gra śmiałka

gra śmiałek

Masz to, czego potrzeba, aby zostać śmiałkiem? Odważę się przetrwać w tej ekstremalnej grze motocrossowej!

Celem gry jest zdobywanie punktów. Możesz wydać punkty, aby ulepszyć swój rower i uczynić go bardziej elastycznym. Statystyki roweru obejmują zmniejszenie masy, przyspieszenie i maksymalną prędkość.

Strategia do tej gry polega na wykonaniu 360 klap maksymalnych punktów. Postaraj się wydawać punkty tam, gdzie ich potrzebujesz. Przeszkody ulegną zmianie, aby można było dostroić rower do swojego środowiska

Daredevil to internetowa gra sportowa, która została odtworzona 35237 razy. Nasze gry flash i gry na Androida są darmowe i nie wymaga rejestracji. Przejdź do sekcji tagów, jeśli chcesz grać w więcej bezpłatnych gier sportowych online.

Aby rozpocząć grę, kliknij przycisk poniżej

Rób radykalne manewry motocrossowe z kilkoma rodzajami przeszkód. Przejdź z poziomu i zaktualizuj swój rower w przyspieszeniu, prędkości i wiele więcej.

Klawisze strzałek: kontroluj motocykl

Klucze A, S i D: wykonuj manewry

© 2008 - 2018 7Graus - Obszar gier: Najlepsze darmowe gry do grania online. Wszystkie gry są własnością ich autorów i są dostępne bezpłatnie w grach strefy.

Monster Truck Daredevil - GRAJ ZA DARMO GRY ONLINE

Darmowe Gry> Gry 3D, Gry Shockwave 3D, Gry Samochodowe> Monster Truck Daredevil

Gra Monster Truck Daredevil

Każdy problem z Monster Truck Daredevil skontaktuj się z nami: [email protected] (usuń xxx)

GRY FOC - GRATIS ZA DARMO www.FocGames.com - www.FreeOfChargeGames.com

Zagraj w Monster Truck Daredevil online (darmowa gra online). Graj w Daredevil Monster Truck za darmo na największej darmowej stronie na świecie. Gry 3D, Gry Shockwave 3D, Gry samochodowe

Prowadź swój rower, rób sztuczki i zbieraj punkty!

Strzałka w górę = przyspieszenie Strzałka w dół = hamowanie Strzałka w lewo = odchylenie w lewo Strzałka w prawo = odchylenie w prawo A, S, D = sztuczki

Czy potrzebujesz pomocy? Spójrz na naszą instrukcję gry.

Powiedz nam, co myślisz o Dare Devil. Pozostaw komentarz lub podziel się wskazówkami.

Musisz się zalogować, aby opublikować komentarz!

Zarejestruj się lub zaloguj

Graj w darmowe gry online na Juegos.com!

Juegos.com zawiera zabawne gry dla całej rodziny! Setki darmowych gier na wyciągnięcie ręki, bez względu na to, czy jesteś dzieckiem, czy dziadkiem, nowicjuszem lub ekspertem. Wypróbuj gry akcji dla poszukiwaczy przygód, gier gotujących dla smakoszy lub faworytów całej rodziny, takich jak strzelanka bingo, bingo i 3 z rzędu! Jeśli lubisz wyzwania, ćwicz mózg w trudnych grach logicznych, takich jak Mahjong lub zaproś swoich przyjaciół do rywalizacji w grach wieloosobowych online. Graj w gry łatwe do zrozumienia, ale rozkosznie trudne do opanowania. Z grami dla dzieci, grami dziewcząt i grami sportowymi po mansalvę, jest mnóstwo gier dla wszystkich. Odkryj łup darmowych gier online z Juegos.com!

Juegos.com ma największą kolekcję bezpłatnych gier online. Każdego dnia dodajemy nowe gry!

Copyright © 2018 SPIL GAMES Wszelkie prawa zastrzeżone.

Daredevil: The Man Without to retro gra wideo o bohaterach. Platformówka akcji z kick-skoku z bardziej nieprawdopodobnym superbohaterem Marvela, niewidomym prawnikiem o zwiększonych zdolnościach i zmysłach.

Naciśnij [ENTER], aby rozpocząć / zatrzymać.

Do grania wymagana jest tylko klawiatura. Udawaj, że twoja klawiatura jest kontrolerem gier. Sprawdź ustawienie kontrolera, klikając ikonę "klawiatury" u dołu gry. Zostanie wyświetlone mapowanie kontrolera na klawiaturę. Na przykład A = Z, oznacza, że ​​przycisk "A" na kontrolerze jest równy klawiszowi Z na klawiaturze. Możesz także zmienić domyślne mapowanie klawiszy.

D-PAD = [Strzałki] na klawiaturze

Przycisk A, B, L, R = [Z], [X], [A], [S] na klawiaturze

START, SELECT = [Enter], [Backspace] na klawiaturze

Dowiedz się, co robi klucz. Jakiś klucz nic nie robi.

ZAPISZ postęp w dowolnym momencie, najeżdżając myszką na grę, która pokaże wiele ikon na dole gry, kliknij "Ikona strzałki w dół", aby zapisać plik na komputerze lokalnym, a następnie wróć i załaduj go, klikając przycisk "Ikona strzałki w górę".

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map