darmowe gry z lat 80

darmowe gry z lat 80

Gry z lat 80

Ciesz się więcej gier za pomocą naszego pager treści, istnieją tysiące bezpłatnych gier dystrybuowane według tematu

Na naszej stronie internetowej staramy się myśleć o unikalnym użytkowniku i wyłącznie dlatego zawsze aktualizujemy codziennie najlepsze gry online, które uważamy za odpowiednie. Dlatego chcemy Ci podziękować za odwiedzenie naszej strony internetowej i nie chcemy, abyś zapomniał, że Codzienne Gry zawsze dodają nowe gry online i darmowe gry każdego dnia.

Kategorie gier

Samochody

Strategia

Inteligencja

Działanie

Przygoda

Sport

Klasyczny

Platformy

Walcz

Umiejętność

Statki

Strzały

Puzzle

Najlepsze gry Flash

Najlepsze animacje Flash

Losowa animacja

© 2012 Juegos.Gratis.es - Twoja strona z codziennymi grami i animacjami.

Wszystkie darmowe gry flash. Nowe codzienne gry flash, darmowe gry i animacje online to flash .swf za darmo.

Codziennie darmowe gry do pobrania i nowe darmowe gry online. Amatorskie strony Nowe codzienne gry online całkowicie za darmo.

Z pewnością grałeś wiele gier opartych na sportowym Rey, futbolu, ale nigdy nie grałeś tak oryginalnie, jak w One More Pass. Pole gry jest wydłużonym prostokątem i będziesz musiał przejść od jednego gracza do drugiego, unikając piłki, aby dotknąć przeciwnika. Kiedy nie możesz przekazać piłki innemu członkowi drużyny, musisz strzelić do drzwi, czy uda ci się wygrać mecz?

Dzięki tej grze możesz grać w piłkę w bardzo szczególny sposób. Przede wszystkim musisz wybrać, z którego wyboru chcesz wziąć udział, a następnie będziesz musiał zebrać wszystkie piłki, które znajdziesz na polu gry, aby uzyskać cel w przeciwnym kierunku. Ale nie wszystko jest takie proste, musisz unikać przeciwników.

Zawsze lubiłeś surfować, ale miałeś pecha urodzić się z dala od plaży, w centrum dużego miasta pełnego fabryk, które zanieczyszczają wszystko. Ale tylko z tego powodu nie przestaniesz spełniać swojego marzenia, dlatego zdecydowałeś się surfować w toksycznych wodach, które docierają do kanału. Wychowany w beczce, musisz unikać wszystkich przeszkód, które znajdziesz i zbierać złote monety, które widzisz. Jedna pojedyncza porażka, a skończysz przekształcony w pływający szkielet.

Baw się dobrze, rzucając małą grę w jedną z klasyków całego życia, unikalny piłkarzyki. Poruszaj lalkami w górę iw dół, aby przesuwać piłkę przez pole i próbuj zdobyć przeciwnika. Cel gry jest łatwy, zdobyć więcej goli niż twój przeciwnik. Powodzenia!

Jest letnie popołudnie i jesteś bardzo, bardzo znudzony i postanowiłeś wyjść i rzucić kilka strzałów do kosza. Masz trzy poziomy trudności, kiedy poziom trudności opanujesz, możesz przejść do kolejnych poziomów. Weź pod uwagę prędkość wiatru.

Zabawna gra, w której mieszasz piłkę nożną i tenisa. Najpierw musisz wybrać pomiędzy meczem towarzyskim lub turniejem. Następnie wybierasz wybór, który chcesz reprezentować, a na koniec czas każdej gry, 30 sekund, minutę lub minutę i połowę. Po wybraniu wszystkiego musisz pokazać swoją głowę i zagrać w tenisa używając tylko swojej głowy.

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i myślisz, że wiesz wszystko o pięknej grze, należy spojrzeć na „Piłkarzy quiz”, gry zabawy, aby udowodnić sobie lub wszystkich swoich znajomych jesteś smarty w tym piłki nożnej , W każdym poziomie, można sfotografować gracza z różnych krajów i lig, i trzeba odgadnąć, kto to jest, ale nadal mają pomieszane litery w nazwie na dole ekranu.

Gry sportowe: Mamy duży wybór gier sportowych wszystkich stylów, odbędzie wciągająca gra w kręgle sam, przeciwko komputerowi lub przeciwko jednemu ze swoich przyjaciół. Istnieją również gry, sporty zimowe, tak aby przesunąć deskę w dół lodowatej zboczu góry, zrobić kilka okrążeń w basenie lub z konia skoków ogrodzenia i przeszkód wzdłuż całego obwodu. Poza tym nie mogliśmy zapomnieć o najbardziej poszukiwanych i granych grach, w grach w koszykówkę można rzucać mecze z innymi drużynami lub po prostu ćwiczyć swoje boiska. Jeśli wybierzesz lekkoatletykę, masz wiele możliwości, zarówno w pojedynkę, jak iw wyścigach sztafetowych. I oczywiście król gier sportowych, piłka nożna, jeśli kochasz ten sport nie będzie wiedział, który gra do wyboru, można z gry małą grę w piłkę nożną, ćwiczyć swoje strzałów karnych, popadły w skórze mija i starają się zatrzymać wszystkie strzały lub uczestniczyć w prawdziwych mistrzostwach.

Rozwiązuj zagadki na całym świecie w podróży na całe życie!

Dookoła świata w 80 dni pobierz za darmo - informacje na temat gry na PC

Podróżuj w czasie pod koniec XIX wieku i przygotuj się na spektakularne przygody lądem, morzem i powietrzem! Współpracuj ze słynnym śmiałkiem Phileasem Foggiem i jego wiernym francuskim sługą Passepourtout. Rozwiązuj zagadki podczas zwiedzania czterech kontynentów i ukończ niecodzienną podróż, aby wygrać fantastyczny zakład za 20 000 £. Ciesz się tą wspaniałą grą logiczną inspirowaną klasyczną powieścią przygodową o tej samej nazwie, napisaną przez Juliusza Verne'a. ,

Pobierz grę dookoła świata w 80 dni - funkcje

  • Niezwykle wciągająca gra z ponad 81 poziomami
  • Darmowa gra przygodowa z wyjątkową fabułą, piękną animacją
  • Ciesz się wysokiej jakości kolorową grafiką i ścieżką dźwiękową
  • Uzyskaj darmowy bonusowy animowany wygaszacz ekranu

Zrzuty z gier

Zagraj w wersję online Around The World In 80 Days

Zwiększ rozmiar eksploratora Windows, aby poprawnie wyświetlić grę.

Witamy w Arcade Classic Games

Zagraj w klasyczną bezpłatną grę Pacman tutaj. Pac-Man był kamieniem milowym w grach arkadowych, stworzył środki masowego przekazu i odniósł ogromny sukces w USA. Jego sukces wynika głównie z jego prostoty, gry i tworzenia nowego gatunku. W tym czasie były tylko uchwyty statków i niektóre gry sportowe (jak pong).

Klasyczna gra flash Street Fighter 2. Graj jako Ryu, aby pokonać Sagat. Zagraj w Street Fighter 2 tutaj za darmo. Street Fighter 2 to ogromny sukces arkadowy na całym świecie.

Przeciwko klasycznej grze rozsławionej przez NES i arcade. W grze Against grasz jako żołnierz i musisz strzelać do obcych i szalonych żołnierzy. Z imieniem Gryzor, Contra urodziła się w 1987 roku w japońskiej arkadie.

Klasyczna gra Kung Fu Remix. Nowa wersja klasyki dla NES.

Ostateczna gra Walka grywalna za darmo. Graj jako chłopiec, który ratuje swoją dziewczynę. Historia Ostatniej Walki dotyczy głównie uratowania córki burmistrza. Ostateczną walką będzie Street Fighter 89, ale stała się Final Fight, kiedy Capcom zdecydowało się na Street Fighter 2.

Nowa wersja gry we Flashu z polaryzacją Megaman. Megaman jest konodowaty jak Rockman w Japonii. Megaman został stworzony i zmodyfikowany przez Dr. Light, aby walczyć z Wily i rozsławiony przez NES / SNES.

Zagraj w klasyczną grę flash mega man w nowej wersji Mega Man Project X.

Rick Dangerous - klasyczna gra Amiga Atari ST.

Klasyczna gra zręcznościowa King of Fighters. Celem jest trafienie przeciwnika.

Zagraj w tę adaptaciуn Double Dragon, grze wideo clбsico arrasу w roku 1987. Zostało zainspirowane przez portбtil wersja gry i przedstawia historię Billy i Jimmy Lee, bracia bliźniacy, którzy są odpowiedzialni za Czarnych wojowników w celu uratowania Marian.

Adaptacja gry Commando dla Commodore 64. Przedstawiona przez TAV

Diviйrtete z clбsico gry Król Smoków, jedna z pierwszych gier bocznego przemieszczenia 90. W grze można wybrać grę jako kreatora, elf, wojownik, a clйrigo lub krasnoluda i aventъrate do travйs królestwo Malus do walki z potworami i lнder.

Odkryj, jak długo możesz przeżyć walkę z hordą zombie w grze flash Metal Slug Zombie.

Wojny Dynastii, znane jako Tenchi wo Kurau w Japonii, w grze Arcadia w stylu retro walki wręcz w latach 80. W grze jesteś bohaterem w trzech królestwach starożytnych Chin. To była jedna z pierwszych gier, które pozwoliły ci wybrać postać.

Ruff n Tumble to klasyczna gra Amiga Commodore. W tej wersji flashowej gry możesz używać różnych głów z innych gier. Niestety, Ruff n Tumble nigdy nie zdobył uznania, którego szukał, ale nadal jest faworytem wielu starych fanatyków Amigi.

Klasyczna gra zręcznościowa Frogger. Zagraj w Frogger tutaj. Ropucha przechodzi przez ulicę bez przejechania.

Kosmiczna gra Moon Patrol. Unikaj kraterów i strzelaj w drogę do problemów w tej klasycznej grze atari typu бrcade. Został wydany w 1982 roku przez Irem.

Jupiter Lander to gra wydana w 1982 roku przez Commodore Celem Jupiter Lander wyląduje z Księżyca w kontrolowanych wyznaczonych bloków kreta pomocą akceleratora i nie zabraknie paliwa, stosując dolewki paliwa.

Klasyczna gra Kaboom of Atari 2600 i została wydana w 1981 roku. W grze musisz zatrzymać wybuchające bomby, które wróg upuszcza.

Ciesz się darmowym Battle City, klasykiem NES. W tym celu musisz zniszczyć na każdym poziomie wrogie czołgi, które próbują zniszczyć twoją bazę (reprezentowaną na mapie orłem, ptakiem lub fynixem), a także twój własny czołg. Każdy poziom jest ukończony po wyeliminowaniu 20 wrogich czołgów, ale gra kończy się, jeśli baza zostanie zniszczona.

Nowa wersja klasycznej gry Berzerk Atari 2600. Strzelaj do robotów, aby zdobyć punkty. Berzerk został po raz pierwszy wydany na konsoli Atari 2600 w 1982 roku. Grasz z postacią reprezentującą "humanoida".

Zagraj w Candy Crush online, grę zręcznościową, za darmo w wersji flash. Utwórz linię z 3 lub więcej takimi samymi słodkimi rzeczami i zdobądź punkty. Łączenie 4 lub więcej podobnych cukierków daje wyjątkowe niespodzianki.

Pac-Xon to nowoczesna wersja klasycznej gry Arcadia; W tej grze musisz podzielić ekran uważając, aby uniknąć duchów.

Jewels to klasyczna gra zręcznościowa. Zamień sąsiednie klejnoty, aby uszeregować grupy 3 lub więcej klejnotów. Wygrywasz, gdy uda Ci się wyłożyć 3 lub więcej klejnotów. Kombinacje i wodospady dają ci bonus.

Jest to słynna gra logiczno-strategiczna, w której musisz opanować planszę swoimi kamieniami. Kawałki innych stają się twoje, kiedy przesuwasz swój kawałek obok nich.

Zasadniczo puli / puli uderzając piłki w otwory lub kieszenie, prawdopodobnie najlepiej jest grać na komputerze w tym przypadku.

Zagraj w grę Flash w golfa Mini golf za darmo. Mini putt był sławny w systemie master SEGA i kilku innych konsolach z tej samej epoki. Celem mini putta jest zdobycie złotej kulki w otworze.

Nowa wersja klasycznej gry Hang on. Uruchom na motocyklu, aby wygrać wyścig. Hang on został wydany i rozsławiony przez SEGA.

Gra flash z IK + (Intermational Karate Plus) grywalne za darmo w Internecie. International Karate Plus został wydany w 1988 roku i odniósł ogromny sukces na Commodore 64, Amiga i Atari ST.

Pamiętaj: Mike Tysons Punchout lub Seconds Out. Ta gra jest podobna, uderz przeciwnika.

Zagraj w Micro Machines Racing. Zasłynął dzięki konsoli Genesis / Mega Drive.

Klasyczna gra бrcade Neo Geo League Bowling. Spuść kręgle.

Zagraj w tę klasyczną grę piłkarską online za darmo. Wiele gier piłkarskich zostało stworzonych na kilka konsol, w tym megadrive, snes, neo-geo. To prawdopodobnie najlepsza gra piłkarska online, w którą grałem.

Gra Track and Field II stała się popularna na NES w 1988 roku. Gra była znana jako Track and Field II w Japonii i jako Konamik Sports in Seъl. Możesz grać w szermierkę, przeszkody lub pływanie.

Zagraj w grę Flash Sonic The Hedgehog za darmo. Graj jako Sonic lub Knuckles, naciśnij start, aby zagrać. Sonic The Hedgehog powstał w 1991 roku na Genesis (mega drive) i szybko stał się wiodącą grą w Sega.

Gra w Flash Metal Slug. Jedna z najlepszych gier we Flashu.

Przenieś Q * bert pomiędzy skoki, aby uniknąć złych facetów. Q * bert to istota o długim nosie. Ta gra była jedną z pierwszych gier logicznych i odniosła wielki sukces w Apple.

Klasyczna gra zręcznościowa Bubble Bobble. Graj w Bubble Bobble za darmo. Bubble Bobble został przerobiony do gry w Nes, Atari St, Amstrad i Amiga. Zdobądź potwory w bąbelkach, a następnie wysadź je.

Darmowa gra flash Ghosts N Goblins. Graj jako Artur rycerz, aby uratować swoją księżniczkę przed duchami i goblinami. Zbieraj i używaj dodatkowych kombinezonów zbroi i nowych broni. Ghosts and Goblins został wydany w 1985 roku przez Taito Corporation. Często mówi się, że jest to jedna z najtrudniejszych gier i konsol wszechczasów ze względu na wysoki poziom trudności.

Zainspirowany przez Mortal Kombat, słynną grę z lat dziewięćdziesiątych

Zagraj w Doom, klasyczną, indywidualną strzelankę opracowaną przez id Software. Postać DoomGuy musi strzelać przez hordy demonów z piekła. Szacuje się, że 10 milionów ludzi grało Doom. Ta gra jest powszechnie uważana za jedną z najważniejszych gier wszech czasów, ponieważ spopularyzowała indywidualny rodzaj strzelania.

Zagraj w nową wersję flash klasycznej gry Joust. Podróżuj po strusi, aby wyeliminować wroga strusia. Uderzaj wrogiem w czubek głowy, aby zamienić je w jajka, zbieraj jaja, zanim zostanie wyprodukowanych więcej wrogów.

Quake cieszyć się grą clбsico pojedynczy strzał, który został wydany przez id Software w roku 1996. W grze musisz znaleźć drogę do travйs średniowiecznego labiryntu, podczas walki z różnymi potworami wykorzystujących wiele broni.

Zagraj w adaptację Castlevania (AKA, znana jako Akumajō Drácula w Japonii), platformę, która stała się znana w wielu konsolach

Zagraj w Boinggg online i wersję flash, klasyczną retro grę zręczności. Skacz i spróbuj dotrzeć do wyjścia.

Tron był pelнcula wykonane przez Disneya w 1982 roku, która miała umiarkowany йxito przy kasie, że to programista, który jest zaangażowany w komputerze i jest w bezpiecznym e świata. Pelнcula skupia się na grze, w której gracze muszą wyciąć siebie z użyciem motocykli, które detrбs questy Internecie dejу jednego z nich.

Gra została również wydana wraz z filmem i może grać podobnie jak w grze Tron's Flash

Klasyczna gra zręcznościowa Puzzle Bobble. Graj jako Bub and Bob, aby połączyć 4 bańki tego samego koloru, aby je rozerwać, zanim skończy się czas. Puzzle Bobble jest również znane jako Bust a Move w USA, a czasami w Europie. Puzzle Bobble został wydany w 1994 roku.

Flashowa gra zręcznościowa Tetris. Celem gry Tetris jest po prostu obracanie spadających klocków w celu utworzenia poziomej linii bez pustej przestrzeni.

Gra zręcznościowa Space Invaders. Graj Space Invaders tutaj za darmo.

Ms Pac Man to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Midway jako kontynuacja Pac Man. Zawiera labirynt inny niż normalna gra Pac Man.

Triqui lub kółko i krzyżyk. Zdobądź trzy online, a wygrasz.

Pong został wydany przez Atari w 1972 roku. Jest uważany za pierwszą popularną grę arkadową domowej konsoli. Stało się to konsolową grą dla Atari w zeszłym roku. Pong opiera się na tenisie stołowym. Gry takie jak Arkanoid i Breakout były oparte na Pong.

Flashowa gra arkadowa autorstwa Arkanoid. Arkanoid gra Breakout style.

Darmowa gra online Prince of Persia. Prince of Persia słynie z przełomu w sztuce animacji.

Klasyczna gra zręcznościowa Don Pepe i jego balony stały się znane w grze Nintendo. Graj jako bombowiec, aby rzucać bomby, aby złapać przeciwnika.

Kontroluj grę Snake, prowadź węża wokół obszaru gry, omijając ściany i uderzając we własny ogon. Gra Snake jest popularna w wielu telefonach komórkowych.

Bubble Bobble 2 znajduje się obok Bubble Bobble. Grasz jako bub i Bob, a Twoim celem jest złapanie potworów w bańki, które strzelasz, a następnie eksplodować je.

Gra zręcznościowa Bomb Jack. Zbieraj bomby, unikając złych facetów.

Klasyczna gra zręcznościowa Marble Madness. Zabierz marmur do otworu, nie opuszczając boku mapy. Znany również jako gyroball.

Curve Ball to gra 3D ponga.

Klasyczna gra stołowa Connect 4 rozgrywana online w trybie flash. Połącz 4 swoje części, aby wygrać grę online lub po przekątnej.

Gra Breakout, w której trafiasz w cegiełkę podskakującą piłką.

Lunar Lander to gra wydana przez Atari w 1979 roku. Celem Lunar Land jest udanie się na ląd z kreta w wyznaczonych blokach kontrolowanych księżycem za pomocą akceleratora i nie zabraknie paliwa, za pomocą uzupełniania paliwa. Zagraj w grę pamięciową Simona za darmo tutaj. Simon to gra pamięciowa, która wykorzystuje kolory i dźwięki, aby pomóc zapamiętać wzór. Atari wypuściło przenośną wersję Simona w 1978 roku.

Flashowa gra Jet Set Willy grywalna online. Jet Set Willy został wydany dla ZX Spectrum w 1984 roku. Historia: Jet Set Willy miał imprezę i musisz umieścić swój dom, aby mieć dostęp do swojego pokoju do spania.

Poprowadź żabę Nebulusa wokół wieży w klasycznej łamigłówce Amiga. Graj w Nebulus online za darmo.

Klasyczna gra planszowa warcaby. Celem gry jest przeskoczenie przez warcaby komputera.

Zagraj w klasyczną grę logiczną Minesweeper. Wybierz działkę, na której nie ma kopalni, aby wygrać.

Angry Birds to jedna z najbardziej udanych gier telefonicznych wszechczasów. Stało się popularne na iPhonie, sprzedając ponad 12 milionów kopii, a następnie rozszerzyć na inne telefony komórkowe, konsole i komputery. Ciesz się tą grą za darmo w Arcade Classic Games (Classic Games Arcade)

Spraw, aby luźny ptak latał pomiędzy zielonymi rurkami, aby zdobywać punkty. W tej grze flashowej musisz nacisnąć klawisz spacji, aby ptaki stały się skrzydłami.

Rozpoczęty w 1982 roku jako gra zręcznościowa, wcielasz się w rolę szefa kuchni Petera Peppera i musisz zebrać części do hamburgera, aby skompletować kompletny.

Chopper Drop to gra, która jest obecna w wielu domowych komputerach, konsolach i laptopach. Miało wiele różnych nazw, ale cel był zawsze taki sam: rzucać bomby, aby zniszczyć budynki.

Solitaire, klasyczna gra polegająca na porządkowaniu kart w serii.

Graj za darmo i online Szachy, klasyczna gra planszowa. Ta istniała przez około 1500 lat, podczas gdy jej skomputeryzowana wersja pojawiła się w latach siedemdziesiątych i wtedy zaczęły pojawiać się gry komputerowe, nadające się do wielu konsol.

Zagraj w Mahjong, klasyczną grę logiczną.

Grasz jak 3 Wikingowie, którzy zostali porwani przez Tomarza, cesarza obcego imperium Crutonian, zabrani do międzygalaktycznego zoo i tracący siebie w różnych momentach.

Zagraj za darmo w online Sudoku, klasyczną grę logiczną, w Arcade Classic Games (Classic Games Arcade.). Celem jest wypełnienie cyfr 9x9 tak, aby każdy wiersz, kolumna i podzbiór 3x3, który je zawiera, zawierał wszystkie cyfry od 1 do 9.

Graj za darmo w Classic Poker, który przez lata był dostępny na wielu konsolach i systemach komputerowych. Nie potrzebujesz pieniędzy na grę. Kliknij Zakład 1, aby rozpocząć grę.

Nowa wersja Flash klasycznej gry Chuckie Egg, która była popularna na komputerach Micro BBC, ZX Spectrum, Amiga, Atari, Amstrad i Acorn. Zanim licznik czasu osiągnie zero, musisz zdobyć dwanaście jaj umieszczonych na każdym poziomie. Zjedz stosy nasion, aby opóźnić czas i zdobyć punkty.

Klasyczna internetowa adaptacja gry Chuckie egg, która była popularna na BBC Micro Computers, ZX Spectrum, Amiga, Atari, Amstrad i Acorn. Zanim licznik osiągnie zero, musisz zebrać dwanaście jaj umieszczonych na każdym poziomie. Zjedz stosy nasion, aby opóźnić zegar i zdobyć punkty.

Cyberbox to klasyczna gra na PC DOS. Celem jest dotarcie do wyjścia poprzez usunięcie skrzynek z drogi i rozwiązanie zagadki. Aby uzyskać instrukcje dotyczące gry, spójrz na elementy sterujące

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map