gry kotła

gry kotła

Mamy 20627 zarejestrowani członkowie.

Największa liczba użytkowników online była 384 w wtorek 24 października - 16:12.

Wyszukiwarki: G o o g l e (3), bing

Wszystkie kotły w Horizon Zero Dawn, Ў Popraw swój sabotaż!

Jakie są kotły i jak zwiększyć sabotaż?

W miarę postępów w grze pokonaj pierwszego Corruptora automatycznie odblokujemy umiejętność sabotażu, permitirб które bierzemy kontrolę mбquinas wroga do walki po naszej stronie, jednak ta zdolność nie ma trwałe efekty, więc habrб zwiększyć aż do następnego poziomu umiejętności, sabotaż w walce +. Wreszcie, zdobywając ostatni poziom tego oddziału, możemy kontrolować i montować maszyny, które sabotowaliśmy w nieskończoność.

Jednak na początku możemy tylko sabotować najmniejsze i najsłabsze komputery skatalogowane jako PSI, które są:

Dla zwiększyć nasz poziom sabotażu i aby móc zdominować najpotężniejszych i największych wrogów Horizon: Zero Dawn, będziemy musieli zlokalizować i pokonać 4 kotły rozproszone po całej mapie.

Te kotły to naprawdę obszary, w których naszym celem będzie sabotaż, tak jakby była to misja poboczna. Aby pokonać te cele, musimy wejść na górę, w której znajduje się kocioł i przejść przez wnętrze, aż dotrzemy do pomieszczenia, w którym rdzeń, który jest silnie broniony. W zależności od kotła możemy znaleźć więcej lub mniej wrogów po drodze. Istnieje tylko jedna możliwa droga, a ponadto możesz otworzyć mapę, aby zobaczyć cały obszar i zobaczyć, gdzie musisz się udać.

Strefa jądra również zmienia się w zależności od kotła. W niektórych będziesz musiał wspiąć się na dowolny z filarów, który widzisz w centralnej strefie, aby sabotować je i dezaktywować centralne pole energetyczne, w którym znajduje się maszyna, która chroni jądro. W innych przypadkach, gdy dojdziesz do obszaru rdzenia, będziesz musiał zabić wszystkich wrogów, którzy będą na ciebie czekać. Po sabotażu jądra będziesz wspinał się windą, która zabierze cię z powrotem do wyjścia.

Ważne jest, aby wiedzieć, że po ukończeniu kotła nie będziesz mógł go odwiedzić ponownie, więc będziesz musiał zbadać każdą z nich dobrze, jeśli chcesz zebrać skarby, które są w środku, bo inaczej nie będziesz miał kolejnej szansy.

The Kociołki oni są naprawdę fabryki maszyn w którym naszym celem będzie dotarcie do strefy jądra i sabotowanie jej jako misji drugorzędnej. Za każdym razem, gdy sabotujemy jądro, zwiększymy poziom sabotażu naszej włóczni, dzięki czemu możemy sabotować i oswoić największe maszyny w grze.

Lokalizacja wszystkich kotłów

Kotły pojawią się na mapie pod symbolem niebieskich trójkątów, jednak nie będziesz w stanie ich odkryć, dopóki nie będziesz wystarczająco blisko, a następnie pokażemy Ci ich lokalizację.

Ten kocioł jest pierwszym, który znajdziemy, od tego możemy znaleźć innych. Odkryjemy jego położenie tuż po rozmowie z NPC o imieniu Dral, który powie nam, że to starożytne ruiny strzeżone przez maszyny, więc Twoja lokalizacja zostanie automatycznie zaznaczona na mapie. Po pokonaniu tego kotła i jego ostatniego bossa możemy sabotować i oswobodzić następujące maszyny:

Ubicaciуn z йste jest na południe od mapy, w pobliżu szczytu montaсas zasięgu, encontrarб przednie drzwi zamknięte, tak aby dostać się do travйs ceberemos dziurę w jego pobliżu. Po zakończeniu kotła możemy sabotować te 5 typów maszyn:

Położony na południowy zachód od obszaru Meridian znajdziemy jeden z najtrudniejszych garnków w grze. Jeśli dobrze się przygotujemy i będziemy mieć wystarczającą ilość lekarstw, nie powinno to stanowić problemu. po pokonaniu będziemy mogli udomowić następujące rodzaje maszyn:

Ostatni z kotłów znajdziemy go na północny zachód od mapy. Aby przetrwać w tym obszarze, musimy mieć dobry poziom, ponieważ ostateczny boss będzie straszliwym gromem, pokonanym po pokonaniu tego gigantycznego wroga, możemy sabotować najpotężniejsze maszyny w grze:

Przez sabotowanie pierwszego z rdzeni kotła otrzymamy Pierwsze sabotowane trofeum Nucleusa i przez sabotowanie ich wszyscy otrzymamy Trofeum Wszystkie sabotowane jądra.

Reklamy pozwalają nam oferować naszym użytkownikom bezpłatne i bezpieczne pobieranie. Wyłącz AdBlocker, aby kontynuować przeglądanie naszej strony.

Instrukcje, aby go dezaktywować

Kliknij ikona twojego AdBlockera na pasku nawigacji i:

  • A) Wyłącz AdBlocker dla tej strony.
  • B) Dodaj naszą stronę do listy wyjątków.

Reklamy pozwalają nam oferować naszym użytkownikom bezpłatne i bezpieczne pobieranie. Wyłącz AdBlocker, aby kontynuować przeglądanie naszej strony.

Instrukcje, aby go dezaktywować

Kliknij ikona twojego AdBlockera na pasku nawigacji i:

  • A) Wyłącz AdBlocker dla tej strony.
  • B) Dodaj naszą stronę do listy wyjątków.

* Bachelor of Science w aktywności fizycznej i sportowej

** Dr. w wychowaniu fizycznym. Wydział Sportu

Uniwersytet Pablo de Olavide, Sewilla

Elena Joya Cortés *

Julio Herrador Sánchez **

Prezentowany dokument jest kompilacją gry w kulki zawarte w znaczkach wydanych w różnych krajach. Dzięki filatelistyce możemy znaleźć wiele tradycyjnych zajęć, które są obecnie praktykowane jako środek rekreacji, zabawy, rozrywki i rozrywki. Grecy bawili się astralami, żołędziami, kasztanami lub oliwkami, które rzucały się w dziurę, podczas gdy Rzymianie robili to z orzechami i orzechami laskowymi.

Słowa kluczowe Marbles Popularna gra Znaczki Kolekcja. Wielokulturowość

Grecy grał z astrбgalos, żołędzie, oliwki castaсas lub wyrzucanie do dziury, podczas gdy Rzymianie hacнan z orzechami i orzechów laskowych (Gorris, 1976) .Tambiйn znaleźć w arqueolуgicos Pozostaje: kamyki, kości, owoców i nasion, pelet z gliny itp. są najodleglejszymi środowiskami marmurów. Mówi się, że rzymskie dzieci grali je orzechami i orzechami laskowymi z orzechami laskowymi.

Tło marmury Play, możemy go znaleźć w niektórych wyrobiskach w Indoamйrica, gdzie znaleźli sterty błota rzeźbionych marmurów jako część oferty pogrzebowych. Od XVIII wieku, stare rozrywki toczenia kulki trafienie przeciwko siebie i włóż je do dziury wykopane w ziemi, oficjalnie nazywany gua przez Royal Academy of Lengua to „protocolizу” jak gra tйcnicas przyjęcia nowych strategii i nowy , Kulki błota, najpierw surowe, a następnie ugotowane, ustąpiły miejsca kamieniom i przeszły w szkło (Lopez Dominguez, 2000).

Zasady (World Marble Federation)

Dwóch graczy konkuruje ze sobą i musi używać kulek w różnych kolorach.

Gra rozpoczyna się od wrzucenia marmuru do dołka. Gracz, którego marmur jest najbliżej dołka, decyduje, kto rozpoczyna grę.

Po tym, jak wszyscy rzucą się w pierwszą rundę, zostaje ustalona najbliższa dołka, która zacznie rzucać marmur w następnej rundzie.

Gracz, który jako pierwszy wprowadzi marmur do dziury, będzie zwycięzcą.

Odległość między linią startową a dziurą wynosi 7,5 m. Otwór musi mieć średnicę 9-11 cm.

Sposoby na nazwy kulek w innych krajach

W zależności od obszaru geograficznego, w którym rozgrywana jest gra marmurami, używana będzie odmienna terminologia, co daje spersonalizowaną i polifoniczną wartość. Otrzymanie i przyjmuje różne nazwy i znaczenia nawet w obrębie tego samego kontynentu, jedyny kraj, ziemia, prowincja społeczności, miasta lub sąsiedztwa obejmuje nowoczesną concepciуn i aktualizowane aktywność lъdica, takich jak jego uniwersalnego i wielokulturowego carбcter.

Argentyna: Kulki, marmury

Kostaryka: Chuccola

Salwador: Chibolas

Niemcy: Eine kline ball

Stany Zjednoczone: Marbles

Francja: Petite boule, billes

Warianty: (González, Morón, Sarrato i Romero, 2000)

Piłka i dziura. Przed rozpoczęciem gry musimy wykopać w ziemi małą dziurę o długości około 8 cm. średnicy o 3 głębokości i odległość do około dwóch lub trzech stóp ściany lub pionowej powierzchni, na której mogą odbijać się kulki. Pierwszy gracz odbija marmur w kierunku dołka, jeśli piłka weszła do środka, pozostała do momentu, aż następny gracz spróbuje zrobić to samo. Jeśli mu się to udało, doszło do remisu. Jeśli mu się nie udało, już stracił marmur. Pomysł polegał na tym, że piłka weszła do otworu lub gracz stracił marmur. Inny sposób piłka i dziura polega na rzucaniu kul z rozsądnej odległości w kierunku dziury w ziemi. Kulki, które nie wchodzą, tracą i przechodzą do właściciela piłki, do której udaje się wejść.

Po czwarte Aby rozpocząć grę, pierwsza piłka powinna odbić się tak daleko, jak to możliwe. Drugi gracz próbuje zbliżyć się do odległości zmierzonej przez rozszerzenie kciuka i palca wskazującego ( czwarty). Jeśli mu się to nie uda, to do następnego gracza, który rzuca piłkę w kierunku jednej z jego ofiar. Kula, do której udaje mu się podejść czwarty To jest przegrany i przechodzi w jego moc.

Chili Ta gra wymaga również odbijania jednego marmuru w kierunku innego na ziemi z tą różnicą, że dzban musi sprawić, by jego kula zderzyła się z drugą. Podczas gdy nie ma kolizji, kulki nadal są odbijane, dopóki miotacz nie zderzy się z żadną z nich. Szczęściarz zbiera wszystkie kulki na ziemi, rozpoczynając w ten sposób nową grę.

Chili i czwarty.Chili i czwarty jest to połączenie tych dwóch ostatnich form. Jeśli dzban sprawia, że ​​jego kula zderza się z przeciwnikiem i zatrzymuje się na mniej niż jeden czwarty, przegrany musi dać mu dwie piłki: jedną za CHILja i inni przez czwarty.

Kocioł Aby grać kocioł koło powinno być narysowane na ziemi linią wskazującą średnicę. W środku wykonuje się mniejszy krąg iw bezpiecznej odległości od nich znajduje się punkt, w którym gracze rzucają kulkami, próbując zbliżyć się do środka kocioł. Piłka znajduje się najbliżej środka "ręka" a jego właściciel miał okazję spróbować wydostać się z kocioł (duże kółko) jedna lub więcej piłek blisko twojej. W tym celu popycha marmur palcem wskazującym kciukiem w kierunku swojej ofiary. Wpływ dwóch piłek spowoduje wysłanie drugiego z nich kocioł. Jeśli mu się to nie uda, straci swoją kolej i dotknie drugiego najbliżej środka i tak dalej.

Daleko i prosto . Zaznaczamy dwie zbieżne linie na ziemi. Chodzi o wyrzucenie marmuru jak najdalej, ale w drodze. Wygraj, kto będzie rzucał marmur dalej, nie odchodząc, linia jest rozważana w środku.

W analizie tego cennego źródła ikonograficznego próbowaliśmy znaleźć plik, z którym Maceiras et al (1996) omawia znaczenie starej fotografii: "Jest to idealny pojazd do lokalnej historii, ponieważ pozwala sprawdzić zaskakujące elementy zmian, takie jak wygląd miasta, sposób ubierania się, rodzaj imprez, przedmioty, które otaczają naszych przodków, poziomy społeczne, znaczenie uroczystości religijne itp. Kiedy możesz liczyć na obrazy ilustrujące okres danego czasu historycznego, wzmocnienie narracji jest bardziej gwarantowane. Nie zapominajmy, że obraz prowokuje wspomnienia w sposób czasami niepołączony, im dalej cofamy się w czasie, i że to właśnie kolejne obrazy mogą pomóc w układaniu opowieści z opowieścią z logiką i rygorem. "

Do niedawna niewiele uwagi poświęcano badaniom gier filatelistycznych i popularnych (Bantulb, 2006), jednak uważamy, że znaczki jako źródło ikonograficzne mogą wnosić wkład, wraz z innymi źródłami dokumentów, zarówno ustnymi, jak i pisemnymi, do wiedzy i badań niektóre zachowania medyczne różnych społeczeństw i kultur.

W tym przypadku pokazujemy kilka przykładów gry w kulki, reprezentowane w tej miniaturowej encyklopedii lub znaczku pocztowym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 9 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map