gra do grania

gra do grania

Odwiedź sekcję strzelanek, aby zagrać w najlepsze strzelanki w Internecie. Graj jako snajper lub żołnierz i eliminuj wrogów za pomocą różnych broni. Pokonaj zombie i wrogich żołnierzy, zanim dotrą do ciebie.

Graj w stare i klasyczne gry, które oznaczały erę w historii gier wideo. Gry te odniosły sukces w swoim czasie i nadal są popularne wśród osób, które grały je w dzieciństwie.

Pac man

Sonic the Hedgehog

Street Fighter

Gry Tamaсo

Gry według stylu

Sokoban 3

Piłka nożna 2

Space Invaders

Warp 1.5

Hexxagon

Boulderdash

Wyjmij samochód

Blok lodowy

Mahjong

Tux On The Run

Maniac Racers

Space Masters

Dug Out

Znajdź gracza, wybierz siłę strzału, a następnie kierunek i. Policz kosze.

Za pomocą kliknięcia myszy można generować nowe gry, z wszystkimi możliwymi odmianami, na podstawie typowej karty 52 kart.

Gry do wypełnienia kolorów takich jak tetris z dżdżownicą

Antymaterialna gra wojenna z obrazami 3D Bryce'a

Szybka gra bloków do budowania zamkniętych linii.

Klasyczna gra zręcznościowa, której nie trzeba przedstawiać

Gra w pasjansa, aby wyeliminować równe pary żetonów

Z klasycznych gier stołowych dla dwóch graczy

Orientalna gra w stół i żetony

Flashowa gra strategiczna i podbój

Gra dla dwóch graczy "worms9quot;

Z jaką flagą zamierzasz grać w piłkę nożną?

- Na stronie "Lista według wielkości gry" gry są sortowane według wielkości ich plików; Ta strona pozwala przetestować szybkość modemu w sposób porównawczy: Jeśli na przykład plik 25k trwa 5 sekund, aby pobrać do swojego systemu, zestaw 250K jest opóźniony 50 sekund, aby załadować w przeglądarce. Na ten czas ma wpływ kilka czynników oprócz modemu, usługi połączenia z Internetem, lokalizacji itp. Ta strona pozwala Ci zorganizować swój czas.

Większość gier wymaga przeglądarki z JAVA; jeśli twoja przeglądarka jest stara, spróbuj jeśli pobierzesz java mniejszą grę. Jeśli to nie zadziała, twój system potrzebuje nowej przeglądarki!

Wersja 5 i najnowsze przeglądarki, szybkie połączenia; kabel, DSL itp. nie stanowią problemu.

- Gry są wymienione według stylu lub kategorii na stronie "Lista według stylu",

- Na stronie Ulubione gry są wymienione w kolejności preferencji; najciekawsze i najlepiej zaprojektowane są na pierwszym miejscu. Oczywiście preferencje zmieniają się wraz z wiekiem, płcią, wykształceniem itp. i każdy zamówiłby je na swój własny sposób.

- The "gry java" działają jak inne okna; pamiętaj o tym kursor musi wejść w obszar gry i musi zostać aktywowany poprzez kliknięcie lewym przyciskiem myszy . W ten sposób gra jest aktywowana i reaguje na polecenia klawiatury lub ruchy myszą. Gry Flash wymagają "plug-in9quot; Flash, który można pobrać za darmo ze strony Macromedia.com; Najnowsze przeglądarki mają już zainstalowany Flash.

- Gdy gry nie są używane zgodnie z instrukcjami, mogą przestać działać, a nawet zablokować przeglądarkę. Jeśli zauważysz, że gra nie działa poprawnie, ponownie załaduj okno, używając odpowiedniego wyboru w menu przeglądarki (Odśwież).

- Niektóre gry wymagają dużej ilości pamięci i / lub zasobów systemowych; Jeśli masz problemy z grą, zamknij inne programy, aby uwolnić zasoby. Można również przyspieszyć przeglądarkę usuwając pliki tymczasowe i czyszczenie nawigacji menu Historia - Herramintas (narzędzia) - opcje (Opcje internetowe).

- Wszystkie gry zostały przetestowane i działają z Internet Explorer 5, a na pewno działają z nowszymi przeglądarkami.

- Jeśli preferencji jest Inglés, potem grać w darmowe gry na freegames.ws który obejmuje gry wideo, gry online, karty, Arkada, wyżywienie, dzieci, komputer i inne gry komputerowe do gry w Internecie ..

Ta strona jest najlepiej oglądana w rozdzielczości 3200 x 2400 na monitorze plazmowym 42" ; o).

Zagrane dzisiaj: 559

Całkowita rozgrywka: 26 771 808

Gracze online: 12

Cześć! Mam nadzieję, że dobrze się bawisz, grając w darmowe gry online na juegos44.com, pracujemy nad tym, aby dobrze się bawić i wybrać nas, gdy szukasz gier w Internecie.

Klasyczna saga Crush Candy jest teraz na twojej ulubionej stronie! Użyj myszki, aby zagrać, zebrać cukierki i sprawić, by zniknęły! Jeśli dodasz więcej niż 3 cukierki, otrzymasz bonus.

(Grane: 144,731 razy)

Dostrój samochód Phineas i Ferb, jak chcesz, a następnie wybierz obwód i wskocz do biegu. Wygraj na wszystkich poziomach i zostań najlepszym biegaczem na świecie.

(Grane: 139,190 razy)

Pomóż Hulkowi stworzonemu w formie laika, aby opuścił miasto, które chce go schwytać. Użyj myszki, strzałek i spacji, aby zagrać i wygrać tę niesamowitą grę.

(Grane: 21 582 razy)

Gry 3D, w których będziesz musiał wypełnić kostkę rubika w jak najkrótszym czasie iw 3D! Istnieje wiele trybów 2, 3, 4 i 5 twarzy.

(Grane: 21,523 razy)

Pomóż Ben 10 uciec, nie będąc widzianym z tego przerażającego więzienia dla kosmitów! Użyj strzałek, aby się poruszać i nie daj się dotknąć laserem.

(Grane: 70 473 razy)

Gry dla dziewczyn, w których musisz zdobyć najlepszą fryzurę dla tego pięknego arielka, zanim stanie się małą syrenką. Użyj myszki, aby zagrać i zdobyć.

(Grane: 5 882 razy)

Tym razem nasza wspaniała przyjaciółka i kucharka Sara potrzebuje nas, aby pomóc jej w zdobyciu najlepszych babeczek na wesele! Użyj myszki i postępuj zgodnie z instrukcjami.

(Grane: 41,634 razy)

Gry pielęgnacyjne, w których będziesz musiał zrobić tego pięknego kota, mają całkowicie naprawione usta! Użyj myszki, postępuj zgodnie z instrukcjami i spraw, aby ten kot był prawdziwym ja.

(Zagrano: 4 430 razy)

Barbie, jak piękna lalka, pojawia się we wszystkich magazynach, ale tym razem jest to okładka bardzo ważnej! W tym celu musisz nadrobić, przeczesać i naprawić, jak chcesz.

(Grane: 41 935 razy)

Dziewczyna Minnie Mickey potrzebuje cię, żebyś pokolorował ją i wszystkie jej zdjęcia, by przekazać je Mickeyowi! Użyj myszki, aby wygrać tę wspaniałą grę.

(Grane: 21.006 razy)

Bob Sponge jest w super misji i musisz pomóc mu osiągnąć swój cel. Przejdź wszystkie poziomy i odkryj, kogo musisz zapisać.

(Grane: 67106 razy)

Doskonała gra mario bros, w której musisz pokonać wszystkie poziomy, przeskakując przez pola i zabierając diamenty. Ale bądź ostrożny, bo pudełka się zapalają i raz.

(Odtwarzane: 36 873 razy)

Gry przygodowe, w których musisz przejść wszystkie poziomy tej gry, uciekając z więzienia na każdym poziomie, zbierając złote torby i będąc tym samym.

(Grane: 16 723 razy)

Doskonała gra akcji i przygód, w których musisz osiągnąć poziom, atakując wrogów. Użyj liter A, S, W, D, aby przenieść i J, K, L do ataku.

(Rozegrane: 8 071 razy)

W tej niesamowitej grze musisz przejść każdy z poziomów niszcząc wrogie oddziały. Użyj myszki, aby ustawić wojska i rozpocząć bitwę o ziemię.

(Grane: 17 534 razy)

Apokalipsa zombie nadchodzi i musisz walczyć z nimi wszystkimi za pomocą swojej broni! Użyj myszki, aby celować i strzelać !! Przejdź przez wszystkie poziomy, a będziesz bezpieczny.

(Grane: 41 307 razy)

W tej przygodzie będziesz musiał pokonać wszystkie poziomy tej gry, używając strzałek, aby poruszać się i przechodzić przez księżyc bez obcięcia cię przez obcych! ,

(Grane: 17,433 razy)

Gry wyścigowe, w których głównym celem jest wydostanie się na pierwsze miejsce w każdym wyścigu. Użyj strzałek i litery X, aby zagrać.

(Grane: 11,236 razy)

Gry motocyklowe, w których będziesz musiał poruszać się z pełną prędkością za pomocą strzałek. Skacz z klawiszem spacji i numerami 1,2,3,4 do piruetów.

(Grane: 11 608 razy)

Przy tej okazji będziesz musiał przejść wszystkie poziomy tej gry, obracając świat, aby móc złapać monety i dotrzeć do tyłu swojego ptaka! Użyj strzałek, aby zakręcić i wygrać.

(Grane: 6,674 razy)

Użyj myszki, aby rzucić tego małego zielonego chłopca do basenu. Wykorzystaj swoje umiejętności i pomyśl, zanim zaczniesz działać, aby osiągnąć swój cel.

Ў Darmowe gry do grania online!

3151 Darmowe gry

Zadbaj o swoje rośliny i zwierzęta i zbuduj wymarzoną farmę!

Ku czci świętego Fermina cieszyć się grą Ekstremalne Pampeluna 2 mбs rбpido uruchomić jak można przed byka, krąży po Europie poprzez różne ekrany, uników obstбculos i poczuć adrenalinę obchodów San Fermнn.

Zorganizowano wielki turniej, aby wiedzieć, kto jest najpotężniejszym w sztukach walki, uczestniczyć i pokazywać, że jesteś najlepszy.

Pomóż misjonarzom i kanibalom przejść przez rzekę, uważając, aby misjonarze zostali pochłonięci, jeśli są mniej liczni.

O nie! Dee Dee zainfekowała komputer Dextera, musisz pomóc mu w walce z wirusem, prowadząc go przez system.

Wymieniaj części między medabotami i odkrywaj umiejętności każdej ze stron.

Nasz przyjaciel pancho chce dostać się do nieba, ale gdy próbuje się wspiąć, znajduje przeszkody, pomaga usunąć przeszkody w logiczny sposób, aby mógł wspiąć się na chmury.

Gry, w których deberбs usunąć wszystkie klocki z planszy z imбgenes World of Warcraft łączący dwie pasujące płytki z misje w trybie online, masz kilka poziomów deberбs kompletne.

Walcz z wrogami na różnych poziomach i staraj się przetrwać.

Zabawna gra, w której możesz rywalizować z kimś, kto osiąga najlepszy wynik. Wybierz SpongeBob lub Patrick i zacznij grać w gry park rozrywki i zdobywaj punkty.

Kolejna wersja Tetris.

Świetna gra w pokera, w której musisz mądrze obstawiać i wygrać wszystkie możliwe pieniądze. Wygrywasz grę, gdy pozostawisz wszystkich innych graczy bez pieniędzy.

Zostań najlepszym pokerzystą w całym regionie, musisz zdobyć wszystkich mistrzów pokera, aby to osiągnąć.

Bardzo wciągająca gra, kontynuacja klasycznego Bombermana, który składa się z 4 trybów i przynosi wiele nowych mocy.

Zabierz swojego przeciwnika poza kółko i zdobywaj punkty i zostań mistrzem Super Sumo.

Celem gry jest zebranie komórek energii i uniknięcie lasera.

Zbierz ładunki radioaktywne, aby osiągnąć masę krytyczną i zniszczyć wrogów.

Bardzo wciągająca gra, w której jesteś dinozaurem, który zjada bąbelki, które spadają, twoim celem będzie zjedzenie jak największej ilości bąbelków, ale uważaj, nie wszystkie są dobre.

Walcz z ręką w rękę i uderzaj przeciwnika w najbardziej odważne gry online w boks.

Zrelaksuj się, weź głęboki oddech i wyostrz swój cel, rzucając piłkę w darmowe gry online w kręgle.

Zmierz odległość, wiatr, pochylenie i rzuć piłeczkę tak dokładnie, jak to możliwe w naszych grach w golfa.

Przygotuj się na ten rok 2010 i nie przestań być super szykowny !!

Pomóż tym małym księżniczkom wybrać najlepszy mundur do rozpoczęcia zajęć. Powodzenia!

Ta zabawna para nie jest jeszcze gotowa na super zabawną przygodę motocyklową. Pomóż im ubrać się z czymś naprawdę odpowiednim !!

Pomóż Rosa przygotować pyszny obiad, aby cieszyć się ze swoim kochankiem. Przygotuj się, aby zobaczyć, jak dobrze przygotowujesz włoskie jedzenie.

Pomóż Filippo przygotować steki i warzywa na przyjęcie z grillem.

Wyobraź sobie, że Twoi przyjaciele wrócą do domu i będziesz musiał gotować Lasagnę, tutaj dowiesz się, jak to się robi. Jeśli w grze motyle motyle, po prostu kliknij, aby je znikać.

32 gry do grania w domu (dla dzieci i dorosłych)

Wybór bardzo zabawnych zajęć dla całej rodziny.

Nuda to stan przejściowy, w którym nie mamy nic do roboty i w którym zaczynamy się zastanawiać i odwracać głowę. Ponadto powoduje zmęczenie oraz negatywny i pesymistyczny nastrój.

Nuda może pojawić się u dorosłych, ale także u dzieci. A kiedy czują się znudzeni, zaczynają szukać sposobów rozrywki, czasem nawet zachowują się źle, próbując zwrócić na siebie uwagę. Dlatego ważne jest, aby dzieci czuły się pobudzone i dobrze się bawić. W ten sposób dodatkowo Pobudzają także Twój mózg, dobrze się bawiąc.

W poniższych wierszach znajdziesz lista pomysłów na zabawę i zabawę, gdy jesteś w domu lub dla dzieci, aby się dobrze bawić. Staraliśmy się, aby te działania były zróżnicowane, a przede wszystkim bardzo rozrywkowe.

Układanie puzzli to klasyk gier domowych, i w zależności od złożoności może to zająć kilka dni. Będzie Cię to zajmowało i jest idealne dla wszystkich grup wiekowych. Są prostsze i bardziej złożone łamigłówki. W polu zwykle pojawia się zalecany wiek jego użycia.

Kolejny klasyk gier planszowych, który może zgromadzić całą rodzinę w bezprecedensowej walce konkurencyjnej. Bez względu na to, kto wygra, ważne jest, aby dobrze się bawić w towarzystwie. Istnieje wersja dla dorosłych i dla dzieci (zwana Monopoly Junior). Bądź ostrożny, ponieważ jeśli nie jest dobrze zarządzany, gra może zakończyć się gniewem i kłótniami.

Stratego to legendarna gra planszowa, nie polecana dla dzieci, ale dla dorosłych. Jest idealny dla osób, które lubią symulować wojny, w których inteligencja i strategia (jak wskazuje nazwa) są niezbędne, aby zwyciężyć w wojnie.

Idealny dla dzieci. Do tej gry niezbędne są białe koszule i farby na t-shirty. Gra jest prosta: musisz wybrać różne kolory i różne obiekty o różnych kształtach. Na przykład duży pieprz. Przecinasz go na pół i kładziesz część, którą wycinałeś w farbie, by działała jak pędzel. Następnie bierzesz pieprz i kładziesz go na koszulce, jakby to był znaczek, a tam jest ładny kwiatek. Kreatywność zależy od każdego.

Do tej gry potrzebne są tylko kolory i kartka papieru. Następnie musisz narysować drzewo (tak piękne, jak to możliwe) i umieścić nazwiska członków rodziny na każdym oddziale. Możliwe jest również umieszczanie zdjęć zamiast wpisywania nazwiska każdego członka rodziny.

Gry karciane są również wskazaną opcją dla każdego wieku. Dla dorosłych pokera może być bardzo zabawne, ale dzieci mogą grać, na przykład, aby znaleźć partnerów.

Spotkania rodzinne lub specjalne okazje są idealne, aby zjednoczyć całą rodzinę i spędzić wspaniałe chwile w towarzystwie. Po dobrym obiedzie zawsze fajnie jest grać w bingo. W wielu sklepach można znaleźć bingo, na przykład klasyczne "chińskie sklepy".

Jeśli masz małe dzieci, możesz mieć w domu klasyczne piłki z "basenów piłek", ale można także użyć inny typ małe kulki. Ideą gry jest złapać kosze ubrania i oddanie różne wyniki w zależności od odległości od miejsca, gdzie stał strzelec je .. Najbliższy być warta 50 punktów, drugi 100, a drugi 150. Gra polega na rzucanie bale i policzyć wynik osiągnięty po 5 próbach dunk.

Aby spędzić czas ze swoimi dziećmi, możesz zrobić kolaż, która polega na wklejaniu na tkaninie, papierze lub innej powierzchni innych materiałów, takich jak papier, tkanina, fotografie itp. Kreatywność zależy od każdego, ale ponieważ masz pojęcie o tym, co chcesz zrobić, a kolaż jest zbudowany, satysfakcja będzie wzrastać.

Aby maluchy mogły grać w małe samochody, możliwe jest stworzenie obwodu lub miasta na ziemi z kolorową taśmą. Każdy może zbudować to, czego chce. Zabawna działalność nie tylko podczas tworzenia, ale także cieszy się, gdy jest budowana, ponieważ maluchy mogą używać go jako obwodu do swoich samochodów.

Istnieją różne gry, które mogą pomóc małym i nie tak małym ćwiczeniom umysłowym, na przykład gry treningowe mózgu. Ale w tych chwilach znudzenia można też wypełnić zupę listów.

Każdy lubi grać w chowanego, ale do tego ideałem jest mieć duży dom. Ta gra jest przeznaczona dla najmłodszych, ale być może zachęci się również dorosłych do zabawy.

Bardzo zabawna gra to ciemny pokój. Osoba musi czekać na zewnątrz, podczas gdy inne chowają się i gasną, aby pomieszczenie było ciemne. Kiedy już się ukryją, ostrzegają chłopca, aby wszedł i ich szukał. Gdy znajdzie się w środku, musi je znaleźć i odgadnąć, kim jest, a także wypowiedzieć jego imię. Gra kończy się, gdy wyszukiwarka znajdzie wszystkie ukryte.

Ta gra jest typowa dla każdej żywej istoty. Składa się z osoby (tej, która kieruje grą), która wypowiada zdanie: "Rozumiem, widzę ...", a drugi (lub inni) pyta: "Co widzisz?" Pierwszy (ponownie) mówi: "Jeden mała rzecz ... "Inni pytają:" Co to za mała rzecz? " Pierwszy mówi: "Mała rzecz, która zaczyna się od litery. " Zgodnie z listem, który mówi, inni muszą dowiedzieć się, jaki przedmiot, który jest w zasięgu wszystkich, jest tym, który wybrał osoba kierująca grą.

Aby zagrać w tę grę, musisz wziąć torbę i wprowadzić przedmioty, które znajdziesz w domu: Mała kulka, długopis, wypchane zwierzę ... W takim razie trzeba bandażować oczy drugiej osoby, która musi odgadnąć, jaki to jest obiekt. Jest zalecany od ponad pięciu lat.

16. Kto śmieje się ostatni, śmieje się najlepiej

Dwie osoby powinny siedzieć przed sobą i patrzeć sobie w oczy bez śmiechu. W momencie, gdy jeden z dwóch śmieje się, przegrywa. Prosta gra, która nie wymaga niczego oprócz chęci spędzenia wolnego czasu, a poza tym jest zabawą.

Twister to zabawna gra, którą z pewnością wszyscy znają. Polega na umieszczeniu rodzaju plastikowego dywanu z kolorowymi okręgami. Następnie musimy wykonać rzut tak, aby strzałka wskazywała na kolor, który musimy nadepnąć, a my musimy umieścić jednego z członków w kręgu tej tonalności.

Aby zrobić domowej roboty Twister, obejrzyj ten film:

Dzieci i dorośli lubią śpiewać, a granie na karaoke jest zawsze dobrym sposobem na spędzanie czasu, szczególnie dla tych, którzy czują namiętność muzyki i mają dobry głos.

Wildlife to gra karciana, w której trzeba mieć pod ręką kilka groszy. To się nazywa fauna, ponieważ każdy gracz musi nauczyć się dźwięku zwierzęcia. Następnie karty są rozdawane pojedynczo, a kiedy dwóch graczy ma karty, muszą wyrazić dźwięk zwierzęcia, którego się nauczyli. Pierwszy, który to robi, wygrywa monetę od drugiej.

Gra polega na wykonaniu kręgu krzeseł. Jest idealny do grania jako rodzina lub z grupą przyjaciół. Jeśli gra 11 osób, musi być jedno krzesło mniej, czyli dziesięć. Następnie brzmi muzyka, a kiedy się zatrzymuje, uczestnicy muszą usiąść. Ten, który nie czuje, zostaje wyeliminowany. Gra przesuwa się do przodu i usuwa kolejne krzesło, a muzyka znów gra.

Uczestnicy siedzą na krześle, boso. Umieszczają kawałek liny przywiązany do stóp (lina przywiązana końcami do kostek). Następnie powinieneś spróbować zawiązać węzeł. Pierwszy, który to osiągnie, wygrywa. Dla dorosłych i dzieci powyżej 10 lat.

Gra, która pozwala korzystać z pamięci. Chodzi o odtworzenie listy zakupówa. Pierwszy powinien powiedzieć: "Pochodzę z supermarketu i kupiłem pomarańcze". Następnie każdy gracz musi powtórzyć zakupione wcześniej produkty i dodać jeszcze jeden. Ten, który zawodzi, zostaje wyeliminowany, a gra trwa, dopóki pozostanie tylko jeden uczestnik.

Czytanie opowieści jest zawsze zabawne, zwłaszcza gdy są bardzo małe. Oczywiście musi to być osoba dorosła, która ją czyta i jeśli to możliwe, udramatyzować ją i umieścić w kontekście, aby maluchy weszły w tę historię.

Maluchy również lubią się ubierać, zwłaszcza jeśli mają kostium, który im się podoba. Bez kilku osób mogą wymieniać się rolami i bawić.

Istnieją gry wideo, które mogą być naprawdę zabawne, gdy jesteś w grupie, szczególnie te, które są odtwarzane, na przykład z Wii, i w których musisz być aktywny, aby symulować rzeczywiste sytuacje.

26. W poszukiwaniu zaginionego skarbu

Istnieje możliwość ukrycia kilku skarbów w całym domu, a dla najmłodszych w poszukiwaniu ich. Możesz dać im widoczne wskazówki lub narysować mapę, aby była bardziej interesująca.

Kółko i krzyżyk to jedna z klasycznych gier, w którą można grać w dowolnym miejscu. Konieczne jest posiadanie planszy (nawet jeśli jest to wyobrażenie), aby umieścić karty w postaci matrycy 3x3. Frytki mogą być orzechami, kulkami lub dowolnym obiektem, który jest w domu. Pierwszy, który zdobędzie linię trzech żetonów, wygrywa.

Budowanie łodzi, kwiatów lub papierowych samolotów jest również opcją, którą dzieci mogą cieszyć się i bawi. W przypadku samolotów jest to szczególnie zabawne, gdy trzeba je latać.

Gra w telefon jest świetna dla najmłodszych i im więcej, tym lepiej. Musisz umieścić dzieci w Internecie i myśleć o stosunkowo długim wyroku. Następnie każde dziecko musi powiedzieć to zdanie w sekrecie temu, które jest obok niego, aż dotrze ono do ostatniego, który je wypowiada. Wiele razy początkowa fraza jest zniekształcona i kończy się innym zdaniem.

Domino to gra, która przemawia do dorosłych, ale także do dzieci. Idealnie jest grać w wolnym czasie i możesz tworzyć prawdziwe konkursy.

Podczas gry należy uważać na meble, więc jest to idealne rozwiązanie, jeśli w domu lub na działce jest ogród. Składa się z robienia piłek ze skarpetkami i używania ich tak, jakby były bronią.

W przestrzeni, w której nie ma niebezpieczeństwa zerwania czegokolwiek, można wziąć puste butelki i umieść je tak, jakby były szpilkami do gry w kręgle. Następnie za pomocą kulki (najlepiej plastikowej) trzeba powalić przedmioty.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

70 − = 62

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map