musisz obsłużyć armaty, aby je zniszczyć! Czy możesz wyeliminować je wszystkie w tej wyjątkowej grze 3-rzędowej?

Prawa fizyki odnoszą się do wszystkich pociągów, niezależnie od ich wielkości.

Mattel powraca z nową amerykańską sensacją dla dziewcząt: Tenney! Chce poznać muzykę swojego serca i potrzebuje twojej pomocy. Pomóż jej grać wskazanymi akordami, aby zdobyć sympatię publiczności na całym świecie.

Wybierz składniki swojego magicznego przepisu na miłość.

Jesteś jedynym, który może pomóc temu odważnemu samochodowi, aby uratować swoją dziewczynę. Rozwiąż wszystkie zagadki i przekrocz poziomy. To zbyt zabawne! Graj za darmo

Mały zielony potwór Om Nom powrócił i jest jeszcze bardziej głodny! Dołącz do profesora, szalonego naukowca (nie zła!) Zdecydowany zbadać powód, dla którego Om Nom uwielbia cukierki poprzez serię eksperymentów. Odkryj ukryte nagrody i odblokuj nowe poziomy!

Pou bardzo zaniedbał swoją brodę. Wygląda jak jaskiniowiec! Damy ci dobre golenie w tej grze o zmianie wyglądu. Zacznij używać nożyczek i obcinaj swoje szalone włosy na twarzy, aż uzyskasz łatwiejszą w użyciu długość. Co byłoby lepszego dla Pou: wąsy czy kozioł? Pomóż mu osiągnąć nowy styl, aby zaimponować wszystkim swoim znajomym.

Wybierz rysunek i pokoloruj go za pomocą obrazów po lewej stronie.

W bardzo odległym i fantastycznym świecie, w mglistym lesie, żyj majestatycznym jednorożcem i księżniczką, która się nim opiekuje. Pomóż im pokolorować ten fantastyczny świat i spraw, aby ten obraz trwał wiecznie.

Pomóż Minionowi mojego ulubionego czarnego charakteru wydostać się z tej wybuchowej jaskini.

Podczas spaceru po nowej restauracji Papy, przypadkowo zepsułeś jego drogi Fortune Cat. Będziesz musiał popracować kilka razy, aby zapłacić za obrażenia w tej grze zarządzania czasem. Stań za barem, załóż fartuch i obsługuj klientów Papy najszybciej, jak potrafisz. Będziesz musiał przygotować sushi, herbatę bąbelkową i wiele więcej!

Snail Bob powraca i musi dostać się na przyjęcie urodzinowe jego dziadka!

W tej zabawnej grze o dekorowaniu możesz zaprojektować wnętrze pokoju dla psa! Połącz wszystkie meble, aby uzyskać wygodną i wyrafinowaną przestrzeń.

Ten szczęśliwy kot zaprasza na jego przyjęcie urodzinowe, aby uczcić ten dzień ze swoimi przyjaciółmi w tej zabawnej, znanej przeglądarce: imprezie urodzinowej Pusheen.

Posłuchaj melodii i spróbuj ją powtórzyć, wybierając odpowiednie klawisze.

Ciesz się kolorową magiczną przygodą w tej grze online. W tej książce jest wiele zdjęć do kolorowania wirtualnego. Chciałbyś zrobić zielonego bałwana; lub przykryć płatek śniegu setkami różnych kolorów? Możesz pozwolić swojej wyobraźni latać!

Wybierz idealny kolor dla tego motyla.

Wybierz się w te przygody samochodowe, aby zdobyć serce dziewczyny swoich marzeń!

1-36 z 480 gier

Juegos.com jest domem idealnych gier dla całej rodziny. Gry, które znajdziesz tutaj, są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Niektóre z nich są proste do rozrywki dla najmłodszych, a inne przeznaczone są dla starszych dzieci. Poza poziomem złożoności, te gry zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Oznacza to, że treść jest odpowiednia dla całej rodziny. Co więcej: wiele gier zostało opracowanych do celów edukacyjnych. Twoje dzieci mogą bawić się z postaciami w swoich ulubionych filmach, takimi jak sługusy My Favorite Villain i Frozen Princesses. Mogą tworzyć muzykę, rysować i malować online, projektować własne zwierzęta i gwieździć w epickich przygodach. Mogą nawet uczyć się wszystkiego od interaktywnych quizów, od geometrycznych kształtów po flagi krajów świata. Te gry dla dzieci są najzabawniejszym sposobem nauki dla najmłodszych i starszych! Jeśli twoje dzieci lubią gry karabinowe, czy nie lepiej, żeby przynajmniej uczyły się matematyki w tym samym czasie?

Graj w darmowe gry online na Juegos.com!

Juegos.com zawiera zabawne gry dla całej rodziny! Setki darmowych gier na wyciągnięcie ręki, bez względu na to, czy jesteś dzieckiem, czy dziadkiem, nowicjuszem lub ekspertem. Wypróbuj gry akcji dla poszukiwaczy przygód, gier gotujących dla smakoszy lub faworytów całej rodziny, takich jak strzelanka bingo, bingo i 3 z rzędu! Jeśli lubisz wyzwania, ćwicz mózg w trudnych grach logicznych, takich jak Mahjong lub zaproś swoich przyjaciół do rywalizacji w grach wieloosobowych online. Graj w gry łatwe do zrozumienia, ale rozkosznie trudne do opanowania. W grach dla dzieci, grach dziewcząt i grach sportowych z mansalvą jest mnóstwo gier dla wszystkich. Odkryj łup darmowych gier online z Juegos.com!

Juegos.com ma największą kolekcję bezpłatnych gier online. Każdego dnia dodajemy nowe gry!

Copyright © 2018 SPIL GAMES Wszelkie prawa zastrzeżone.

Gra Loterii Zwierząt w języku angielskim do druku

Dokument w formacie PDF

200 KB | 10 stron

Animal Lottery Game w języku angielskim

Loteria zwierząt w języku angielskim: Ta gra, w którą wielu z nas dobrze się bawiło, ponieważ może grać zarówno dorosłych, jak i dzieci. Gra oparta jest na dziecku, aby zidentyfikować niektóre zwierzęta i powiązać je jak są napisane i jak się nazywają po angielsku.

Celem jest to, że nauczyciel lub ojciec mogą uczyć dzieci, jak powiązać grę z nauką, ponieważ ta metoda jest najbardziej odpowiednia dla dzieci, ponieważ nie zdają sobie sprawy, że uczą się, a jednocześnie dobrze się bawią. Jest 18 kart mini i 8 różnych kart.

Cały ten materiał obejmuje naukę ze zwierzętami i jak piszesz po angielsku które normalnie dziecko widzi lub wie w swoim otoczeniu i co lepiej zobaczyć jak jest napisane i jak jest wymawiane w tym języku, który jest angielski grając

Alternatywa dla nauczycieli języka i rodziców, którzy chcą wzmocnić słownictwo. Dzieci będą odnosić słowo do wizerunku zwierzęcia, ucząc się w zabawny sposób.

Cudowna i kreatywna trumna 3D do uratowania słodyczy w tym dniu zmarłych

Towarzysze i przyjaciele, którzy odwiedzają nas tym razem, chcemy podziękować ...

Oczy i nos czaszki z jednorazowymi płytkami i format dla cotygodniowego dyktowania

Towarzysze i przyjaciele, którzy odwiedzają nas tym razem, chcemy podziękować ...

Fantastyczny dzień martwej loterii

Towarzysze i przyjaciele, którzy odwiedzają nas tym razem, chcemy podziękować ...

Zabawa i tradycyjne meksykańskie memoramy

Koledzy i przyjaciele nauczający, którzy nas odwiedzają, tym razem chcemy podziękować ...

Fantastyczna i zabawna meksykańska loteria

Koledzy i przyjaciele nauczający, którzy nas odwiedzają, tym razem chcemy podziękować ...

Świetna i zabawna loteria na Dzień Ojca, moim ulubionym superbohaterem

Koledzy i przyjaciele nauczania dziękują zaproszeniom Deya Alanis i więcej za ...

Fantastyczne i piękne karty loterii i liczb

Przyjaciele i inni nauczyciele z tej okazji dziękujemy Interactivos za ...

Wspaniały materiał do nauki liczb z maszyną do żucia do przedszkola, pierwszej i drugiej klasy podstawowej

Dziękujemy Leeslie Rg - materiał dydaktyczny - za zaprojektowanie i udostępnienie nam ...

Fantastyczna loteria liczb do nauczania i uczenia się w przedszkolu i pierwszej klasie elementarnej

Dziękujemy Interactivos za klasę za zaprojektowanie i udostępnienie wszystkim ...

Loteria multiplikacji

Dzielimy się tą loterią mnożenia, aby móc grać i uczyć się ...

Pierwsza i druga loteria alfabetyczna

Dzielimy ten doskonały materiał, tę loterię alfabetu na pierwszą i drugą ...

Loteria części oferty gry i nauki

Dobry kumpel z materialeducativo.org kontynuujemy udostępnianie materiałów związanych z dniem ...

Zdjęcia, teksty, pliki, linki i filmy należą do ich właścicieli i są wyświetlane w Internecie w celach informacyjnych. Jeśli istnieją jakieś materiały lub publikacje, które chcesz usunąć z różnych powodów, prosimy o komentarz do publikacji

To, co tu publikujemy, jest korzystne dla wszystkich ludzi ...

Jest dostosowany do prawa każdego człowieka do nauczania i uczenia się, mówimy ci, jak i gdzie znajduje się informacja, której szukasz, ale żaden typ plików, dokumentów, oprogramowania, obrazów ani muzyki nie jest przechowywany na naszych serwerach, ta strona nie wykonuje kopii nielegalne lub naruszające lub naruszające prawa autorskie © i / lub Copyright.

Wszystko opublikowane zostało znalezione w sieci WWW w Internecie. więc po prostu mówimy, gdzie jest i jak go zdobyć, nie dostarczamy go.

W przypadku jakichkolwiek problemów z tym, co jest tutaj publikowane, prosimy o przesłanie pełnego szacunku komentarza w celu rozwiązania problemu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 8 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map