endemolowe produkcje

endemolowe produkcje

Endemol Spain tworzy cztery kanały własnej produkcji na YouTube

Endemol Hiszpania i producentów, które tworzą (Zeppelin telewizor o przekątnej TV, Gestmusic i Linze TV), twórcy udanej formacie jak „Big Brother”, „Twoja twarz dźwięki”, „Elizabeth”, „Miłość jest zawsze”, „Ty Big Day „i” Fama Bailar!”, to wyłącznie cyfrowy launch rozpoczęła konsument cztery kanały własnej produkcji na YouTube.

Po raz pierwszy ważny producent stawia na YouTube, który ośmiela się tworzyć ekskluzywne treści na platformę Google. Endemol jest obecnie liderem w produkcji treści audiowizualnych w Hiszpanii i informuje, że wszystkie zasoby niezbędne do powodzenia tego nowego projektu.

Endemol stworzył Tuiwok Studios i cztery kanały do ​​dystrybucji twoich treści na YouTube: komedia, rzeczywistość, talent i styl. W tych kanałach będziemy mieć dostęp do listu do wielu ekskluzywnych programów. Znajdziemy tam monologi jednych z najlepszych komików w kraju, uczestników "Big Brother", szkoły Sergio Alcover, "A punto con Marbelys", "Cocina con Colomina", "Sexploradores" i wielu innych.

Ale to nie wszystko, ponadto Endemol Hiszpania będzie wspierać techniczne i profesjonalne wsparcie dla znajomych YouTubers jak JP Redhead, Dickstroyers, Mr Curricé, Rush Smith, Luzuvlogs czy ManelVideoblog, aby mogli się rozwinąć.

To dobra wiadomość, ponieważ widzimy, jak Google powoli przekonuje producentów konwencjonalnych, by przeskoczyli na swoją platformę dystrybucji audiowizualnej, aby wypełnić YouTube wysokiej jakości treścią. Mamy nadzieję, że więcej hiszpańskich producentów zostanie zachęconych do obstawiania w serwisie YouTube, a także do sprzedaży serii w Google Play.

Udostępnij Endemol Spain tworzy cztery kanały własnej produkcji na YouTube

Udostępnij Endemol Spain tworzy cztery kanały własnej produkcji na YouTube

Endemol uruchomi sieć kanałów premium

Dzięki zainwestowaniu ponad 30 milionów euro inicjatywa ta stworzy sieć kanałów premium na YouTube i innych platformach, inwestując w oryginalne produkcje wysokiej jakości, licząc na najlepsze talenty i współpracę z międzynarodowymi markami.

Endemol, największy producent rozrywki na świecie, ogłosił dziś inwestycję o wartości ponad 30 milionów euro w Endemol Beyond, nowy globalny projekt będzie częścią działań cyfrowych już prowadzonych na kilku rynkach.

Endemol Beyond utworzy Network Premium, która połączy międzynarodowe i lokalne kanały grupy na platformach takich jak YouTube, Yahoo, AOL, MSN, Dailymotion i inne.

Ten nowy projekt będzie inwestował w wysokiej jakości produkcje, licząc na najlepsze talenty i rozwijając umowy z międzynarodowymi markami dla kanałów sieciowych, klasyfikowane według gatunku, i obejmują komedię, rozrywkę, modę, kino i wiele innych. Sieć będzie również miała wysokiej jakości programowanie zewnętrzne pozyskiwane od stron trzecich.

Ten nowy projekt leży u podstaw biznesu treści Endemol, opierając się na globalnej kreatywności firmy, jej markach i własności intelektualnej, aby tworzyć rozrywkę i wykorzystywać ją na wszystkich możliwych platformach.

Endemol Beyond przyspieszy rozwój istniejących grupowych "hubów" wideo z siedzibą w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii oraz umożliwi wejście na rozwijające się rynki na całym świecie. Wiadomości zostaną ogłoszone później.

Endemol już uruchomił na Youtube ponad 100 kanałów na rynkach międzynarodowych. Obejmuje to Niemcy, gdzie lokalny HUB pojawił się w 2012 roku i działając pod marką Endemol Beyond, został szybko rozszerzony o produkcje dla takich partnerów jak Youtube, Yahoo, McDonalds, Sony Music i Mazda.

Georg Ramme, który jest odpowiedzialny za niemiecki projekt, będzie dyrektorem generalnym Endemol Beyond Intermacional, podlegającym bezpośrednio Kościołowi Lucasa, Głównemu Doradcy w dziale Commercial Group.

Tim Hincks, prezes Endemol Group, stwierdził, że "Endemol to więcej niż świetna firma telewizyjna, jesteśmy twórcą treści dla wszystkich platform i chcemy zainwestować w naszą kreatywność i własność intelektualną, aby kontynuować innowacje. To rozszerzenie naszego zaangażowania w cyfrowe wideo online jest jedną z najbardziej ekscytujących inicjatyw, które Endemol rozpoczął, a my mamy międzynarodową sieć, talent i wyobraźnię, aby móc zrealizować ten projekt na całym świecie ".

Lucas Church, główny doradca Business Group, powiedział: „Endemol Beyond przyspieszyć rozwój naszego cyfrowego biznesu na całym świecie, budując globalną sieć połączoną według gatunku, z dużych kanałów premium na wszystkich głównych platformach. To nie tylko daje większą wymiar Endemol jako twórcy treści, ale także pozwalają nam na tworzenie i bezpośredniej interakcji z fanów na całym świecie dla naszych międzynarodowych marek, i to jest bardzo ważne dla nas Georg, z udokumentowaną w tej dziedzinie oraz ich wiedzy i doświadczenia, aby koordynować tę inicjatywę na całym świecie”.

Georg Ramme, CEO Endemol Beyond International, dodał: „Beyond uruchomienia Endemol pozwalają nam inwestować w nową generację treści i talent jednoczesnym promowaniu globalnej kreatywność, marki i grupy własności intelektualnej. W ramach lidera w tworzeniu, produkcji i eksploatacji premii firmę rozrywki, ta nowa inicjatywa nie mogła być bardziej solidnie umieszczone w szybko rozwijającym się rynku cyfrowego wideo. "

Pilar Blasco, CEO Endemol Hiszpanii, wyjaśnił, że „zaangażowanie grupy Endemol światowej wraz z uruchomieniem tej sieci i inwestycji początkowej ponad 30 milionów euro, wzmacnia zaangażowanie już poczynione od początku roku Endemol Hiszpania, wraz z rozpoczęciem studiów Tuiwok, która już prawie 60 kanałów, 30 milionów odwiedzin miesięcznie i 3 mln abonentów. Siła grupy pozwoli nadać nowy wymiar do naszego projektu i stworzyć oryginalną treść na rynku międzynarodowym i dać nasze nowe YouTuberów i lepsze możliwości. "

Ogólnoświatowa sieć kreatywnych firm rozrywkowych

Endemol to największa niezależna firma produkująca telewizory i telewizory cyfrowe na świecie. Obejmuje globalną sieć ponad 80 firm w 31 krajach i ma siedzibę w Amsterdamie, w Holandii.

Endemol współpracuje z około 300 nadawcami, platformami cyfrowymi i licencjobiorcami na całym świecie i obejmuje wszystkie elementy rozrywki, w tym rozwój, produkcję, marketing, dystrybucję i zarządzanie franczyzą.

Firma produkuje rocznie około 20 000 godzin treści w różnych gatunkach, w tym w telewizji rozrywkowej, reality show, teleturniejach, komediach, dramacie, sporcie, dokumentach, animacjach, funkcjach i filmach fabularnych. Jego dorobek obejmuje międzynarodowe hity takie jak Big Brother, Deal or No Deal, Extreme Makeover: Home Edition, Wipeout i The Money Drop. W jej rosnącym portfolio dramatycznym znalazły się m.in. Hell on Wheels, Hot in Cleveland, Leverage, Secret and Day of a Call Girl, Rush i holenderska seria Penoza, która jest obecnie przerabiana jako Red Widow dla ABC w USA.

Endemol jest również jednym z największych na świecie niezależnych dystrybutorów formatów i gotowego programowania, z rosnącą biblioteką ponad 3000 formatów i ponad 24 000 godzin treści. Twórcze zespoły firmy na całym świecie nieustannie opracowują nowe pomysły, które są współużytkowane w sieci Endemol.

W połowie grudnia 2014 roku dwóch liderów światowego przemysłu telewizyjnego - Endemol i Shine Group ogłosiło powstanie nowej firmy, tworząc globalną grupę rozrywkową z bogatym portfolio znanych międzynarodowych hitów, w tym Masterchef, American Idol, Big Brat, Broadchurch, The Money Drop, Peaky Blinders, Grantchester, Deal or No Deal, Wipeout, The Biggest Loser, Black Mirror, Mr. Bean, Więc myślisz, że możesz tańczyć, One Born Every Minute, The Fall, Man vs. Jedzenie i wiele innych.

Основанная в 1994 году, Endemol компания является мировым лидером ďî производству развлекательных телепрограмм, крупнейшим в мире независимым телевизионным продюсером, производителем мультиплатформенных и цифровых продуктов.

Компания шоу производит, заслужившие международную популярность, среди которых Big Brother ( "Большой брат"), Deal or No Deal ( "Сделка9raquo;) Extreme Makeover: Home Edition (" Исключительные перемены: Домашнее издание „) Star Academy („Звездная академия ») Ø Wipeout (” Вайп-Аут9raquo). Постоянно пополняющаяся библиотека Endemol включает такие всемирно известные хиты, ęŕę Home and Away ( «Дома и в пути ") Rush ( "Гонка9raquo;) Córki McLeoda (" Дочери МакЛеода"); Żądza krwi ( "Тугая струна"), Sekretny dziennik call girl ( "Тайный дневник девушки по вызову"), Robin Hood i Nini ( "Робин Гуд и Нини").

Endemol принадлежит 80 компаний в 26 мира странах, включая amerykański, Великобританию, Испанию, Италию, Францию, Германию Ø Нидерланды, Á также Латинскую Америку, Индию, Южную Африку Ø Австралию.

Ежегодно компания производит около 40 000 часов премьерного продукта для около 400 телевещателей и других платформ ďî всему миру. Кроме того, компания производит контент ďî заказу крупнейших мировых рекламных агентств и компаний-владельцев мировых брендов.

Креативные команды компании ďî всему миру постоянно развивают новые идеи, которые потом реализуются во всех других компаниях Endemol. Endemol обладает постоянно пополняющейся библиотекой в ​​более чем 2000 форматов и около 22 000 часов контента разных жанров, включая развлекательные программы, реалити-шоу, игровые шоу, анимацию, комедию и фильмы.

Дистрибуционное подразделение Endemol Worldwide Distribution имеет офисы в Лос-Анджелесе, Лондоне, Париже, Сиднее, Риме, Мадриде, Гонг Конге и работает с известными во всем мире шоу, такими как Home and Away ( «Дома и в пути„) Extreme Makeover: Home Edition ( "Исключительные перемены: Домашнее издание"), Wipeout ( "Вайп-Аут9raquo;) Córki McLeoda (" Дочери МакЛеода ") Rush (" Гонка9raquo;) dziennik call girl ( „Тайный дневник девушки ďî вызову» ), Hi-5, Na wysokiej fali ( "Большая волна") Ø małżeństwa ref ( "Рефери в браке") Джерри Сайнфелда.

Присутствие Endemol в мире растет. В конце 2009 года компания приобрела 100% Tiger Aspect, Darlow Smithson Ø Tigress - трех лидирующих международных продакшн-компаний, штаб-квартиры которых расположены в Великобритании. Компании обладают диверсифицированным портфолио, включающим криминальные драмы, комедии, анимацию, детские, развлекательные телепрограммы, документальные фильмы, докудрамы и художественные фильмы.

Firma Endemol została założona w 1994 roku w wyniku fuzji firm telewizyjnych, których właścicielem są Joop van den Ende i John de Mol, nazwa wywodząca się z połączenia ich nazwisk. Jednym z godnych uwagi sukcesów jest Wielki Brat "reality show", z wersjami w wielu krajach po początkowej wersji holenderskiej. Jednak najbardziej opłacalnym programem dla Endemolu jest Deal or No Deal który został już sprzedany w ponad 100 krajach. Specjalizują się w niedrogich programach, które są atrakcyjne dla menedżerów telewizyjnych w nowoczesnym świecie wielokanałowym, a inne programy Endemol w tym duchu obejmują Przebieralnie, Ready Steady Cook, Siły lądowe, Międzynarodowy Król Sportu, Kosmiczni Kadeci i Fear Factor.

W 2000 roku firma została sprzedana hiszpańskiej firmie telekomunikacyjnej i medialnej Telefonica za 5,5 miliarda euro. W listopadzie 2005 roku, 25% z Endemol została podjęta publiczną i jest od tego czasu notowany na giełdzie Euronext w Amsterdamie pod symbolem EML. W dniu 14 maja 2007 roku pozostałe 75% udziałów Endemol ma-zostały zakupione przez konsorcjum, Edam Acquisition, kierowany przez Mediaset, spółki będącej własnością rodziny Silvio Berlusconiego, włącznie z firmy inwestycyjnej Cyrte, którego zdecydowana większość udziałów jest własnością oryginalny współzałożyciel John de Mol. [1] Konsorcjum Ogłoszony w dniu 6 sierpnia 2007 roku, obecnie w posiadaniu 99,54% akcji To Endemol, po złożenia oferty kupna pozostałych udziałów przeszła na 3 sierpnia 2007 roku; zwrócił się do giełdy Euronext z prośbą o usunięcie Endemolu. [2]

W 2008 roku firma przejęła 51 Minds od Cris Abrego i Marka Cronina, producentów kilku udanych reality show z Block "Celebreality" VH1.

Początkowo znany jako Broadcast Communications - Endemol UK jest jedną z najdłużej działających grup producenckich w Wielkiej Brytanii i zdobył pierwsze prowizje telewizyjne w połowie lat osiemdziesiątych.

Endemol Southern Star jest australijską firmą produkcyjną, która jest wspólnym przedsięwzięciem Endemol i Southern Star Group. Produkuje popularne formaty Endemolu na całym świecie dla Australii, w tym Wielki Brat, Deal or No Deal, i Ready Steady Cook. Ma siedzibę w Australii.

Endemol USA jest amerykańskim oddziałem Endemol z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii. Działa od 2000 roku. Oddział produkuje popularne na całym świecie formaty Endemolu dla głównych amerykańskich sieci telewizyjnych, takich jak Fear Factor, Deal or No Deal i 1 Vs. 100 dla NBC; Extreme Makeover: Edycja domowa, Pokaż mi pieniądze, The One: Making a Music Star, i Ustaw na życie dla ABC; Odsłonięto dla MTV; Wielki Brat i Kid Nation dla CBS i Wipeout dla ABC; i Nocne szaleństwo pieniędzy dla TBS (pod pseudonimem Zablokuj i kluczowe produkcje). Ich najgorsza strategia franczyzy to zdecydowanie Ten która została anulowana po 4 odcinkach. Ostatnia anulowana franszyza z Endemol USA to Fear Factor, który był nadawany przez 6 sezonów; jego pierwszy sezon jest teraz na DVD. Kolejny z ich programów, Wielki Brat ma już dwa sezony na DVD. Podczas gdy Wielki Brat odniosły największy międzynarodowy sukces do tej pory, ich najbardziej udany program w Stanach Zjednoczonych również mógł się skończyć Deal or No Deal lub Extreme Makeover: Home Edition. Oba programy są szalenie popularne i wysoko oceniane. Endemol USA właśnie wystartował Nocne szaleństwo pieniędzy dla sieci TBS kablowej, w której widzowie mogą dzwonić, aby grać w gry i wygrywać nagrody pieniężne. Opiera się on na udanym formacie Endemolu w programie Participation TV. 13 października 2006 r. Endemol USA uruchomił kolejną grę dla NBC, 1 vs. 100 z Bobem Sagetem i zadebiutował jako kolejny zwycięzca rankingu. 14 listopada 2006 r. ABC miało premierę najnowszego dzieła Endemol USA, Pokaż mi pieniądze, z Williamem Shatnerem jako gospodarzem. Nocne szaleństwo pieniędzy został odwołany w październiku 2006 r. po 32 epizodach, w których jego następca, Weź ciasto, premiera 9 lipca 2007 r. i Pokaż mi pieniądze został odwołany w grudniu 2006 r. po wyemitowaniu tylko pięciu odcinków.

Endemol USA właśnie uruchomił swoją najnowszą dywizję, Endemol USA Latino, która produkuje udane spektakle Endemol USA w języku hiszpańskim, jak pokazano w głównych sieciach telewizyjnych w Hispanic. Ich pierwsza produkcja jest Vas lub No Vas w oparciu o popularne Deal or No Deal, aktualnie emitowany na Telemundo. W przeciwieństwie do siedziby Endemol USA w Los Angeles, Endemol USA Latino ma siedzibę w Miami na Florydzie.

W styczniu 2006 roku firma Endemol rozpoczęła produkcję programów w Mumbai w Indiach. Najbardziej udany program firmy do tej pory, The Great Indian Laughter Challenge na STAR One, wystartował w czwartym sezonie w dniu 6 czerwca 2008 r. W dniu 18 sierpnia 2008 r. firma rozpoczęła Bigg Boss 2, drugi sezon indyjskiej wersji popularnego formatu na świecie Wielki Brat, dla kolorów. Endemol pierwszym przedsięwzięciem Indii w fikcję jest Miley Jab Hum Tum, w oparciu o nadzieje i aspiracje sześciu studentów college'u, które planowane jest na antenie STAR One od 22 września 2008. Niedawno wyprodukowano Endemol Fear Factor - Khatron Ke Khiladi dla Colours, nazwany unikalnym konkursem wokalnym Jo Jeeta Wohi Super Star dla STAR Plus, nazwany programem rozrywkowym Funjabbi Chak De na STAR One, nazwany dowcipem Champion Chaalbaaz No.1 dla Sony Entertainment Television oraz pokaz muzyczny w połączeniu z ONZ Mission Ustaad dla 9X. W 2006 roku wyprodukował Endemol Bigg Boss dla Sony Entertainment Television. Inne formaty Endemolu, które zostały wyemitowane w telewizji indyjskiej obejmują Deal No Deal, indyjska adaptacja Deal or No Deal, i Fear Factor India, Oba zostały wyprodukowane dla Sony Entertainment Television.

W 2001 roku firma Endemol weszła do Brazylii, tworząc joint venture z Rede Globo, Endemol Globo. Firma produkuje Big Brother Brazil, w swojej dziewiątej serii i innych formatach, głównie jako segmenty Caldeirão do Huck i Domingão do Faustão. Nawet z Globo jako partnerem, Endemol Globo produkuje również dla innych sieci, takich jak Band, z Na Pressão (pierwotnie Wybierz lub stracić) i É O Amor (Brazylijska wersja formatu międzynarodowego Wszystko czego potrzebujesz to miłość) i SBT z Topa ou Não Topa (lokalna wersja Deal or No Deal).

W 2005 roku firma Endemol weszła do Panamy z sojuszem z MEDCOM Corporation, największą firmą telewizyjną w Ameryce Środkowej. Za pomocą pomocy Endemol powstał The Familion, program do gier oparty na "Deal or no Deal", który jest tematycznie związany z produktami Nestle. W pierwszym sezonie był najpopularniejszym teleturniejem, jaki kiedykolwiek pojawił się w Ameryce Środkowej. Teraz jest emitowany w drugim sezonie.

W 2002 roku Endemol Mexico powstał w sojuszu z Televisa.

W ciągu 3 lat wyprodukowali 7 edycji Big Brother. Pierwsza edycja Big Brother pod hasłem „najbardziej znanym domu w Meksyku” ( „Najbardziej znanym domu w Meksyku”) miał piosenkę byłego zespołu pop Kabah i poprowadził aktualności osobowości Adela Micha, który został nazwany " Wielka Siostra. " Po tej edycji powstała wersja VIP. Gospodarzem tego pokazu był Victor Trujillo, lepsza wiedza o Jego charakterze Brozo, tytułowa piosenka została wykonana przez gości dom, który był częścią wyzwanie.

Trzecia edycja została nazwana "The Plot" z hasłem "Zasady się zmieniają", a Adela Micha wraca do obowiązków gospodarza. Piosenka przewodnia została ponownie zinterpretowana przez Kabah pod nazwą "The Plot". Po tej edycji nastąpiła kolejna wersja VIP z udziałem Veroniki Castro i jej wielkim powrotem do meksykańskiej telewizji. Średnia nazwała ją "Wielkim Vero". Tematyczna piosenka grupy electro-popowej Moenia z piosenką "Your Eyes On Me"

Rok później format powrócił z Big Brother.3R "The Addition" ("Uzależnienie"), a Veronica Castro powróciła do hostii, a RBD zaśpiewała piosenkę przewodnią Addiction. Dla wersji 3R goście domowi byli znani jako "Rebelianci" ("Rebelianci"). W przypadku wersji 3R, były jeszcze dwie edycje wersji VIP, oznaczone jako Część I i Część II, dwie kolejne po sobie nawzajem, w tym samym dniu, w którym zwycięzca Części I został uznany za następną wersję Big Brother VIP. Użyte hasło brzmiało: "Zna nieznanego znanego" ("Poznaj nieznanego znanego"). Piosenkę do tego utworu zrobiła jeszcze raz Kabah z "The Addiction", a Veronica Castro nadal była gospodarzem.

Format Big Brata drastycznie zniknął. Po pierwszej edycji Big Brother i Big Brother VIP, Endemol Meksyk rozpoczęła produkcję Operacion Triunfo ale otrzymał słabe wyniki, ponieważ TV Azteca, głównego rywala Televisa za ADH na powietrzu na podobnym serialu o nazwie La Academia (Akademia). Chociaż Operacion Triunfo był w pre-produkcji o wiele dłużej, niż to było kiedykolwiek Academy, Akademia sprawiły, że do atmosfery znacznie szybciej niż Operacion Triunfo, więc gdy ten przyszedł na, było postrzegane jako „kopia”. W formacie, szkoła zawodnicy Jeżeli badanie nazywa się „Akademia” w Meksyku ta została zmieniona na „Instytutem” (The Institute), więc to nie będzie powodować nieporozumienia z publicznością, a drugi muzycznego reality show.

Endemol Mexico wyprodukował także 2 sezony ick reality show Fear Factor, również posiadające wersje VIP. W pierwszym sezonie gospodarzem był Julio Bracho, ale ponieważ w drugim sezonie miał kontrakt z Telemundo, Gabriel Pontones, który był jednym z domów Wielkiego Brata Meksyku, został gospodarzem Drugi sezon.

Przed uderzeniem w Wielką Brytanię w USA jako Deal or No Deal, Meksyk wyprodukował własną wersję o nazwie Vas lub No Vas hostowaną przez Hectora Sandartiego. Było to cotygodniowe show w soboty, ale ze względu na oceny formatu, który później został zmieniony na dzień roboczy (poniedziałek-piątek), był Vas lub No Vas de Boletazo. Spektakl zakończył się nieco później, ale pod koniec 2006 roku ponownie rozpoczął produkcję, ale tym razem dla Telemundo. Za pomocą zestawu i logo podobnego do wersji NBC, której Telemundo jest częścią, Vas lub No Vas, stworzono Endemol Latino. W roku 2007 oczekuje się, że Endemol Mexico rozpocznie ponownie produkcję Vas lub No Vas na rynku meksykańskim.

Również w połowie 2006 r. Powstał nowy format nazwany The Bar: Przyczyny, który był podobny do Wielkiego Brata, ale oprócz uczestników mieszkających razem w domu, musieli iść do baru w nocy. Co tydzień odbywała się eliminacja i specjalna gwiazda gości, aby przyjść i zaśpiewać w barze. Show nie zakończyło się sukcesem, gospodarz Roberto Palazuelos opuścił serial w połowie z powodu wcześniejszego kontraktu na telenowelę w Miami. Spektakl ma zostać ponownie przeprojektowany i powrócić w 2007 roku.

W 2007 roku Pedro Torres, endemol meksykański showrunner, zamierza przenieść Extreme Makeover: Home Edition do Meksyku. Pokaz będzie zatytułowany "Extreme Change: Your Home". Rozwijają się też, takie teleturnieje jak Pokaż mi pieniądze który w Meksyku zostanie zatytułowany Naucz mnie wełny i Reszta życia nazwany w Meksyku Dla życia Bancomer. Kolejny z formatów, które należy wprowadzić w 2007 roku, nazywa się Pozostać przy życiu które zostaną ponownie zarchiwizowane Przetrwać.

Endemol pozwał brazylijski kanał SBT z powodu tego, co mówi, że był naśladowcą "Wielkiego Brata", i groził, że z tego samego powodu pozywa rosyjskiego Behind the Glass. [3]

Endemol został pozwany przez cztery gruzińskie kobiety zarzucające, że gra zawiera wiadomości tekstowe Deal or No Deal jest formą nielegalnego hazardu. [4]

Endemol Entertainment Holding NV - голландская телевизионно-продюсерская компания. Штаб-квартира находится в Хилверсюм, Нидерланды, Endemol имеет дочерние компании в 23 странах, среди которых Великобритания, США, Франция, Мексика, Испания, Италия, Германия, Аргентина, Польша, Нидерланды, Индия, ЮАР, Ливан, Марокко, Австралия и Россия , Производит самые скандальные и популярные реалити-шоу.

Endemol - Москва является российским представительством компании Endemol - крупнейшего европейского продюсерского концерна и независимого производителя телевизионной продукции. Эндемол Москва производит множество шоу, с успехом демонстрируемых сегодня на российском телевидении. Среди них «Фабрика звёзд», «Цирк со звёздами», «Большой Брат», «Фактор страха '' Сделка '' 1 Против Всех„.

Также компания занимается производством интерактивных Call-TV викторин для российского телевидения. Самые из известные которых "Киномания" (ТВ3), "Алло, ТВ" (ТВ Центр), "Линия успеха" (ТНТ), "Большой куш" (ТВ3), а также эзотерическая программа „Знаки судьбы» (Русский иллюзион, Иллюзион +).

В марте 2010 года группа компаний "ВайТ Медиа" "заключила стратегическое партнерство с компанией Endemol Endemol в рамках которого стала владельцем контрольной доли" ВайТ Медиа”.

Проекты (включая произведённые по лицензии Endemol)

 • Wielki Brat (рус. Большой брат )
  • Большой брат(производство ТНТ, Россия)
 • Star Academy(рус. Академия звезд )
  • Фабрика звёзд, (производство Первый канал, Россия)
 • Od Dawcy Grote Show (рус. Большое донорское шоу )
 • Deal or No Deal
  • Сделка(производство REN-TV, Россия)
 • 1 vs. 100 (рус. Один против ста , производство NBC, США)
  • Один против всех(Производство ТВЦ)
 • Fear Factor (рус. Фактор страха , производство NBC, США)
 • Wipeout (рус. Вынос )
  • Жестокие игры(производство Красный квадрат, Россия)
 • The Money Drop (рус. Падающие деньги , производство NBC, США))
  • Десять миллионов, производство ВайТ Медиа, телеканал Россия 1)

Fundacja Wikimedia. 2010

Смотреть что такое "Endemol" в других словарях:

Endemol - Skocz do: nawigacji, wyszukiwania Endemol to firma produkcji telewizyjnej z siedzibą w Holandii, należący do Mediaset, Goldman Sachs i Johna de Mol z jednostek zależnych oraz we wspólnych przedsięwzięciach w 23 krajach, w tym Argentyna, Brazylia, ... ... Wikipedia hiszpańskim

Endemol - Infobox Nazwa firmy: Endemol N.V. firma firma typ = prywatna firma gatunek = fundacja firmy produkcyjnej = 1994 założyciel = Joop van den Ende John de Mol lokalizacja miasto = Hilversum lokalizacja kraj = Holandia ... ... Wikipedia

Endemol - Logo von Endemol Endemol ist ein międzynarodowych operierendes Fernsehproduktions Entwicklungsunternehmen und das gehört zur italienischen Sendergruppe Mediaset. Es ist nach der zur Grupa RTL gehörenden Fremantle Gruppe der zweitgrößte ... ... Deutsch Wikipedia

Endemol - Logo Endemol Création 1994 Fondateurs Joop van den Ende i John de Mol ... Wikipédia en Français

Endemol UK - Infobox Nazwa firmy = Endemol U.K. firma firma typ = prywatny gatunek = Założenie firmy produkcyjnej = 1994 założyciel = Joop van den Ende John de Mol lokalizacja miasto = Londyn kraj lokalizacji = Wielka Brytania = Początki Shepherd's Bush ... Wikipedia

Endemol Fiction (société de production) - Endemol Fiction Endemol Fiction jest spółką zależną Endemol France. Créée et direée en mai 2007 Nora Melhli, dr inż. Med. De la série et de téléfilms pour la télévision. Le 25 mai 2008, premiera produkcji d Endemol ... ... Wikipédia en Français

Endemol Fiction - est un filiale d Endemol France. Créée en mai 2007 et directe par Nora Melhli, il agit d'une société de production de série et de téléfilms pour la télévision. Le 25 mai 2008, premiera produkcji d Endemol, L arbre de mai, tirée du ... Wikipedija i Français

Endemol Southern Star - Endemol Southern Star, wcześniej określany jako Southern Star Endemol, to australijska firma produkująca telewizję, złożona z joint venture między Southern Star Group i Endemol.Programs * Big Brother Australia Network ... Wikipedia

Endemol France - Logotyp Endemol Endemol France est un filiale française du groupe de production télévisuelle Endemol directe par Virginie Calmels depuis 2007. Sommaire 1 Historique ... Wikipédia en Français

Endemol Gestmusic - jest hiszpańską firmą produkującą telewizję założoną w 1987 roku. Obecnie należy do Endemol Spain, wraz z telewizją Zeppelin, Diagonal TV, Linze TV, Zenit TV i Portalmix. Jego główna siedziba znajduje się w Barcelonie. Treść 1 Historia 2 Produkcje 3 ... Wikipedia hiszpański

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 7 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map