darmowe gry na PC

darmowe gry na PC

Wszyscy używaliśmy komputera do grania na PC, prawda? Czy to jako hobby, czy jako zwykła aktywność, gry na PC są flagowym produktem w ramach portalu oprogramowania, a nasza nie może być wyjątkiem. Zebraliśmy dla Ciebie ogromny wybór gry dla systemu Windows wszystkich znanych gatunków i odmian. Wiemy o popularności gier wideo wśród was, drodzy użytkownicy, i dlatego nie chcieliśmy tego przegapić.

Czy jesteś fanem gier Super Mario Bros? Czy chcesz pobrać darmowe gry na komputer sportowy? Czy interesują Cię typowe gry online na komputery PC, z których nigdy nie wiesz, jak korzystać z komputera zamiast z chmury? Cóż, to wszystko i wiele więcej można znaleźć w dziale gier na PC.

Tutaj możesz pobrać najlepsze bezpłatne gry sportowe, gry fabularne, gry wojenne, gry motocyklowe, wspaniałe przygody, strzelanki, gry dla dzieci. wszystko, co sobie wyobrażasz i wiele więcej. Katalog aktualizowany codziennie, aby móc pomieścić wszystkie wiadomości, aktualizacje i recenzje pojawiające się na rynku. Nie przejmuj się kompatybilnościami lub systemem operacyjnym: mamy gry dla systemu Windows 7, Darmowe gry dla systemu Vista, gry dla systemu Windows 8 i wiele więcej.

Więc co powiedziałem: jeśli chcesz pobierz darmowe gry tutuł, nie musisz szukać więcej. Jugarrrr!

Saga futbolu Konami wróciła do gry w sezonie 17/18.

Nasz wybór w kategorii Gry na PC

 • Counter Strike: Global Offensive

 • Wiadomości z innych gier na PC

 • Wiadomości o programach gier na PC

  Na co czekasz, aby poznać GTA 5?

  Ulice San Andreas czekają na Ciebie w tej wersji na PC.

  The Sims znają nowy wymiar. Na co czekasz, żeby ją poznać?

  Ciesz się standardową grą wideo w grach online.

  Towarzysz Beatrix w jej zadaniach jako hodowca słodkich stworzeń Slime.

  Nowe scenariusze, więcej zombie do wyeliminowania i mnóstwo akcji w Left 4 Dead 2.

  Jedna z najbardziej uznanych części serii survival horror Capcom.

  Nie daj się zwieść jego wyglądowi, wejdź w tę oryginalną horror.

  Klasyczna karta Solitaire teraz także dla Windows 10.

  Trzy zabawne minigry dla najmłodszych w domu.

  Odtworzyć klasyczne gry Neo Geo.

  Czy przetrwałbyś w lesie pełnym niebezpieczeństw?

  Wirtualny świat składający się z tysięcy gier online.

  Rośliny owadożerne stojące przed zombie!

  Zmień swój sposób grania w piłkę nożną.

  Świetny remake jednej z najlepszych gier w historii, z maksymalną wiernością oryginału.

  Warcraft III: The Frozen Throne za darmo

  Conquer the Ice Throne z tym rozszerzeniem Warcraft 3.

  Emulator Playstation 2 1.00.48 za darmo

  Fantastyczny emulator konsoli Sony Playstation 2.

  Największa przygoda Sonica, najszybszego jeża w grach wideo.

  Podróżuj po dużych amerykańskich drogach na swojej ciężarówce.

  Najbardziej realistyczna wersja Pro Evolution Soccer.

  Gra planszowa preferowana przez tytanów szachów.

  Ciesz się autentyczną i rewolucyjną grą The Sims 2 i daj życie wszystkim postaciom.

  Zmęczony działaniami twojego sąsiada? Nadszedł czas, aby przejąć kontrolę.

  Prowadź bitwy, które stworzyły największe imperium ze wszystkich światów.

  Ciesz się FIFA 14 najbardziej realistycznym futbolem, jaki kiedykolwiek widziałeś.

  Walcz w bitwie z pomocą mitologicznych stworzeń.

  Dołącz do zespołu robaków, gotowych zabić wroga za pomocą bomb.

  Nie pozwól, aby szop makiaweliczny zrujnował twoje zbiory!

  Dowiedz się, dlaczego samotny Carta Blanca jest tak popularny.

  Wróć do gry w klasyczną grę opiekuńczą dla swojego zwierzaka!

  Kilka lat temu, aby móc cieszyć się dobrem grać, powinniśmy uciekać się do maszyny rekreacyjnej. Wkrótce potem gry wkroczyły w nasze życie w znacznie bardziej bezpośredni sposób, za pośrednictwem konsol do gier lub konsol. Kto nie zna klasycznego Nintendo NES (Nintendo Entertaiment System) lub słynnego systemu Sega Master? Nie może to być pierwsza konsola gier oferowanych na rynku, ale najpopularniejsze.

  Ze względu na wspaniały odbiór, który większość gry stworzone dla konsol do gier wideo, wielkie firmy gier wideo zaczęły publikować własną wersję grać na PC, dając początek wersjom klasycznych PacMan lub Pac-Man, Arkanoid, Puzzle Bubble, Asteroid, Pang lub Bomberman na PC.

  Dzisiaj, oprócz tych klasyczne gry na PC, Możemy pobrać różne gry na PC wszystkich różnych tematów i typów.

  Nie musisz być bardzo mądry, aby wiedzieć, że gry na PC są to gry opracowane, aby można je było zainstalować i uruchamiać w systemie Windows. Gry, które pozwalają nam przeżyć zabawne, ekscytujące i niepokojące przygody, bez konieczności wstawania z krzesła, zanurzania się w różnych światach.

  Obecnie wiele jest firm zajmujących się tworzeniem gier, które oprócz publikowania gier na różne urządzenia, również wydają własną wersję, aby móc grać w systemie Windows. Nie każdy ma najnowocześniejszą konsolę do gier, a oprócz używania naszego komputera do pracy, możemy również wykorzystać go, by dobrze się bawić zanurzając w różne przygody, rywalizując z innymi graczami lub pokazując, kto jest najlepszy w stawianiu czoła naszym przyjaciołom.

  Czy chcesz pobierz gry na PC? Wybierz typ gier, które lubisz najbardziej i przygotuj się do ukończenia swojej kolekcji gry na PC z dużą różnorodnością tytułów.

  Kiedy mówimy o Gry komputerowe, mamy przed sobą bardzo szeroką gamę gier.

  Istnieje wiele rodzajów gry na PC, z adaptacji klasycznych gier rekreacyjnych maszyn Atari, Neo-Geo lub Sega, między innymi, przechodząc przez klasykę Gry Windows, te, które domyślnie pojawiły się w systemie operacyjnym, takie jak Minesweeper, Card Solitaire lub gra w szachy Chess Titans, aby uzyskać gry nowej generacji o różnych tematach: przygody graficzne, gry o inteligencji i umiejętnościach, strzelanki do gier, gry strategii, gier wyścigowych, gier platformowych lub horrorów, między innymi.

  Nie możemy o tym zapomnieć gry dla systemu Windows tak popularne jak Counter Strike, gry Super Mario Bros, saga gier Grand Thelft Auto z flagą GTA San Andreas, saga wyścigowa Need for Speed ​​lub tytuły piłkarskie takie jak FIFA lub Pro Evolution Soccer (PES) dla król miłośników sportu.

  Oprócz tych dużych gry na PC, oferujemy również możliwość pobierz darmowe gry dla dziewcząt, placów zabaw, gier edukacyjnych, gier pokojowych, które dają nam możliwość gry w bilard, rzutki, kręgle lub pinball, z ekranu naszego komputera lub dużych symulatorów ciężarówek, samolotów lub budowniczych miast ,

  Jeśli szukasz tego, by przeżyć te dobre chwile, które spędziłeś rywalizując ze znajomymi na automatach arkadowych, wystarczy pobrać emulator gry. Oprócz klasycznych konsol do gier Nintendo i Sega, istnieją także emulatory konsol następnej generacji, takie jak Wii, Wii U, PlayStation, Xbox i tak dalej.

  Czy szukasz pobierz darmowe gry na PC? W naszej kategorii gier na PC z pewnością znajdziesz grę, której szukasz. Trudno będzie wybrać tylko jeden. Dlaczego nie pobrać wszystkich gier, które lubisz najbardziej?

  Zalety instalowania gier na PC?

  Pobierz gry na PC Daje nam to wiele zalet. Logicznie nie będziemy wszystkich liczb, ale jeśli chcemy powiedzieć, jakie są zalety pobierz darmowe gry na swój komputer.

  Pierwsza i główna zaleta pobierz darmowe gry na PC jest to, że będziesz miał dostęp do szerokiej kolekcji gier, w które możesz grać za darmo bez wydawania pieniędzy. Za pośrednictwem naszej strony internetowej będziesz miał dostęp do setek gier o różnych tematach. Możesz pobierz gry na PC różnych typów i dla wszystkich typów graczy, od najmłodszych w domu, po tych, którzy kochają akcję, aby dotrzeć do starszych, którzy szukają sposobów na spędzenie czasu na ćwiczeniu swojej pamięci lub umiejętności.

  Czy kiedykolwiek kupiłeś grę i żałujesz zakupu za niespełnienie twoich oczekiwań? Przy wielu okazjach jesteśmy rozczarowani po zakupie gry. Z tego powodu najlepiej pobrać wersję demo lub wersję próbną gry za darmo, co pozwala nam sprawdzić, co się dzieje, jak grać lub czy naprawdę przypomina pomysł, który mamy w głowie.

  Kolejna zaleta pobierz darmowe gry na PC jest to, że możesz pobrać tyle gier, ile chcesz, aby poznać nowe gry lub te same motywy lub typy gier, które są podobne do tych, które lubisz.

  Wszystkie darmowe gry znajdziesz w tej sekcji gry na PC, zaprosi Cię do nurkowania w różnych przygodach bez opuszczania fotela i komfort grania bezpośrednio na ekranie komputera za pomocą klawiatury, myszy czy gamepada.

  Dlaczego warto pobierać gry komputerowe z programów - BEZPŁATNIE?

  Teraz, gdy znasz zalety pobierz darmowe gry na PC, może zastanawiasz się, dlaczego to zrobić z naszej strony internetowej.

  Istnieje wiele stron internetowych, które oferują możliwość pobierania darmowych gier Windows lub zapraszają nas do grania w różne gry online. Ale nie wszystkie strony do pobrania gier na PC Są niezawodne. Wiele stron do pobrania darmowych gier na PC zawiera złośliwe oprogramowanie lub instaluje się w aplikacjach komputerowych lub złośliwym oprogramowaniu w celu odzyskania informacji o czynnościach wykonywanych przed komputerem.

  Przy innych okazjach znajdujemy strony gry online na PC do pobrania za darmo które nie działają lub oferują nam treści, których tak naprawdę nie szukamy.

  Tak, kiedy szukasz gra do pobrania za darmo, nie chcesz zagrażać bezpieczeństwu komputera, najlepiej zrobić to za pośrednictwem zaufanej strony internetowej, takiej jak Programas-GRATIS.net, gdzie masz do dyspozycji dużą kolekcję gry dla systemu Windows.

  Za DARMOWĄ stroną naszego zespołu zespół profesjonalnych redaktorów jest odpowiedzialny za sprawdzenie działania wszystkich gier na naszej stronie. Oprócz sprawdzenia poprawności działania są one również analizowane za pomocą zaawansowanych programów antywirusowych.

  W Programas-GRATIS.net są publikowane tylko te gry na PC które przeszły proces selekcji i jakości.

  Nie wiesz, jak pobierać gry na PC w systemie Windows? Dzięki Programas-GRATIS.net sprawiamy, że jest to bardzo łatwe. Musisz tylko uzyskać dostęp do tej kategorii gier, które lubisz, uzyskać dostęp do pliku gry, który chcesz pobrać dla Windows i nacisnąć przycisk "Pobierz".

  Po rozpoczęciu procesu pobierania, za kilka sekund rozpocznie się instalacja gry na twoim komputerze. To tylko kwestia sekund, aby móc grać w tę wybraną grę za darmo.

  Pobierz darmowe gry na PC Jest to bardzo proste i szybkie. Na co czekasz, aby pobrać te gry dla systemu Windows, które lubisz najbardziej?

  Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, które oferujemy w Internecie, a także do uzyskiwania statystyk i analizowania ruchu. Udostępniamy informacje na temat korzystania z naszej witryny przez naszych partnerów zajmujących się reklamą i analizą sieci. Mogą łączyć takie informacje z innymi danymi, które wcześniej im przekazałeś, lub które zostały zebrane z Twojej aktywności w innych usługach. Podczas przeglądania lub korzystania z naszych usług rozumiemy, że akceptujesz nasze wykorzystanie plików cookie.

  Pobierz gry na PC za darmo Torrent

  Gry na PC ułatwiają nam zakup konsoli do grania. Wiele razy nie mamy dość pieniędzy, by kupić konsolę gry na PS3 lub PS4, jednak dzięki tej platformie "PC" możemy grać w większość gier, nawet jeśli nie są, istnieją programy o nazwie "Emulatory", które pozwalają nam grać w dowolne gry na komputerze.

  Dla wielu z nas czasami trudno jest grać w grę z dużymi zasobami, nawet jeśli nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy, aby je uruchomić. Dlatego też mamy gry na naszej liście dla komputerów o niskich dochodach, tak. Jeśli posiadasz zintegrowaną kartę inteligencji od starych, dla graczy w gameporrent oferujemy również gry wszelkiego rodzaju.

  Możemy mieć dobry komputer, ale nie pasujący do najnowszej grafiki, są nawet bardzo dobre zintegrowane karty od Intela, ATI lub Nvidii. jednak jest na średnim poziomie gier lekkich i gier o wysokim poziomie zasobów. Wśród tych gier można znaleźć kilka wersji NFS, albo najbardziej poszukiwanych, uruchomionych itp.

  Jeśli lubisz gry o wysokich zasobach na bardzo wydajną grafikę ATI lub Nvidia o wartości ponad 256 bitów, jesteś we właściwym miejscu, mamy gry takie jak crysis, Far Cry, PREY, Andromeda, Pole bitwy 1, Halo, między innymi posiadające najlepszą grafikę na świecie, możesz odwiedzić cały nasz repertuar gier i możesz znaleźć wszystkie gry i najlepszą grafikę na świecie całkowicie za darmo! Będziemy nawet łączyć te gry

  Gry na PC

  Pobierz darmowe gry na PC

  Jeśli nie chcesz pobierać i instalować gier, możesz wybrać naszą sekcję gry przeglądarkowe, z dobrą jakością i ciekawymi tytułami bardzo rozrywkowymi do grania.

  Kuli to horror zombie, w którym wędrujesz w niebezpiecznym postapokaliptycznym świecie, czyniąc z niego ekscytującą grę akcji zombie. Jego celem jest przetrwać, ocalić innych i odbudować cywilizację. Zestrzel jak najwięcej nieumarłych i zbieraj zasoby, aby ukończyć codzienne zadania. Popraw swoje umiejętności i broń i pokonaj drogę na wielu poziomach.

  # 11; Czy możesz znaleźć lekarstwo i powstrzymać infekcję lub dołączyć do martwych piechurów?

  Jest to zabawna gra do gry ze strony internetowej, bardzo dobra akcja, w której uczestniczy wielki bohater, Jeff Powers. Pomóż mu w podróży przez opuszczoną stację kosmiczną i unikaj rakiet, złych robotów i innych przeszkód. Mówię ci, że musisz zebrać jak najwięcej monet, jak to możliwe, także chipsy i hamburgery, aby kupić specjalne bonusy i ulepszenia dla Jeffa. Zostaniesz Mistrzem Jetpack, a przewyższysz najwyższy wynik.

  Jest to świetna gra akcji i fantasy MMORPG do grania za darmo z komputera, ze spektakularną grafiką i walką w czasie rzeczywistym. Ta gra MMORPG oparta jest na systemie bez targetowania, Oznacza to, że gracze będą mieli bezpośrednią kontrolę nad walką swoich postaci.

  Kolejnym interesującym faktem jest to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych MMORPG, które używają automatycznych ataków i segmentacji kartami, TERA umożliwia graczowi ręczne atakowanie swoich czarów i ataków. Pozwala to na większą elastyczność i znacznie bardziej dynamiczną walkę.

  TERA ma bardzo potężny i skomplikowany system polityczny, który pozwala całemu obszarowi głosować na gracza, aby zostać matriarchą. Ten gracz jest w stanie uzyskać dostęp do rzadkich wzory, wszystko ustawić stawki podatkowe dostawców na całym obszarze. Gracze mogą również wybrać walkę o kontrolę nad obszarem za pośrednictwem aren PvP.

  Wymagania systemowe TERA Rising:

  • System operacyjny: Windows XP (32-bitowy) *, Vista, 7 lub 8
  • Procesor: AMD Athlon 64 X2 6000+ lub Intel Core 2 Duo E6750
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • miejsca na dysku twardym: co najmniej 50 GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: ATI Radeon HD 3870 lub NVIDIA GeForce 8800GT

  Cechy tej gry MMORPG:

  • Spektakularny obraz
  • Walcz w czasie rzeczywistym
  • Potężne potwory szefa

  Informacje o Tera:

  • Tytuł: TERA Rising
  • Status: Wydana grafika: 3D
  • Gatunek: MMORPG
  • Twórca: BlueHole Studio
  • Redaktor: EN Masse / GameForge

  • System operacyjny: Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8
  • Procesor: AMD Athlon II X4 na 2,6 GHz / Intel Core i5 na 2,6 GHz
  • RAM: 3 GB
  • Wideo: AMD Radeon HD 4870 / NVIDIA GeForce 9800 GT 512 MB
  • HDD: 10 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
  • System jednej klasy
  • Elegancka estetyka
  • Wyraźna walka
  • Tytuł: Skyforge
  • Status: Wydana grafika: 3D
  • Gatunek: MMORPG
  • Twórca: Allods Team, Obsidian Entertainment
  • Redaktor: My.com

  Cecha ArcheAge

  • 120 klas
  • Okręty wojenne
  • Otwarty budynek świata

  Informacje na temat tego MMOPRG

  • Tytuł: ArcheAge
  • Status: Wydana grafika: 3D
  • Gatunek: MMORPG
  • Twórca: XL Games
  • Wydawca: Trion Worlds

  Pobierz grę Dragon Ball Z Online

  Świetna gra walki Dragon Ball Z Online

  Bez wątpienia Dragon Ball Z Online to doskonała gra walki z najpotężniejszymi postaciami z serii animacji Dragon Ball Z. W tym MMORPG będziesz żył we własnym ciele, we wszystkich najważniejszych wydarzeniach gdzie zwycięstwo będzie nie tylko najsilniejsze, ale także najbardziej inteligentne.

  Twoja najważniejsza misja, którą musisz wykonać:

  Twoim zadaniem będzie wykonać epicką misję odnalezienia siedmiu Smoczych Kul, a następnie spełnić twoje jedyne życzenie w grze Dragon Ball Z Online. Kolejny fakt podkreślający tę fantastyczną grę MMORPG, jest to, że możesz bezpłatnie grać w przeglądarce za darmo. Stwórz swoją postać Saiyana, Androida lub Majina i zrekrutuj sprzymierzeńców, aby pomóc Ci w walce. Zabierz lochy samotnie lub z przyjaciółmi i wygraj epicki sprzęt, którego możesz użyć do osiągnięcia zwycięstwa, w zaawansowanych lochach PvE lub bitwach PvP.

  Zaczynasz dość słabo, ale w miarę postępów będziesz mieć więcej otwartych opcji, takich jak lochy, które przechodzą do "ekstremalnego" poziomu trudności - z niektórymi nagrodami. Ale także w tej grze online masz wiele poziomów progresji i zespołu, Idealne, abyś był długo zajęty, a także wiele wyzwań i nagród dla graczy o różnych poziomach umiejętności i zaangażowaniu czasowym.

  Android: Androidy to hybrydy robot / człowiek. Większość z nich została stworzona przez złego naukowca Dr.Gero. Mówi się, że androidy mają nieograniczoną energię i życie wieczne. Są to ostatnie prace Dr.Gero, a czołg jest brany pod uwagę w zespole. Mają świetne DEF i Counter ATK!

  • DBZ Universe
  • Wiele poziomów wyzwanie
  • Zrekrutuj swój zespół i włącz go!

  Informacje o tej grze Dragon Ball z:

  • Tytuł: Dragon Ball Z Online
  • Stan: Uruchomiona grafika: 2D
  • Gatunek: MMORPG Typ: Przeglądarka
  • Twórca: PlayWebGame
  • Redaktor: PlayWebGame

  Film o tym, jak grać w tę świetną grę MMORPG:

  Pobierz grę Football Superstars

  Wirtualna gra Football Superstars

  Football Superstars jest świetną wirtualną grą piłkarską, polecaną miłośnikom tego pięknego sportu, ma styl MMORPG, w którym będziesz stale prowadzić sportową supergwiazdę (Zmień go w mistrza).

  Nie chodzi tylko o grę w piłkę nożną i wygrywanie gier, co oznacza, że ​​masz także ważną funkcję tworzenia własnego klubu lub zdobycia stanowiska kierowniczego w jednym z istniejących klubów. Stwórz taktykę, znajdź najlepszych graczy, którzy się wyróżniają, studiuj gry i zarządzaj swoim klubem najlepiej, jak potrafisz, w profesjonalny sposób, jeśli chcesz, aby Twoja drużyna osiągnęła być może Championa.

  Ciekawostką jest to, że każdy profil zawiera przydatne informacje na temat gry, filmów z gry, komentarzy użytkowników, zrzutów ekranu gry, wymagań systemowych i wielu innych.

  • System operacyjny: Windows 7 / Vista / XP
  • Procesor: Intel Pentium 4 3.0Ghz lub AMD 3400+
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 5 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA 5750 lub ATI Radeon X300.

  Niektóre cechy tej gry piłkarskiej na PC:

  • Wiele statystyk.
  • Dobra grafika
  • Ogromny świat gry.

  Informacje o grze Football Superstars:

  • Tytuł: Football Superstars
  • Status: Wydana grafika: 3D
  • Gatunek: Sport
  • Twórca: CyberSports Ltd
  • Redaktor: CyberSports Ltd

  Pobierz grę walki Blade Hunter

  Świetna gra walki MMORPG Blade Hunter.

  Blade Hunter jest zabawną grą MMORPG, w którą możesz zagrać za darmo z komputera, będąc 2D-przewijanym na boki beat-em-upem podobnym do Dungeon Fighter Online. Mówię wam, że w tej grze w walce można wybierać pomiędzy czterema klasami, Rycerzem, Walkirią, Łotrzykiem i Mechanistą. Innym nie mniej interesującym faktem jest to, że gdy gracze awansują na wyższy poziom, mogą łatwo odblokować umiejętność użycia do pięciu oddzielnych specjalnych zdolności, w połączeniu z ich normalnymi atakami.

  Ogromna intensywna walka w Blade Hunter

  • Combat Intense Combo
  • Szczegółowa praca
  • Walki na dużą skalę

  Informacje na temat tej gry MMORPG na PC:

  • Tytuł: Blade Hunter
  • Status: Wydana grafika: 2D
  • Gatunek: MMORPG
  • Twórca: R2Games
  • Redaktor: R2Games

  Rozgrywka wideo hiszpański | Łowca androidów

  Pobierz grę Counter-Strike Nexon: Zombies

  Zabij jak najwięcej zombie, jak możesz wejść na swoją drogę, z potężną bronią wszelkiego kalibru. Jest to świetna pierwsza gra MMOFPS zombie terror shooter, ma klasyczne tryby gry i mapy wraz z nową zawartością PVP i PVE, liczenie motywów zombie, wraz z rzemiosłem i systemem rodzinnym, aby uzyskać specjalny sprzęt z przyjaciółmi.

  Gracze mają wiele opcji trybów gry i map do odblokowania. Ale dostępne są również klasyczne tryby, takie jak Bomba Obronna i Zakładnik Rescue, wraz z nowymi treściami, takimi jak Beast Mode i Bazooka. Nowe mapy można zdobyć, kończąc scenariusze z zombie i dostępne są również wszystkie klasyczne mapy Counter-Strike.

  Niezależnie od tego, czy gracze chcą uczestniczyć w klasycznych trybach PVP, połączyć siły, aby przetrwać fale zombie, czy wziąć udział w bitwach z przyjaciółmi, opcje są obfite.

  Funkcje, które najbardziej wyróżniają się w Counter-Strike Nexon: Zombie:

  • Do darmowej gry: Oczywiście jest to cecha wyróżniająca się w Counter-Strike Nexon: Zombie, ponieważ nie ma żadnych kosztów ani opłat za subskrypcję, po prostu pobierz i uruchom, aby rozpocząć.
  • Wiele trybów: "Zabij wielu zombie" Ma zarówno tryby gry PvP, jak i PvE, z wszelkiego rodzaju zombie, które musisz unicestwić. Musisz przejść przez intensywne scenariusze zombie, które obejmują walki z bossami, przejdź do szarży z umiejętnościami i unikatowymi postaciami w trybie bohatera zombie.
  • Ocaleli: Możesz także poprowadzić grupę ocalałych, aby zbudować i obronić swoją bazę, a wszystko to wbrew ciągłym falom głodnych zombie w trybie schronienia zombie. Ale uważaj, że jest o wiele więcej niż tylko zombie, sIstnieje ponad 20 różnych trybów do eksploracji, takich jak tryb Beast, tryb Bazooka i piłka nożna. A wszyscy weterani serii będą mogli cieszyć się zawartością oryginalnego Counter-Strike, która obejmuje tryb Dezaktywowana Bomba i Hostage Rescue.
  • Mapy: Podążaj za historią regionów i żyć, które zostały zniszczone przez te odrażające i złe zombie, na mapach trybów Zombie. Mówię ci, że każdy scenariusz oferuje wiele map do odblokowania , jeśli potrafisz przetrwać swoje wyzwania, aby ujawnić spiski, które kryją się za nieumarłym, istnieje ponad 60 map wypełnionych Zombie, które mogą grać i dominować w Counter-Strike Nexon: Zombie. Wiemy, o czym myślisz. To nie byłby Counter-Strike bez de_dust! Klasyczne mapy Counter-Strike są zawarte w oryginalnej i poprzedniej wersji serii Counter-Strike.
  • Więcej broni: Masz pełny arsenał wszelkiego rodzaju broni, by walczyć z nieumarłymi w Counter-Strike Nexon: Zombie, ponieważ będziesz potrzebował całej siły ognia, aby być o krok przed tymi chodzącymi trupami.
  • Na szczęście masz dużą broń o wysokim kalibrze, aby zniszczyć Zombie, rozrywając je na strzępy, jak strzelbę bojową Double Brelg lub strzelbę bojową KSG-12, ale może szukasz trochę dystansu od umarłych. Chwyć czaszkę-5 i zniszcz czaszki lub podwójną nieskończoność, aby zabić zombie stylem!
  • Nowe postacie męskie i żeńskie: Nieumarli są liczni i różnorodni w Counter-Strike Nexon: Zombie. Najważniejszą rzeczą jest to, że możesz grać tak bezlitosne stworzenia, kiedy przechodzisz na drugą stronę! Znajdziesz unikalne umiejętności i ataki w każdej z dostępnych postaci Zombie, wszystko po to, aby pomóc Ci być najlepszym nieumarłym, który może istnieć. Żyjący mogą wybierać spośród różnych postaci wyłącznie dla terrorystów i przeciwników Terroryzmu, w tym postaci kobiecych!
  • Tworzenie i ulepszanie: Ekskluzywny system tworzenia pozwala ulepszyć posiadaną broń lub stworzyć nową broń, aby zdobyć najlepsze bronie w grze. Czy to zmiana wyglądu, aktualizacja funkcji czy poszukiwanie nowej broni palnej tylko po to, aby grać w gry i zdobywać potrzebne materiały.
  • Wszyscy w rodzinie: Dołącz i walcz razem! System Families pozwala na współpracę z przyjaciółmi, aby szybciej wygrywać nagrody i uzyskać specjalne wyposażenie podczas wspólnej gry w Counter-Strike Nexon: Zombie. Ponadto korzystaj z systemu rodzinnego, aby udostępniać swój sprzęt innym osobom z tej samej rodziny.
  • Stale aktualizowane o nowe treści: Kochamy Cię w grze! W tej grze będziesz miał dużo pracy, z ciągłymi zmianami! Będziemy ciężko pracować, aby uzyskać więcej trybów Zombie, więcej map, więcej broni i więcej wszystkiego, aby zaspokoić wszystkie te potrzeby, aby zabić trupy, które możesz mieć. Upewnij się, że znasz punkt społecznościowy CSN: Z, aby porozmawiać o grze, w którą chcesz zagrać.

  Rozgrywka wideo Epañol | Counter-Strike Nexon: Zombie:

  Pobierz grę strategiczną Duelyst

  Duelyst to rozrywkowa darmowa gra strategiczna na komputery PC z setkami jednostek i zaklęć. To kolekcjonerskie gry karciane z Counterplay Games, która łączy konfigurowalne aspekty CCG ze strategią i ruchem gry planszowej.

  Ciekawostką jest ta gra strategiczna można grać na komputerze PC, Mac lub Linux, jak również za pośrednictwem przeglądarki internetowej. W grze gracz przyjmuje rolę jednego z sześciu dowódców i ich armii i musi użyć pozycji i taktyki na polu bitwy, aby uzyskać zwycięstwo.

  Gracze zaczynają od swojego dowódcy w grze, w każdej turze gracz może przenosić swoje jednostki, przyzywać więcej jednostek, rzucać czary i atakować swoimi jednostkami.

  Ma również kilka jednostek, które mają różne umiejętności, takie jak Dystans, który pozwala jednostce zaatakować dowolne miejsce na planszy, oraz Protektor, który służy jako forma kpiny / zarządzania aggro. Fani innych CCG zobaczą wiele podobieństw i analogiczną grę planszową swoich ulubionych umiejętności. Każdy gracz w Duelyst może walczyć ze sobą w losowych bitwach i wspinać się po drabinie rankingowej, ostatecznie osiągając status Elity. Duelyst oferuje także tryby PvE, wersje robocze i wiele innych. Sześć domowych "talii", które reprezentują każdą frakcję, są dostarczane, a gracze mogą zdobyć więcej kart, aby dostosować swoje talie poprzez zakupy lub grę.

  Minimalne wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bitowy lub wyższy (Windows 8 i 10 oba zgodne)
  • Procesor: dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 1,5 GHz (lub odpowiednik AMD)
  • Wideo: Intel HD Graphics 5000
  • Pamięć: 4 GB pamięci RAM
  • Pamięć: 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
  • Wyświetlacz: rozdzielczość 1280 x 720.

  Informacje na temat tej strategicznej gry karcianej:

  • Tytuł: Duelyst
  • Status: Wydana grafika: 2D
  • Płeć: strategia
  • Twórca: Counterplay Games
  • Redaktor: Bandai Namco

  Charakterystyka Duelyst

  • Hybrid Boardgame / CCG
  • Strategiczna gra
  • Setki jednostek i zaklęć.

  Gra wideo Zagraj w hiszpański | Duelyst

  W zakresie umiejętności gry carreara te są najbardziej poszukiwane przez miłośników komputerowej rozrywki. Gry wyścigowe mają setki wariantów i różnych typów

  Ostatnio prawie wszystkie gry komputerowe, telefony komórkowe, konsole lub tablety oferują możliwość grania online. Gry sieciowe są ekscytujące, a specjalne strony internetowe mają tysiące

  Gry w bilard wymagają wiedzy geometrycznej, aby przewidzieć, jak piłka będzie odbijała się od pasm i jakie będą skutki uderzenia - kolizji z innymi piłkami -

  Strzelanie ma różnic z basenem, bilard i rzutki, gdzie trzeba również mieć dokładność w strzelaniu. Ponieważ są to symulatory walk - w których musisz strzelać, aby zestrzelić

  Aby pobrać darmowe gry na komputery, wystarczy odwiedzić niezliczone witryny na specjalnych stronach internetowych, gdzie można znaleźć gry wojenne wszystkich czasów, a nawet konkursy, które są

  Darmowe gry dowcipu mają różne poziomy, na których można znaleźć gry według grup wiekowych. Istnieją gry dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat, inne dla osób w wieku od 9 do 12 lat

  Istnieją zabawkowe komputery, które umożliwiają włączanie prostych gier dla dzieci. Dzieci często naśladują co ich starszych braci lub ich rodziców w przedniej części ekranu i klawiatury

  Dziewczyny czują szczególny urok dla fantastycznych opowieści niewoli księżniczek i książąt, którzy przychodzą do ich tysiące ratowniczych pokonywania przeszkód, aby osiągnąć cel i osiągnąć wyzwolenia

  Piłka ręczna lub piłka ręczna to mieszanka piłki nożnej i koszykówki, w której piłka jest poruszana rękami i stara się, aby przebić cel, aby przekonwertować tak wiele. Gry z

  GamesRadar, jedna z moich ulubionych stron z grami wideo (dzięki jej zabawnym artykułom) właśnie opublikowała listę 30 gier, które wcześniej były komercyjne, ale teraz są darmowe.

  Zgadza się, brak gier w Flash (i niestety, nie ma gier niezależnych), ale dobra kolekcja gier, w które możemy grać całkowicie za darmo:

  Prawdopodobnie wiesz więcej o Fallout 3, jednej z najlepszych gier 2008 roku, ale, jak możemy wywnioskować z tej nazwy, Fallout miał dwie poprzednie gry. Te dwie są prawdopodobnie najlepszymi grami RPG. A teraz możesz grać przede wszystkim całkowicie za darmo.

  Będą musieli utworzyć konto w GameTap, a także zainstalować wtyczkę w Internet Explorerze lub Firefoksie (uwaga: wtyczka IE działa lepiej). Ale kiedy już to zrobimy, będziemy mieć dostęp do jeszcze większej liczby darmowych gier, w tym takich rzeczy, jak Metal Sluyg czy Descent: Freespace:

  Nigdy nie próbowałem tej gry, ale z opisu brzmi całkiem interesująco. Jest to mikstura Magic: The Gathering z Warcraft 3. Oznacza to, że łączy w sobie potrzebę kolekcjonowania kart z elementami strategii w czasie rzeczywistym. Możemy zbudować własną armię i zebrać około 200 stworzeń. Oprócz komponentu online gra oferuje także misje w trybie dla jednego gracza.

  Gra, której nie ma na liście GamesRadar, ale którą chciałem dołączyć, to Dungeons i Dragon Online. Kolejna MMO próbująca przeżyć w erze Post World of Warcraft, DDO zdecydowała się wypróbować model Free to Play.

  Kolejna gra online, ale tym razem ze statkami, frigatami i innymi. Ta gra walki / strategii w czasie rzeczywistym została dobrze przyjęta przez krytyków, kiedy została wydana w 2000 roku. Gracze pilotowali różne rodzaje statków, od małych okrętów bojowych, po kapitalne statki, pracując jako zespół niszczący bazy wroga. 

  W skrócie, możesz znaleźć więcej bezpłatnych gier w grze GamesRader

  30 komercyjnych gier uruchomionych za darmo

  Jeśli chcesz znaleźć więcej bezpłatnych gier, nie zapomnij odwiedzić sekcji "Darmowe gry" na blogu!

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map